Eteläinen alue - Miesten Kolmonen

Miesten Kolmonen, 1: Sarjataulukko

OVTHMP
EsPa431010-210
HPS422010-58
NuPS422010-88
HerTo421111-47
Atlantis FC/Akatemia421110-57
Toukolan Teräs32105-37
FC Espoo/242114-47
KäPa32015-26
SexyPöxyt42024-36
CLE42027-76
Töölön Taisto41218-45
FC FINNKURD412110-105
LPS411213-144
FC Kirkkonummi41127-84
BK-4640222-102
Tikka40138-131
EIF/Akademi40133-131
FC POHU40132-141
Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut: 1

Miesten Kolmonen
Toukolan Teräs Toukolan Teräs - KäPa KäPa
12.7. 16:00
Miesten Kolmonen
BK-46 BK-46 - HPS HPS
15.7. 18:30
Miesten Kolmonen
Atlantis FC/Akatemia Atlantis FC/Akatemia - NuPS NuPS
16.7. 19:00
Miesten Kolmonen
Tikka Tikka - Toukolan Teräs Toukolan Teräs
16.7. 20:00
Miesten Kolmonen
HerTo HerTo - EIF/Akademi EIF/Akademi
17.7. 19:00
Miesten Kolmonen
FC POHU FC POHU - LPS LPS
17.7. 19:00
Miesten Kolmonen
CLE CLE - SexyPöxyt SexyPöxyt
17.7. 19:15
Miesten Kolmonen
FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi - FC Espoo/2 FC Espoo/2
18.7. 14:00
Miesten Kolmonen
EsPa EsPa - Töölön Taisto Töölön Taisto
18.7. 14:30
Miesten Kolmonen
FC FINNKURD FC FINNKURD - KäPa KäPa
18.7. 16:15
Miesten Kolmonen
EIF/Akademi EIF/Akademi - CLE CLE
21.7. 19:30
Miesten Kolmonen
FC Espoo/2 FC Espoo/2 - FC POHU FC POHU
23.7. 20:15
Miesten Kolmonen
Töölön Taisto Töölön Taisto - HerTo HerTo
23.7. 20:15
Miesten Kolmonen
NuPS NuPS - EsPa EsPa
24.7. 18:00
Miesten Kolmonen
SexyPöxyt SexyPöxyt - Tikka Tikka
24.7. 18:15
Miesten Kolmonen
HPS HPS - Atlantis FC/Akatemia Atlantis FC/Akatemia
24.7. 19:00
Miesten Kolmonen
KäPa KäPa - FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi
24.7. 19:30
Miesten Kolmonen
LPS LPS - BK-46 BK-46
24.7. 19:30
Miesten Kolmonen
Miesten Kolmonen
BK-46 BK-46 - FC Espoo/2 FC Espoo/2
29.7. 18:30
Miesten Kolmonen
Atlantis FC/Akatemia Atlantis FC/Akatemia - LPS LPS
30.7. 19:00
Miesten Kolmonen
Tikka Tikka - CLE CLE
30.7. 20:00
Miesten Kolmonen
Miesten Kolmonen
HerTo HerTo - NuPS NuPS
31.7. 19:00
Miesten Kolmonen
FC POHU FC POHU - KäPa KäPa
31.7. 20:15
Miesten Kolmonen
Miesten Kolmonen
EsPa EsPa - HPS HPS
1.8. 14:30
Miesten Kolmonen
FC FINNKURD FC FINNKURD - SexyPöxyt SexyPöxyt
1.8. 16:15
Miesten Kolmonen
EIF/Akademi EIF/Akademi - Tikka Tikka
4.8. 19:30
Miesten Kolmonen
Miesten Kolmonen
NuPS NuPS - Töölön Taisto Töölön Taisto
7.8. 18:00
Miesten Kolmonen
SexyPöxyt SexyPöxyt - FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi
7.8. 18:15
Miesten Kolmonen
HPS HPS - HerTo HerTo
7.8. 19:00
Miesten Kolmonen
CLE CLE - FC FINNKURD FC FINNKURD
7.8. 19:15
Miesten Kolmonen
KäPa KäPa - BK-46 BK-46
7.8. 19:30
Miesten Kolmonen
LPS LPS - EsPa EsPa
7.8. 19:30
Miesten Kolmonen
Toukolan Teräs Toukolan Teräs - FC POHU FC POHU
9.8. 16:00
Miesten Kolmonen
BK-46 BK-46 - Toukolan Teräs Toukolan Teräs
12.8. 18:30
Miesten Kolmonen
Atlantis FC/Akatemia Atlantis FC/Akatemia - KäPa KäPa
13.8. 19:00
Miesten Kolmonen
Töölön Taisto Töölön Taisto - HPS HPS
13.8. 20:15
Miesten Kolmonen
FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi - CLE CLE
14.8. 18:00
Miesten Kolmonen
NuPS NuPS - EIF/Akademi EIF/Akademi
14.8. 18:00
Miesten Kolmonen
HerTo HerTo - LPS LPS
14.8. 19:00
Miesten Kolmonen
FC POHU FC POHU - SexyPöxyt SexyPöxyt
14.8. 20:15
Miesten Kolmonen
EsPa EsPa - FC Espoo/2 FC Espoo/2
15.8. 14:30
Miesten Kolmonen
FC FINNKURD FC FINNKURD - Tikka Tikka
15.8. 16:15
Miesten Kolmonen
EIF/Akademi EIF/Akademi - FC FINNKURD FC FINNKURD
18.8. 18:30
Miesten Kolmonen
Tikka Tikka - FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi
20.8. 20:00
Miesten Kolmonen
FC Espoo/2 FC Espoo/2 - HerTo HerTo
20.8. 20:15
Miesten Kolmonen
SexyPöxyt SexyPöxyt - BK-46 BK-46
21.8. 18:15
Miesten Kolmonen
HPS HPS - NuPS NuPS
21.8. 19:00
Miesten Kolmonen
CLE CLE - FC POHU FC POHU
21.8. 19:15
Miesten Kolmonen
KäPa KäPa - EsPa EsPa
21.8. 19:30
Miesten Kolmonen
