Seuran joukkueet

NainenT12 Ykkönen karsinta, Pikkuhelmaripäivät T12-13 (2007-2006), T11, Tytöt 11, T10, taso 2 Jokela (1.9.), T10, taso 2 Nurmijärvi, TF9 Jokela, TF8 Porvoo
NainenTF8 Kirkkonummi/SU, TF8 Kirkkonummi, TF9 Riihimäki
MiesPF8 Rajamäki/SU, PF7 Porvoo, PF7 Järvenpää
MiesPF7 Porvoo, PF7 Järvenpää
MiesPF7 Porvoo
MiesPF7 Porvoo
Mies3D
Mies3D
MiesKKI45
MiesKKI45 7v7
MiesKKI47
MiesScup
MiesScup4
MiesMiehet
Miehet Kolmonen, Regions Cup, Miehet Nelonen, Nelonen, Pelikiellot
MiesKakkonen, Siirtyvät pelikiellot, Miesten Respect Suomen Cup, Respect Suomen Cup
MiesP17 Kolmonen, Siirtyvät pelikiellot, Harjoitusottelut (P17), P17 Kakkonen, B17 Kakkonen, B17 Kolmonen
MiesMiehet Vitonen, Miehet Kutonen, Kutonen
MiesKKI 35 Valio, KKI 35 Perus
MiesKKI 35 Valio
MiesKKI 45
NainenN Kolmonen
NainenN3D
NainenN3D
NainenN4D
NainenN4D
NainenN5D
NainenNKKI35
NainenNKKI35
NainenNKKI40
NainenNKKI40
NainenFutsal Naiset Kakkonen
NainenNaisten Kakkonen, Naiset Kolmonen, Naisten Respect Suomen Cup
NainenJKKI 40
NainenNaisten Suomen Cup
NainenNaiset Nelonen, Naiset Kolmonen
NainenNaiset Nelonen
NainenNaiset Harraste 7v7, LKKI 40
NainenLKKI 35 7v7, Naiset KKI 35 7v7, Naiset KKI-35
MiesA19
MiesA19
MiesA2D
MiesA2D
MiesA2D, A3D
MiesB16
MiesB16
MiesB17
MiesB2D
MiesB2D
MiesB2D
MiesB3D
MiesB3D
MiesB3D
MiesB3D
MiesA2D, B3D
MiesC14
MiesC14
MiesC14A
MiesC15
MiesC15
MiesC15A
MiesC15Y, C15A
MiesD12A
MiesD12A
MiesD12Y
MiesD13 7v7
MiesD13Y
MiesELLKP14
MiesELP13
C15 (-04) Haaste
MiesKeski-Espoo PE11
MiesKeski-Espoo PE11
MiesKeski-Espoo PE11
MiesHuuhkajapäivät P13 (2006), P13 ELL, P12 ELL, P12 ELL karsinta, P11
MiesPojat 07 haaste
MiesP15 Nelonen, P14 Kolmonen, P13 Kakkonen 8v8, P13 Kolmonen 8v8, D12 Kakkonen, PE11 Rajamäki
MiesP13 Kolmonen 8v8, D12 Kolmonen, D12 5v5, PE11 Rajamäki
MiesP15 Kakkonen, P14 Ykkönen, P13 Kakkonen 8v8, D12 Ykkönen, D12 Kakkonen, PE11 Rajamäki
MiesPE11 Jokela
MiesPE11 Jokela
MiesPojat 03 kutsu
MiesPikkuhuuhkajapäivät, Pojat (2006)
2007 kilpa
MiesP12 Ykkönen, P12 Kakkonen, P11, taso 2 Jokela (1.9.)
MiesP11, taso 2 Jokela (1.9.)
