Seuran joukkueet

NainenTE11 Kirkkonummi
MiesPF7 Veikkola/LA, PF7 Masala
Mies3D
MiesFM2
MiesMiehet Kolmonen, Kolmonen H, Kakkonen, Respect Suomen Cup
MiesMiehet Nelonen, Miehet Vitonen, Vitonen
MiesMiehet Kutonen, Kutonen
NainenN5D
NainenNaiset Harraste 7v7, Naiset Nelonen, Naiset Vitonen
MiesA2D
MiesA2D, A3D
MiesA2D, A3D
MiesA3D
MiesB16
MiesB2D
MiesB3D
MiesB2D, C15Y, B3D
MiesD12A
MiesD12A
MiesD13A
MiesD13A
MiesHarraste P94
MiesKeski-Espoo PE11
MiesKeski-Espoo PE11
MiesP12 Kakkonen , Pikkuhuuhkajapäivät P12 (2007), P11, taso 1, Klaukkala, P11
MiesPE11 Rajamäki
MiesP12 Kakkonen, PE11 Inkoo, PE11 Espoonlahti, E11, PE10 Kirkkonummi
MiesP14 Ykkönen, P14 Kakkonen, Huuhkajapäivät P14 (2005), SPL -lopputurnaus P13 taso 2, P13 ELL, P13 Alue, P12 ELL karsinta, P12 Aluesarja
MiesP13 Kakkonen 8v8, P12 Ykkönen, Pikkuhuuhkajapäivät, Pojat (2006), P11, taso 2 Jokela (1.9.), P11, PE10 Rajamäki, PE10 Espoonlahti, PF9 Veikkola
MiesKykykoulusarja, Pojat
MiesP11, taso 2, Rajamäki, P11, P11, taso 2, Järvenpää
MiesP10, P11, taso 2, Järvenpää
MiesP12 Kakkonen, P11, taso 2 Jokela, P11, PE10 Jokela, PE10 Espoonlahti, PF9 Nummela
Pojat 2008
C-14 Boys Level 2C-14 Boys Level 2C-14 Boys Level 2
MiesKenraalinpuisto PE10
MiesKenraalinpuisto PE10
Pojat 10, taso 2, Rajamäki
Pojat 10, taso 2, Rajamäki
MiesP10, taso 2, Kauniainen, P9, VP Inkoo, P9, VP Koivukylä, PF8 Rajamäki/SU, PF8 Kirkkonummi, PF7 Nummela
MiesMinihuuhkajapäivät P11 (2008)
MiesHuuhkajapäivät, pojat P13 (2005)
MiesMinihuuhkajapäivät P10 (2009)
MiesPojat 9, EP, Rajamäki, P9, VP, Leppävaara (9.5.), P9, P8, VP Rajamäki 9.9., P8, VP Hanko (13.5.)
MiesP10, taso 2 Järvenpää, P10, PF9 Veikkola, PF9 Leppävaara, PF8 Järvenpää
MiesP9, EP Inkoo, P9, EP Koivukylä, PF8 Rajamäki/LA, PF8 Kirkkonummi, PF7 Nummela
MiesP9, VP, Tuusula, P9, P9, VP, Porvoo (9.5.), Pojat 8, VP, Rajamäki, P8, VP, Järvenpää 12.5. (7.5.), P8, P7, VP Järvenpää 9.9., P7, VP Hanko (13.5.)
MiesPF9 Veikkola
MiesP9, VP Inkoo, P9, VP Koivukylä, PF8 Rajamäki/SU
MiesVeikkola PF9
MiesVeikkola PF9
MiesVeikkola PF9
MiesP8, EP, Veikkola
MiesP9, P8, VP, Metsämaa (8.5.)
MiesVeikkola PF8
MiesP7, VP, Kauniainen, P7, VP, Veikkola (6.5.)
P7, VP, Kauniainen
MiesKirkkonummi PF7
MiesKirkkonummi PF7
MiesP20 Kolmonen, P20 Kakkonen
MiesB-pojat Ykkönen, B17 Kakkonen, C15 ELL, Kai Pahlman -karsinta
MiesP17 Kakkonen
MiesP17 Kolmonen, P15 Ykkönen, P15 Kakkonen, P14 Ykkönen, D13 Alue, D13 Ykkönen 8v8, D12 Aluesarja
MiesB16B16
MiesP15 Kolmonen, P14 Kolmonen, D13 Kolmonen 8v8
MiesP15 Nelonen, P14 Kakkonen, P14 Kolmonen, P13 Ykkönen 8v8, D12 Kakkonen, E11
MiesC15 Alue, C14 Alue, C14 Ykkönen
MiesB16, C15 Kakkonen, C15 Kolmonen
MiesP11
MiesD13 Kakkonen
MiesD13A
MiesD13 Kakkonen 8v8, D12 Kakkonen
MiesD12 ELL karsinta, D12 Ykkönen
NainenTB16 = T92
NainenTB17
NainenTC14
NainenTC15
NainenTD13 = T95
NainenTD13 = T96
NainenT10, taso 3 Veikkola, T10, taso 2 Nurmijärvi, TE10 Jokela, TF8 Jokela
NainenKirkkonummi TE11
Tytöt 9EPVP, Tammisaari
NainenT9, VP, Mäntsälä (11.5.), T8, VP Jokela 9.9., T8, VP Koivukylä (13.5.), TF7 Porvoo/SU, TF7 Kirkkonummi
T9, VP, Kirkkonummi (10.5.)
T9, VP, Tuusula
T9, VP, Tuusula
NainenRajamäki TF8
NainenTF9 Järvenpää
Nainen2009 enemmän
Nainen2009 vähemmän
NainenTF7 Porvoo/SU
M2D
M2D
Suomen Cup3
SCup3
Scup4
Scup5
2D
SCup4
SCup5
PC14
Kolmonen
B16
Scup5
M2D
C -15 Pojat
M2 Kakkonen
M2 Kakkonen
M2 Kakkonen