Seuran joukkueet

MiesA20 Kakkonen, B17 Kakkonen, B17 Kolmonen
MiesP9, VP Sipoo
NainenTE10 Jokela, TF9 Riihimäki
NainenTF9 Jokela, TF9 Riihimäki
NainenT12 Kolmonen karsinta, T11, taso 2, Rajamäki, T11, T10, taso 3 Porvoo, T10, TF9 Jokela, TF8 Porvoo
MiesPE10 Espoonlahti, PF8 Järvenpää
NainenTF8 Kirkkonummi/LA, TF8 Kirkkonummi, TF7 Sipoo
NainenTF8 Kirkkonummi/LA, TF8 Kirkkonummi, TF7 Sipoo
NainenT13 Ykkönen, Pikkuhelmaripäivät T12-13 (2007-2006), T12 Alue, P11, TE11 Espoonlahti, TE11
MiesP13 Kakkonen 8v8, P12 Ykkönen, P12 Kakkonen, PE11 Jokela, E11
NainenTE11
NainenTF8 Kirkkonummi/SU, TF8 Kirkkonummi
NainenTF9 Jokela
MiesKakkonen, Harjoitusottelu M2, Regions Cup, Miehet Kolmonen, Miesten Respect Suomen Cup, Kolmonen, Nelonen
MiesFutsal Kolmonen, Regions Cup
MiesFutsal Kolmonen, Futsal Nelonen, Vitonen
MiesMiehet Nelonen, Miehet Vitonen, Miehet Kutonen, Nelonen
MiesMiehet Nelonen, Regions Cup
MiesFutsal Vitonen
MiesMiehet Kutonen, Kutonen
MiesJKKI 50, KKI 50 7v7, KKI 50
MiesKKI 35 Perus, JKKI 50
MiesJKKI 50
MiesJKKI 50
MiesRespect Suomen Cup
MiesKKI 45 7v7, KKI 45
Harraste Miehet 7v7, Futsal Miehet Harraste, Harraste Miehet
Miehet Kutonen, Kutonen, Pelikiellot
MiesKutonen
MiesKKI 35 Perus
NainenN3D
NainenN Nelonen
NainenN4D
NainenN4D
NainenN4D
NainenN4D
NainenN4D
NainenN4D
NainenN4D
NainenN3D, N4D
NainenN4D
NainenN5D
Naiset Nelonen, Naiset, Futsal Naiset Harraste
NainenNaiset
NainenN Fair Play
NainenN Fair Play
NainenN Fair Play, Naiset
N Harrastesarja
Futsal Naiset Kakkonen, B-tyttöjen futsalin SM-lopputurnaus, Futsal T18 Kilpa (1999)
Futsal Naiset Kolmonen, Futsal Naiset Harraste
NainenNaisten Futsal Cup, Naisten Futsal-Ykkönen
NainenNaisten Suomen Cup
NainenNaiset Kolmonen
NainenNaiset Nelonen
NainenNaiset Harraste 7v7
NainenNaiset Nelonen
NainenN4D
MiesA19
MiesA2D
MiesA2D
MiesA2D
MiesA2D, A3D
MiesB16
MiesB16
MiesB16
MiesB17
MiesB17
MiesB2D
MiesB2D
MiesA3D, B2D, B3D
MiesB2D
MiesB3D
MiesHP94
MiesC14
MiesC14A
MiesC15
MiesC15BC
MiesC15Y
MiesD12A
MiesD12A
MiesD12A
MiesD12Y
MiesD13A
MiesD13A
MiesKeski-Espoo PE11
MiesKeski-Espoo PE11
MiesFP95
MiesFP96, FP95
MiesFP97K
MiesP13 Kakkonen 8v8, Huuhkajapäivät P13 (2006), P12 ELL karsinta, P12 Ykkönen, P11, Taitokoulupelit, Pojat E11 (2006)
MiesKNA
Mies2006 harraste
2007 kutsu
2007 kutsu
2009 kutsu
MiesP13 Kolmonen 8v8, P12 Ykkönen, P12 Kakkonen, P12-pojat A-taso (2006), P11, taso 1 Nurmijärvi, P11, E11-pojat A-taso (2006), PE10 Mäntsälä, PE10 Espoonlahti, E10
MiesP12 Ykkönen karsinta, Pojat 11, taso 1, Mäntsälä, P11, P10
MiesP14 (2004)
MiesSPL -lopputurnaus PC14 taso 1, P15 ELL, P14 ELL, P14 ELL karsinta, P14 Alue, Huuhkajapäivät, pojat C14, Pojat D13 (-03), D13 Alue, D12 Aluesarja, D12 Ykkönen
