Seuran joukkueet

MiesP12 Kolmonen karsinta, Pojat 11, taso 1, Mäntsälä, P11, taso 2, Klaukkala, P11, P10, PF9 Kirkkonummi, PF9 Leppävaara, F9, F8
NainenT10, taso 2 Nurmijärvi, TF9 Järvenpää, TF9 Jokela, TF9, TF8 Jokela
MiesP12 Ykkönen karsinta, P11, taso 1, Klaukkala, P11, P10, taso 1 Rajamäki, P10, PF9 Kirkkonummi, PF9 Leppävaara, F9, PF8 Sipoo
TF8 Kirkkonummi/LA, TF8 Kirkkonummi, F8
NainenT11, taso 1/2, Klaukkala, T11, Tytöt 10, taso 2, Kirkkonummi, T10, taso 2, Kirkkonummi, T10, T10, taso 3 Veikkola, T9, EP Kirkkonummi, T9, TF8 Kirkkonummi/LA, TF8 Kirkkonummi
MiesPF7 Porvoo/LA, PF7 Masala
MiesPF7 Porvoo/LA, PF7 Masala
MiesPF7 Porvoo/LA, PF7 Masala
MiesPF7 Veikkola/LA, PF7 Masala
MiesPF7 Veikkola/LA, PF7 Masala
MiesPF7 Veikkola/LA, PF7 Masala
MiesPF7 Veikkola/LA, PF7 Masala
Mies3D
Mies3D
Mies3D
Mies3D
MiesKKI47
MiesKKI45 7v7
MiesScup
Mies3D
MiesP20 Ykkönen, P20 SM-karsinta, Siirtyvät pelikiellot, A-pojat Ykkönen, A20 Kakkonen, A19 Kakkonen
MiesSiirtyvät pelikiellot, P15 Kolmonen, P14 Kolmonen, D13 Kolmonen 8v8, D12 Ykkönen
MiesMiehet Nelonen, Regions Cup, Miehet Vitonen, Miesten Respect Suomen Cup, Kutonen
MiesKakkonen, Miesten Suomen Cup, Miesten Respect Suomen Cup, Regions Cup, Miehet Kolmonen, Kolmonen, Respect Suomen Cup
MiesFutsal Vitonen
MiesKKI 35 Perus, KKI 35 Valio
MiesKKI 45 7v7, KKI 45
MiesKKI 50 7v7
NainenN3D
NainenN3D
NainenN3D
NainenN4D, N3D
NainenN Nelonen
NainenN4D
NainenN4D
NainenN5D
NainenNaiset
NainenD-Cuppi
NainenD-Cuppi
NainenD-Cuppi
NainenFutsal Naiset Kakkonen
NainenNaisten Kakkonen, Naisten Respect Suomen Cup, Naisten Suomen Cup - Muut sarjatasot
NainenNaisten Suomen Cup
NainenNaiset Vitonen, Naiset Nelonen
NainenNaiset Nelonen
NainenNaiset Vitonen
NainenN3D
MiesA19
MiesA2D
MiesA2D
MiesA2D, A3D
MiesA3D
MiesB16
MiesB17
MiesB2D, B17
MiesB2D
MiesB2D
MiesB3D
MiesB3D
MiesB3D
MiesB3D
MiesB3D
MiesC14
MiesC14A
MiesC15A
MiesC15A
MiesC15Y
MiesD12A
MiesD12A, D12Y
MiesD13A
MiesD13Y
MiesKeski-Espoo PE11
MiesKeski-Espoo PE11
MiesKeski-Espoo PE11
Mies2006 harraste
2009 kutsu
MiesP11, taso 1, Klaukkala, P11, P10, taso 1, Jokela, P10, P9, EP Porvoo, P9, PF8 Rajamäki/LA, F8
MiesPE11 Rajamäki
MiesPE11 Rajamäki
MiesPojat E11/07 kilpa
Huuhkajapäivät P14 (2005)
MiesKykykoulusarja, Pojat
MiesPikkuhuuhkajapäivät, Pojat (2006)
2007 kilpa
MiesP12 Nelonen, Pojat 11, taso 2, Mäntsälä, P11, P10, taso 2 Veikkola, P10, PF9 Kirkkonummi, PF9 Leppävaara, F8
MiesP13 Kolmonen 8v8, P12 Ykkönen, P12 Kakkonen, P11, taso 2 Porvoo, P11, PE10 Mäntsälä, PE10 Espoonlahti, E10, F9
MiesP13 Nelonen 8v8, P12 Kakkonen, P12 Kolmonen, P11, taso 2 Jokela (1.9.), P11, taso 2 Porvoo, P11, PE10 Mäntsälä, PF9 Jokela
MiesP11, taso 2 Jokela (1.9.)
