Eteläinen alue - Miesten Nelonen

Miesten Nelonen, 3: Sarjataulukko

OVTHMP
FC Viikingit/S.C.P321016-77
FC Kapina32018-36
MPS/2020320110-76
NouLa32014-26
SAPA22003-16
HyPS311111-94
FC Fortuna21107-54
FC Korso/United31118-74
OPedot31113-34
RiRa/VGS31116-124
K-UP/HC SKAVABÖLE20202-22
LPS/Kuninkaat20113-41
PK-35/230122-61
Akilles20021-60
PuiU/8630034-140
Spartak/Itä
Luopunut sarjasta

Lohkovoittajat Kolmoseen
Sija 2 Kolmonen/Nelonen >>> Riippuvainen Kakkosen putoja ja Kolmosen nousijamäärästä

Sijat 13-16 Vitonen

Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut: 3

Miesten Nelonen
HyPS HyPS - K-UP/HC SKAVABÖLE K-UP/HC SKAVABÖLE
23.7. 19:30
Miesten Nelonen
Miesten Nelonen
FC Korso/United FC Korso/United - PK-35/2 PK-35/2
23.7. 21:00
Miesten Nelonen
FC Fortuna FC Fortuna - RiRa/VGS RiRa/VGS
24.7. 18:00
Miesten Nelonen
OPedot OPedot - SAPA SAPA
24.7. 18:30
Miesten Nelonen
NouLa NouLa - Akilles Akilles
24.7. 20:00
Miesten Nelonen
MPS/2020 MPS/2020 - FC Fortuna FC Fortuna
29.7. 20:15
Miesten Nelonen
Miesten Nelonen
PK-35/2 PK-35/2 - HyPS HyPS
30.7. 19:15
Miesten Nelonen
Akilles Akilles - OPedot OPedot
30.7. 19:30
Miesten Nelonen
RiRa/VGS RiRa/VGS - PuiU/86 PuiU/86
30.7. 20:30
Miesten Nelonen
SAPA SAPA - LPS/Kuninkaat LPS/Kuninkaat
31.7. 18:00
Miesten Nelonen
FC Kapina FC Kapina - FC Korso/United FC Korso/United
31.7. 18:30
Miesten Nelonen
LPS/Kuninkaat LPS/Kuninkaat - Akilles Akilles
4.8. 18:30
Miesten Nelonen
PuiU/86 PuiU/86 - MPS/2020 MPS/2020
5.8. 19:15
Miesten Nelonen
Miesten Nelonen
FC Korso/United FC Korso/United - SAPA SAPA
6.8. 21:00
Miesten Nelonen
Miesten Nelonen
OPedot OPedot - NouLa NouLa
7.8. 18:30
Miesten Nelonen
HyPS HyPS - FC Kapina FC Kapina
7.8. 18:30
Miesten Nelonen
Miesten Nelonen
MPS/2020 MPS/2020 - RiRa/VGS RiRa/VGS
12.8. 20:15
Miesten Nelonen
K-UP/HC SKAVABÖLE K-UP/HC SKAVABÖLE - PuiU/86 PuiU/86
13.8. 18:15
Miesten Nelonen
PK-35/2 PK-35/2 - FC Fortuna FC Fortuna
13.8. 19:15
Miesten Nelonen
Akilles Akilles - FC Korso/United FC Korso/United
13.8. 19:30
Miesten Nelonen
NouLa NouLa - LPS/Kuninkaat LPS/Kuninkaat
13.8. 20:00
Miesten Nelonen
OPedot OPedot - FC Viikingit/S.C.P FC Viikingit/S.C.P
14.8. 18:30
Miesten Nelonen
SAPA SAPA - HyPS HyPS
14.8. 19:15
Miesten Nelonen
LPS/Kuninkaat LPS/Kuninkaat - OPedot OPedot
19.8. 19:15
Miesten Nelonen
PuiU/86 PuiU/86 - PK-35/2 PK-35/2
19.8. 19:20
Miesten Nelonen
HyPS HyPS - Akilles Akilles
20.8. 19:30
Miesten Nelonen
FC Viikingit/S.C.P FC Viikingit/S.C.P - SAPA SAPA
20.8. 20:15
Miesten Nelonen
Miesten Nelonen
FC Korso/United FC Korso/United - NouLa NouLa
20.8. 21:00
Miesten Nelonen
FC Fortuna FC Fortuna - FC Kapina FC Kapina
21.8. 19:15
Miesten Nelonen
PK-35/2 PK-35/2 - RiRa/VGS RiRa/VGS
25.8. 19:00
Miesten Nelonen
Akilles Akilles - FC Viikingit/S.C.P FC Viikingit/S.C.P
27.8. 18:30
Miesten Nelonen
NouLa NouLa - HyPS HyPS
27.8. 20:00
Miesten Nelonen
Miesten Nelonen
FC Kapina FC Kapina - PuiU/86 PuiU/86
28.8. 18:30
Miesten Nelonen
OPedot OPedot - FC Korso/United FC Korso/United
28.8. 18:30
Miesten Nelonen
SAPA SAPA - FC Fortuna FC Fortuna
28.8. 19:15
Miesten Nelonen
Miesten Nelonen
PuiU/86 PuiU/86 - SAPA SAPA
2.9. 18:30
Miesten Nelonen
MPS/2020 MPS/2020 - PK-35/2 PK-35/2
2.9. 20:15
Miesten Nelonen
HyPS HyPS - OPedot OPedot
3.9. 19:30
Miesten Nelonen
FC Viikingit/S.C.P FC Viikingit/S.C.P - NouLa NouLa
3.9. 20:20
Miesten Nelonen
RiRa/VGS RiRa/VGS - FC Kapina FC Kapina
3.9. 20:30
Miesten Nelonen
Miesten Nelonen
FC Fortuna FC Fortuna - Akilles Akilles
4.9. 19:15
Miesten Nelonen
Akilles Akilles - PuiU/86 PuiU/86
10.9. 18:00
Miesten Nelonen
LPS/Kuninkaat LPS/Kuninkaat - HyPS HyPS
10.9. 18:15
Miesten Nelonen
NouLa NouLa - FC Fortuna FC Fortuna
10.9. 20:00
Miesten Nelonen
PK-35/2 PK-35/2 - K-UP/HC SKAVABÖLE K-UP/HC SKAVABÖLE
10.9. 20:15
Miesten Nelonen
FC Kapina FC Kapina - MPS/2020 MPS/2020
11.9. 18:00
Miesten Nelonen
SAPA SAPA - RiRa/VGS RiRa/VGS
11.9. 19:15
Miesten Nelonen
PuiU/86 PuiU/86 - NouLa NouLa
16.9. 18:00
Miesten Nelonen
MPS/2020 MPS/2020 - SAPA SAPA
16.9. 20:15
Miesten Nelonen
Miesten Nelonen
Miesten Nelonen
RiRa/VGS RiRa/VGS - Akilles Akilles
17.9. 20:30
Miesten Nelonen
FC Fortuna FC Fortuna - OPedot OPedot
18.9. 19:15
Miesten Nelonen
HyPS HyPS - FC Korso/United FC Korso/United
18.9. 19:30
Miesten Nelonen
LPS/Kuninkaat LPS/Kuninkaat - FC Fortuna FC Fortuna
23.9. 18:00
Miesten Nelonen
Akilles Akilles - MPS/2020 MPS/2020
24.9. 19:30
Miesten Nelonen
NouLa NouLa - RiRa/VGS RiRa/VGS
24.9. 20:00
Miesten Nelonen
Miesten Nelonen
OPedot OPedot - PuiU/86 PuiU/86
25.9. 18:30
Miesten Nelonen
SAPA SAPA - K-UP/HC SKAVABÖLE K-UP/HC SKAVABÖLE
25.9. 19:15
Miesten Nelonen
FC Kapina FC Kapina - PK-35/2 PK-35/2
27.9. 17:00
Miesten Nelonen
PuiU/86 PuiU/86 - LPS/Kuninkaat LPS/Kuninkaat
30.9. 20:15
Miesten Nelonen
MPS/2020 MPS/2020 - NouLa NouLa
30.9. 20:20
Miesten Nelonen
PK-35/2 PK-35/2 - SAPA SAPA
1.10. 20:15
Miesten Nelonen
FC Viikingit/S.C.P FC Viikingit/S.C.P - HyPS HyPS
1.10. 20:15
Miesten Nelonen
RiRa/VGS RiRa/VGS - OPedot OPedot
1.10. 20:30
Miesten Nelonen
K-UP/HC SKAVABÖLE K-UP/HC SKAVABÖLE - Akilles Akilles
1.10. 21:00
Miesten Nelonen
FC Fortuna FC Fortuna - FC Korso/United FC Korso/United
2.10. 18:00
Miesten Nelonen
LPS/Kuninkaat LPS/Kuninkaat - FC Kapina FC Kapina
5.10. 18:15
Miesten Nelonen
SAPA SAPA - FC Kapina FC Kapina
9.10. 18:00
Miesten Nelonen
LPS/Kuninkaat LPS/Kuninkaat - RiRa/VGS RiRa/VGS
9.10. 18:00
Miesten Nelonen
OPedot OPedot - MPS/2020 MPS/2020
9.10. 18:30
Miesten Nelonen
NouLa NouLa - K-UP/HC SKAVABÖLE K-UP/HC SKAVABÖLE
9.10. 19:00
Miesten Nelonen
Akilles Akilles - PK-35/2 PK-35/2
9.10. 19:30
Miesten Nelonen
HyPS HyPS - FC Fortuna FC Fortuna
9.10. 19:30
Miesten Nelonen
FC Korso/United FC Korso/United - PuiU/86 PuiU/86
9.10. 20:30
Näytä lisää