MiesP11, taso 2, Järvenpää, Pojat 10, taso 2, Rajamäki, P10, taso 2, Kauniainen
MiesSPL -lopputurnaus PC15 taso 2, C15 Ykkönen
MiesPE11 Inkoo
MiesPE11 Järvenpää
MiesPE11 Järvenpää
MiesPE11 Järvenpää
MiesPE11 Järvenpää
MiesPE11 Järvenpää
MiesP13 Nelonen 8v8, P12 Kolmonen, P12 Nelonen, P11, taso 3 Mäntsälä (28.8.)
MiesP11, taso 3, Järvenpää, Pojat 10, taso 3, Rajamäki, P10, taso 3 Veikkola
MiesPE10 Loviisa
MiesPE10 Loviisa
MiesPE10 Loviisa
MiesPE10 Loviisa
MiesPE10 Loviisa
MiesPE11 Loviisa
MiesPE11 Loviisa
MiesP10, taso 1, Veikkola, Pojat E10/08 haaste
MiesPF8 Sipoo
MiesPE10 Veikkola
MiesPojat 04 kilpa/haaste
MiesPojat E10/08 kilpa
MiesP12 Ykkönen karsinta, Pikkuhuuhkajapäivät P12 (2007), P11
MiesPorvoo PE10
MiesPorvoo PE10
MiesPorvoo PE10
MiesP13 Kolmonen 8v8, P12 Kolmonen, Porvoo PE10
MiesPorvoo PE10
MiesP15 Alue, P14 Alue, P14 Ykkönen, SPL -lopputurnaus PD13 taso 2, D13 Ykkönen 8v8, D12 Aluesarja, D12 Ykkönen
MiesPE10 Mäntsälä, PE10 Sipoo
MiesPojat 05 kutsu
MiesLeppävaara PF9
MiesLeppävaara PF9
MiesLeppävaara PF9
MiesLeppävaara PF9
MiesP10, taso 1 Järvenpää
MiesP9, EP, Leppävaara, P7, EP Järvenpää 9.9.
P9, EP, Leppävaara
MiesPE10 Rajamäki, PE10 Mäntsälä
MiesPF9 Porvoo
MiesP10, taso 2 Järvenpää
MiesP11-pojat A-taso (2007)
MiesP9, VP, Kirkkonummi, P7, VP Järvenpää 9.9.
MiesP9, VP, Kirkkonummi, P7, VP Järvenpää 9.9.
MiesPE10 Sipoo
MiesPF9 Kirkkonummi, PF9 Leppävaara
MiesPF9 Kirkkonummi, PF9 Leppävaara
MiesPF9 Kirkkonummi, PF9 Leppävaara
MiesPF9 Jokela, PF9 Leppävaara
MiesPF9 Jokela, PF9 Leppävaara
MiesPF9 Jokela, PF9 Leppävaara
Mies2007 harraste
Mies2007 harraste
Pojat 8, EP, Rajamäki
Pojat 8, EP, Rajamäki
MiesP9, EP Porvoo
MiesPF8 Järvenpää
MiesPF8 Järvenpää
MiesPF8 Järvenpää
MiesP8, EP, Loviisa
MiesP8, EP, Loviisa
Pojat 8, VP, Rajamäki
Pojat 8, VP, Rajamäki
MiesPojat 06 haaste
MiesE10-pojat A-taso (2007)
Pojat 7, EP, Kirkkonummi
Pojat 7, EP, Kirkkonummi
, P9, VP Porvoo
, P9, VP Porvoo
MiesPF8 Rajamäki/LA, PF8 Kirkkonummi
MiesPF8 Rajamäki/LA, PF8 Kirkkonummi
MiesPF8 Sipoo
MiesPF8 Sipoo
MiesPojat 06 harraste
MiesFutsal B16, C15 Kolmonen
MiesP7, EP, Koivukylä 12.5. (11.5.)
Pojat 7, VP, Kirkkonummi
Pojat 7, VP, Kirkkonummi
MiesPF8 Rajamäki/SU, PF8 Kirkkonummi
MiesPF8 Kirkkonummi
MiesPF8 Rajamäki/SU
MiesP7, VP, Metsämaa 12.5. (10.5.)
