Eteläinen alue - Miesten Kolmonen

Miesten Kolmonen, A: Sarjataulukko

OVTHMP
CLE00000-00
EBK00000-00
EIF/Akademi00000-00
EPS/Reservi00000-00
EsPa00000-00
FC Espoo00000-00
FC Kirkkonummi00000-00
NuPS00000-00
SexyPöxyt00000-00
Tikka00000-00
Toukolan Teräs00000-00
Töölön Taisto00000-00
Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut: A

Miesten Kolmonen
EsPa EsPa - Töölön Taisto Töölön Taisto
21.4 - 25.4
Miesten Kolmonen
NuPS NuPS - Toukolan Teräs Toukolan Teräs
23.4. 18:00
Miesten Kolmonen
EBK EBK - FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi
23.4. 18:15
Miesten Kolmonen
Tikka Tikka - SexyPöxyt SexyPöxyt
23.4. 18:30
Miesten Kolmonen
FC Espoo FC Espoo - EIF/Akademi EIF/Akademi
23.4. 19:30
Miesten Kolmonen
CLE CLE - EPS/Reservi EPS/Reservi
23.4. 20:00
Miesten Kolmonen
EIF/Akademi EIF/Akademi - Tikka Tikka
28.4. 18:30
Miesten Kolmonen
Töölön Taisto Töölön Taisto - EBK EBK
29.4. 20:15
Miesten Kolmonen
FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi - NuPS NuPS
1.5. 15:00
Miesten Kolmonen
EPS/Reservi EPS/Reservi - FC Espoo FC Espoo
2.5. 16:00
Miesten Kolmonen
Toukolan Teräs Toukolan Teräs - EsPa EsPa
2.5. 16:15
Miesten Kolmonen
SexyPöxyt SexyPöxyt - CLE CLE
2.5. 19:00
Miesten Kolmonen
EsPa EsPa - CLE CLE
5.5 - 9.5
Miesten Kolmonen
Miesten Kolmonen
EBK EBK - NuPS NuPS
7.5. 18:15
Miesten Kolmonen
FC Espoo FC Espoo - Tikka Tikka
8.5. 15:00
Miesten Kolmonen
Miesten Kolmonen
Miesten Kolmonen
Miesten Kolmonen
Miesten Kolmonen
NuPS NuPS - FC Espoo FC Espoo
14.5. 18:00
Miesten Kolmonen
SexyPöxyt SexyPöxyt - EIF/Akademi EIF/Akademi
14.5. 18:15
Miesten Kolmonen
Tikka Tikka - EsPa EsPa
14.5. 20:00
Miesten Kolmonen
CLE CLE - EBK EBK
14.5. 20:00
Miesten Kolmonen
FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi - EsPa EsPa
19.5 - 23.5
Miesten Kolmonen
EIF/Akademi EIF/Akademi - NuPS NuPS
19.5. 18:30
Miesten Kolmonen
EBK EBK - SexyPöxyt SexyPöxyt
21.5. 18:15
Miesten Kolmonen
CLE CLE - Töölön Taisto Töölön Taisto
21.5. 20:00
Miesten Kolmonen
FC Espoo FC Espoo - Toukolan Teräs Toukolan Teräs
22.5. 15:00
Miesten Kolmonen
EPS/Reservi EPS/Reservi - Tikka Tikka
23.5. 15:00
Miesten Kolmonen
EsPa EsPa - EPS/Reservi EPS/Reservi
26.5 - 30.5
Miesten Kolmonen
Tikka Tikka - CLE CLE
27.5. 20:00
Miesten Kolmonen
Miesten Kolmonen
NuPS NuPS - SexyPöxyt SexyPöxyt
28.5. 18:00
Miesten Kolmonen
EBK EBK - FC Espoo FC Espoo
28.5. 18:15
Miesten Kolmonen
Miesten Kolmonen
EIF/Akademi EIF/Akademi - EBK EBK
2.6. 18:30
Miesten Kolmonen
FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi - Tikka Tikka
4.6. 18:00
Miesten Kolmonen
Miesten Kolmonen
FC Espoo FC Espoo - EsPa EsPa
4.6. 18:30
Miesten Kolmonen
CLE CLE - NuPS NuPS
4.6. 20:00
Miesten Kolmonen
Miesten Kolmonen
EsPa EsPa - EBK EBK
9.6 - 13.6
Miesten Kolmonen
Miesten Kolmonen
Tikka Tikka - NuPS NuPS
10.6. 20:00
Miesten Kolmonen
