Eteläinen alue - Miesten Vitonen

Miesten Vitonen, 1: Sarjataulukko

OVTHMP
Atleettiklubi00000-00
BK-46/Akademi00000-00
EBK/Reservi00000-00
EPS/200000-00
FC LP00000-00
FC RaHi00000-00
GrIFK/200000-00
Hukat00000-00
IIF 00000-00
KaPy00000-00
Kilo IF/100000-00
NuPS/200000-00
PEF/KEPU00000-00
PuM00000-00
Tolsa00000-00
Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut: 1

Miesten Vitonen
Hukat Hukat - Tolsa Tolsa
9.6. 19:30
Miesten Vitonen
Tolsa Tolsa - KaPy KaPy
15.6. 18:45
Miesten Vitonen
PuM PuM - Kilo IF/1 Kilo IF/1
16.6. 19:00
Miesten Vitonen
BK-46/Akademi BK-46/Akademi - FC LP FC LP
16.6. 20:15
Miesten Vitonen
EBK/Reservi EBK/Reservi - FC RaHi FC RaHi
16.6. 20:20
Miesten Vitonen
IIF IIF - GrIFK/2 GrIFK/2
17.6. 20:00
Miesten Vitonen
EPS/2 EPS/2 - NuPS/2 NuPS/2
17.6. 20:15
Miesten Vitonen
Miesten Vitonen
PEF/KEPU PEF/KEPU - GrIFK/2 GrIFK/2
24.6. 18:15
Miesten Vitonen
FC RaHi FC RaHi - KaPy KaPy
24.6. 19:15
Miesten Vitonen
EPS/2 EPS/2 - Hukat Hukat
24.6. 20:00
Miesten Vitonen
EBK/Reservi EBK/Reservi - NuPS/2 NuPS/2
24.6. 20:20
Miesten Vitonen
Tolsa Tolsa - Kilo IF/1 Kilo IF/1
25.6. 20:00
Miesten Vitonen
PuM PuM - FC LP FC LP
25.6. 20:15
Miesten Vitonen
GrIFK/2 GrIFK/2 - BK-46/Akademi BK-46/Akademi
29.6. 20:00
Miesten Vitonen
Hukat Hukat - PuM PuM
30.6. 19:30
Miesten Vitonen
NuPS/2 NuPS/2 - Tolsa Tolsa
30.6. 20:00
Miesten Vitonen
Atleettiklubi Atleettiklubi - IIF IIF
30.6. 20:15
Miesten Vitonen
FC LP FC LP - PEF/KEPU PEF/KEPU
1.7. 19:15
Miesten Vitonen
KaPy KaPy - EBK/Reservi EBK/Reservi
1.7. 20:15
Miesten Vitonen
Kilo IF/1 Kilo IF/1 - EPS/2 EPS/2
2.7. 20:30
Miesten Vitonen
Hukat Hukat - FC RaHi FC RaHi
7.7. 19:30
Miesten Vitonen
PEF/KEPU PEF/KEPU - Hukat Hukat
15.7. 18:15
Miesten Vitonen
GrIFK/2 GrIFK/2 - Atleettiklubi Atleettiklubi
20.7. 20:00
Miesten Vitonen
Hukat Hukat - BK-46/Akademi BK-46/Akademi
21.7. 19:30
Miesten Vitonen
NuPS/2 NuPS/2 - PuM PuM
21.7. 20:00
Miesten Vitonen
FC LP FC LP - IIF IIF
21.7. 20:15
Miesten Vitonen
FC RaHi FC RaHi - Tolsa Tolsa
22.7. 19:15
Miesten Vitonen
KaPy KaPy - EPS/2 EPS/2
22.7. 20:15
Miesten Vitonen
Kilo IF/1 Kilo IF/1 - PEF/KEPU PEF/KEPU
23.7. 20:30
Miesten Vitonen
Atleettiklubi Atleettiklubi - FC LP FC LP
28.7 - 30.7
Miesten Vitonen
BK-46/Akademi BK-46/Akademi - Kilo IF/1 Kilo IF/1
