Åland - Fyran

Miesten Nelonen, A: Sarjataulukko

OVTHMP
EuPa00000-00
FC Eurajoki00000-00
JIK00000-00
LTU00000-00
Lieto00000-00
P-Iirot 200000-00
PIF 200000-00
RaiFu00000-00
SC Wolves00000-00
SaTo00000-00
TuWe00000-00
Wilpas00000-00

Pelataan kaksinkertainen sarja.
Lohkovoittaja nousee suoraan Kolmoseen.
Lohkon sijalle 9. ja huonommin sijoittuneet joukkueet putoavat suoraan Neloseen.

Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut: A

Miesten Nelonen
FC Eurajoki FC Eurajoki - LTU LTU
14.4. 19:00
Miesten Nelonen
Lieto Lieto - P-Iirot 2 P-Iirot 2
15.4. 18:30
Miesten Nelonen
RaiFu RaiFu - EuPa EuPa
16.4. 19:00
Miesten Nelonen
PIF 2 PIF 2 - JIK JIK
17.4. 12:30
Miesten Nelonen
TuWe TuWe - SC Wolves SC Wolves
17.4. 14:00
Miesten Nelonen
Wilpas Wilpas - SaTo SaTo
17.4. 15:00
Miesten Nelonen
P-Iirot 2 P-Iirot 2 - FC Eurajoki FC Eurajoki
20.4. 19:15
Miesten Nelonen
TuWe TuWe - Wilpas Wilpas
23.4. 19:00
Miesten Nelonen
LTU LTU - RaiFu RaiFu
23.4. 19:00
Miesten Nelonen
EuPa EuPa - SC Wolves SC Wolves
24.4. 15:00
Miesten Nelonen
SaTo SaTo - JIK JIK
24.4. 18:30
Miesten Nelonen
P-Iirot 2 P-Iirot 2 - JIK JIK
25.4. 11:00
Miesten Nelonen
PIF 2 PIF 2 - Lieto Lieto
25.4. 14:00
Miesten Nelonen
Wilpas Wilpas - EuPa EuPa
28.4. 19:00
Miesten Nelonen
FC Eurajoki FC Eurajoki - RaiFu RaiFu
28.4. 19:15
Miesten Nelonen
Lieto Lieto - SaTo SaTo
29.4. 18:30
Miesten Nelonen
LTU LTU - SC Wolves SC Wolves
29.4. 19:00
Miesten Nelonen
P-Iirot 2 P-Iirot 2 - PIF 2 PIF 2
29.4. 19:15
Miesten Nelonen
JIK JIK - TuWe TuWe
1.5. 16:00
Miesten Nelonen
PIF 2 PIF 2 - FC Eurajoki FC Eurajoki
5.5. 20:00
Miesten Nelonen
SaTo SaTo - P-Iirot 2 P-Iirot 2
6.5. 19:30
Miesten Nelonen
RaiFu RaiFu - SC Wolves SC Wolves
7.5. 19:00
Miesten Nelonen
TuWe TuWe - Lieto Lieto
7.5. 19:00
Miesten Nelonen
LTU LTU - Wilpas Wilpas
7.5. 19:00
Miesten Nelonen
PIF 2 PIF 2 - SaTo SaTo
11.5. 20:00
Miesten Nelonen
FC Eurajoki FC Eurajoki - SC Wolves SC Wolves
12.5. 19:15
Miesten Nelonen
P-Iirot 2 P-Iirot 2 - TuWe TuWe
13.5. 17:00
Miesten Nelonen
Wilpas Wilpas - RaiFu RaiFu
14.5. 19:00
Miesten Nelonen
JIK JIK - LTU LTU
15.5. 16:00
Miesten Nelonen
Lieto Lieto - EuPa EuPa
15.5. 17:00
Miesten Nelonen
TuWe TuWe - PIF 2 PIF 2
21.5. 19:00
Miesten Nelonen
LTU LTU - Lieto Lieto
21.5. 19:00
Miesten Nelonen
SaTo SaTo - FC Eurajoki FC Eurajoki
21.5. 19:30
Miesten Nelonen
SC Wolves SC Wolves - Wilpas Wilpas
22.5. 14:00
Miesten Nelonen
EuPa EuPa - P-Iirot 2 P-Iirot 2
22.5. 15:00
Miesten Nelonen
RaiFu RaiFu - JIK JIK
22.5. 16:00
Miesten Nelonen
P-Iirot 2 P-Iirot 2 - LTU LTU
25.5. 19:15
Miesten Nelonen
PIF 2 PIF 2 - EuPa EuPa
26.5. 20:00
Miesten Nelonen
SaTo SaTo - TuWe TuWe