Tulokset: 3

Miesten Nelonen
OPedot OPedot 2 - 0 PK-35/2 PK-35/2
3.7.2020 klo 18:30
Miesten Nelonen
FC Korso/United FC Korso/United 5 - 3 MPS/2020 MPS/2020
2.7.2020 klo 21:00
Miesten Nelonen
NouLa NouLa 2 - 1 FC Kapina FC Kapina
2.7.2020 klo 20:00
Miesten Nelonen
HyPS HyPS 4 - 4 RiRa/VGS RiRa/VGS
2.7.2020 klo 19:30
Miesten Nelonen
Akilles Akilles 1 - 2 SAPA SAPA
2.7.2020 klo 19:30
Miesten Nelonen
FC Viikingit/S.C.P FC Viikingit/S.C.P 5 - 3 PuiU/86 PuiU/86
1.7.2020 klo 20:15
Miesten Nelonen
FC Fortuna FC Fortuna 4 - 4 FC Viikingit/S.C.P FC Viikingit/S.C.P
26.6.2020 klo 18:00
Miesten Nelonen
RiRa/VGS RiRa/VGS 2 - 1 FC Korso/United FC Korso/United
25.6.2020 klo 20:30
Miesten Nelonen
PK-35/2 PK-35/2 0 - 2 NouLa NouLa
25.6.2020 klo 19:15
Miesten Nelonen
MPS/2020 MPS/2020 2 - 1 LPS/Kuninkaat LPS/Kuninkaat
24.6.2020 klo 20:15
Näytä lisää