Seuran joukkueet

NainenT14 Kakkonen, T14 Kolmonen, T05 Haaste, Harjoitusottelut (T14), T13 Kakkonen, Tytöt 13 - EI, T12 Ykkönen, TE11 Jokela, Tytöt E11 (-05), Tytöt E10 (-06), TE11, TE10
NainenT14 Nelonen, T13 Kolmonen, T13 Nelonen, T12 Kakkonen, TE11 Loviisa, TE11 Espoonlahti, TE10 Jokela, Tytöt E11 (-05), Tytöt E10 (-06), TE11, TE10
NainenTytöt 8, VP, Järvenpää, T8, EP, Mäntsälä 12.5. (11.5.), T8, EP Jokela 10.9., T7, EP Kirkkonummi (13.5.), TF8 Kirkkonummi, TF7 Sipoo
NainenT11, T10, taso 2, Kirkkonummi, T10, T9, EP Metsämaa, T9, EP Kirkkonummi, TF8 Kirkkonummi/LA, TF9 Jokela
NainenT9, VP Kirkkonummi, TF8 Kirkkonummi/SU, TF8 Kirkkonummi
MiesP8, VP Hanko (13.5.), PF7 Masala
MiesPojat 9, VP, Kirkkonummi, P8, VP Hanko (13.5.), PF7 Masala
MiesP8, EP Hanko (13.5.), PF7 Masala
NainenT9, VP, Kirkkonummi (10.5.)
MiesMiehet Kolmonen, Regions Cup, Harjoitusottelut (M3), Harjoitusottelu M3, Miesten Respect Suomen Cup, Nelonen
Futsal P20 (1998), Siirtyvät pelikiellot, Futsal Vitonen
MiesMiesten Futsal-Nelonen, Futsal Nelonen
Miehet Kutonen, Miehet Vitonen, Kutonen, Pelikiellot, MVUC, Vitonen
MiesMiehet KolmonenTeine liiga
NainenN5D, NKKI35
NainenNaiset Vitonen, B-Cuppi, Naiset Harraste 7v7
B-Cuppi
N Fair Play, Futsal Naiset Harraste
NainenD-Cuppi
N Fair Play, Futsal Naiset Harraste
Futsal Naiset Kolmonen, B-tyttöjen Ykkönen, TB18 Kakkonen
NainenNaisten harraste Futsal-Ykkönen, Futsal Naiset Kolmonen, Futsal Naiset Harrasteykkönen
NainenNaiset Vitonen, Naiset Nelonen
NainenNaiset Nelonen, Naiset Vitonen
Naiset Harraste 7v7
MiesA19
MiesA3D
MiesA2D, A3D
MiesB16
MiesB16
MiesB2D
MiesB3D
MiesC14A
MiesC15A
MiesD12A
MiesD13Y
MiesD13Y
MiesHP00
Huuhkajapäivät P13 (2006)
MiesP13 Nelonen 8v8, P12 Kolmonen, P11, taso 1 Mäntsälä, P11, taso 1 Nurmijärvi, P11, PE10 Rajamäki, E10, PF9 Nummela
MiesPE11 Rajamäki
MiesPE11 Rajamäki
MiesPE11 Rajamäki
MiesPE11 Rajamäki
MiesKykykoulusarja, Pojat
Pikkuhuuhkajapäivät, Pojat (2006), Minihelmaripäivät, Tytöt T10 (2008), Minihuuhkajapäivät, Pojat P10 (2008), Taitokoulupelit, Pojat E11 (2006)
MiesP12 Kolmonen, P11, taso 2 Jokela (1.9.), P11, PE10 Mäntsälä, PE10 Espoonlahti, E10, PF9 Veikkola
MiesP11, taso 2 Jokela (1.9.), P11, PE10 Mäntsälä, PE10 Espoonlahti, E10, PF9 Porvoo
MiesPE10 Kirkkonummi
MiesPE11 Inkoo, E11, E10
MiesP11, Pojat 10, taso 3, Rajamäki, P10, taso 3, Klaukkala, P10, P9, VP Inkoo, P9, VP Mäntsälä, PF8 Rajamäki/SU, PF8 Veikkola, PF7 Jokela
P12 Eliitti (2007)
MiesP11, P10, taso 1 Rajamäki, P10, taso 1 Nurmijärvi, P10, PF9 Leppävaara, E10, PF8 Järvenpää, Karakallio PF8
MiesP11, taso 3 Rajamäki, P11, PE10 Rajamäki, PE10 Espoonlahti, E10, PF9 Nummela
Minihuuhkajapäivät, Pojat P11 (2007), Minihelmaripäivät, Tytöt T11 (2007), Taitokoulupelit, Pojat E10 (2007)
MiesPojat 04 kilpa/haaste
MiesP10, Pojat 10, taso 2, Rajamäki, P9, EP, Leppävaara (9.5.), Pojat 10, P8, VP Rajamäki 9.9.