SexyPöxyt SexyPöxyt - EPS/Reservi EPS/Reservi
11.6. 18:15
Miesten Kolmonen
FC Espoo FC Espoo - CLE CLE
12.6. 15:00
Miesten Kolmonen
Miesten Kolmonen
Töölön Taisto Töölön Taisto - FC Espoo FC Espoo
17.6. 20:15
Miesten Kolmonen
NuPS NuPS - EsPa EsPa
18.6. 18:00
Miesten Kolmonen
FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi - SexyPöxyt SexyPöxyt
18.6. 18:00
Miesten Kolmonen
EBK EBK - Tikka Tikka
18.6. 18:15
Miesten Kolmonen
CLE CLE - Toukolan Teräs Toukolan Teräs
18.6. 20:00
Miesten Kolmonen
EPS/Reservi EPS/Reservi - EIF/Akademi EIF/Akademi
20.6. 15:00
Miesten Kolmonen
EIF/Akademi EIF/Akademi - CLE CLE
30.6. 18:30
Miesten Kolmonen
Töölön Taisto Töölön Taisto - NuPS NuPS
1.7. 20:15
Miesten Kolmonen
FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi - FC Espoo FC Espoo
2.7. 18:00
Miesten Kolmonen
SexyPöxyt SexyPöxyt - EsPa EsPa
2.7. 18:15
Miesten Kolmonen
EPS/Reservi EPS/Reservi - EBK EBK
3.7. 15:00
Miesten Kolmonen
Toukolan Teräs Toukolan Teräs - Tikka Tikka
3.7. 15:00
Miesten Kolmonen
EsPa EsPa - EIF/Akademi EIF/Akademi
7.7 - 11.7
Miesten Kolmonen
Tikka Tikka - Töölön Taisto Töölön Taisto
8.7. 20:00
Miesten Kolmonen
NuPS NuPS - EPS/Reservi EPS/Reservi
9.7. 18:00
Miesten Kolmonen
EBK EBK - Toukolan Teräs Toukolan Teräs
9.7. 18:15
Miesten Kolmonen
CLE CLE - FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi
9.7. 20:00
Miesten Kolmonen
FC Espoo FC Espoo - SexyPöxyt SexyPöxyt
11.7. 18:30
Miesten Kolmonen
EIF/Akademi EIF/Akademi - FC Espoo FC Espoo
21.7. 18:30
Miesten Kolmonen
Töölön Taisto Töölön Taisto - EsPa EsPa
22.7. 20:15
Miesten Kolmonen
SexyPöxyt SexyPöxyt - Tikka Tikka
23.7. 18:15
Miesten Kolmonen
FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi - EBK EBK
24.7. 14:00
Miesten Kolmonen
Toukolan Teräs Toukolan Teräs - NuPS NuPS
24.7. 15:00
Miesten Kolmonen
EPS/Reservi EPS/Reservi - CLE CLE
25.7. 15:00
Miesten Kolmonen
EsPa EsPa - Toukolan Teräs Toukolan Teräs
28.7 - 1.8
Miesten Kolmonen
Tikka Tikka - EIF/Akademi EIF/Akademi
29.7. 20:00
Miesten Kolmonen
NuPS NuPS - FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi
30.7. 18:00
Miesten Kolmonen
EBK EBK - Töölön Taisto Töölön Taisto
30.7. 18:15
Miesten Kolmonen
CLE CLE - SexyPöxyt SexyPöxyt
30.7. 20:00
Miesten Kolmonen
FC Espoo FC Espoo - EPS/Reservi EPS/Reservi
1.8. 18:30
Miesten Kolmonen
Tikka Tikka - FC Espoo FC Espoo
5.8. 20:00
Miesten Kolmonen
Miesten Kolmonen
Miesten Kolmonen
NuPS NuPS - EBK EBK
6.8. 18:00
Miesten Kolmonen
Miesten Kolmonen
CLE CLE - EsPa EsPa
6.8. 20:00
Miesten Kolmonen
EsPa EsPa - Tikka Tikka
11.8 - 15.8
Miesten Kolmonen
EIF/Akademi EIF/Akademi - SexyPöxyt SexyPöxyt
11.8. 18:30
Miesten Kolmonen
EBK EBK - CLE CLE
13.8. 18:15
Miesten Kolmonen
Miesten Kolmonen
FC Espoo FC Espoo - NuPS NuPS
14.8. 15:00
Miesten Kolmonen
Miesten Kolmonen
EsPa EsPa - FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi
