Eteläinen alue - Miesten Nelonen

Miesten Nelonen, 1: Sarjataulukko

OVTHMP
EBK00000-00
EIF/200000-00
EPS/Reservi00000-00
FC ALPC00000-00
FC HIK00000-00
FC Honka/300000-00
FC Kirkkonummi/200000-00
GrIFK/U2300000-00
HooGee00000-00
Kasiysi/Rocky00000-00
LePa00000-00
LoPa00000-00
Olarin Kiksi00000-00
PEF00000-00
PPJ/Ruoholahti00000-00
HJK/West
Luopunut sarjasta
Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut: 1

Miesten Nelonen
LoPa LoPa - EIF/2 EIF/2
10.6. 18:30
Miesten Nelonen
Miesten Nelonen
PEF PEF - GrIFK/U23 GrIFK/U23
16.6. 18:45
Miesten Nelonen
EPS/Reservi EPS/Reservi - FC HIK FC HIK
16.6. 20:15
Miesten Nelonen
Miesten Nelonen
LoPa LoPa - FC ALPC FC ALPC
17.6. 18:30
Miesten Nelonen
Olarin Kiksi Olarin Kiksi - EBK EBK
17.6. 19:00
Miesten Nelonen
LePa LePa - HooGee HooGee
17.6. 20:30
Miesten Nelonen
Olarin Kiksi Olarin Kiksi - HooGee HooGee
25.6. 18:30
Miesten Nelonen
EBK EBK - FC HIK FC HIK
25.6. 20:15
Miesten Nelonen
LePa LePa - GrIFK/U23 GrIFK/U23
25.6. 20:30
Miesten Nelonen
FC Kirkkonummi/2 FC Kirkkonummi/2 - FC ALPC FC ALPC
25.6. 20:30
Miesten Nelonen
PEF PEF - PPJ/Ruoholahti PPJ/Ruoholahti
26.6. 18:15
Miesten Nelonen
EPS/Reservi EPS/Reservi - FC Honka/3 FC Honka/3
26.6. 20:15
Miesten Nelonen
FC ALPC FC ALPC - PEF PEF
30.6. 18:00
Miesten Nelonen
FC HIK FC HIK - Olarin Kiksi Olarin Kiksi
1.7. 18:30
Miesten Nelonen
Miesten Nelonen
FC Honka/3 FC Honka/3 - LePa LePa
1.7. 20:10
Miesten Nelonen
EIF/2 EIF/2 - Kasiysi/Rocky Kasiysi/Rocky
2.7. 20:00
Miesten Nelonen
HooGee HooGee - EPS/Reservi EPS/Reservi
2.7. 20:15
Miesten Nelonen
FC HIK FC HIK - HooGee HooGee
8.7. 20:00
Miesten Nelonen
PPJ/Ruoholahti PPJ/Ruoholahti - LoPa LoPa
17.7. 19:30
Miesten Nelonen
FC HIK FC HIK - LePa LePa
22.7. 18:30
Miesten Nelonen
FC ALPC FC ALPC - Kasiysi/Rocky Kasiysi/Rocky
22.7. 19:15
Miesten Nelonen
GrIFK/U23 GrIFK/U23 - LoPa LoPa
22.7. 20:00
Miesten Nelonen
FC Honka/3 FC Honka/3 - PEF PEF
22.7. 20:10
Miesten Nelonen
EBK EBK - EPS/Reservi EPS/Reservi
23.7. 20:15
Miesten Nelonen
HooGee HooGee - FC Kirkkonummi/2 FC Kirkkonummi/2
23.7. 20:15
Miesten Nelonen
PPJ/Ruoholahti PPJ/Ruoholahti - EIF/2 EIF/2
24.7. 20:15
Miesten Nelonen
EIF/2 EIF/2 - FC ALPC FC ALPC
29.7 - 31.7
Miesten Nelonen
LoPa LoPa - FC Honka/3 FC Honka/3
29.7. 18:30