MiesP11, taso 2, Järvenpää, P11, Pojat 10, taso 2, Rajamäki, P10
MiesP13 Kakkonen 8v8, P12 Alue, P12 Ykkönen, P12 Kakkonen, P11, PE10 Sipoo, E10, PE10 Kirkkonummi
MiesPE11 Loviisa, PE11 Mäntsälä, E11, PE10 Kirkkonummi
MiesP12 Kolmonen, PE11 Loviisa, PE11 Mäntsälä, Pojat E11 (-05), E11, PE10 Kirkkonummi
MiesP13 Kolmonen 8v8, P12 Ykkönen, P12 Kakkonen, PE11 Inkoo, PE11 Kirkkonummi, Pojat E11 (-05), E11, PE10 Veikkola
MiesP14 Nelonen, P13 Ykkönen 8v8, P13 Kakkonen 8v8, P12 Aluesarja, P12 Kakkonen, PE11 Järvenpää, E11, PE10 Loviisa
MiesFP01
Mies2006 kilpa
2007 haastaja
2009 haastaja
MiesP13 Vitonen 8v8, P12 Kolmonen, P11, taso 3 Mäntsälä (28.8.), P11, taso 3 Rajamäki, P11, PE10 Rajamäki, PE10 Espoonlahti, PF9 Jokela
MiesP11, taso 3, Veikkola (2.5.), P10, taso 3 Rajamäki, P10, PF9 Jokela, PF9 Leppävaara, PF8 Nummela
MiesP11, taso 3 Mäntsälä (28.8.), P11
MiesP11, taso 3 Mäntsälä (28.8.)
MiesPojat 04 kutsu
Mies2007 haastaja
2007 harraste
2009 harraste
P10, taso 1, Veikkola, P10
MiesP15 Alue, C14 Ykkönen, D13 Alue, D13 Ykkönen
MiesTaitokoulupelit, Pojat E10 (2007)
MiesMinihuuhkajapäivät, Pojat P10 (2008)
Mies2007 kilpa
Mies2007 kilpa
P10, taso 2, Veikkola, P10
P10, taso 2, Veikkola
2010 kutsu
MiesPE10 Espoonlahti, F9
MiesPF9 Jokela
Pikkuhuuhkajapäivät P12 (2007)
MiesTaitokoulupelit, Pojat E11 (2006)
MiesMinihuuhkajapäivät, Pojat P11 (2007)
MiesPojat E10/08 haaste
MiesPorvoo PE10
MiesPorvoo PE10
MiesPorvoo PE10
MiesPorvoo PE10
MiesPorvoo PE10
Minihuuhkajapäivät P11 (2008)
2008 kilpa
MiesPojat 10, taso 3, Rajamäki, P10, taso 3, Klaukkala, , P9, VP Porvoo, P9, PF8 Rajamäki/SU, F8
P10, taso 3, Järvenpää, P10
MiesHuuhkajapäivät, pojat P13 (2005)
Minihuuhkajapäivät P10 (2009)
2008 harraste
MiesP10, PF9 Jokela, PF9 Leppävaara, PF8 Nummela
MiesPojat 9, EP, Rajamäki, P9, EP, Leppävaara (9.5.), P8, EP Rajamäki 9.9., P8, EP Porvoo (14.5.), P8
P9, EP, Leppävaara
MiesPF9 Porvoo
MiesPojat F9/09 kilpa
MiesHuuhkajapäivät, pojat P14 (2004)
2008 haastaja
MiesP9, EP, Leppävaara (9.5.), P8, EP Rajamäki 9.9., P8, EP Porvoo (14.5.)
MiesPojat 9, VP, Kirkkonummi, P9
MiesPojat F9/09 haaste
MiesPF9 Jokela, PF9 Leppävaara, PF8 Nummela
MiesKlaukkala PF9
MiesKlaukkala PF9
MiesKlaukkala PF9
MiesKlaukkala PF9
Mies2007 harraste
MiesP9, EP Porvoo, P9, EP Sipoo, P9, PF8 Rajamäki/LA, PF8 Veikkola
P9, VP, Porvoo
MiesP9, VP, Leppävaara (9.5.), P8, VP Rajamäki 9.9., P8, VP Porvoo (14.5.), P8
MiesPojat F9/09 harraste
MiesP8, EP, Järvenpää 12.5.
Pojat 7, EP, Kirkkonummi
MiesP8, EP, Veikkola
P8, EP, Veikkola
MiesP8, VP, Järvenpää 12.5. (7.5.)
MiesPF8 Sipoo
MiesPF8 Sipoo
MiesPojat F8/10
MiesPojat F8/10
MiesPojat F8/10
MiesFutsal P17 Kilpa (2001), Futsal P16 (2001)
MiesPojat D13, P13 Kolmonen 8v8, D12 Ykkönen, D12 Kakkonen, E11
MiesP15 Nelonen, P14 Kolmonen, Pojat D13, P13 Kakkonen 8v8, P13 Kolmonen 8v8, D12 Aluesarja, D12 Ykkönen, E11
MiesP7, EP, Koivukylä 12.5. (11.5.)
