Seuran joukkueet

MiesMiesten Respect Suomen Cup, Respect Suomen Cup
NainenTF8 Kirkkonummi, Rajamäki TF8
A-pojat
B-tytöt
Naisten Liiga, Naisten Suomen Cup 2011, Naisten Liigacup, Naisten Suomen Cup
Veikkausliiga, Suomen Cup, Liigacup
B-pojat
B-pojat
B-tytöt
MiesPF7 Porvoo/LA, PF7 Porvoo
MiesPF7 Porvoo/LA, PF7 Porvoo
MiesPF7 Porvoo
NainenT12 Nelonen, T11, T10, taso 3 Veikkola, T10, taso 2 Nurmijärvi, T10, TF9 Järvenpää, TF9 Jokela
NainenT12 Ykkönen karsinta, T12 Kakkonen karsinta, Pikkuhelmaripäivät T12-13 (2007-2006), P10, taso 2, Kauniainen, T11, Minihelmaripäivät, Tytöt T10 (2008), T10, taso 1 Järvenpää, T10, TE10 Rajamäki, TF9 Jokela
MiesPF7 Porvoo/LA, PF7 Porvoo
MiesPF7 Veikkola/SU, PF7 Porvoo
Mies3D
Mies3D
Mies3D
MiesSSMH
MiesHarjoitusottelut (P17), Siirtyvät pelikiellot, P17 Nelonen, P14 Alue, Huuhkajapäivät, pojat C14, D13 Alue, D12 Aluesarja
MiesKakkonen, Miesten Suomen Cup, P17 SM H, Siirtyvät pelikiellot, Regions Cup, Miehet Kolmonen, Kolmonen, Nelonen
MiesP17 Kakkonen, Siirtyvät pelikiellot, B15, P15 Kakkonen, P14 Kakkonen, D13 Kakkonen 8v8, D12 Kakkonen
NainenLaura Kalmari -lopputurnaus, Helmaripäivät T15 (2004), T15 ELL, SPL -lopputurnaus T14 taso 1, SPL -lopputurnaus TD13 taso 1, Siirtyvät pelikiellot, T04, T14 ELL, T14 Alue, T13 ELL, T13 Alue
MiesVeikkausliiga, Miesten Suomen Cup, Ykkönen, Miesten Respect Suomen Cup, Veikkausliigan karsinta, Kakkonen, Ykkösen nousukarsinnat, Respect Suomen Cup, Veikkausliiga 2006, Veikkausliiga 2007, Veikkausliiga 2008, Veikkausliiga 2009, Veikkausliiga 2010, Veikkausliiga 2011, Veikkausliiga 2012, Veikkausliiga 2013, Veikkausliiga 2014
MiesFutsal Kolmonen
MiesMiehet Nelonen, Regions Cup, Vitonen
MiesFutsal Nelonen
MiesFutsal Nelonen
MiesJKKI 45, KKI 35 Perus, KKI 45 7v7
MiesMiehet NelonenKolmas liiga
MiesPRIME testi
NainenN3D
NainenN3D
NainenN4D
NainenN4D
NainenN4D
NainenN4D
NainenN4D
NainenN5D
NainenNKKI35
NainenNKKI35
NainenNKKI35
NainenNKKI40
NainenNKKI40
NainenNKKI40
NainenNKKI40
NainenNKKI45
NainenNKKI45
NainenN Fair Play
NainenNaiset Harraste 7v7, Naiset, VP
NainenNaiset, VP
NainenNaisten Suomen Cup, Naisten Suomen Cup - Muut sarjatasot, T18 SM, T18 SM-karsinta, B-tyttöjen SM-sarja, B-tyttöjen SM jatko-ottelut, Futsal Naiset Kakkonen, Futsal TB18
