Seuran joukkueet

NainenT10, taso 1 Järvenpää, T10, TF9 Järvenpää, TF9 Jokela, TF8 Porvoo
NainenT11, T10, taso 3 Porvoo, T10, TF9 Järvenpää, TF9 Jokela, TF8 Jokela
NainenT10, taso 1 Järvenpää, T9, EP Kirkkonummi, TF8 Kirkkonummi, TF7 Sipoo
NainenTF8 Kirkkonummi, TF7 Sipoo
MiesPF7 Masala
MiesPF7 Porvoo/LA, PF7 Masala
MiesPF7 Veikkola/SU, PF7 Masala
MiesPF7 Veikkola/SU, PF7 Masala
MiesPF7 Veikkola/SU, PF7 Masala
MiesPF7 Veikkola/SU, PF7 Masala
MiesKKI35
MiesKKI35
MiesKKI35
MiesKKI47
MiesKKI47
MiesMiehet Kolmonen, Regions Cup, Miesten Suomen Cup, Siirtyvät pelikiellot, Miehet Nelonen, Vitonen, MVUC
Miehet Nelonen, Miehet Vitonen, Miehet Kutonen, A20 Kolmonen, B17 Kakkonen, B17 Kolmonen
MiesFutsal Nelonen, Futsal Vitonen
MiesMiehet Vitonen, Regions Cup, Miehet Kutonen
MiesKKI 35 Valio, KKI 35 Perus
KKI 35 Valio
MiesMiehet NelonenKolmas liiga
MiesKKI 45 7v7
MiesKKI 40
MiesKKI45 7v7
NainenN4D
NainenN4D
NainenN4D
NainenN4D
NainenN4D
NainenN4D
NainenN4D
NainenN5D
NainenNaiset Harraste 7v7, B-Cuppi, Naiset, Harraste Naiset
NainenN Fair Play
NainenN Fair Play
NainenFutsal Naiset Kolmonen, N Fair Play
NainenN Harrastesarja
NainenN Harrastesarja
NainenFutsal Naiset Kolmonen, Futsal Naiset Kakkonen, N Harrastesarja
NainenN Kilpasarja
NainenFutsal Naiset Kakkonen, Naiset Nelonen
NainenN Kilpasarja
NainenN Kilpasarja
Futsal Naiset Kolmonen, TB18 Kakkonen
NainenFutsal Naiset Kolmonen, Harraste Naiset
NainenFutsal Naiset Kolmonen
NainenNaiset Nelonen, Naisten Kakkonen, Naiset Kolmonen
NainenNaiset Nelonen
MiesA2D
MiesB17
MiesB2D
MiesB2D
MiesB3D
MiesC14Y
MiesC15 7v7
MiesD12A
MiesD12A
MiesD12A
MiesD13Y
MiesD13Y
MiesHP98
MiesKeski-Espoo PE11
MiesKeski-Espoo PE11
MiesKeski-Espoo PE11
2009 kutsu
MiesPE11 Rajamäki
MiesPE11 Rajamäki
MiesPE11 Rajamäki
MiesFP97
MiesFP98
MiesP12 Ykkönen, P11, taso 2 Jokela, P11, PE10 Jokela, PE10 Espoonlahti, E10, Futsal E10, F9
MiesFP00
MiesFP00
MiesFP00
MiesFP03
MiesFP03
2007 haastaja
2009 haastaja
MiesPojat E11/07 harraste
2007 harraste
MiesP12 Kolmonen, P12 Nelonen, P11, taso 3 Rajamäki, P11, PE10 Rajamäki, PE10 Kirkkonummi, E10, PF9 Nummela
MiesP12 Haaste (2006)
MiesP12 Haaste (2006)
MiesTaitokoulupelit, Pojat E10 (2007)
MiesP11 Kilpa (2007)
2010 kutsu
MiesPojat 04 harraste
MiesPorvoo PE10
MiesPorvoo PE10
MiesP11 Haaste (2007)
MiesP11 Haaste (2007)
2010 kilpa
MiesPF9 Nummela
MiesPF9 Nummela
MiesLeppävaara PF9
MiesLeppävaara PF9
MiesLeppävaara PF9
MiesLeppävaara PF9
MiesLeppävaara PF9
MiesLeppävaara PF9
MiesLeppävaara PF9
MiesLeppävaara PF9
MiesP10 Kilpa (2008)
P9, EP - Leppävaara
P9, EP - Leppävaara