Miesten Nelonen
FC Kirkkonummi/2 FC Kirkkonummi/2 - FC HIK FC HIK
30.7. 20:30
Miesten Nelonen
LePa LePa - EBK EBK
30.7. 20:35
Miesten Nelonen
EPS/Reservi EPS/Reservi - Olarin Kiksi Olarin Kiksi
31.7. 20:15
Miesten Nelonen
Kasiysi/Rocky Kasiysi/Rocky - GrIFK/U23 GrIFK/U23
31.7. 20:15
Miesten Nelonen
PEF PEF - HooGee HooGee
31.7. 20:15
Miesten Nelonen
FC ALPC FC ALPC - PPJ/Ruoholahti PPJ/Ruoholahti
5.8. 18:15
Miesten Nelonen
FC HIK FC HIK - PEF PEF
5.8. 18:30
Miesten Nelonen
GrIFK/U23 GrIFK/U23 - EIF/2 EIF/2
5.8. 20:00
Miesten Nelonen
FC Honka/3 FC Honka/3 - Kasiysi/Rocky Kasiysi/Rocky
5.8. 20:10
Miesten Nelonen
Olarin Kiksi Olarin Kiksi - LePa LePa
6.8. 19:00
Miesten Nelonen
EBK EBK - FC Kirkkonummi/2 FC Kirkkonummi/2
6.8. 20:15
Miesten Nelonen
HooGee HooGee - LoPa LoPa
6.8. 20:15
Miesten Nelonen
EIF/2 EIF/2 - FC Honka/3 FC Honka/3
12.8 - 14.8
Miesten Nelonen
LoPa LoPa - FC HIK FC HIK
12.8. 18:30
Miesten Nelonen
LePa LePa - EPS/Reservi EPS/Reservi
12.8. 20:35
Miesten Nelonen
Miesten Nelonen
PEF PEF - EBK EBK
14.8. 18:15
Miesten Nelonen
PPJ/Ruoholahti PPJ/Ruoholahti - GrIFK/U23 GrIFK/U23
14.8. 20:15
Miesten Nelonen
Kasiysi/Rocky Kasiysi/Rocky - HooGee HooGee
14.8. 20:15
Miesten Nelonen
FC HIK FC HIK - Kasiysi/Rocky Kasiysi/Rocky
19.8. 18:30
Miesten Nelonen
GrIFK/U23 GrIFK/U23 - FC ALPC FC ALPC
19.8. 20:00
Miesten Nelonen
FC Honka/3 FC Honka/3 - PPJ/Ruoholahti PPJ/Ruoholahti
19.8. 20:10
Miesten Nelonen
Olarin Kiksi Olarin Kiksi - PEF PEF
20.8. 19:00
Miesten Nelonen
EBK EBK - LoPa LoPa
20.8. 20:15
Miesten Nelonen
HooGee HooGee - EIF/2 EIF/2
20.8. 20:15
Miesten Nelonen
Miesten Nelonen
EIF/2 EIF/2 - FC HIK FC HIK
26.8 - 28.8
Miesten Nelonen
FC ALPC FC ALPC - FC Honka/3 FC Honka/3
26.8. 18:30
Miesten Nelonen
LoPa LoPa - Olarin Kiksi Olarin Kiksi
26.8. 18:30
Miesten Nelonen
PEF PEF - EPS/Reservi EPS/Reservi
26.8. 20:15
Miesten Nelonen
PPJ/Ruoholahti PPJ/Ruoholahti - HooGee HooGee
27.8. 20:15
Miesten Nelonen
FC Kirkkonummi/2 FC Kirkkonummi/2 - LePa LePa
27.8. 20:30
Miesten Nelonen
Kasiysi/Rocky Kasiysi/Rocky - EBK EBK
28.8. 20:15
Miesten Nelonen
FC HIK FC HIK - PPJ/Ruoholahti PPJ/Ruoholahti
2.9. 18:45
Miesten Nelonen
FC Honka/3 FC Honka/3 - GrIFK/U23 GrIFK/U23
2.9. 20:10
Miesten Nelonen
LePa LePa - PEF PEF
2.9. 20:35
Miesten Nelonen