NainenFutsal Naiset Kakkonen
LKKI 40 7v7, LKKI 35 7v7, Naiset Harraste 7v7, Naiset KKI 35 7v7, Futsal Naiset Harraste, Naiset KKI-35
NainenNaisten Suomen Cup, U19-tytöt ottelut, Naisten Liiga, Naisten Suomen Cup - Liiga ja Ykkönen, Naisten Respect Suomen Cup
NainenNaiset Kolmonen, Naisten Kakkonen, Naiset Kakkonen karsinta, Naisten Suomen Cup
B-tyttöjen futsalin SM-lopputurnaus
NainenNaiset Harraste 7v7
NainenLKKI 40
NainenN4D
NainenNKKI35
NainenNKKI40
MiesA19
MiesA2D
MiesA2D
MiesA2D
MiesA2D
MiesA2D
MiesA2D
MiesA2D
MiesA2D
MiesA3D, A2D
MiesB16
MiesB16
MiesB16
MiesB16
MiesB17
MiesB17
MiesB17
MiesB17
MiesB17
MiesB17
MiesB2D, B17
MiesB2D, B17
MiesB2D
MiesB2D
MiesB2D
MiesB2D
MiesB2D
MiesB2D
MiesB2D
MiesB2D
MiesB2D
MiesB2D
MiesB2D
MiesB2D
MiesB3D
MiesB3D
MiesB3D
MiesB3D
MiesC14
MiesC14
MiesC14
MiesC14
MiesC14A
MiesC14A
MiesC14A
MiesC14A
MiesC14A
MiesC14Y
MiesC14Y
MiesC15
MiesC15
MiesC15
MiesC15
MiesC15
MiesC15
MiesC15A
MiesC15BC
MiesC15BC
MiesC15BC
MiesC15SC
MiesC15Y
MiesCES
MiesD12A
MiesD12A
MiesD12A
MiesD12A
MiesD12A
MiesD13 = P96
MiesD13 = P96
MiesD13 = P96
MiesD13
MiesD13
MiesD13 7v7
MiesD13A
MiesD13A
MiesD13A
MiesD13A
MiesD13Y
MiesELLKP13
MiesELLKP14
MiesELLKP14
MiesELLKP15
MiesELP14
MiesELP15
MiesELP15
MiesELP15
MiesELSKARSINTAP14
MiesELSP14
MiesHP00
MiesHP97
MiesFP95
MiesFP95
MiesSPL -lopputurnaus P13 taso 1, Huuhkajapäivät P13 (2006), P13 ELL, P06, P12 ELL karsinta, P12 Alue, P11, E11, E10
MiesPojat C14 (-02)
2007 kutsu
2009 kutsu
MiesP14 (2004)
MiesKai Pahlman -lopputurnaus, SPL -lopputurnaus PC14 taso 1, P15 ELL, P14 ELL, Huuhkajapäivät, pojat C14, D13 ELL, D12 ELL, D12 Aluesarja
MiesKai Pahlman -lopputurnaus, P15 ELL, SPL -lopputurnaus P14 taso 1, SPL -lopputurnaus PD13 taso 1, P04, P14 ELL, P13 ELL, P13 ELL karsinta, Huuhkajapäivät, pojat D13, D12 ELL, D12 ELL karsinta, E11
MiesKai Pahlman -lopputurnaus, P15 ELL, SPL -lopputurnaus PC14 taso 1, C14 ELL, D13 ELL
MiesKai Pahlman -lopputurnaus, C15 ELL, C14 ELL
C14 (-05) Haaste
MiesFP99
MiesFP99
MiesFP99
MiesSPL -lopputurnaus P14 taso 1, Huuhkajapäivät P14 (2005), P14 ELL, SPL -lopputurnaus P13 taso 1, P05, P13 ELL, P12 ELL, P12 ELL karsinta, E11
MiesKykykoulusarja, Pojat
MiesPikkuhuuhkajapäivät, Pojat (2006)