MiesPE11 Rajamäki
MiesPE11 Jokela, PE11 Järvenpää, E11
MiesPojat E11/07 kilpa
MiesP12 Kakkonen karsinta, Pojat E11/07 kilpa
MiesFP97
MiesFutsal B17 Kilpa, FP98K, FP98
MiesFP99
MiesP14 Ykkönen, Huuhkajapäivät P14 (2005), P13 Alue, P13 Ykkönen 8v8, P12 ELL karsinta, P12 Aluesarja, Kykykoulusarja, Pojat
MiesPikkuhuuhkajapäivät, Pojat (2006)
MiesPojat D13 (-03)
Mies2006 haastaja
Mies2006 haastaja
2007 kilpa
2007 kilpa
2009 kilpa
2009 kilpa
MiesP13 Nelonen 8v8, P12 Haaste (2006), P12 Kakkonen, P12 Kolmonen, P11, taso 2 Jokela (1.9.), P11, taso 2 Jokela, Pojat E10, P11, PE10 Mäntsälä, PE10 Espoonlahti, E10
MiesP12 Kakkonen, P11, taso 2 Jokela, P11, PE10 Mäntsälä, PE10 Espoonlahti, E10
MiesP13 (2005)
MiesP13 (2005)
MiesPE10 Kirkkonummi
MiesHarjoitusottelut (P13), P13 Kolmonen 8v8, P12 Kakkonen, P12 Kolmonen, PE11 Inkoo, PE11 Kirkkonummi, E11
MiesPojat 03 kilpa/haaste
MiesFP00
MiesFP01
MiesFP02
Mies2006 kilpa
Mies2006 kilpa
2007 haastaja
2007 haastaja
2009 haastaja
2009 haastaja
2009 haastaja
2009 haastaja
2009 haastaja
MiesPE10 Loviisa
MiesPE10 Loviisa
MiesPE10 Loviisa
Mies2007 haastaja
Mies2007 haastaja
2007 harraste
2007 harraste
2007 harraste
2009 harraste
2009 harraste
2009 harraste
2009 harraste
MiesP12 Kolmonen, P11, taso 3 Rajamäki, P11
MiesP12 Haaste (2006)
MiesPE10 Veikkola
MiesP10, Taitokoulupelit, Pojat E10 (2007)
MiesMinihuuhkajapäivät, Pojat P10 (2008)
MiesPojat E10/08 kilpa
MiesKenraalinpuisto PE10
MiesKenraalinpuisto PE10
Mies2007 kilpa
Mies2007 kilpa
Mies2007 kilpa
2008 kutsu
2008 kutsu
P10, taso 2, Veikkola, P10
MiesP13 Kakkonen 8v8, P12 Alue, P12 Kakkonen, P11
2010 kutsu
2010 kutsu
Mies8v8, P12 ELL karsinta, Pikkuhuuhkajapäivät P12 (2007), P11, Minihuuhkajapäivät, Pojat P11 (2007)
MiesP15 Kolmonen, P14 Kakkonen, P13 Kakkonen 8v8, P13 Kolmonen 8v8, D12 Kakkonen, E11
MiesPorvoo PE10
MiesPorvoo PE10
MiesMinihuuhkajapäivät P11 (2008), P10
Mies2007 kutsu
Mies2007 kutsu
2008 kilpa
MiesP12 Nelonen, P11, P10, taso 2 Veikkola, P10, taso 2 Järvenpää, P10
MiesP10, taso 3, Järvenpää, P10
MiesP11, P10, taso 3, Klaukkala, P10
MiesP10, taso 3, Klaukkala
MiesP11 Haaste (2007)
2010 kilpa
MiesPF9 Nummela
MiesPF9 Nummela
Pojat 05 kutsu
MiesLeppävaara PF9
MiesLeppävaara PF9
MiesLeppävaara PF9
MiesHuuhkajapäivät, pojat D13
MiesHuuhkajapäivät, pojat P13 (2005)
Minihuuhkajapäivät P10 (2009)
2008 harraste
MiesP10, taso 3 Rajamäki, P9, EP Sipoo, PF8 Rajamäki/LA, PF8 Veikkola, PF7 Veikkola
MiesP12 Kolmonen karsinta, P10, taso 3 Rajamäki, P10
MiesP10 Kilpa (2008)
MiesP10 Kilpa (2008)
MiesP10 Kilpa (2008)
2010 haastaja
2010 haastaja
2010 haastaja
2010 haastaja
2010 haastaja
MiesP9, EP, Leppävaara, P8, EP, Järvenpää 12.5.