MiesP7, VP, Metsämaa 12.5. (10.5.)
MiesP7, VP, Metsämaa 12.5. (10.5.)
MiesP8, VP, Metsämaa, Pojat F7/11 enemmän pelanneet
MiesP8, VP, Metsämaa, Pojat F7/11 vähemmän pelanneet
MiesP8, VP, Metsämaa, Pojat F7/11 vähemmän pelanneet
MiesP17 Kakkonen, P17 Ykkönen, Harjoitusottelut (P17), P17 SM-karsinta, B-pojat Ykkönen
MiesP20 SM-karsinta, P20 Ykkönen, A20 Kakkonen, A-pojat Ykkönen, A19 Kakkonen
P7, EP, Söderkulla
P7, EP, Söderkulla
MiesPorvoo PF8
MiesPorvoo PF8
MiesPorvoo PF8
MiesPorvoo PF8
MiesP7, EP Järvenpää 9.9.
P7, VP, Söderkulla
P7, VP, Söderkulla
P7, VP, Veikkola
P7, VP, Veikkola
MiesKirkkonummi PF7
MiesKirkkonummi PF7
MiesKirkkonummi PF7
MiesKirkkonummi PF7
MiesA3D
MiesP7, EP Hanko (13.5.)
MiesP20 Kolmonen, A20 Kolmonen
MiesP7, VP Hanko (13.5.)
MiesP7, VP Hanko (13.5.)
MiesP17 Kolmonen, B17 Kolmonen, B16
MiesB17 Kolmonen
MiesP15 Ykkönen, P15 Kakkonen, P14 Kakkonen, P14 Kolmonen, D13 Kakkonen 8v8, D12 Kakkonen
MiesB16
MiesC15 Alue
MiesC14 Kakkonen, C14 Ykkönen
MiesP14 Kakkonen, P13 Kakkonen 8v8, P12 Aluesarja, P12 Kakkonen
MiesB17 7v7
MiesP14 Kolmonen, P13 Kakkonen 8v8, P13 Kolmonen 8v8, P12 Ykkönen, P12 Kakkonen
MiesB2D
MiesP14 Nelonen, P13 Kolmonen 8v8, P12 Kakkonen, P12 Kolmonen
MiesB3D
MiesC15 Kakkonen, C15 Kolmonen
MiesC14 7v7
MiesC15 Kolmonen
MiesC14Y
MiesP13 Kolmonen 8v8, P12 Alue, P12 Ykkönen
MiesC14 Kakkonen, C14 Kolmonen
MiesP15 Ykkönen, P15 Kakkonen, C14 Kakkonen, D13 Kakkonen
MiesD12Y
MiesD13 Kolmonen
MiesP12 Kolmonen karsinta
MiesD13Y
MiesC15 Kakkonen, C15 Kolmonen
MiesD12 Kakkonen
MiesD13 Kolmonen 8v8, D12 Kolmonen
MiesP11
MiesP15 Kolmonen
NainenHT00
NainenTB16 = T93
NainenTB17
NainenTB18 = T90
NainenTB18
NainenTB18
NainenTB2D
NainenTC14
NainenTC14
NainenTC14
NainenTC14A
NainenTC15
NainenTC15A
NainenTCES
NainenTD12 7v7
NainenTD12A
NainenTD12Y
NainenTD13
NainenTD13A
NainenTD13Y
NainenTD13Y
NainenTDH
NainenKykykoulusarja, Tytöt
NainenPikkuhelmaripäivät, Tytöt (2005-2006)
NainenT12haaste/harraste T06T07
NainenT14
NainenTytöt -02
NainenT10Haaste/harraste T0809
NainenT12K
NainenMinihelmaripäivät, Tytöt T11 (2007)
NainenT12H
NainenT13 Ykkönen, Pikkuhelmaripäivät T12-13 (2007-2006), T12 Alue, T11, taso 2 Rajamäki
NainenSPL -lopputurnaus TC15 taso 2, T15 Alue, TC14 Alue, TC14 Ykkönen, Jokela TF8
NainenHelmaripäivät, tytöt T14 (2004)
NainenT15
NainenT9, VP Metsämaa
NainenSPL -lopputurnaus TD13 taso 1, T13 ELL, T13 Alue, TD12 Aluesarja
G-12
NainenTE11 Espoonlahti
NainenTE11 Espoonlahti
NainenT11, taso 1-2 Jokela, TE10 Rajamäki, TE10 Jokela, TF9 Riihimäki
NainenTF9 Järvenpää, TF9 Jokela
NainenT11, taso 3, Rajamäki (19.4.)