LPS LPS - Töölön Taisto Töölön Taisto
21.8. 19:30
Miesten Kolmonen
Miesten Kolmonen
BK-46 BK-46 - CLE CLE
26.8. 18:30
Miesten Kolmonen
Miesten Kolmonen
Miesten Kolmonen
NuPS NuPS - LPS LPS
28.8. 18:00
Miesten Kolmonen
FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi - FC FINNKURD FC FINNKURD
28.8. 18:00
Miesten Kolmonen
HerTo HerTo - KäPa KäPa
28.8. 18:45
Miesten Kolmonen
HPS HPS - EIF/Akademi EIF/Akademi
28.8. 19:00
Miesten Kolmonen
EsPa EsPa - Toukolan Teräs Toukolan Teräs
29.8. 14:30
Miesten Kolmonen
FC POHU FC POHU - Tikka Tikka
29.8. 16:30
Miesten Kolmonen
Miesten Kolmonen
LPS LPS - HPS HPS
2.9. 20:20
Miesten Kolmonen
FC Espoo/2 FC Espoo/2 - NuPS NuPS
3.9. 20:15
Miesten Kolmonen
FC FINNKURD FC FINNKURD - FC POHU FC POHU
3.9. 20:15
Miesten Kolmonen
SexyPöxyt SexyPöxyt - EsPa EsPa
4.9. 18:15
Miesten Kolmonen
CLE CLE - Atlantis FC/Akatemia Atlantis FC/Akatemia
4.9. 19:15
Miesten Kolmonen
KäPa KäPa - Töölön Taisto Töölön Taisto
4.9. 19:30
Miesten Kolmonen
Tikka Tikka - BK-46 BK-46
5.9. 13:00
Miesten Kolmonen
Toukolan Teräs Toukolan Teräs - HerTo HerTo
6.9. 16:00
Miesten Kolmonen
BK-46 BK-46 - FC FINNKURD FC FINNKURD
9.9. 18:15
Miesten Kolmonen
Atlantis FC/Akatemia Atlantis FC/Akatemia - Tikka Tikka
10.9. 18:00
Miesten Kolmonen
Miesten Kolmonen
HerTo HerTo - SexyPöxyt SexyPöxyt
11.9. 18:00
Miesten Kolmonen
NuPS NuPS - KäPa KäPa
11.9. 18:00
Miesten Kolmonen
HPS HPS - FC Espoo/2 FC Espoo/2
11.9. 19:00
Miesten Kolmonen
LPS LPS - EIF/Akademi EIF/Akademi
11.9. 19:30
Miesten Kolmonen
FC POHU FC POHU - FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi
11.9. 20:15
Miesten Kolmonen
EsPa EsPa - CLE CLE
12.9. 14:30
Miesten Kolmonen
EIF/Akademi EIF/Akademi - FC POHU FC POHU
15.9. 19:30
Miesten Kolmonen
FC Espoo/2 FC Espoo/2 - LPS LPS
17.9. 20:15
Miesten Kolmonen
Miesten Kolmonen
CLE CLE - HerTo HerTo
18.9. 19:15
Miesten Kolmonen
KäPa KäPa - HPS HPS
18.9. 19:30
Miesten Kolmonen
Tikka Tikka - EsPa EsPa
18.9. 20:15
Miesten Kolmonen
FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi - BK-46 BK-46
19.9. 14:00
Miesten Kolmonen
Miesten Kolmonen
Toukolan Teräs Toukolan Teräs - NuPS NuPS
20.9. 16:00
Miesten Kolmonen
Miesten Kolmonen
FC Espoo/2 FC Espoo/2 - EIF/Akademi EIF/Akademi
24.9. 20:15
Miesten Kolmonen
Töölön Taisto Töölön Taisto - CLE CLE
24.9. 20:15
Miesten Kolmonen
HPS HPS - Toukolan Teräs Toukolan Teräs
25.9. 19:00
Miesten Kolmonen
HerTo HerTo - Tikka Tikka
25.9. 19:15
Miesten Kolmonen
LPS LPS - KäPa KäPa
25.9. 19:30
Miesten Kolmonen
BK-46 BK-46 - FC POHU FC POHU
26.9. 14:00
Miesten Kolmonen
NuPS NuPS - SexyPöxyt SexyPöxyt
26.9. 14:00
Miesten Kolmonen
EsPa EsPa - FC FINNKURD FC FINNKURD
26.9. 14:30
Miesten Kolmonen
Tikka Tikka - Töölön Taisto Töölön Taisto
1.10. 20:00
Miesten Kolmonen
SexyPöxyt SexyPöxyt - HPS HPS
2.10. 18:15
Miesten Kolmonen
EIF/Akademi EIF/Akademi - BK-46 BK-46
2.10. 18:30
Miesten Kolmonen
CLE CLE - NuPS NuPS
2.10. 19:15
Miesten Kolmonen
KäPa KäPa - FC Espoo/2 FC Espoo/2
2.10. 19:30
Miesten Kolmonen
Miesten Kolmonen
FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi - EsPa EsPa
3.10. 14:00
Miesten Kolmonen
FC FINNKURD FC FINNKURD - HerTo HerTo
3.10. 16:15
Miesten Kolmonen
Toukolan Teräs Toukolan Teräs - LPS LPS
4.10. 16:15
Miesten Kolmonen
Atlantis FC/Akatemia Atlantis FC/Akatemia - BK-46 BK-46
10.10. 15:00
Miesten Kolmonen
FC Espoo/2 FC Espoo/2 - Toukolan Teräs Toukolan Teräs
10.10. 15:00
Miesten Kolmonen
EsPa EsPa - FC POHU FC POHU
10.10. 15:00
Miesten Kolmonen
KäPa KäPa - EIF/Akademi EIF/Akademi
10.10. 15:00
Miesten Kolmonen
LPS LPS - SexyPöxyt SexyPöxyt
10.10. 15:00
Miesten Kolmonen
HerTo HerTo - FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi
10.10. 15:00
Miesten Kolmonen
HPS HPS - CLE CLE
10.10. 15:00
Miesten Kolmonen
Töölön Taisto Töölön Taisto - FC FINNKURD FC FINNKURD
10.10. 15:00
Miesten Kolmonen
NuPS NuPS - Tikka Tikka
10.10. 15:00
Näytä lisää