P9, EP - Leppävaara
MiesPF9 Veikkola
MiesPF9 Veikkola
MiesPF9 Veikkola
MiesPF9 Veikkola
MiesPF9 Veikkola
MiesPojat F9/09 haaste
MiesPF9 Veikkola, PF9 Leppävaara, PF7 Veikkola
MiesPF9 Leppävaara
MiesPF9 Leppävaara
MiesPF9 Leppävaara
MiesP10 Haaste (2008)
MiesP10 Haaste (2008)
MiesP9, EP Porvoo
MiesP9, EP Porvoo
P9, VP - Kirkkonummi/Porvoo
MiesPF8 Järvenpää
MiesPF8 Järvenpää
MiesPF8 Järvenpää
MiesPF8 Järvenpää
MiesPF8 Järvenpää
MiesPF8 Järvenpää
MiesE11-pojat B-taso (2005)
P8, EP - Loviisa/Veikkola
P8, EP - Loviisa/Veikkola
Pojat 7, EP, Kirkkonummi
Pojat 7, EP, Kirkkonummi
P8, VP - Loviisa/Metsämaa
P8, VP - Loviisa/Metsämaa
MiesP9 Kilpa, alempi (2009)
MiesP9 Kilpa, alempi (2009)
, P9, VP Porvoo
, P9, VP Porvoo
MiesPF8 Rajamäki/LA, PF8 Kirkkonummi, PF7 Nummela
MiesPF8 Rajamäki/LA, PF8 Kirkkonummi, PF7 Veikkola
MiesPF8 Rajamäki/LA, PF8 Kirkkonummi, PF7 Veikkola
MiesPF8 Rajamäki/LA, PF8 Kirkkonummi, PF7 Veikkola
Pojat 7, VP, Kirkkonummi
Pojat 7, VP, Kirkkonummi
MiesP9 Haaste (2009)
MiesP9 Haaste (2009)
MiesPF8 Rajamäki/SU, PF8 Kirkkonummi, PF7 Veikkola
MiesPF8 Rajamäki/SU
MiesP8, EP Rajamäki 9.9.
MiesP8 Kilpa (2010)
MiesP8 Kilpa (2010)
MiesP8 Kilpa (2010)
MiesPF7 Porvoo/LA
MiesP8 Haaste (2010)
MiesP8 Haaste (2010)
MiesPorvoo PF8
MiesPorvoo PF8
MiesPorvoo PF8
MiesPorvoo PF8
MiesPorvoo PF8
MiesPorvoo PF8
MiesPorvoo PF8
MiesP7 (2011)
MiesP7 (2011)
MiesP7 (2011)
MiesPF7 Nummela
MiesKirkkonummi PF7
MiesKirkkonummi PF7
MiesKirkkonummi PF7
MiesKirkkonummi PF7
MiesKirkkonummi PF7
MiesFutsal P11 (2006)
MiesA 7v7
MiesP15 Kakkonen, P14 Kakkonen, D13 Kakkonen 8v8, D12 Kakkonen
MiesP17 Nelonen
MiesP14 Kakkonen, P13 Kakkonen 8v8, D12 Ykkönen, D12 Kakkonen, E11
MiesP15-16 8v8
MiesP14 8v8, P13 Kolmonen 8v8, D12 Kakkonen, E11
MiesP14 Kakkonen, P13 Kakkonen 8v8, P12 Ykkönen, E11, E10
MiesB17 7v7
MiesB2D
MiesB2D, B3D
MiesP13 Kolmonen 8v8, P12 Kakkonen, P12 Kolmonen, E11, E10
MiesP14 Vitonen, P13 Kolmonen 8v8, P13 Nelonen 8v8, P12 Kakkonen, P12 Kolmonen, E11
MiesC14 7v7
MiesC15 Kolmonen
MiesC15 Kolmonen
MiesC15 Kakkonen, C14 Kakkonen
MiesP13 Nelonen 8v8, P12 Kakkonen
P13 Vitonen 8v8
MiesD12 7v7
MiesP11, P10, E10
MiesP11, P10
MiesP11, P10
MiesP11, P10
MiesC14 Kakkonen, C14 Kolmonen, D13 Kakkonen
MiesD12Y
MiesD12Y
MiesP11, P10
MiesP11, P10
MiesP11, P10
MiesP11, P10
MiesD13 Kolmonen
MiesP12 Kakkonen karsinta
MiesP12 Kolmonen karsinta
MiesP12 Nelonen
MiesP12 Vitonen
MiesP14 8v8, D13 Kolmonen 8v8, D12 Kolmonen
MiesE11
MiesE11
MiesE11
MiesP13 Kolmonen 8v8, D12 Kakkonen, D12 Kolmonen, E11
MiesE10
MiesE11, E10
MiesP11, E10, F9
MiesP11, E10