Miesten Nelonen
EBK EBK - EIF/2 EIF/2
3.9. 20:15
Miesten Nelonen
HooGee HooGee - FC ALPC FC ALPC
3.9. 20:15
Miesten Nelonen
EPS/Reservi EPS/Reservi - LoPa LoPa
4.9. 20:15
Miesten Nelonen
EIF/2 EIF/2 - Olarin Kiksi Olarin Kiksi
9.9 - 11.9
Miesten Nelonen
LoPa LoPa - LePa LePa
9.9. 18:30
Miesten Nelonen
GrIFK/U23 GrIFK/U23 - HooGee HooGee
9.9. 20:00
Miesten Nelonen
FC ALPC FC ALPC - FC HIK FC HIK
9.9. 20:15
Miesten Nelonen
PEF PEF - FC Kirkkonummi/2 FC Kirkkonummi/2
9.9. 20:15
Miesten Nelonen
PPJ/Ruoholahti PPJ/Ruoholahti - EBK EBK
10.9. 20:15
Miesten Nelonen
Kasiysi/Rocky Kasiysi/Rocky - EPS/Reservi EPS/Reservi
11.9. 20:15
Miesten Nelonen
FC HIK FC HIK - GrIFK/U23 GrIFK/U23
16.9. 18:00
Miesten Nelonen
LePa LePa - Kasiysi/Rocky Kasiysi/Rocky
16.9. 20:35
Miesten Nelonen
Miesten Nelonen
EBK EBK - FC ALPC FC ALPC
17.9. 20:15
Miesten Nelonen
HooGee HooGee - FC Honka/3 FC Honka/3
17.9. 20:15
Miesten Nelonen
FC Kirkkonummi/2 FC Kirkkonummi/2 - LoPa LoPa
17.9. 20:30
Miesten Nelonen
EPS/Reservi EPS/Reservi - EIF/2 EIF/2
18.9. 20:15
Miesten Nelonen
EIF/2 EIF/2 - LePa LePa
23.9 - 25.9
Miesten Nelonen
LoPa LoPa - PEF PEF
23.9. 18:30
Miesten Nelonen
GrIFK/U23 GrIFK/U23 - EBK EBK
23.9. 20:00
Miesten Nelonen
FC ALPC FC ALPC - Olarin Kiksi Olarin Kiksi
23.9. 20:15
Miesten Nelonen
FC Honka/3 FC Honka/3 - FC HIK FC HIK
25.9. 20:10
Miesten Nelonen
PPJ/Ruoholahti PPJ/Ruoholahti - EPS/Reservi EPS/Reservi
25.9. 20:15
Miesten Nelonen
Miesten Nelonen
Olarin Kiksi Olarin Kiksi - GrIFK/U23 GrIFK/U23
30.9. 18:30
Miesten Nelonen
EBK EBK - FC Honka/3 FC Honka/3
1.10. 20:15
Miesten Nelonen
FC Kirkkonummi/2 FC Kirkkonummi/2 - EIF/2 EIF/2
1.10. 20:30
Miesten Nelonen
LePa LePa - PPJ/Ruoholahti PPJ/Ruoholahti
1.10. 20:35
Miesten Nelonen
EPS/Reservi EPS/Reservi - FC ALPC FC ALPC
2.10. 20:15
Miesten Nelonen
PEF PEF - Kasiysi/Rocky Kasiysi/Rocky
2.10. 20:15
Miesten Nelonen
EIF/2 EIF/2 - PEF PEF
7.10 - 7.10
Miesten Nelonen
GrIFK/U23 GrIFK/U23 - EPS/Reservi EPS/Reservi
7.10. 20:00
Miesten Nelonen
FC Honka/3 FC Honka/3 - Olarin Kiksi Olarin Kiksi
7.10. 20:10
Miesten Nelonen
FC ALPC FC ALPC - LePa LePa
7.10. 20:15
Miesten Nelonen
Miesten Nelonen
HooGee HooGee - EBK EBK
8.10. 20:15
Miesten Nelonen
Kasiysi/Rocky Kasiysi/Rocky - LoPa LoPa
9.10. 20:15
Näytä lisää