MiesPojat D13 (-03)
MiesP04, Huuhkajapäivät, pojat P14 (2004)
Pojat 11, taso 2, Mäntsälä
P11, taso 2, Järvenpää, P11, Pojat 10, taso 2, Rajamäki
P11, taso 2, Järvenpää, P11, Pojat 10, taso 2, Rajamäki
MiesP17 Kakkonen, P17 Ykkönen, SPL -lopputurnaus P15 taso 2, P15 ELL, P15 Alue
MiesP14 8v8, P13 Kolmonen 8v8, P12 Kolmonen, PE11 Järvenpää, E11, Jokela PE10
MiesP12 Kakkonen, PE11 Järvenpää, E11, Jokela PE10
Pojat E11/07 haastaja
MiesFP00
MiesFP00
MiesFP01
MiesFP01
MiesFP01
MiesFP01
MiesFP02
MiesFP02
MiesFP02
MiesFP03
MiesFP03
MiesFP04
MiesFP04
MiesP13 Nelonen 8v8, P12 Kolmonen, P11, taso 3 Mäntsälä (28.8.), P11, PE10 Rajamäki, E10
P11, taso 3, Järvenpää, Pojat 10, taso 3, Rajamäki
P11, taso 3, Järvenpää, Pojat 10, taso 3, Rajamäki
MiesP14 Kilpa/haaste, P14 Kolmonen, P14 B-taso (2005), P13 Kakkonen 8v8, P12 Kakkonen, E11, E10
Pojat F9
Pojat F9
MiesPE11 Loviisa, E10
MiesPojat 04 kutsu
MiesJokela PE10
MiesPojat E11 (-05), E11, E10
2007 harraste
MiesP10, taso 1, Veikkola, P9, EP, Leppävaara (9.5.), P8, EP Rajamäki 9.9., P8, EP Hanko (13.5.)
MiesP10, taso 1, Veikkola, P9, EP, Leppävaara (9.5.), P8, EP Rajamäki 9.9., P8, EP Hanko (13.5.)
P10 Kilpa (2009)
MiesP12 Kakkonen karsinta, PE10 Jokela, PE10 Espoonlahti
MiesTaitokoulupelit, Pojat E10 (2007)
MiesP11, Minihuuhkajapäivät P11 (2008), P08, Minihuuhkajapäivät, Pojat P10 (2008)
MiesPojat 04 kilpa/haaste
MiesPojat E10/08 kilpa
MiesP12 ELL karsinta, Pikkuhuuhkajapäivät P12 (2007), P12 ELL 8v8, P07, Minihuuhkajapäivät, Pojat P11 (2007)
Mies2007 kilpa
2008 kutsu
MiesP10, taso 2, Kauniainen
MiesP11 Kilpa (2007)
MiesP13 Kolmonen 8v8, P12 Ykkönen, P12 Kakkonen, P11, PE10 Rajamäki, E10, PF9 Veikkola
MiesPE10 Espoonlahti
MiesPikkuhuuhkajapäivät P12 (2007)
MiesP11, Taitokoulupelit, Pojat E11 (2006), E11, E10
Mies2007 kutsu
2008 kilpa
MiesPojat 10
MiesP10, taso 3, Klaukkala
MiesPojat F9
MiesPojat F9
MiesE10, PF9 Nummela
MiesHuuhkajapäivät, pojat P13 (2005)
Minihuuhkajapäivät P10 (2009)
Minihuuhkajapäivät P10 (2009)
2008 harraste
MiesP10, taso 3 Rajamäki
Pojat 9, EP, Rajamäki
Pojat 9, EP, Rajamäki
Pojat 9, EP, Rajamäki
MiesP9, EP, Leppävaara (9.5.)
MiesP9, EP, Leppävaara (9.5.)
MiesP9, EP, Leppävaara (9.5.)
MiesP9, EP, Leppävaara (9.5.)
MiesP9, EP, Leppävaara (9.5.)