T12H
NainenT11, taso 1/2, Klaukkala, T11, Tytöt 10, taso 2, Kirkkonummi, T10, taso 2, Kirkkonummi
NainenTE11K
T11K
Tytöt 10, taso 3, Kirkkonummi
NainenKirkkonummi TE11
NainenT11, taso 3, Klaukkala, T11
NainenT18 Ykkönen, Harjoitusottelut (T18), B-tyttöjen Ykkönen, B-tyttöjen Ykkönen Syksy, B-tyttöjen SM-sarja
NainenRajamäki TE10
NainenRajamäki TE10
NainenTytöt 9EPVP, Tammisaari, T9, VP, Mäntsälä (11.5.)
NainenTC14 Kakkonen, Jokela TF9
NainenT9, EP, Leppävaara, T8, VP, Mäntsälä 12.5. (11.5.)
NainenTE10 Jokela
NainenTE10 Jokela
NainenTE10 Jokela
NainenT11, taso 1-2 Jokela, TE10 Rajamäki
Tytöt 7, VP, Järvenpää
T9, VP, Kirkkonummi
NainenT9, EP Kirkkonummi, TF9 Järvenpää
NainenT11, taso 3 Nurmijärvi
NainenT9, EP Metsämaa
NainenT9, VP Kirkkonummi, TF8 Kirkkonummi/LA
NainenT8, VP Jokela 9.9.
NainenT15 Alue, T14 Alue, T14 Ykkönen, TD13 Alue
NainenTB18 Kakkonen
NainenT16-18 Kolmonen, TB17, TB18 7v7
NainenLaura Kalmari karsinta, TC15 ELL
NainenTC15 Ykkönen
NainenTC14 Alue, TC14 Ykkönen
NainenT12 Kolmonen
T14-15 8v8
NainenTC14 Kakkonen, TC14 7v7
NainenTD13 Alue, TD13 Ykkönen
NainenTD12 Alue, TD12 Aluesarja
NainenTD13 Kakkonen
NainenTD12 7v7
NainenT12 Vitonen
NainenT13 Kakkonen, TD12 Kakkonen
NainenTC14A
NainenTC14Y
NainenTC15A
NainenTD12 muut
NainenTD12A
NainenTD13A
NainenTD13Y
M2D
A19 Ykkönen
A1D
M2D
N2D
Nike Hki kars
Nike Hki
Nike Hki
Nike Pajulahti
SCup 3-4 kier.
Suomen Cup 34
Suomen Cup3
SCup3
Suomen Cup 5
TB18 Ykkönen
TB1D
TB1D
TBSM
TBSM Kar
2D
N2D
TBSM
SCup4
NikeH
NikeH
NikeH
KPK
Harjoitusottelu
Harjoitusottelu
Soveltava, kilpa, Soveltava, Erkka
D-lohko
Kolmonen
A1D
B16
ELLKARSINTA P13
ELLKARSINTA TC
FM Kakkonen
TC15 Etelä-S
TH13
M Muut
M Muut
N2D0
TBSM
TBSM
D -13 Pojat
D -13 Pojat
B -Tytöt
B -Tytöt
C -15 Tytöt
C -14 Tytöt
D -13 Tytöt
D -13 Tytöt
M2 Kakkonen