Eteläinen alue - Miehet 50

Miehet 50, 1: Sarjataulukko

OVTHMP
EBK00000-00
EPS00000-00
FC Kiffen00000-00
FC POHU00000-00
GrIFK00000-00
HPS00000-00
KaPy00000-00
Kamppi00000-00
Kullervo00000-00
LePa/igis00000-00
NuPS00000-00
PPV00000-00
Ponnistus/Telakka00000-00
PuPa00000-00
Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut: 1

Miehet 50
HPS HPS - Kullervo Kullervo
9.6. 20:15
Miehet 50
EPS EPS - FC Kiffen FC Kiffen
10.6. 20:00
Miehet 50
Ponnistus/Telakka Ponnistus/Telakka - PuPa PuPa
16.6. 18:00
Miehet 50
PPV PPV - FC Kiffen FC Kiffen
16.6. 19:10
Miehet 50
HPS HPS - LePa/igis LePa/igis
22.6. 21:00
Miehet 50
EBK EBK - FC POHU FC POHU
23.6. 19:00
Miehet 50
EPS EPS - HPS HPS
24.6. 20:25
Miehet 50
Miehet 50
NuPS NuPS - Kullervo Kullervo
5.7. 20:00
Miehet 50
PPV PPV - KaPy KaPy
14.7. 20:00
Miehet 50
LePa/igis LePa/igis - Kamppi Kamppi
14.7. 20:05
Miehet 50
GrIFK GrIFK - HPS HPS
16.7. 20:00
Miehet 50
KaPy KaPy - NuPS NuPS
21.7. 19:00
Miehet 50
Kamppi Kamppi - EPS EPS
21.7. 19:00
Miehet 50
Kullervo Kullervo - EBK EBK
21.7. 20:00
Miehet 50
PuPa PuPa - PPV PPV
21.7. 21:00
Miehet 50
FC POHU FC POHU - GrIFK GrIFK
21.7. 21:00
Miehet 50
NuPS NuPS - PuPa PuPa
27.7. 21:00
Miehet 50
LePa/igis LePa/igis - FC POHU FC POHU
27.7. 21:05
Miehet 50
Ponnistus/Telakka Ponnistus/Telakka - Kamppi Kamppi
28.7. 18:00
Miehet 50
KaPy KaPy - Kullervo Kullervo
28.7. 19:00
Miehet 50
GrIFK GrIFK - EBK EBK
30.7. 20:00
Miehet 50
EBK EBK - LePa/igis LePa/igis
4.8 - 4.8
Miehet 50
Kamppi Kamppi - PPV PPV
4.8. 18:00
Miehet 50
Kullervo Kullervo - GrIFK GrIFK
4.8. 19:00
Miehet 50
HPS HPS - Ponnistus/Telakka Ponnistus/Telakka
4.8. 19:15
Miehet 50
PuPa PuPa - KaPy KaPy
4.8. 20:00
Miehet 50
FC Kiffen FC Kiffen - NuPS NuPS
4.8. 21:00
Miehet 50
FC POHU FC POHU - EPS EPS
4.8. 21:00
Miehet 50
NuPS NuPS - Kamppi Kamppi
10.8. 21:00
Miehet 50
LePa/igis LePa/igis - GrIFK GrIFK
10.8. 21:05
Miehet 50
Ponnistus/Telakka Ponnistus/Telakka - FC POHU FC POHU
11.8. 18:00
Miehet 50
PPV PPV - HPS HPS
11.8. 18:00
Miehet 50
KaPy KaPy - FC Kiffen FC Kiffen
11.8. 19:00
Miehet 50
EPS EPS - EBK EBK
11.8. 21:00
Miehet 50
PuPa PuPa - Kullervo Kullervo
11.8. 21:00
Miehet 50
HPS HPS - NuPS NuPS
18.8 - 18.8
Miehet 50
EBK EBK - Ponnistus/Telakka Ponnistus/Telakka
18.8 - 18.8
Miehet 50
Kullervo Kullervo - LePa/igis LePa/igis
18.8. 19:00
Miehet 50
FC Kiffen FC Kiffen - PuPa PuPa
18.8. 20:00
Miehet 50
Kamppi Kamppi - KaPy KaPy
18.8. 21:00
Miehet 50
FC POHU FC POHU - PPV PPV
18.8. 21:00
Miehet 50
