Seuran joukkueet

MiesFutsal P16 (2001), Futsal C15
NainenT12 Kakkonen , Tytöt 11, taso 1/2, Kirkkonummi, T11, taso 3, Rajamäki (19.4.), T11, T10, taso 3 Veikkola, T10, taso 3 Porvoo, T10, TF9 Järvenpää, TF9 Jokela
MiesP12 Kakkonen, PE11 Inkoo, PE11 Kirkkonummi, E11
MiesKKI45 7v7
Siirtyvät pelikiellot, B17 Kakkonen, B17 Kolmonen, C15 Ykkönen
MiesP17 Kakkonen, P17 Ykkönen, Siirtyvät pelikiellot, C15 Ykkönen, C14 Alue, C14 Ykkönen
MiesP17 Kakkonen, P17 Kolmonen, Siirtyvät pelikiellot, P15 Kakkonen, C14 Ykkönen, D13 Kakkonen
MiesMiehet Nelonen, Miehet Vitonen, Regions Cup, Kutonen
MiesMiehet Vitonen, Regions Cup, Nelonen, Vitonen
MiesKKI 35 Valio
MiesKKI 45 7v7, KKI 45
MiesKKI 50 7v7, KKI 50
NainenA-Cuppi
D-Cuppi, A-Cuppi
MiesA19
MiesA19 = P89
MiesA2D
MiesA2D, A3D
MiesB16
MiesB16
MiesB16
MiesB16
MiesB16
MiesB17
MiesB2D, B17
MiesB2D
MiesB2D
MiesB2D
MiesB3D
MiesC14Y
MiesC15A
MiesD12A, D12Y
MiesD13A
MiesD13Y
MiesHuuhkajapäivät P13 (2006)
2007 kutsu
MiesP11, taso 1 Nurmijärvi, PE10 Espoonlahti
MiesP14 (2004)
MiesKai Pahlman -lopputurnaus, SPL -lopputurnaus PC14 taso 1, P15 ELL, P14 ELL, D13 ELL, D12 ELL, D12 Aluesarja
MiesPE11 Rajamäki
U7 Espoonlahti Cup (-12)
U7 Espoonlahti Cup (-12)
U7 Espoonlahti Cup (-12)
U7 Espoonlahti Cup (-12)
Huuhkajapäivät P14 (2005)
MiesKykykoulusarja, Pojat
MiesPikkuhuuhkajapäivät, Pojat (2006)
Mies2006 haastaja
MiesP13 (2005)
MiesPE10 Kirkkonummi
MiesFP01
MiesFP03
MiesFP03
P11, taso 3, Järvenpää
MiesP12 Kilpa (2006)
MiesP11, PE10 Rajamäki, E10, PE10 Loviisa
MiesP14 Kolmonen, P13 Ykkönen 8v8, P13 Kakkonen 8v8, P12 Ykkönen, P12 Kakkonen, E11, PE10 Loviisa
MiesVeikkola PE11
MiesJokela PE10
MiesP13 Nelonen 8v8, P13 Vitonen 8v8, P12 Kolmonen, P11, taso 3 Rajamäki, P11, PE10 Espoonlahti
MiesTaitokoulupelit, Pojat E10 (2007)
MiesMinihuuhkajapäivät, Pojat P10 (2008)
MiesP12 Kolmonen , P12 Nelonen, P11, P10, taso 2 Rajamäki, P10, taso 2 Järvenpää, P10, PF9 Kirkkonummi, F9
2010 kutsu
MiesP12 Ykkönen, P11, PE10 Rajamäki, E10, F9
MiesPE10 Espoonlahti
Pikkuhuuhkajapäivät P12 (2007)
MiesTaitokoulupelit, Pojat E11 (2006)
MiesMinihuuhkajapäivät, Pojat P11 (2007)
Minihuuhkajapäivät P11 (2008)
MiesP14 ELL, SPL -lopputurnaus P13 taso 2, P13 ELL, P13 Alue, P12 ELL, P12 ELL karsinta, D12 Aluesarja, D12 Kakkonen, E11
MiesP12 ELL karsinta, P12 Ykkönen, P12 ELL 8v8, P11, P10, PE10 Mäntsälä, F9
MiesPF9 Nummela
MiesP13 Kolmonen 8v8, P13 Nelonen 8v8, P12 Kakkonen, P11, E10, PF9 Nummela
MiesD12-pojat A-taso (2004)
MiesLeppävaara PF9
MiesLeppävaara PF9
MiesP13 Nelonen 8v8, P12 Kolmonen, P11, Leppävaara PF9
MiesE10, Leppävaara PF9
MiesHuuhkajapäivät, pojat P13 (2005)
MiesMinihuuhkajapäivät P10 (2009)
Minihuuhkajapäivät P10 (2009)
MiesP11, P10, taso 3 Rajamäki, P10, taso 3 Veikkola, P10, PF9 Jokela, PF9 Leppävaara, PF8 Järvenpää
2010 haastaja
MiesP12 Alue, P12 Ykkönen, P11, PE10 Rajamäki, E10, PF9 Veikkola
MiesHuuhkajapäivät, pojat C14
2010 harraste
MiesPF9 Kirkkonummi, F9
MiesPF9 Veikkola
MiesP14 8v8, P13 Kolmonen 8v8, P13 Nelonen 8v8, P12 Kolmonen
MiesP12 Ykkönen, P12 Kakkonen , P11, P10, PF9 Leppävaara, PF8 Sipoo
MiesPF9 Leppävaara, PF8 Sipoo
MiesP10 Haaste (2008)
MiesFutsal B17 Kilpa
P8, EP, Loviisa
MiesP9 Kilpa, ylempi (2009)
MiesLeppävaara PF8
MiesLeppävaara PF8
MiesLeppävaara PF8
MiesPoikien U17 Futsal-Liiga, Futsal P17 Kilpa (2002), P17 SM-lopputurnaus, Futsal P15 (2003), P15 SM-lopputurnaus, Futsal P14 (2003), Futsal D13
Pojat D12 haaste
Mies, P9, VP Porvoo, P9, VP Koivukylä, PF8 Rajamäki/SU, PF8 Kirkkonummi
MiesPF8 Rajamäki/LA, PF8 Kirkkonummi
MiesPF8 Rajamäki/LA, PF8 Kirkkonummi
MiesP9 Haaste (2009)
MiesP11, P10, P9, PF8 Rajamäki/SU, PF8 Kirkkonummi
Futsal P16 (2003)
P8, VP, Kauniainen, P8, VP, Metsämaa (8.5.)