MiesPojat F9/09 kilpa
MiesPojat F9/09 kilpa
MiesFutsal P16 (2003), Futsal P15 (2003), Futsal P15, Futsal P14 (2003), Futsal D13
MiesFutsal P17 Kilpa (2002), Futsal P15 (2003), Futsal P15, Futsal P14 (2003), Futsal D13
2008 haastaja
MiesP9, EP, Leppävaara (9.5.), P8, EP Rajamäki 9.9., P8, EP Hanko (13.5.)
MiesP9, EP, Leppävaara (9.5.)
MiesP9, VP, Kirkkonummi (10.5.)
MiesPF9 Kirkkonummi, PF9 Leppävaara
MiesPF9 Veikkola
MiesFutsal A20, FP98K
MiesFutsal P20 (1997), Futsal A20, FP98K
Mies2007 harraste
Pojat 2005
Pojat 8, EP, Rajamäki
Pojat 8, EP, Rajamäki
Pojat 8, EP, Rajamäki
MiesP9, VP, Leppävaara (9.5.)
MiesPF8 Järvenpää
MiesPoikien U19 Futsal-Liiga, Futsal B17 Kilpa, B-poikien futsalin SM-lopputurnaus, FP99
MiesP8, EP, Järvenpää 12.5.
MiesP8, EP, Järvenpää 12.5.
MiesP8, EP, Veikkola, P7, EP, Koivukylä 12.5. (11.5.)
MiesP8, EP, Loviisa, P7, EP, Koivukylä 12.5. (11.5.)
MiesP8, EP, Loviisa, Pojat F7/11 enemmän pelanneet, P7, EP, Koivukylä 12.5. (11.5.)
P8 Kilpa (2011)
Pojat 8, VP, Rajamäki
MiesFutsal P17 Kilpa (2002), P17 SM-lopputurnaus, Futsal P16 (2002), Futsal P15 (2002), C-poikien piirinmestarien lopputurnaus, Futsal C14, FP02
Pojat 7, EP, Kirkkonummi
Pojat 7, EP, Kirkkonummi
Pojat 7, EP, Kirkkonummi
Pojat 7, EP, Kirkkonummi
Pojat 7, EP, Kirkkonummi
Pojat 7, EP, Kirkkonummi
MiesP8, EP, Veikkola, P7, EP, Koivukylä 12.5. (11.5.)
MiesP8, EP, Veikkola, P7, EP, Koivukylä 12.5. (11.5.)
P8 haaste/harraste (2011)
MiesP8, VP, Järvenpää 12.5. (7.5.)
P8, VP, Järvenpää 12.5. (7.5.)
, P9, VP Porvoo
, P9, VP Porvoo
MiesPF8 Rajamäki/LA, PF8 Veikkola, PF7 Veikkola
MiesPF8 Rajamäki/LA, PF8 Veikkola, PF7 Veikkola
MiesPF8 Rajamäki/LA, PF8 Kirkkonummi, PF7 Veikkola
MiesPF8 Rajamäki/LA, PF8 Kirkkonummi, PF7 Veikkola
MiesPF8 Rajamäki/LA
MiesPF8 Sipoo
MiesPF8 Sipoo
MiesPF8 Sipoo
MiesP13 Kolmonen 8v8, P13 Nelonen 8v8, Pojat 06 harraste
MiesKarakallio PF8
MiesKarakallio PF8
MiesKarakallio PF8
MiesFutsal P17 Kilpa (2001), P17 SM-lopputurnaus
MiesP20 SM-karsinta, P20 Ykkönen, A-Pojat SM-karsinta, A-pojat Ykkönen, A-pojat Ykkönen Syksy, A-pojat SM
Pojat 7, VP, Kirkkonummi
Pojat 7, VP, Kirkkonummi
MiesP8, VP, Loviisa, Kirkkonummi PF7
MiesP8, VP, Loviisa, Kirkkonummi PF7
MiesP9 Haaste (2009)
MiesP9 Haaste (2009)
MiesPF8 Kirkkonummi
MiesPF8 Rajamäki/SU
MiesPF8 Rajamäki/SU
MiesPF8 Rajamäki/SU
MiesFutsal C15, FP00
MiesFutsal P16 (2001), Futsal C15, FP01
MiesFP02
MiesP15-16 8v8, C15-B16 8v8, Futsal C15, C14 7v7
MiesFutsal C15
MiesFutsal P17 (2001), Futsal P16 (2001)
MiesP7, VP, Metsämaa 12.5. (10.5.)