Tulokset: 1

Miesten Kolmonen
Atlantis FC/Akatemia Atlantis FC/Akatemia 5 - 1 EIF/Akademi EIF/Akademi
12.7.2020 klo 16:00
Miesten Kolmonen
FC FINNKURD FC FINNKURD 2 - 3 NuPS NuPS
12.7.2020 klo 16:00
Miesten Kolmonen
CLE CLE 2 - 1 LPS LPS
11.7.2020 klo 14:00
Miesten Kolmonen
FC POHU FC POHU 0 - 3 HerTo HerTo
10.7.2020 klo 20:15
Miesten Kolmonen
SexyPöxyt SexyPöxyt 2 - 0 FC Espoo/2 FC Espoo/2
10.7.2020 klo 18:15
Miesten Kolmonen
FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi 2 - 1 Töölön Taisto Töölön Taisto
10.7.2020 klo 18:00
Miesten Kolmonen
Tikka Tikka 2 - 2 HPS HPS
9.7.2020 klo 20:00
Miesten Kolmonen
BK-46 BK-46 0 - 2 EsPa EsPa
8.7.2020 klo 18:30
Miesten Kolmonen
Toukolan Teräs Toukolan Teräs 3 - 2 CLE CLE
5.7.2020 klo 16:00
Miesten Kolmonen
Töölön Taisto Töölön Taisto 1 - 1 Atlantis FC/Akatemia Atlantis FC/Akatemia
4.7.2020 klo 13:30
Näytä lisää

Miesten Kolmonen

Eteläisen alueen lohkovoittajat jaetaan yhdessä kolmen muun lohkovoittajan (Itäinen B, Läntinen A ja B) kanssa kahteen kolmen joukkueen nousukarsintalohkoon, joiden molempien kaksi parasta nousevat Kakkoseen.