MiesP9, EP, Leppävaara
MiesPE10 Rajamäki, PF9 Leppävaara, E10, PF8 Nummela
MiesKarakallio PF9
MiesHuuhkajapäivät, pojat P14 (2004)
Mies2006 kutsu
2008 haastaja
2010 harraste
2010 harraste
2010 harraste
2010 harraste
2010 harraste
2010 harraste
2010 harraste
MiesP9, EP, Leppävaara (9.5.), P8, VP Rajamäki 9.9., P8, VP Hanko (13.5.)
MiesP9, EP, Leppävaara (9.5.), P8, EP Rajamäki 9.9., P8, EP Hanko (13.5.)
MiesPF9 Kirkkonummi, PF9 Leppävaara, PF8 Järvenpää
MiesPF9 Kirkkonummi, PF9 Leppävaara, PF8 Nummela
MiesPF9 Veikkola, Veikkola PF9
MiesPF9 Veikkola
MiesPF9 Veikkola
MiesPF9 Leppävaara, Veikkola PF8
MiesPF9 Leppävaara, Veikkola PF8
MiesPF9 Jokela, PF9 Leppävaara, PF8 Nummela
MiesPF9 Jokela, PF9 Leppävaara, PF8 Nummela
MiesPF9 Leppävaara
MiesKlaukkala PF9
MiesKlaukkala PF9
MiesKlaukkala PF9
Mies2007 harraste
MiesP10, taso 3 Veikkola, P10
MiesP10 Haaste (2008)
MiesP9, EP Porvoo, P9, EP Sipoo, PF8 Rajamäki/LA, PF8 Veikkola, PF7 Nummela
MiesP9, EP Porvoo, P9, EP Mäntsälä, PF8 Kirkkonummi, PF7 Veikkola
MiesP9, VP, Leppävaara (9.5.), P8, EP Rajamäki 9.9., P8, EP Hanko (13.5.)
MiesPojat E10 haaste
MiesP8, EP, Järvenpää 12.5.
MiesP9 Kilpa, ylempi (2009)
MiesP9 Kilpa, ylempi (2009)
MiesU-20 Futsal-Liiga
MiesVeikkola PF9
MiesVeikkola PF9
MiesVeikkola PF9
MiesE10-pojat A-taso (2006)
MiesFutsal B17
MiesP8, VP, Järvenpää 12.5. (7.5.)
MiesP8, VP, Järvenpää 12.5. (7.5.)