MiesP7, VP, Metsämaa 12.5. (10.5.)
MiesP7, VP, Metsämaa 12.5. (10.5.)
MiesP8, VP, Metsämaa (8.5.)
P8, VP, Metsämaa (8.5.)
MiesPojat F7/11 enemmän pelanneet
MiesFutsal C14, FP02
P7, EP, Söderkulla (8.5.)
MiesP7, EP, Söderkulla (8.5.)
MiesP7, EP, Söderkulla (8.5.)
MiesP8, VP Rajamäki 9.9., P8, VP Hanko (13.5.)
MiesVeikkola PF8
MiesVeikkola PF8
MiesVeikkola PF8
MiesPojat F7/11 vähemmän pelanneet
MiesC-poikien piirinmestarien lopputurnaus
MiesFutsal D13, FP03
MiesD13 Ykkönen 8v8, D13 Kakkonen 8v8, Futsal D13, D12 Aluesarja, D12 Ykkönen
MiesFutsal P15 (2003), Futsal P14 (2003)
MiesFutsal P14 (2005)
MiesFutsal P14 (2005)
MiesFutsal P14 (2005)
MiesP17 SM-karsinta, P17 SM, P17 Ykkönen, B-pojat Ykkönen, C15 ELL
MiesP7 (2011)
P7, VP, Söderkulla (10.5.)
P7, VP, Söderkulla (10.5.)
MiesFutsal D12, FP04
MiesFutsal P14 (2004), Futsal P13 (2004), Futsal D12, FP04
MiesP15 Ykkönen, P15 Kakkonen, Harjoitusottelut (P14), P14 Ykkönen, P14 Kakkonen, P13 Kakkonen 8v8, D12 Ykkönen, D12 Kakkonen, E11
MiesP7, EP Rajamäki 10.9.
MiesP7, VP, Veikkola (6.5.)
MiesP7, VP, Veikkola (6.5.)
MiesP8, EP Hanko (13.5.)
MiesP8, EP Hanko (13.5.)
MiesPF7 Veikkola/SU
MiesA2D
MiesB-Pojat SM-karsinta, B-pojat Ykkönen, B-pojat SM
MiesFutsal P12 (2005), Futsal E11, FP04
MiesFutsal P12 (2005), Futsal E11, FP04
MiesFutsal P13 (2005), Futsal P12 (2005)
MiesFutsal P12 (2005)
MiesFutsal P13 (2005)
MiesKirkkonummi PF7
MiesKirkkonummi PF7
MiesP20 SM-karsinta, P20 Ykkönen
MiesP8, VP Hanko (13.5.)
MiesP8, VP Hanko (13.5.)
MiesFutsal P11 (2006)
MiesFutsal P11 (2006)
MiesFutsal P11 (2006)
MiesFutsal P12 (2006)
MiesP7, VP Rajamäki 10.9.