GrIFK GrIFK - EPS EPS
19.8. 20:15
Miehet 50
NuPS NuPS - FC POHU FC POHU
24.8. 21:00
Miehet 50
PPV PPV - EBK EBK
25.8. 18:00
Miehet 50
Ponnistus/Telakka Ponnistus/Telakka - GrIFK GrIFK
25.8. 18:00
Miehet 50
PuPa PuPa - Kamppi Kamppi
25.8. 20:00
Miehet 50
KaPy KaPy - HPS HPS
25.8. 20:00
Miehet 50
FC Kiffen FC Kiffen - Kullervo Kullervo
27.8. 18:00
Miehet 50
EPS EPS - LePa/igis LePa/igis
28.8. 19:00
Miehet 50
Miehet 50
EBK EBK - NuPS NuPS
1.9 - 1.9
Miehet 50
HPS HPS - PuPa PuPa
1.9 - 1.9
Miehet 50
Kamppi Kamppi - FC Kiffen FC Kiffen
1.9. 20:00
Miehet 50
FC POHU FC POHU - KaPy KaPy
1.9. 21:00
Miehet 50
Kullervo Kullervo - EPS EPS
1.9. 21:00
Miehet 50
GrIFK GrIFK - PPV PPV
2.9. 20:15
Miehet 50
NuPS NuPS - GrIFK GrIFK
7.9. 21:00
Miehet 50
Ponnistus/Telakka Ponnistus/Telakka - EPS EPS
8.9. 18:00
Miehet 50
PPV PPV - LePa/igis LePa/igis
8.9. 18:00
Miehet 50
FC Kiffen FC Kiffen - HPS HPS
8.9. 19:00
Miehet 50
Kamppi Kamppi - Kullervo Kullervo
8.9. 20:00
Miehet 50
KaPy KaPy - EBK EBK
8.9. 20:15
Miehet 50
PuPa PuPa - FC POHU FC POHU
8.9. 21:00
Miehet 50
LePa/igis LePa/igis - NuPS NuPS
14.9. 20:35
Miehet 50
EBK EBK - PuPa PuPa
15.9 - 15.9
Miehet 50
HPS HPS - Kamppi Kamppi
15.9 - 15.9
Miehet 50
Kullervo Kullervo - Ponnistus/Telakka Ponnistus/Telakka
15.9. 21:00
Miehet 50
FC POHU FC POHU - FC Kiffen FC Kiffen
15.9. 21:00
Miehet 50
EPS EPS - PPV PPV
16.9. 18:00
Miehet 50
GrIFK GrIFK - KaPy KaPy
17.9. 20:00
Miehet 50
NuPS NuPS - EPS EPS
21.9. 21:00
Miehet 50
PPV PPV - Ponnistus/Telakka Ponnistus/Telakka
22.9. 18:00
Miehet 50
KaPy KaPy - LePa/igis LePa/igis
22.9. 19:00
Miehet 50
Kamppi Kamppi - FC POHU FC POHU
22.9. 19:00
Miehet 50
PuPa PuPa - GrIFK GrIFK
22.9. 20:00
Miehet 50
FC Kiffen FC Kiffen - EBK EBK
22.9. 21:00
Miehet 50
LePa/igis LePa/igis - PuPa PuPa
28.9. 20:35
Miehet 50
EBK EBK - Kamppi Kamppi
29.9 - 29.9
Miehet 50
Ponnistus/Telakka Ponnistus/Telakka - NuPS NuPS
29.9. 18:00
Miehet 50
EPS EPS - KaPy KaPy
29.9. 19:00
Miehet 50
FC POHU FC POHU - HPS HPS
29.9. 21:00
Miehet 50
Kullervo Kullervo - PPV PPV
29.9. 21:00
Miehet 50
GrIFK GrIFK - FC Kiffen FC Kiffen
1.10. 20:00
Miehet 50
NuPS NuPS - PPV PPV
5.10. 21:00
Miehet 50
HPS HPS - EBK EBK
6.10 - 6.10
Miehet 50
KaPy KaPy - Ponnistus/Telakka Ponnistus/Telakka
6.10. 19:00
Miehet 50
PuPa PuPa - EPS EPS
6.10. 19:00
Miehet 50
FC Kiffen FC Kiffen - LePa/igis LePa/igis
6.10. 20:00
Miehet 50
Kamppi Kamppi - GrIFK GrIFK
6.10. 21:00
Miehet 50
FC POHU FC POHU - Kullervo Kullervo
6.10. 21:00
Näytä lisää