MiesP9 Kilpa, alempi (2009)
MiesP9 Kilpa, alempi (2009)
MiesP9 Kilpa, alempi (2009)
Mies, P9, VP Porvoo, P9, VP Sipoo, PF8 Rajamäki/SU, PF8 Veikkola, PF7 Nummela
MiesPF8 Rajamäki/LA, PF8 Kirkkonummi
MiesP9, EP Mäntsälä, PF8 Rajamäki/SU
MiesP9 Haaste (2009)
MiesP9 Haaste (2009)
MiesP9 Haaste (2009)
MiesP9 Haaste (2009)
MiesP9 Haaste (2009)
MiesPF8 Kirkkonummi, Klaukkala PF7
MiesPF8 Kirkkonummi, PF7 Nummela
MiesPF8 Rajamäki/SU, PF8 Veikkola
MiesP9, VP Mäntsälä, PF8 Rajamäki/SU
MiesFutsal C15, FP01
MiesFutsal C15, FP01
MiesFutsal C15, C14 Kolmonen
MiesP8 Kilpa (2010)
MiesP8 Kilpa (2010)
MiesP8 Kilpa (2010)
MiesRajamäki PF8
MiesRajamäki PF8
MiesFutsal C14, D13 Kakkonen
MiesFutsal C14
MiesP13 Vitonen 8v8, Pojat E11, Pojat E10
MiesP8 Haaste (2010)
MiesP8 Haaste (2010)
MiesVeikkola PF8
MiesFutsal P14 (2005)
MiesPorvoo PF8
MiesPorvoo PF8
MiesPorvoo PF8
MiesPorvoo PF8
MiesPorvoo PF8
MiesP12 Ykkönen karsinta
MiesA-pojat Ykkönen, A19 Kakkonen
MiesFutsal D12, FP04
MiesFutsal P13 (2004), Futsal D12, FP04
MiesFutsal P13 (2004), Futsal D12, FP04
MiesFutsal P13 (2004), Futsal D12, FP04
MiesFutsal P14 (2004), Futsal P13 (2004), Futsal D12, FP04
MiesFutsal D12
MiesKlaukkala PF7
MiesKlaukkala PF7
MiesA2D
MiesFutsal E11
MiesFutsal P12 (2005), Futsal E11
MiesFutsal P12 (2005)
MiesFutsal P12 (2005)
MiesP14 Kakkonen, Harjoitusottelut (P13), P13 Ykkönen 8v8, P13 Kakkonen 8v8, P12 Aluesarja, P12 Ykkönen
MiesA3D
MiesP7, EP Hanko (13.5.)
MiesP7, VP Hanko (13.5.)
MiesPojat 2005Poisid 2005
MiesP17 Ykkönen, P17 Kakkonen
P20 Kakkonen
MiesP17 Kolmonen, B17 Kakkonen, B17 Kolmonen
MiesFP00
MiesFP00
MiesFP00
MiesA 7v7
MiesFP01
MiesP17 Kolmonen, P17 Kakkonen, P15 Kakkonen, C14 Kakkonen, D13 Kakkonen
MiesP17 Kakkonen, P17 Kolmonen
MiesP17 Kolmonen
MiesFP02
MiesFP02
MiesP17 Kakkonen
MiesP15 Ykkönen, P14 Ykkönen, D13 Ykkönen 8v8, D12 Ykkönen
MiesB16
MiesP15 Kolmonen, P14 8v8
MiesP15 Ykkönen, P14 Alue, P13 ELL, D12 ELL karsinta, D12 Aluesarja, D12 Kakkonen, D12 Ykkönen
MiesC15 Kakkonen, C15 Ykkönen
MiesP15 Kakkonen, P14 Ykkönen, P13 Ykkönen 8v8, D12 Aluesarja, D12 Ykkönen
MiesP14 Kolmonen, P13 Kolmonen 8v8, D12 Kakkonen, D12 Kolmonen, E11
MiesC15 Alue, C15 Ykkönen, C14 Alue, C14 Ykkönen
MiesC14 Kakkonen, C14 Ykkönen
MiesP14 Nelonen, P13 Kolmonen 8v8, P13 Nelonen 8v8
MiesB3D
MiesC14A
MiesP15 Ykkönen, C14 Ykkönen, D13 Ykkönen
MiesC14 Ykkönen, D13 Kakkonen, D13 Ykkönen
MiesC14Y
MiesD12A
NainenP11, T11, taso 1-2 Jokela, T11, T10H
MiesP11
MiesD12Y
MiesP10
MiesP10
MiesD13 Kolmonen
MiesD12 7v7
MiesD13Y
MiesC15 Kakkonen
MiesD12 Kakkonen
MiesD12 Kolmonen
MiesD12 Kolmonen
MiesC15-B16 8v8
NainenP11, T9, EP Metsämaa, T9, EP Kirkkonummi
MiesP11
MiesP11