P12 Haaste (2007)
MiesPE10 Espoonlahti, E10, PF9 Nummela
Pikkuhuuhkajapäivät P12 (2007)
MiesMinihuuhkajapäivät, Pojat P11 (2007)
Minihuuhkajapäivät P11 (2008)
MiesP10, Pojat 10, taso 3, Rajamäki, P9, VP, Leppävaara (9.5.), P8, EP Rajamäki 9.9.
MiesP10, P10, taso 3, Järvenpää
MiesP11 Haaste (2007)
MiesP15 Ykkönen, P15 Kakkonen, SPL -lopputurnaus PD13 taso 2, P14 Alue, P14 Ykkönen, Pojat 04 SPL -lopputurnaus (taso 2), P13 Ykkönen 8v8, D12 Aluesarja, D12 Ykkönen
MiesPojat E10/08 harraste
Minihuuhkajapäivät P10 (2009)
MiesP11, P10, taso 3 Rajamäki, P10, taso 3 Veikkola, P10, PF9 Veikkola, PF9 Leppävaara, PF8 Järvenpää, Karakallio PF8
MiesP9, VP, Leppävaara (9.5.), P8, VP Rajamäki 9.9.
MiesPojat 9, EP, Rajamäki, P9, EP, Leppävaara (9.5.)
MiesP9, EP, Tuusula, P9, VP, Porvoo (9.5.)
MiesP9, EP, Tuusula, P9, VP, Porvoo (9.5.)
MiesKarakallio PF9
MiesKarakallio PF9
MiesKarakallio PF9
MiesKarakallio PF9
MiesKarakallio PF9
MiesHuuhkajapäivät, pojat P14 (2004)
2008 haastaja
MiesP11, P10, P9, EP Inkoo, P9, EP Mäntsälä, PF8 Rajamäki/LA, PF8 Veikkola, PF7 Jokela
MiesP10, PF9 Veikkola, PF9 Leppävaara, PF8 Veikkola, Karakallio PF8
MiesPF9 Leppävaara, PF8 Veikkola
MiesPojat 8, EP, Rajamäki, P8, EP, Järvenpää 12.5., P7, EP Järvenpää 9.9., P7, VP Hanko (13.5.)
Pojat 8, EP, Rajamäki
MiesP9, VP, Tuusula, P9, VP, Porvoo (9.5.)
U11 EspoonlahtiCup 2019 (-08)
U11 EspoonlahtiCup 2019 (-08)
MiesPojat 8, VP, Rajamäki, P8, VP, Järvenpää 12.5. (7.5.), P7, VP Järvenpää 9.9., P7, VP Hanko (13.5.)
Pojat 8, VP, Rajamäki
MiesFutsal B17
MiesP8, EP, Veikkola
MiesP8, VP, Järvenpää 12.5. (7.5.)
MiesP11, P10, PF8 Rajamäki/LA, PF8 Veikkola, PF7 Sipoo
U10 EspoonlahtiCup 2019 (-09)
MiesKarakallio PF8
MiesP7, EP, Koivukylä 12.5. (11.5.)
Pojat 7, VP, Kirkkonummi
MiesP7, VP, Metsämaa 12.5. (10.5.)
MiesP8, VP, Kauniainen, P8, VP, Metsämaa (8.5.)