MiesB-pojat Ykkönen
MiesA20 Kakkonen, A20 Kolmonen, B17 Kakkonen, B17 Kolmonen
MiesPojat 2005Poisid 2005
MiesPojat 2005Poisid 2005
MiesP17 Ykkönen, P17 Kakkonen, C15 Alue, C14 Alue
MiesB16B16
MiesFP00
MiesP20 Kolmonen, P17 Kolmonen, C15 Kolmonen, C14 Kakkonen, C14 Kolmonen
MiesFP01
MiesFP01
MiesP17 Kakkonen, P15 Ykkönen, C14 Ykkönen, D13 Kakkonen, D13 Ykkönen
MiesFP02
MiesFP02
MiesFP02
MiesFP02
MiesFP03
MiesFP03
MiesFP03
MiesFP03
MiesFP04
MiesFP04
MiesFP04
MiesFP04
MiesPF8 Veikkola
MiesB16
MiesP15 8v8, P14 8v8, C14 8v8, C14 Kolmonen, C14 7v7
MiesP15 Kakkonen, P14 Kakkonen
MiesP15 Kolmonen, P14 Kakkonen, P13 Kakkonen 8v8, P13 Kolmonen 8v8, D12 Ykkönen, D12 Kakkonen, E11
MiesP14 Kakkonen
MiesP14 Kolmonen
MiesP14 Ykkönen, P13 Ykkönen 8v8, P12 Aluesarja, P12 Ykkönen, E11
MiesP14 8v8, P13 Kolmonen 8v8, P13 Nelonen 8v8, P12 Kakkonen, P12 Kolmonen, D12 5v5, D12 7v7
MiesB16, C15 Kakkonen, C15 Kolmonen
MiesD13 Ykkönen
MiesP13 Ykkönen, P13 Kakkonen 8v8, P12 Alue, P12 Ykkönen, P11, E10
MiesP13 Kolmonen 8v8
MiesC15 Kakkonen, C14 Kakkonen
MiesC15Y
MiesD13 5v5, D13 7v7
MiesD12 7v7
MiesD12 ELL
MiesD12A
MiesD12A
MiesD12Y
MiesP12 Ykkönen karsinta, P12 Kakkonen karsinta
MiesD13 7v7
MiesP12 Kolmonen karsinta
MiesD13A
MiesP12 Nelonen
MiesD12 7v7
MiesP12 Vitonen
MiesP12 Kutonen
MiesELP13
MiesD12 Ykkönen, D12 Kakkonen, E11
MiesE11
MiesELP14
MiesE11, E10
MiesP12 Ykkönen, P12 Kakkonen, E11, E10
MiesELP15
MiesP11, E10, F9
P13 Kolmonen 8v8,
MiesE10
NainenELLKTC
NainenELSKARSINTATC
NainenELSTC
NainenTB16
NainenTB17
NainenTB18
NainenTB18
NainenTB18
NainenTB18
NainenTB 7v7
NainenTC14
NainenTC14
NainenTC14
NainenTC14
NainenTC14
NainenTC14 muut
NainenTC14A
NainenTC14A
NainenTC14A
NainenTC15
NainenTCES
NainenTD12A
NainenTD12A
NainenTD12A
NainenTD12A
NainenTD12A
NainenTD12Y
NainenTD13 = T96
NainenTD13
NainenTD13
NainenTD13
NainenTD13A
NainenTD13A
NainenTD13A
NainenTD13Y
NainenSPL -lopputurnaus T14 taso 1, T14 Ykkönen, Helmaripäivät T14 (2005), SPL -lopputurnaus T13 taso 1, T05, T13 ELL, T13 Alue, T12 Alue, Kykykoulusarja, Tytöt, TE11, TE10
NainenKykykoulusarja, Tytöt
NainenPikkuhelmaripäivät, Tytöt (2005-2006)
NainenT13 Ykkönen, Pikkuhelmaripäivät T12-13 (2007-2006), T06, T12 Alue, Pikkuhelmaripäivät, Tytöt (2005-2006)
NainenHaastesarja
NainenT14-15 8v8, Tytöt C15, TC15 8v8, Tytöt -02
T05 Harraste
T05 Harraste
NainenT12K