28.5. 18:30
Miesten Nelonen
FC Eurajoki FC Eurajoki - Wilpas Wilpas
29.5. 14:00
Miesten Nelonen
Lieto Lieto - RaiFu RaiFu
29.5. 17:00
Miesten Nelonen
SC Wolves SC Wolves - Lieto Lieto
2.6. 19:00
Miesten Nelonen
RaiFu RaiFu - P-Iirot 2 P-Iirot 2
3.6. 20:00
Miesten Nelonen
TuWe TuWe - FC Eurajoki FC Eurajoki
4.6. 19:00
Miesten Nelonen
LTU LTU - PIF 2 PIF 2
4.6. 19:00
Miesten Nelonen
Wilpas Wilpas - JIK JIK
5.6. 15:00
Miesten Nelonen
EuPa EuPa - SaTo SaTo
5.6. 15:00
Miesten Nelonen
P-Iirot 2 P-Iirot 2 - SC Wolves SC Wolves
8.6. 19:15
Miesten Nelonen
PIF 2 PIF 2 - RaiFu RaiFu
8.6. 20:00
Miesten Nelonen
Lieto Lieto - Wilpas Wilpas
10.6. 18:30
Miesten Nelonen
TuWe TuWe - EuPa EuPa
10.6. 19:00
Miesten Nelonen
SaTo SaTo - LTU LTU
11.6. 18:30
Miesten Nelonen
FC Eurajoki FC Eurajoki - JIK JIK
12.6. 13:00
Miesten Nelonen
EuPa EuPa - JIK JIK
13.6. 11:00
Miesten Nelonen
SC Wolves SC Wolves - PIF 2 PIF 2
15.6. 19:00
Miesten Nelonen
FC Eurajoki FC Eurajoki - EuPa EuPa
16.6. 19:15
Miesten Nelonen
Wilpas Wilpas - P-Iirot 2 P-Iirot 2
18.6. 19:00
Miesten Nelonen
LTU LTU - TuWe TuWe
18.6. 19:00
Miesten Nelonen
RaiFu RaiFu - SaTo SaTo
19.6. 15:00
Miesten Nelonen
JIK JIK - Lieto Lieto
19.6. 16:00
Miesten Nelonen
EuPa EuPa - LTU LTU
23.6. 19:15
Miesten Nelonen
PIF 2 PIF 2 - Wilpas Wilpas
28.6. 20:00
Miesten Nelonen
SaTo SaTo - SC Wolves SC Wolves
1.7. 19:30
Miesten Nelonen
TuWe TuWe - RaiFu RaiFu
2.7. 19:00
Miesten Nelonen
Lieto Lieto - FC Eurajoki FC Eurajoki
3.7. 17:00
Miesten Nelonen
JIK JIK - SC Wolves SC Wolves
3.7. 19:45
Miesten Nelonen
SC Wolves SC Wolves - TuWe TuWe
22.7. 19:00
Miesten Nelonen
P-Iirot 2 P-Iirot 2 - Lieto Lieto
22.7. 19:15
Miesten Nelonen
SaTo SaTo - Wilpas Wilpas
23.7. 18:30
Miesten Nelonen
LTU LTU - FC Eurajoki FC Eurajoki
23.7. 19:00
Miesten Nelonen
EuPa EuPa - RaiFu RaiFu
24.7. 15:00
Miesten Nelonen
JIK JIK - PIF 2 PIF 2
24.7. 16:00
Miesten Nelonen
FC Eurajoki FC Eurajoki - P-Iirot 2 P-Iirot 2
28.7. 19:15
Miesten Nelonen
SC Wolves SC Wolves - EuPa EuPa
29.7. 19:15
Miesten Nelonen
Wilpas Wilpas - TuWe TuWe
30.7. 19:00
Miesten Nelonen
RaiFu RaiFu - LTU LTU
31.7. 15:00
Miesten Nelonen
JIK JIK - SaTo SaTo
31.7. 16:00
Miesten Nelonen
Lieto Lieto - PIF 2 PIF 2
1.8. 17:00
Miesten Nelonen
SC Wolves SC Wolves - LTU LTU
4.8. 19:00
Miesten Nelonen
PIF 2 PIF 2 - P-Iirot 2 P-Iirot 2
4.8. 20:00
Miesten Nelonen
SaTo SaTo - Lieto Lieto
7.8. 15:00
Miesten Nelonen
EuPa EuPa - Wilpas Wilpas
7.8. 15:00
Miesten Nelonen
RaiFu RaiFu - FC Eurajoki FC Eurajoki
7.8. 15:00
Miesten Nelonen
TuWe TuWe - JIK JIK
7.8. 17:30
Miesten Nelonen
P-Iirot 2 P-Iirot 2 - SaTo SaTo
10.8. 19:15
Miesten Nelonen