MiesE11
MiesE11
MiesE11
MiesE11
MiesP13 Kakkonen 8v8, D12 Ykkönen, D12 Kakkonen, E11
MiesE11
MiesE11
MiesP15 Kolmonen, C14 Kolmonen
MiesE10
MiesE10
MiesE10
MiesE10
MiesE10
MiesE10
MiesE10
MiesF9
MiesF9
NainenP10, 2009 enemmän
MiesP10
MiesP10
MiesP14 Kolmonen
MiesD13 Kakkonen 8v8
MiesD13 Kolmonen 8v8
MiesD13 5v5
MiesE11
MiesE11
MiesP12 Kolmonen, E11
MiesE10
MiesE10
MiesE10
MiesE10
MiesP10
MiesP10
MiesP10
NainenTB16 = T93
NainenTB17
NainenTB17
NainenTB18
NainenTB18
NainenTC14 = T94
NainenTC14
NainenTC14A
NainenTC14Y
NainenTC15A
NainenTC15A
NainenTD12A
NainenTD12A
NainenTD13 = T94
NainenTD13 muut
NainenTD13A
NainenTD13A
NainenTDH
NainenKykykoulusarja, Tytöt
NainenKykykoulusarja, Tytöt
NainenPikkuhelmaripäivät, Tytöt (2005-2006)
NainenT13 Kakkonen, T12 Ykkönen, Pikkuhelmaripäivät, Tytöt (2005-2006)
NainenT9, EP, Leppävaara, Tytöt F8 (2010)
NainenTytöt F8 (2010)
NainenT9, VP, Kirkkonummi, Tytöt F8 (2010)
T12Kilpa T06T07
T12Kilpa T06T07
NainenHaastesarja
NainenHelmaripäivät T14 (2005)
NainenTaitokoulupelit, Tytöt E10 (2007)
NainenMinihelmaripäivät, Tytöt T10 (2008)
NainenHelmaripäivät T15 (2004)
NainenT15 Kakkonen, T14 Kakkonen, Tytöt D13, T13 Kakkonen, T13 Kolmonen, Tytöt D12 (-04), TD12 Kakkonen, TD12 Kolmonen, TE11
T05 Harraste
NainenT10Haaste/harraste T0809
NainenT8 Enemmän pelanneet T10/11
NainenT12K
NainenTaitokoulupelit, Tytöt E11 (2006)
NainenMinihelmaripäivät, Tytöt T11 (2007)
NainenTytöt C14 (-02), Futsal TC14, TD13 Alue, TD13 Ykkönen
NainenT12H
NainenLaura Kalmari -lopputurnaus, T15 ELL, T14 Alue, T14 Ykkönen, SPL -lopputurnaus TD13 taso 1, Tytöt D13 (-03), TD13 Alue, TD12 Ykkönen, TD12 Kakkonen
Pikkuhelmaripäivät T12-13 (2007-2006)
NainenTytöt D13 (-03), Futsal TD13, TD12 Aluesarja, TD12 Ykkönen
NainenTytöt D13 (-03)
NainenT11K
TB Harraste
NainenHelmaripäivät, tytöt T14 (2004)
Minihelmaripäivät T11 (2008)
NainenMinihelmaripäivät T11 (2008)
NainenTytöt D12 (-04), TE10 Jokela
NainenT11H
NainenT15 ELL, SPL -lopputurnaus T14 taso 1, SPL -lopputurnaus TD13 taso 1, T14 ELL, T14 Alue, T13 ELL, T13 Alue, TD12 Aluesarja
Minihelmaripäivät T10 (2009)
NainenTytöt E11 (-05), TE10 Jokela
NainenT10K
NainenT14 SPL II taso
T14 SPL II taso
NainenTytöt E10 (-06), TF9 Riihimäki
NainenTytöt 09 vähemmän pelanneet ja T10 enemmän pelanneet
NainenSPL -lopputurnaus T13 taso 1, T13 ELL, T13 Alue, T12 Alue
NainenTytöt 10-11
Tytöt 2010 & Tytöt 2009 VP
NainenT11, taso 1, Jokela, T11, T10, taso 1 Järvenpää, T10, T9E
NainenT13H
T13H
Tytöt 2009 EP
NainenT9V
NainenTE11 Jokela, TE11 Espoonlahti, TE11
NainenSPLTD13
Tytöt 2010 Enemmän Pelanneet
NainenT8E
NainenTE10 Jokela
NainenT8V