28.7. 19:30
Miesten Vitonen
PuM PuM - KaPy KaPy
29.7. 18:30
Miesten Vitonen
IIF IIF - Hukat Hukat
29.7. 20:00
Miesten Vitonen
Tolsa Tolsa - EBK/Reservi EBK/Reservi
29.7. 20:15
Miesten Vitonen
PEF/KEPU PEF/KEPU - NuPS/2 NuPS/2
30.7. 19:00
Miesten Vitonen
EPS/2 EPS/2 - FC RaHi FC RaHi
30.7. 20:15
Miesten Vitonen
Hukat Hukat - Atleettiklubi Atleettiklubi
4.8. 19:30
Miesten Vitonen
NuPS/2 NuPS/2 - BK-46/Akademi BK-46/Akademi
4.8. 20:15
Miesten Vitonen
KaPy KaPy - PEF/KEPU PEF/KEPU
4.8. 20:15
Miesten Vitonen
FC RaHi FC RaHi - PuM PuM
5.8. 19:15
Miesten Vitonen
EBK/Reservi EBK/Reservi - EPS/2 EPS/2
5.8. 20:20
Miesten Vitonen
FC LP FC LP - GrIFK/2 GrIFK/2
5.8. 20:20
Miesten Vitonen
Kilo IF/1 Kilo IF/1 - IIF IIF
6.8. 20:30
Miesten Vitonen
GrIFK/2 GrIFK/2 - Hukat Hukat
10.8. 20:00
Miesten Vitonen
Atleettiklubi Atleettiklubi - Kilo IF/1 Kilo IF/1
11.8 - 13.8
Miesten Vitonen
BK-46/Akademi BK-46/Akademi - KaPy KaPy
11.8. 19:30
Miesten Vitonen
PuM PuM - EBK/Reservi EBK/Reservi
12.8. 18:30
Miesten Vitonen
IIF IIF - NuPS/2 NuPS/2
12.8. 20:00
Miesten Vitonen
EPS/2 EPS/2 - Tolsa Tolsa
12.8. 20:15
Miesten Vitonen
PEF/KEPU PEF/KEPU - FC RaHi FC RaHi
13.8. 19:00
Miesten Vitonen
Hukat Hukat - FC LP FC LP
18.8. 19:15
Miesten Vitonen
NuPS/2 NuPS/2 - Atleettiklubi Atleettiklubi
18.8. 20:00
Miesten Vitonen
FC RaHi FC RaHi - BK-46/Akademi BK-46/Akademi
19.8. 19:15
Miesten Vitonen
KaPy KaPy - IIF IIF
19.8. 20:15
Miesten Vitonen
Tolsa Tolsa - PuM PuM
19.8. 20:15
Miesten Vitonen
EBK/Reservi EBK/Reservi - PEF/KEPU PEF/KEPU
19.8. 20:20
Miesten Vitonen
Kilo IF/1 Kilo IF/1 - GrIFK/2 GrIFK/2
20.8. 20:30
Miesten Vitonen
GrIFK/2 GrIFK/2 - NuPS/2 NuPS/2
24.8. 20:00
Miesten Vitonen
Atleettiklubi Atleettiklubi - KaPy KaPy
25.8 - 27.8
Miesten Vitonen
FC LP FC LP - Kilo IF/1 Kilo IF/1
25.8. 19:00
Miesten Vitonen
BK-46/Akademi BK-46/Akademi - EBK/Reservi EBK/Reservi
25.8. 19:30
Miesten Vitonen
IIF IIF - FC RaHi FC RaHi
26.8. 20:00
Miesten Vitonen
PuM PuM - EPS/2 EPS/2
27.8. 18:15
Miesten Vitonen
PEF/KEPU PEF/KEPU - Tolsa Tolsa
27.8. 20:00
Miesten Vitonen
NuPS/2 NuPS/2 - FC LP FC LP
1.9. 20:00
Miesten Vitonen
FC RaHi FC RaHi - Atleettiklubi Atleettiklubi
2.9. 19:15
Miesten Vitonen
KaPy KaPy - GrIFK/2 GrIFK/2
2.9. 20:15
Miesten Vitonen
EBK/Reservi EBK/Reservi - IIF IIF