NainenTaitokoulupelit, Tytöt E11 (2006)
NainenMinihelmaripäivät, Tytöt T11 (2007)
NainenLaura Kalmari -lopputurnaus, TC15 ELL karsinta, TC15 ELL, Futsal TB17, Futsal TC15, TC14 ELL, TC14 Alue
Laura Kalmari -lopputurnaus, T15 ELL, Helmaripäivät, tytöt C15, SPL -lopputurnaus TC14 taso 1, TC14 ELL, TC14 Alue, TD13 ELL, TD13 Alue, Pajulahti Cup tytöt
NainenSPL -lopputurnaus T15 taso 2, SPL -lopputurnaus TC14 taso 1, T03, T15 Alue, T14 Alue, Helmaripäivät, tytöt C14, SPL -lopputurnaus TD13 taso 1, TD13 ELL, TD13 Alue, TD12 Aluesarja
NainenHelmaripäivät, tytöt T14 (2004)
Minihelmaripäivät T11 (2008)
NainenTytöt D12 (-04), Futsal TD12, TD12 Ykkönen, TD12 Kakkonen
NainenT14-15 8v8, T14 8v8, T13 Kolmonen, Tytöt D12 (-04), TD12 Kolmonen, TE11
NainenHelmaripäivät, tytöt T15 (2003)
NainenMinihelmaripäivät T10 (2009)
NainenT10K
T14 SPL II taso
NainenFutsal T12 (2007), T07, Futsal T11 (2007)
NainenSPL -lopputurnaus TD13 taso 2, T14 Kakkonen
NainenSPLTD13
NainenT11, taso 1-2 Jokela, T11, TE10 Jokela, TE10, TF9 Riihimäki
NainenT11, TE10 Rajamäki, TE10 Jokela, TE10, TF9 Riihimäki
NainenT12 Kolmonen karsinta, T11, taso 2, Rajamäki, T11, T10, TF9 Järvenpää
NainenT12K
T12K
NainenFutsal T16-18 Kakkonen (2000), Futsal T16-18 Kakkonen (1999), C-tyttöjen piirinmestarien lopputurnaus
NainenT15 SM-lopputurnaus, Futsal T15 (2003)
NainenT15 SM-lopputurnaus, Futsal T15 (2004)
T11K
NainenT13 (2005)
T11H
NainenKirkkonummi TE11
NainenT15 Ykkönen, T15 Kakkonen, T14 Alue, T14 Ykkönen, T13 Kakkonen, T13 Kolmonen, TD12 Kakkonen, Futsal TD12, Kirkkonummi TE11
NainenT10K
NainenT12 Haaste (2006)
NainenFutsal T18 Kolmonen (2001), Futsal T14 (2004), Futsal T13 (2004)
NainenRajamäki TE10
NainenRajamäki TE10
NainenT10H
NainenT10H
NainenT11, taso 2 Rajamäki
NainenT10, taso 3, Klaukkala, T9, EP, Mäntsälä (11.5.), T8, EP Jokela 10.9.
NainenTytöt 9EPVP, Tammisaari
NainenT10, taso 3, Klaukkala, Tytöt 9EPVP, Tammisaari
NainenB-tyttöjen Ykkönen
NainenFutsal T15 (2002)
NainenFutsal T15 (2004), Futsal T14 (2004), Futsal T13 (2004)
NainenFutsal T15 (2004)
NainenT9, VP, Mäntsälä (11.5.), T8, VP Jokela 9.9.
NainenFutsal T14 (2003)
NainenFutsal T14 (2004), Futsal T13 (2004)
NainenFutsal T14 (2005), Futsal T13 (2005), Futsal T12 (2005)
Futsal T14 (2005)
NainenKoivukylä TF9
NainenKoivukylä TF9
Nainen2006 kilpa
NainenT18 Ykkönen, T16-18 Kakkonen
NainenT8, EP, Mäntsälä 12.5. (11.5.)