MiesP7, EP, Koivukylä 12.5. (11.5.)
Pojat 7, VP, Kirkkonummi
Pojat 7, VP, Kirkkonummi
Pojat 7, VP, Kirkkonummi
MiesFutsal C15, FP01
MiesP7, VP, Metsämaa 12.5. (10.5.)
MiesP7, VP, Metsämaa 12.5. (10.5.)
P8, VP, Metsämaa
MiesPF7 Jokela
MiesPF7 Jokela
MiesPF7 Jokela
MiesRajamäki PF8
MiesRajamäki PF8
MiesRajamäki PF8
MiesRajamäki PF8
MiesRajamäki PF8
MiesRajamäki PF8
MiesFutsal C14, FP02
MiesFutsal C14
MiesFutsal P15 (2004), Futsal P14 (2004)
MiesP17 SM-karsinta, P17 Ykkönen, Harjoitusottelut (P17), P17 Kakkonen, B-pojat Ykkönen, B17 Kakkonen, C15 Alue, C15 Ykkönen
P7, EP, Söderkulla
P7, EP, Söderkulla
MiesP8, VP Rajamäki 9.9., P8, VP Porvoo (14.5.)
MiesPF7 Järvenpää
MiesPF7 Järvenpää
MiesPF7 Järvenpää
MiesP9, VP Sipoo
MiesKlaukkala PF7
MiesKlaukkala PF7
MiesKlaukkala PF7
MiesKlaukkala PF7
MiesKlaukkala PF7
MiesKlaukkala PF7
MiesKlaukkala PF7
MiesP7, EP Rajamäki 10.9., P7, EP Porvoo (13.5.)
MiesP7, EP Rajamäki 10.9., P7, VP Porvoo (13.5.)
MiesP7, EP Rajamäki 10.9.
P7, VP, Veikkola
MiesP7, VP Rajamäki 10.9., P7, EP Porvoo (13.5.)
MiesP7, VP Rajamäki 10.9.
MiesPF7 Veikkola
MiesB-pojat Ykkönen, B17 Kakkonen
MiesP7, VP Porvoo (13.5.)
MiesP7, VP Porvoo (13.5.)
MiesP7, VP Porvoo (13.5.)
MiesP17 Nelonen, P17 Kakkonen, P17 Kolmonen, B17 Kolmonen
MiesP17 Kolmonen, P17 Nelonen
MiesFP03
MiesP15 Ykkönen, P14 Alue, P14 Ykkönen, D13 Alue, D12 Aluesarja
MiesPF8 Veikkola
MiesP15 Ykkönen, P14 Ykkönen, P13 Ykkönen 8v8, P13 Kakkonen 8v8, D12 ELL karsinta, D12 Ykkönen, E11
MiesC15 Alue, C14 Alue, C14 Ykkönen
MiesP14 Kakkonen, P13 Ykkönen 8v8, P12 ELL karsinta, P12 Ykkönen, E11, E10
MiesC15 Kakkonen
MiesC14A
MiesC15 Kolmonen, C14 Kolmonen
MiesD13 Kolmonen, D13 7v7
MiesD12 7v7
MiesD12A
MiesC14 Kolmonen, D13 Kakkonen, D13 Kolmonen
MiesP16
MiesD13Y
MiesC15 Kakkonen
MiesD12 Kolmonen
MiesP13 Kolmonen 8v8, D12 Kakkonen, D12 Kolmonen, E11
MiesE10
MiesE10
MiesD12 Kolmonen
MiesP8
NainenTB16
NainenTB17
NainenTB18 = T90
NainenTB18 = T91
NainenTB3D
NainenTC14 muut
NainenTC14A
NainenTC14Y
NainenTC15
NainenTD12 7v7
NainenTD12A
NainenTD13
NainenTD13
NainenKykykoulusarja, Tytöt
NainenPikkuhelmaripäivät, Tytöt (2005-2006)
NainenPikkuhelmaripäivät, Tytöt (2005-2006)
NainenHelmaripäivät T14 (2005)
T05 Haaste
NainenTaitokoulupelit, Tytöt E10 (2007)
NainenMinihelmaripäivät, Tytöt T10 (2008)
Helmaripäivät T15 (2004)
NainenTytöt D13, TE11 Jokela, TE11 Espoonlahti, Tytöt E11 (-05), TE11, TE10
NainenTytöt D13, TE11 Jokela, TE11 Kirkkonummi
NainenT13H
NainenT13H
NainenTaitokoulupelit, Tytöt E11 (2006)
NainenMinihelmaripäivät, Tytöt T11 (2007)