FC Eurajoki FC Eurajoki - PIF 2 PIF 2
11.8. 19:15
Miesten Nelonen
Lieto Lieto - TuWe TuWe
12.8. 18:30
Miesten Nelonen
SC Wolves SC Wolves - RaiFu RaiFu
13.8. 19:00
Miesten Nelonen
Wilpas Wilpas - LTU LTU
13.8. 19:00
Miesten Nelonen
JIK JIK - EuPa EuPa
14.8. 16:00
Miesten Nelonen
SC Wolves SC Wolves - FC Eurajoki FC Eurajoki
18.8. 19:15
Miesten Nelonen
SaTo SaTo - PIF 2 PIF 2
20.8. 18:30
Miesten Nelonen
RaiFu RaiFu - Wilpas Wilpas
20.8. 18:30
Miesten Nelonen
TuWe TuWe - P-Iirot 2 P-Iirot 2
20.8. 19:00
Miesten Nelonen
LTU LTU - JIK JIK
21.8. 13:00
Miesten Nelonen
EuPa EuPa - Lieto Lieto
21.8. 15:00
Miesten Nelonen
P-Iirot 2 P-Iirot 2 - EuPa EuPa
24.8. 19:15
Miesten Nelonen
PIF 2 PIF 2 - TuWe TuWe
24.8. 19:30
Miesten Nelonen
Wilpas Wilpas - SC Wolves SC Wolves
27.8. 19:00
Miesten Nelonen
FC Eurajoki FC Eurajoki - SaTo SaTo
28.8. 14:00
Miesten Nelonen
Lieto Lieto - LTU LTU
28.8. 15:30
Miesten Nelonen
JIK JIK - RaiFu RaiFu
28.8. 16:00
Miesten Nelonen
LTU LTU - P-Iirot 2 P-Iirot 2
2.9. 19:00
Miesten Nelonen
TuWe TuWe - SaTo SaTo
3.9. 19:00
Miesten Nelonen
SC Wolves SC Wolves - JIK JIK
4.9. 13:00
Miesten Nelonen
Wilpas Wilpas - FC Eurajoki FC Eurajoki
4.9. 15:00
Miesten Nelonen
EuPa EuPa - PIF 2 PIF 2
4.9. 15:00
Miesten Nelonen
RaiFu RaiFu - Lieto Lieto
4.9. 15:00
Miesten Nelonen
P-Iirot 2 P-Iirot 2 - RaiFu RaiFu
7.9. 19:15
Miesten Nelonen
PIF 2 PIF 2 - LTU LTU
7.9. 20:00
Miesten Nelonen
FC Eurajoki FC Eurajoki - TuWe TuWe
8.9. 19:00
Miesten Nelonen
Lieto Lieto - SC Wolves SC Wolves
9.9. 18:00
Miesten Nelonen
SaTo SaTo - EuPa EuPa
11.9. 15:00
Miesten Nelonen
JIK JIK - Wilpas Wilpas
11.9. 16:00
Miesten Nelonen
RaiFu RaiFu - PIF 2 PIF 2
15.9. 19:00
Miesten Nelonen
LTU LTU - SaTo SaTo
17.9. 19:00
Miesten Nelonen
SC Wolves SC Wolves - P-Iirot 2 P-Iirot 2
18.9. 14:00
Miesten Nelonen
Wilpas Wilpas - Lieto Lieto
18.9. 15:00
Miesten Nelonen
EuPa EuPa - TuWe TuWe
18.9. 15:00
Miesten Nelonen
JIK JIK - FC Eurajoki FC Eurajoki
18.9. 16:00
Miesten Nelonen
P-Iirot 2 P-Iirot 2 - Wilpas Wilpas
23.9. 19:15
Miesten Nelonen
SaTo SaTo - RaiFu RaiFu
24.9. 18:30
Miesten Nelonen
TuWe TuWe - LTU LTU
24.9. 19:00
Miesten Nelonen
Lieto Lieto - JIK JIK
25.9. 13:00
Miesten Nelonen
EuPa EuPa - FC Eurajoki FC Eurajoki
25.9. 15:00
Miesten Nelonen
PIF 2 PIF 2 - SC Wolves SC Wolves
26.9. 14:00
Miesten Nelonen
LTU LTU - EuPa EuPa
1.10. 19:00
Miesten Nelonen
SC Wolves SC Wolves - SaTo SaTo
2.10. 14:00
Miesten Nelonen
FC Eurajoki FC Eurajoki - Lieto Lieto
2.10. 14:00
Miesten Nelonen
Wilpas Wilpas - PIF 2 PIF 2
2.10. 15:00
Miesten Nelonen
RaiFu RaiFu - TuWe TuWe
2.10. 15:00
Miesten Nelonen
JIK JIK - P-Iirot 2 P-Iirot 2
2.10. 16:00
Näytä lisää