NainenTE11 Kirkkonummi
NainenTE11 Kirkkonummi
NainenTE11 Kirkkonummi
NainenTF7 Kirkkonummi, Rajamäki TF8
NainenFutsal T13 (2004)
NainenFutsal T13 (2006), Futsal T12 (2006), Futsal T11 (2006)
NainenFutsal T13 (2006), Futsal T12 (2006), Futsal T11 (2006)
NainenFutsal T13 (2005), Futsal T12 (2005)
Nainen2007 haastaja
NainenT8, VP, Mäntsälä 12.5. (11.5.)
NainenTE10 Jokela
NainenFutsal TD12
NainenFutsal TD12
Futsal T12 (2007)
NainenT9 (2009)
NainenTF9 Riihimäki
NainenFutsal TE11
NainenFutsal TE11
Futsal T11 (2008)
Nainen2007 kilpa
NainenTF8 Porvoo
Nainen2008 enemmän
NainenT8 (2010)
NainenT8 (2010)
NainenTF8 Kirkkonummi/LA
NainenTF8 Jokela
Nainen2009 enemmän
NainenTF7 Porvoo/SU
Nainen2009 vähemmän
NainenT9, EP Kirkkonummi
NainenTF7 Porvoo/SU
NainenT8, EP Koivukylä (13.5.)
NainenELT15
NainenTB17
NainenLaura Kalmari karsinta, TC15 ELL
NainenT14 Nelonen, T13 Kakkonen, T13 Kolmonen
NainenT13 Kolmonen, T12 Kakkonen
NainenTC14 7v7
NainenTE11
NainenTE11
T11
NainenTD13 Ykkönen 8v8, TD13 Kakkonen 8v8
NainenTD12 Aluesarja
NainenTB17
NainenTC14A
NainenTC15Y
NainenTD12A
NainenTD13A
NainenTD13Y
Futsal Naiset Harraste
Futsal Naiset Harraste
A1D
B1D
B1D
Nike Hki kars
NL
NSCup
TB 1D
TB1D
TBSM
TBSM
TBSM
VeikL
C15KP
FUNKarsinta
Premier Cup, NikeH
NikeH
NikeH
PajuT
KPK
PC14Kars
PC14 -turnaus
PLCup
Stadi Cup E-lohko SOFT/10.6.
Stadi Cup F lohko SOFT/10.6.
ASM
C15 Etelä-S
ELLKARSINTA P13
ELLKARSINTA P14
ELLKARSINTA P15
FP00
FP00
FP01
FP01
FP01
FP01
FP02
FP02
FP02
FP02
FP92
FP93
FP93K
FP94
FP94
FP94
FP94
FP94
FP94
FP94
FP95
FP95
FP95
FP96
FP96
FP96
FP97
FP97
FP97
FP98
FP98
FP98
FP98
FP98
FP98
FP98
FP98
FP98
FP99
FP99
FP99
FP99
FP99
FP99
FP99
FP99
FP99
FP99
FP99
FT00
FT00
FT01
FT01
FT01
FT01
FT01
FT01
FT02
FT02
FT02
FT02
FT93
FT93
FT93
FT94
FT94
FT94K
FT96
FT99
FT99
FT99
Liiga Cup
Naisten Liiga Cup
PIT
Talenttiakatemia
TC15 Etelä-S
M Muut
M Muut
M Muut
M Muut
A -Pojat
A -Pojat
A -Pojat
NOL0
B -Pojat
B -Pojat
TB1D
B -Pojat
B -Pojat
B -Pojat
A -Pojat
B -Pojat
B -Pojat
B -Pojat
B -Pojat
B -Pojat
B -Pojat
B -Tytöt
M0 Liiga
N0 SM-Naiset
M0 Liiga
A -Pojat
N0 SM-Naiset
A -Pojat
C -14 Tytöt
N0 SM-Naiset
A -Pojat
B -Pojat
B -Pojat
M0 Liiga
M0 Liiga
B -Tytöt
M2 Kakkonen
M0 Liiga
N0 Liiga
M0 Liiga
N0 SM-Naiset
N0 Liiga
N0 Liiga