P8, VP, Kauniainen
MiesP20 Ykkönen, P20 Kakkonen, A-pojat Ykkönen, A-pojat Ykkönen Syksy
MiesP20 Ykkönen, B17 Kakkonen, B17 Kolmonen
P7, EP, Söderkulla (8.5.)
P7, EP, Söderkulla (8.5.)
P7, EP, Veikkola, P7 Kilpa (2012)
P7, EP, Veikkola, P7 Haaste (2012)
MiesPF7 Järvenpää
MiesFutsal D13
MiesFutsal P14 (2003), Futsal D13
MiesP15 Futsal-Ykkönen, Futsal P14 (2005), Futsal P13 (2005), Futsal P12 (2005)
Futsal P14 (2005)
Futsal P14 (2005)
MiesFutsal P13 (2006), Futsal P12 (2006), Futsal P11 (2006), Futsal E11
MiesP14 Futsal-Kakkonen, Futsal P13 (2006), Futsal P12 (2006), Futsal P11 (2006), Futsal E11
MiesP14 Futsal-Kolmonen, Futsal P13 (2006), Futsal P12 (2006), Futsal P11 (2006)
MiesP14 Futsal-Ykkönen, Futsal P13 (2006)
P7, VP, Kauniainen, P7 Haaste (2012)
MiesP13 Kolmonen 8v8, P12 Kolmonen, E11, Futsal E11, E10
MiesE11, Futsal E11, E10
MiesFutsal P12 (2007), Futsal P11 (2007), Futsal P10 (2007)
MiesP13 Futsal-Ykkönen, Futsal P12 (2007), Futsal P11 (2007)
MiesP13 Futsal-Kakkonen, Futsal P12 (2007), Futsal P11 (2007)
MiesP12 Futsal-Ykkönen, Futsal P11 (2008)
MiesP12 Futsal-Kolmonen, Futsal P11 (2008)
MiesFutsal P11 (2008)
MiesPF7 Veikkola
MiesPF7 Veikkola
MiesFutsal P10 (2007)
MiesFutsal P10 (2007)
MiesP14 Futsal-Ykkönen
MiesFP01
MiesP13 Ykkönen, P13 ELL, P12 ELL karsinta, P12 Alue, P12 Ykkönen, P12 Kakkonen, E11
MiesP17 Kakkonen, P17 Kolmonen, P16, C15 Kolmonen, C14 Kolmonen
P7 Harraste (2012)
MiesP17 Kolmonen
MiesFP03
MiesFP03
MiesFP03
MiesB16
MiesB16B16
MiesP15 Kolmonen, P14 Kakkonen, P13 Ykkönen 8v8, P13 Kakkonen 8v8, D12 Aluesarja, D12 Ykkönen, E11
MiesP11 Futsal
MiesP10 Futsal
MiesP14 8v8, P13 Kakkonen 8v8, P13 Kolmonen 8v8, D12 Kakkonen, E11
MiesP9 Futsal
MiesP9 Futsal
P9 Futsal
P9 Futsal
P9 Futsal
MiesD13 Ykkönen
MiesC14Y
MiesD12A
MiesC14 Kakkonen, D13 Kakkonen
MiesD12Y
MiesP11, P10, F9
MiesP10, P9
MiesP11, P10
MiesD13 Kolmonen
MiesP9
MiesD13Y
MiesD13 Kakkonen 8v8, D12 Kakkonen
MiesP14 8v8, D13 Kolmonen 8v8, D12 Kolmonen
MiesD12 Ykkönen, D12 Kakkonen, E11
MiesE10
MiesE10
MiesF9
MiesF9
MiesF9
P10
P10
P9
P9
NainenTB18 = T90
NainenTB18 = T91
NainenTytöt F8 (2010)
NainenTytöt F8 (2010)
NainenPikkuhelmaripäivät T12-13 (2007-2006)
NainenTytöt D13 (-03), TD12 Ykkönen
Minihelmaripäivät T10 (2009)
NainenT11 (2007)
NainenFutsal TD13
NainenT13 Kakkonen, T13 Kolmonen, T12 Ykkönen, T12 Kakkonen, TE10
NainenTE11, TE10
NainenTF9
NainenTD12 7v7
T10
Ykkönen
2D
A1D
A1D
A1D
Kakkonen
M2D
Suomen Cup4
Scup4
2D
SCup4
Premier Cup, NikeH
NikeH
A2D
ASM
C14
FP01
FP01
FP02
FP02
FT98
K45SM
K45SM
K45SM
K45SM
K45SM
K45SM
K45SM
K45SM
K45SM
K45SM
K45SM
K45SM
K45SM
K45SM
K45SM
K45SM
K45SM
K45SM
K45SM
K45SM
K45SM
M2D
A -Pojat
D -12 Pojat
D -12 Pojat
M2 Kakkonen
M2 Kakkonen
M2 Kakkonen
M2 Kakkonen