MiesPF7 Jokela
MiesPF7 Jokela
MiesP7, EP, Veikkola
MiesKlaukkala PF7
MiesKlaukkala PF7
MiesKlaukkala PF7
MiesKlaukkala PF7
MiesP7, VP, Kauniainen
P9 Kilpa (2010)
P9 Haaste (2010)
MiesP12 Futsal-Ykkönen, Futsal P11 (2008), Futsal P10 (2008)
MiesFutsal P11 (2008)
P9 Harraste (2010)
MiesA20 Kolmonen, A19 Kakkonen, A19 Kolmonen
MiesP20 Kakkonen, P20 Kolmonen, B17 Kolmonen, B16B16
MiesP17 Kakkonen, B17 Kakkonen, C15 Alue
MiesP15 Kolmonen, P14 8v8, D13 Kolmonen 8v8
MiesP15 Kolmonen, P14 Kakkonen, P13 Kakkonen 8v8, D12 Ykkönen, D12 Kakkonen
NainenP10 Futsal
MiesB2D
MiesC15 Kolmonen
MiesD12 Kakkonen, D12 Ykkönen
MiesP12 Nelonen, P11
MiesP12 Vitonen, P11
MiesP11
MiesP12 Ykkönen, P12 Kakkonen
MiesP12 Kolmonen
MiesP12 Vitonen
MiesD12 Kakkonen
MiesE11
MiesE11
MiesE11
MiesE11
MiesE11
MiesE10
MiesP14 Ykkönen, D13 Ykkönen 8v8
MiesP14 Kakkonen, P14 Kolmonen, D13 Kakkonen 8v8, D13 Kolmonen 8v8
MiesP13 Kakkonen 8v8, P13 Kolmonen 8v8, D12 Kakkonen, D12 Kolmonen
MiesP13 Kolmonen 8v8, D12 Kakkonen, D12 Kolmonen
NainenTC14 = T94
NainenTC14
NainenTC14
NainenTC14 muut
NainenTC14A
NainenTC15
NainenTC15
NainenTC15
NainenTC15Y
NainenTD12 muut
NainenTD13
NainenKykykoulusarja, Tytöt
NainenPikkuhelmaripäivät, Tytöt (2005-2006)
T05 lauantai
T05 sunnuntai
NainenHaastesarja
NainenTaitokoulupelit, Tytöt E10 (2007)
NainenTytöt D13, T13 Ykkönen, T13 Kakkonen, TD12 Ykkönen, TE11 Kirkkonummi
NainenTytöt D13, Tytöt E11, Futsal TE11
T05 Harraste
NainenFutsal T11 (2008)
NainenTaitokoulupelit, Tytöt E11 (2006)
NainenT13 Vitonen, T12 Kolmonen, T11, taso 3 Rajamäki, T11, taso 3 Nurmijärvi, T11, TE10 Rajamäki
Pikkuhelmaripäivät T12-13 (2007-2006)
NainenTytöt D13 (-03), TE11
Minihelmaripäivät T11 (2008)
NainenT18 Nelonen, T15 Ykkönen, T14 Kakkonen, Tytöt D12 (-04), TD13 Kolmonen 8v8, TD12-13 5v5, TD12 Kolmonen, TD12 Kakkonen
NainenT11H
Minihelmaripäivät T10 (2009)
NainenTytöt 11
NainenT12 Vitonen, T11, taso 3, Rajamäki (19.4.), T11, T9, VP Metsämaa, T10, taso 2 Nurmijärvi, Tytöt E10, T10, TF9 Järvenpää, Tytöt F9 (-07), TF9 Riihimäki
NainenE11-tytöt (2005)
NainenTB18 Kakkonen, Futsal TB18, TB17
T10H
NainenTytöt 9EPVP, Tammisaari, T9, EP, Mäntsälä (11.5.), T7, VP Metsämaa 9.9., T8, VP Koivukylä (13.5.), TF7 Porvoo/SU, TF7 Kirkkonummi, TF7 Sipoo
NainenT10, taso 2, Mäntsälä, T10, T10, taso 1/2, Klaukkala
T9E
NainenT9, VP, Mäntsälä (11.5.), T8, VP Jokela 9.9.
NainenT15 Futsal-Ykkönen, Futsal T14 (2005), Futsal T13 (2005), Futsal T12 (2005)
NainenT15 Futsal-Kakkonen, Futsal T14 (2005), Futsal T13 (2005), Futsal T12 (2005)
NainenT10 (2008)
NainenT10 (2008)
NainenT14 Futsal-Ykkönen, Futsal T13 (2006), Futsal T12 (2006), Futsal T11 (2006)
NainenJokela TF9
NainenTytöt 7, EP, Järvenpää, T7, Koivukylä 12.5. (10.5.)
T8E
NainenT9, VP, Tuusula, T10 5v5, T9, EP, Leppävaara
NainenTE10 Jokela
NainenTE10 Jokela
Tytöt 7, VP, Järvenpää
NainenTF9 Riihimäki
NainenFutsal TE11
NainenT11 Futsal, Futsal T11 (2008)
NainenKoivukylä TF7
NainenT8, VP, Veikkola, T8, VP, Leppävaara (10.5.)
NainenT7, VP, Veikkola, T7, EP/VP, Leppävaara (10.5.)
NainenT11 Futsal
NainenT16-18 8v8, TC15 8v8, TC14 Kakkonen, TC14 7v7
NainenT13 Kakkonen, T13 Kolmonen
NainenT11
Futsal Naiset Harraste
Futsal Naiset Harraste
NainenNaiset 7v7 Mestaruus
Suomen Cup
TBSM
TBSM Kar
ELLKARSINTA TC
Miehet 2
Turnaus avoin
Turnaus harr
FP01
FP01
FP94
FP99
FP99
FP99
FT95
FT96
FT98
FT98
FT98
FT98
FT98
FT99
C -14 Pojat
B -Tytöt
B -Tytöt
B -Tytöt