NainenT11, Tytöt 10, taso 1, Kirkkonummi, T10, taso 1, Jokela, T10, T9, EP Metsämaa, T9, EP Kirkkonummi
NainenT12H
T12H
NainenT14 (2004)
NainenE11-tytöt (2005)
NainenTE11K
NainenT13 (2005)
NainenT11, taso 3, Klaukkala, T11, Tytöt 10, taso 3, Kirkkonummi, T10, taso 3, Kirkkonummi (23.4.), T10, T9, VP Jokela, T9, VP Kirkkonummi
NainenT18 Ykkönen, T18 SM-karsinta, T16-18 Kakkonen, B-tyttöjen Ykkönen, B-tyttöjen Ykkönen Syksy, TB18 Kakkonen
NainenFutsal T18 Kakkonen (2001)
NainenT10K
NainenT12 Haaste (2006)
NainenRajamäki TE10
NainenRajamäki TE10
NainenRajamäki TE10
Nainen2006 haastaja
Nainen2006 haastaja
NainenT10H
NainenT11 (2007)
NainenT11, TE10 Rajamäki, TE10
NainenTC15 ELL karsinta, TC15 Alue, Futsal TC15, TC14 Alue
NainenT13 Vitonen, T12 Kolmonen, T12 Nelonen, T11, taso 3 Rajamäki, T11, taso 3 Nurmijärvi, T11
NainenFutsal T14 (2005),
NainenHarjoitusottelut (T14), T13 Ykkönen, T13 Kakkonen, T12 Ykkönen
NainenKoivukylä TF9
NainenKoivukylä TF9
NainenKoivukylä TF9
Nainen2006 kilpa
NainenT10 (2008)
NainenFutsal TD13, TD12 Kakkonen
Nainen2007 haastaja
NainenTE10 Jokela, Futsal TE11
NainenTE10 Jokela
NainenT9 (2009)
NainenRajamäki TF8
Nainen2007 kilpa
Nainen2007 kilpa
Nainen2008 enemmän
Nainen2008 enemmän
NainenT8 (2010)
NainenT9, VP Jokela
Nainen2008 vähemmän
NainenT10, 2009 enemmän
Nainen2009 enemmän
Nainen2009 vähemmän
Nainen2010 enemmän
NainenT7, EP Metsämaa 9.9.
Nainen2010 vähemmän
Nainen2010 vähemmän
NainenT7, VP Metsämaa 9.9.
NainenT16-18 Kakkonen, T15 Ykkönen
NainenT14 Ykkönen, T13 Alue, TD12 Ykkönen, TE11
NainenT18 Kakkonen
NainenT14 8v8
NainenT18 Kolmonen
NainenT14 Nelonen, T13 Kakkonen, T12 Kakkonen, T12 Kolmonen
NainenTC15 Ykkönen
T14 Kolmonen
NainenTC14 7v7
T10
NainenT13 Nelonen
NainenT12 Ykkönen karsinta
NainenT12 Kakkonen karsinta
NainenTE10
NainenTE10
NainenTE10
NainenTE10
NainenTE10
NainenTD12 Kolmonen
NainenTD12 Kolmonen
NainenT16-18 Kakkonen
NainenTC15 8v8
NainenTD13 Ykkönen 8v8
NainenTD12-13 5v5
NainenT13 Ykkönen, TD12 Kakkonen
NainenTE10
NainenTD12A
NainenTD13Y
Futsal Miehet Harraste
Nike Finals
Nike Hki
Nike Hki
TB18 Ykkönen
TB1D
TB1D
NikeH
NikeH
PajuT
ChallengeChallenge
ChallengeChallenge
Nuoret
F lohko SOFT/10.6.
Stadi Cup F lohko SOFT/10.6.
A2D
B16
B1D
C
ELLKARSINTA TC
FP00
FP00
FP00
FP00
FP00
FP00
Pojat 91
FP92
FP94
FP94
FP94
FP94
FP95
FP95
FP95K
FP96
FP96
FP96
FP96
FP96
FP97
FP97
FP97
FP97
FP97
FP98
FP98
FP98
FP98
FP98
FP99
FP99
FP99
FP99
FP99
FT00
FT00
FT00
FT00
FT01
FT01
FT01
FT01
FT01
FT02
FT02
FT02
FT02
FT93
FT94
FT94K
FT95
FT95
FT95
FT95
FT97
FT98
FT98
FT98
FT99
FT99
FUTTURN Pojat C15
M Muut
M Muut
M Muut
M Muut
B -Pojat
A -Pojat
B -Pojat
C -14 Pojat
D -13 Pojat
C -14 Pojat
D -12 Pojat
B -Tytöt
B -Tytöt
D -13 Tytöt