Eteläinen alue - Miesten Nelonen

Miesten Nelonen, 1: Sarjataulukko

OVTHMP
EBK12120069-1736
HooGee1384126-1228
EPS/Reservi1172224-1223
GrIFK/U231162329-1720
FC Honka/31152427-2117
PEF1252523-2617
FC HIK1351725-2916
EIF/21251622-3616
LoPa1250723-2215
Kasiysi/Rocky1134423-2713
FC Kirkkonummi/21141618-2413
LePa1241720-3313
PPJ/Ruoholahti1132617-2211
FC ALPC1231815-3010
Olarin Kiksi12111015-484
HJK/West
Luopunut sarjasta
Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut: 1

Miesten Nelonen
FC Honka/3 FC Honka/3 - FC HIK FC HIK
klo 20:10
Miesten Nelonen
Miesten Nelonen
Miesten Nelonen
GrIFK/U23 GrIFK/U23 - LoPa LoPa
28.9. 20:00
Miesten Nelonen
Olarin Kiksi Olarin Kiksi - GrIFK/U23 GrIFK/U23
30.9. 18:30
Miesten Nelonen
EBK EBK - FC Honka/3 FC Honka/3
1.10. 20:15
Miesten Nelonen
FC Kirkkonummi/2 FC Kirkkonummi/2 - EIF/2 EIF/2
1.10. 20:30
Miesten Nelonen
LePa LePa - PPJ/Ruoholahti PPJ/Ruoholahti
1.10. 20:35
Miesten Nelonen
EPS/Reservi EPS/Reservi - FC ALPC FC ALPC
2.10. 20:15
Miesten Nelonen
PEF PEF - Kasiysi/Rocky Kasiysi/Rocky
2.10. 20:15
Miesten Nelonen
Kasiysi/Rocky Kasiysi/Rocky - LoPa LoPa
7.10. 18:15
Miesten Nelonen
GrIFK/U23 GrIFK/U23 - EPS/Reservi EPS/Reservi
7.10. 20:00
Miesten Nelonen
EIF/2 EIF/2 - PEF PEF
7.10. 20:00
Miesten Nelonen
Miesten Nelonen
FC ALPC FC ALPC - LePa LePa
7.10. 20:15
Miesten Nelonen
HooGee HooGee - EBK EBK
7.10. 20:20
Miesten Nelonen
FC Honka/3 FC Honka/3 - Olarin Kiksi Olarin Kiksi
7.10. 20:45
Näytä lisää

Tulokset: 1

Miesten Nelonen
FC ALPC FC ALPC 3 - 0 Olarin Kiksi Olarin Kiksi
23.9.2020 klo 20:15
Miesten Nelonen
EIF/2 EIF/2 0 - 5 LePa LePa
23.9.2020 klo 20:00
Miesten Nelonen
GrIFK/U23 GrIFK/U23 2 - 3 EBK EBK
23.9.2020 klo 20:00
Miesten Nelonen
LoPa LoPa 1 - 0 PEF PEF
23.9.2020 klo 18:30
Miesten Nelonen
LoPa LoPa 4 - 0 LePa LePa
20.9.2020 klo 19:00
Miesten Nelonen
EPS/Reservi EPS/Reservi 2 - 0 EIF/2 EIF/2
18.9.2020 klo 20:15
Miesten Nelonen
FC Kirkkonummi/2 FC Kirkkonummi/2 2 - 1 LoPa LoPa
17.9.2020 klo 20:30
Miesten Nelonen
HooGee HooGee 1 - 3 FC Honka/3 FC Honka/3
17.9.2020 klo 20:15
Miesten Nelonen
EBK EBK 4 - 0 FC ALPC FC ALPC
17.9.2020 klo 20:15
Miesten Nelonen
Olarin Kiksi Olarin Kiksi 2 - 2 PPJ/Ruoholahti PPJ/Ruoholahti
17.9.2020 klo 18:30
Näytä lisää