2.9. 20:20
Miesten Vitonen
Tolsa Tolsa - BK-46/Akademi BK-46/Akademi
3.9. 20:00
Miesten Vitonen
EPS/2 EPS/2 - PEF/KEPU PEF/KEPU
3.9. 20:15
Miesten Vitonen
Kilo IF/1 Kilo IF/1 - Hukat Hukat
3.9. 20:30
Miesten Vitonen
GrIFK/2 GrIFK/2 - FC RaHi FC RaHi
7.9. 20:00
Miesten Vitonen
Atleettiklubi Atleettiklubi - EBK/Reservi EBK/Reservi
8.9 - 10.9
Miesten Vitonen
BK-46/Akademi BK-46/Akademi - EPS/2 EPS/2
8.9. 19:30
Miesten Vitonen
FC LP FC LP - KaPy KaPy
8.9. 20:15
Miesten Vitonen
NuPS/2 NuPS/2 - Hukat Hukat
8.9. 20:15
Miesten Vitonen
PEF/KEPU PEF/KEPU - PuM PuM
9.9. 18:15
Miesten Vitonen
IIF IIF - Tolsa Tolsa
9.9. 20:00
Miesten Vitonen
NuPS/2 NuPS/2 - Kilo IF/1 Kilo IF/1
15.9. 20:00
Miesten Vitonen
PuM PuM - BK-46/Akademi BK-46/Akademi
15.9. 20:15
Miesten Vitonen
Tolsa Tolsa - Atleettiklubi Atleettiklubi
16.9. 19:00
Miesten Vitonen
FC RaHi FC RaHi - FC LP FC LP
16.9. 19:15
Miesten Vitonen
KaPy KaPy - Hukat Hukat
16.9. 20:15
Miesten Vitonen
EBK/Reservi EBK/Reservi - GrIFK/2 GrIFK/2
16.9. 20:20
Miesten Vitonen
EPS/2 EPS/2 - IIF IIF
17.9. 20:15
Miesten Vitonen
GrIFK/2 GrIFK/2 - Tolsa Tolsa
21.9. 20:00
Miesten Vitonen
Atleettiklubi Atleettiklubi - EPS/2 EPS/2
22.9 - 24.9
Miesten Vitonen
FC LP FC LP - EBK/Reservi EBK/Reservi
22.9. 19:10
Miesten Vitonen
BK-46/Akademi BK-46/Akademi - PEF/KEPU PEF/KEPU
22.9. 19:30
Miesten Vitonen
IIF IIF - PuM PuM
23.9. 20:00
Miesten Vitonen
Kilo IF/1 Kilo IF/1 - KaPy KaPy
24.9. 20:30
Miesten Vitonen
PuM PuM - Atleettiklubi Atleettiklubi
29.9. 20:15
Miesten Vitonen
FC RaHi FC RaHi - Kilo IF/1 Kilo IF/1
30.9. 19:15
Miesten Vitonen
KaPy KaPy - NuPS/2 NuPS/2
30.9. 20:15
Miesten Vitonen
EPS/2 EPS/2 - GrIFK/2 GrIFK/2
30.9. 20:15
Miesten Vitonen
Tolsa Tolsa - FC LP FC LP
30.9. 20:15
Miesten Vitonen
EBK/Reservi EBK/Reservi - Hukat Hukat
30.9. 20:20
Miesten Vitonen
PEF/KEPU PEF/KEPU - IIF IIF
1.10. 18:15
Miesten Vitonen
GrIFK/2 GrIFK/2 - PuM PuM
5.10. 20:00
Miesten Vitonen
Kilo IF/1 Kilo IF/1 - EBK/Reservi EBK/Reservi
5.10. 20:30
Miesten Vitonen
Atleettiklubi Atleettiklubi - PEF/KEPU PEF/KEPU
6.10 - 6.10
Miesten Vitonen
IIF IIF - BK-46/Akademi BK-46/Akademi
6.10. 20:00
Miesten Vitonen
NuPS/2 NuPS/2 - FC RaHi FC RaHi
6.10. 20:00
Miesten Vitonen
FC LP FC LP - EPS/2 EPS/2
6.10. 20:15
Näytä lisää