NainenLaura Kalmari -lopputurnaus, SPL -lopputurnaus TC14 taso 1, Harjoitusottelut (T18), Harjoitusottelut (T15), T15 ELL, T14 ELL, T14 Alue, Helmaripäivät, tytöt C14, SPL -lopputurnaus TD13 taso 1, TD13 ELL, TD13 Alue, TD12 Aluesarja
Pikkuhelmaripäivät T12-13 (2007-2006)
Pikkuhelmaripäivät T12-13 (2007-2006)
NainenT11K
Minihelmaripäivät T11 (2008)
NainenT15 ELL, SPL -lopputurnaus T14 taso 1, SPL -lopputurnaus TD13 taso 1, T14 ELL, T14 Alue, T13 ELL, T13 Alue, TD12 Aluesarja
NainenHelmaripäivät, tytöt T15 (2003)
Minihelmaripäivät T10 (2009)
NainenTytöt E11 (-05), Futsal TE11
T13K / SPL II taso
NainenT14 Ykkönen, SPL -lopputurnaus T13 taso 2, SPL -lopputurnaus TD13 taso 2, T13 Alue, T12 Alue
NainenTytöt 11, taso 1/2, Kirkkonummi, T11, taso 2, Rajamäki, T11
NainenT9V
NainenSPLTD13
NainenT8E
NainenT8E
NainenTE10 Rajamäki, TE10 Jokela, TE10, TF9
NainenTE10 Rajamäki, TE10 Jokela, TF9 Riihimäki
NainenT12K
NainenTytöt D12
NainenTytöt D12
NainenT13 Ykkönen, T12 Alue, T11, taso 1 Rajamäki, T11, taso 1-2 Jokela, T11
NainenT18 Kakkonen, Harjoitusottelut (T18), T16-18 Kolmonen, T16-18 Nelonen, T15 Ykkönen, TC14 Ykkönen, TD13 Alue, TD13 Ykkönen
NainenT12 Kolmonen, Rajamäki TE10
NainenRajamäki TE10
Nainen2006 haastaja
NainenT9, EP, Mäntsälä (11.5.)
Tytöt 9EPVP, Tammisaari
Tytöt 9EPVP, Tammisaari
Futsal T15 (2004)
T10, taso 1/2, Klaukkala, T10
NainenT12 Kakkonen, T11, taso 3 Rajamäki, T11, taso 3 Nurmijärvi, T11, T10
T9E
NainenT9, VP, Mäntsälä (11.5.)
NainenFutsal T14 (2005), Futsal T13 (2005), Futsal T12 (2005)
NainenFutsal T14 (2004)
NainenKoivukylä TF9
NainenKoivukylä TF9
Nainen2006 kilpa
NainenT10, taso 1 Jokela, T9, EP Kirkkonummi, T9
T9V
NainenTF7 Porvoo/SU, TF7 Kirkkonummi
NainenFutsal T13 (2004)
Tytöt 7, EP, Järvenpää
NainenTE10 Jokela
NainenTE10 Jokela
Tytöt 7, VP, Järvenpää
NainenTF9 Riihimäki
NainenT7, Koivukylä 12.5. (10.5.)
T8, EP, Leppävaara
NainenKoivukylä TF7
NainenKoivukylä TF7
Nainen2008 enemmän
Nainen2008 enemmän
NainenTF7 Sipoo
NainenTF7 Sipoo
Nainen2009 enemmän
T7, EP/VP, Leppävaara
NainenT8, EP Jokela 10.9.
NainenT8, VP Jokela 9.9.
NainenT8, VP Koivukylä (13.5.)
NainenT18 Kolmonen, T15 Ykkönen, T14 Ykkönen, TD13 Ykkönen 8v8, TD12 Aluesarja, TD12 Ykkönen
NainenTB18 7v7, TB17
NainenTB18 Kakkonen, TB17
NainenT14 Kolmonen, T13 Kakkonen
NainenT9
T12 Ykkönen karsinta
NainenTD12 Kakkonen
NainenTF9
NainenTD12 Kolmonen
NainenT14 Ykkönen, T14 Kakkonen, TD13 Kolmonen 8v8, TD12 7v7
NainenT13 Kakkonen
NainenTC15Y
NainenTD12A
NainenTD12Y
HaNaD
Futsal Naiset Harraste
Naiset 7v7 Mestaruus
B1D
Suomen Cup3
NikeH
NikeH
Stadi Cup F lohko SOFT/10.6.
Hämeenlinna.SOFT<15v.
Kolmonen
A2D
B16
FNHD
FNHD
FP01
FP01
FT01
FT01
Scup 3-4 kierros
M Muut
M Muut
B -Pojat
B -Pojat
C -14 Pojat
B -Pojat
B -Pojat
B -Pojat
D -13 Tytöt
D -12 Tytöt