MiesP12 Kolmonen, E11, E10
MiesF9
MiesP10
MiesP10
MiesP10
MiesP10
MiesP14 Kolmonen, D13 Kolmonen 8v8
MiesE10
MiesP10
NainenELT15
NainenHT00
NainenT95 7v7
NainenTB16 = T93
NainenTB17
NainenTB18 = T90
NainenTB18
NainenTC14 = T94
NainenTC14
NainenTC14
NainenTC14
NainenTC14A
NainenTC15 = T93
NainenTC15
NainenTC15A
NainenTC15Y
NainenTD12 muut
NainenTD12 7v7
NainenTD12A
NainenTD12A
NainenTD13 = T95
NainenTD13
NainenTD13
NainenTD13 muut
NainenTD13A
NainenTD13A
NainenTD13A
NainenTDH
NainenTaitokoulupelit, Tytöt E10 (2007)
NainenMinihelmaripäivät, Tytöt T10 (2008)
NainenTaitokoulupelit, Tytöt E11 (2006)
NainenMinihelmaripäivät, Tytöt T11 (2007)
NainenTytöt F9
Minihelmaripäivät T11 (2008)
NainenTytöt 08 enemmän pelanneet
NainenTytöt 08 enemmän pelanneet
Minihelmaripäivät T10 (2009)
NainenTytöt E11 (-05), TE10
NainenT11, TE10 Rajamäki, TE10 Jokela, Tytöt E11 (-05), TE10, TF9 Riihimäki
NainenT11, taso 1-2 Jokela, T11, TE10 Rajamäki, TE10 Jokela, Tytöt E10 (-06), TE10, TF9 Riihimäki
NainenTE11 Espoonlahti, TE11, TE10 Jokela
NainenTE11 Loviisa, TE11 Espoonlahti, TE11, TE10 Jokela
Tytöt 2007/2008
Tytöt 2007/2008
NainenT12 Kakkonen karsinta, Tytöt 10, taso 1, Kirkkonummi, T10, T10, taso 1 Jokela
T11, taso 3, Klaukkala, T11 5v5
NainenT11, Tytöt 10, taso 2, Kirkkonummi, T10, taso 2, Kirkkonummi, T10, T9, EP Metsämaa
T11K
T10, taso 1/2, Klaukkala, T10
NainenT12 Kilpa (2006)
NainenT11, taso 1 Rajamäki
T10H
NainenT11 (2007)
NainenT9, EP, Mäntsälä (11.5.), T8, EP Jokela 10.9.
Tytöt 8, EP, Järvenpää
T9E
T9, VP - Kirkkonummi
NainenT8, VP Koivukylä (13.5.), TF7 Porvoo/SU, TF7 Havukoski
NainenT8, EP Koivukylä (13.5.), TF7 Porvoo/SU, TF7 Havukoski
NainenVeikkola TE10
NainenKoivukylä TF9
NainenKoivukylä TF9
NainenT10 (2008)
T8, EP - Leppävaara
Tytöt 8, VP, Järvenpää
NainenTE11 Kirkkonummi
NainenTE11 Kirkkonummi
NainenT8E
T8, VP - Leppävaara
NainenJokela TF8
NainenJokela TF8
NainenT9 (2009)
NainenFutsal T11 (2006)
NainenFutsal T11 (2007)
NainenKoivukylä TF7
NainenKoivukylä TF7
NainenT8 (2010)
NainenT8 (2010)
NainenT9, VP Metsämaa
Nainen2009 enemmän
NainenT8, EP Jokela 10.9.
Nainen2009 vähemmän
NainenTE11
NainenTE11
NainenTE11
MiesT10
NainenTB17
NainenTD12 7v7
NainenTD12 muut
FMH2
MiesFutsal Miehet Harraste
Naiset 7v7 Kakkonen
KKI SM45
KKI SM45
Nike Hki
Nike Hki
HarrasteRahvaliiga
B16
FM KKI35
FM35
FM35
FM35
Miehet KKI
FP00
FP00
FP94
FP94
FP94
FP95
FP95
FP96
FP99
FT00
FT01
FT01
FT02
FT93
FT94
FT95
FT95
FT95
FT96
FT96
FT96
FT96
FT97
FT97
FT97
FT98
FT98
FT98
FT98
FT99
FT99
FT99
B -Pojat
C -15 Pojat
D -12 Pojat
D -12 Pojat
D -12 Pojat