18.8 - 22.8
Miesten Kolmonen
Töölön Taisto Töölön Taisto - CLE CLE
19.8. 20:15
Miesten Kolmonen
NuPS NuPS - EIF/Akademi EIF/Akademi
20.8. 18:00
Miesten Kolmonen
SexyPöxyt SexyPöxyt - EBK EBK
20.8. 18:15
Miesten Kolmonen
Toukolan Teräs Toukolan Teräs - FC Espoo FC Espoo
21.8. 15:00
Miesten Kolmonen
Tikka Tikka - EPS/Reservi EPS/Reservi
21.8. 16:30
Miesten Kolmonen
Miesten Kolmonen
Miesten Kolmonen
SexyPöxyt SexyPöxyt - NuPS NuPS
27.8. 18:15
Miesten Kolmonen
CLE CLE - Tikka Tikka
27.8. 20:00
Miesten Kolmonen
FC Espoo FC Espoo - EBK EBK
28.8. 15:00
Miesten Kolmonen
EPS/Reservi EPS/Reservi - EsPa EsPa
29.8. 15:00
Miesten Kolmonen
EsPa EsPa - FC Espoo FC Espoo
1.9 - 5.9
Miesten Kolmonen
Tikka Tikka - FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi
2.9. 20:00
Miesten Kolmonen
Miesten Kolmonen
NuPS NuPS - CLE CLE
3.9. 18:00
Miesten Kolmonen
EBK EBK - EIF/Akademi EIF/Akademi
3.9. 18:15
Miesten Kolmonen
Miesten Kolmonen
Miesten Kolmonen
NuPS NuPS - Tikka Tikka
10.9. 18:00
Miesten Kolmonen
EBK EBK - EsPa EsPa
10.9. 18:15
Miesten Kolmonen
CLE CLE - FC Espoo FC Espoo
10.9. 20:00
Miesten Kolmonen
FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi - EIF/Akademi EIF/Akademi
11.9. 14:00
Miesten Kolmonen
EPS/Reservi EPS/Reservi - SexyPöxyt SexyPöxyt
11.9. 15:00
Miesten Kolmonen
EsPa EsPa - NuPS NuPS
15.9 - 19.9
Miesten Kolmonen
EIF/Akademi EIF/Akademi - EPS/Reservi EPS/Reservi
15.9. 18:30
Miesten Kolmonen
Tikka Tikka - EBK EBK
16.9. 20:00
Miesten Kolmonen
SexyPöxyt SexyPöxyt - FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi
17.9. 18:15
Miesten Kolmonen
FC Espoo FC Espoo - Töölön Taisto Töölön Taisto
18.9. 15:00
Miesten Kolmonen
Toukolan Teräs Toukolan Teräs - CLE CLE
18.9. 15:00
Miesten Kolmonen
EsPa EsPa - SexyPöxyt SexyPöxyt
22.9 - 26.9
Miesten Kolmonen
Tikka Tikka - Toukolan Teräs Toukolan Teräs
23.9. 20:00
Miesten Kolmonen
NuPS NuPS - Töölön Taisto Töölön Taisto
24.9. 18:00
Miesten Kolmonen
EBK EBK - EPS/Reservi EPS/Reservi
24.9. 18:15
Miesten Kolmonen
CLE CLE - EIF/Akademi EIF/Akademi
24.9. 20:00
Miesten Kolmonen
FC Espoo FC Espoo - FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi
25.9. 15:00
Miesten Kolmonen
FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi - CLE CLE
2.10. 14:00
Miesten Kolmonen
SexyPöxyt SexyPöxyt - FC Espoo FC Espoo
2.10. 16:00
Miesten Kolmonen
EPS/Reservi EPS/Reservi - NuPS NuPS
2.10. 16:00
Miesten Kolmonen
Töölön Taisto Töölön Taisto - Tikka Tikka
2.10. 16:00
Miesten Kolmonen
Toukolan Teräs Toukolan Teräs - EBK EBK
2.10. 16:00
Miesten Kolmonen
EIF/Akademi EIF/Akademi - EsPa EsPa
2.10. 16:00
Näytä lisää

Miesten Kolmonen

Lohkovoittajat nousukarsintaan.
Sijalle 11-12 sijoittuneet Neloseen. Sijalle 10 sijoittuneista myös kolmen lohkon heikoin joukkue saattaa pudota Neloseen, riippuen Kakkosen putoaja- ja Kolmosen nousijamääristä.