Seuran joukkueet

NainenT12 Ykkönen karsinta, T12 Ykkönen, T12 Kakkonen, T10, taso 3 Porvoo, T11, TE10 Rajamäki, TE10 Jokela, Tytöt F9 (-07), TE10, TF8 Porvoo
NainenTF9 Järvenpää, TF9 Jokela, Tytöt F9 (-07)
NainenT9, EP Metsämaa, T9, EP Kirkkonummi, TF8 Kirkkonummi/LA, TF8 Kirkkonummi
Mies3D
Mies3D
MiesFutsal Kakkonen, Miesten Futsal-Ykkönenkarsinta
MiesMiehet Kolmonen, Regions Cup, Mosa Cup, Kolmonen, Nelonen
MiesFutsal Kolmonen
MiesMiehet Kutonen
MiesRespect Suomen Cup
NainenN3D
NainenN4D, N3D
NainenN Nelonen
NainenN Nelonen
NainenN4D
NainenN4D
NainenN4D
NainenN4D
NainenN4D
NainenN4D
NainenNKKI40
NainenNaiset
NainenFutsal Naiset Kakkonen, Naisten Ykkönen
NainenFutsal Naiset Kakkonen, Naiset Nelonen
NainenNaisten Suomen Cup - Liiga ja Ykkönen, Naisten Liiga, Naisten Suomen Cup, Naisten Ykkönen, Naisten Respect Suomen Cup, Naisten Liiga H
NainenNaiset Harraste 7v7, Naiset Nelonen
NainenNaiset Harraste 7v7, Harraste Naiset
MiesA19
MiesA2D
MiesB17
MiesB17 7v7
MiesB2D, B17
MiesB2D
MiesB2D
MiesB2D
MiesB2D, B3D
MiesA2D, B2D
MiesB3D
MiesB3D
MiesB3D
MiesB3D
MiesB2D, B3D
MiesC14A
MiesC15 = P93
MiesC15
MiesC15A
MiesC15A
MiesC15BC
MiesD12A
MiesD12A
MiesD12A
MiesD12Y
MiesD13A
MiesD13A
MiesELLKP14
MiesELP14
MiesHP00
MiesHP96
MiesKeski-Espoo PE11
MiesKeski-Espoo PE11
MiesKeski-Espoo PE11
MiesHuuhkajapäivät P13 (2006)
2009 kutsu
MiesP11, taso 1, Klaukkala
MiesKai Pahlman -lopputurnaus, C15 ELL, C14 Alue
MiesPE11 Rajamäki
MiesPE11 Rajamäki
MiesPE11 Rajamäki
MiesPE11 Jokela, E11
MiesFP99
MiesFP99
MiesP14 Kakkonen, Huuhkajapäivät P14 (2005), Harjoitusottelut (P14), P13 Ykkönen 8v8, P12 Ykkönen
MiesP13 Kakkonen 8v8, P12 Aluesarja, P12 Kakkonen, Kykykoulusarja, Pojat, E11, Harjoitusottelut (P13)
MiesP13 Kakkonen 8v8, P12 Alue, P12 Ykkönen, Pikkuhuuhkajapäivät, Pojat (2006)
MiesP13 Kolmonen 8v8, P12 Ykkönen, P12 Kakkonen, Pikkuhuuhkajapäivät, Pojat (2006)
MiesP11, taso 2, Järvenpää, P11
MiesP7E
MiesP7E
MiesPE10 Kirkkonummi
MiesPE11 Inkoo, PE11 Järvenpää, E11
MiesPE11 Järvenpää, E11
MiesP11, taso 3 Mäntsälä (28.8.), P11, taso 2 Porvoo, P11, PE11 Järvenpää, E11
MiesFP00
MiesFP01
MiesFP01
MiesFP01
MiesFP02
MiesFP02
MiesFP03
MiesFP03
MiesP11, taso 3, Järvenpää
MiesP7V
MiesP7V
MiesP15 ELL, P15 ELL karsinta, SPL -lopputurnaus PC14 taso 1, C14 ELL, C14 Alue, D13 Alue
MiesPE10 Loviisa
MiesJokela PE10
MiesJokela PE10
MiesJokela PE10
MiesJokela PE10
MiesP17 Kakkonen, P16, SPL -lopputurnaus PC14 taso 2, C14 Ykkönen
Mies2007 kilpa
2008 kutsu
MiesP10, taso 2, Kauniainen
MiesPF9 Jokela
MiesPF9 Jokela
MiesPE10 Rajamäki, PF9 Jokela
Mies2007 kutsu
2008 kilpa
P10, taso 3, Klaukkala
MiesP11 Haaste (2007)
MiesP13 Nelonen 8v8, P12 Kolmonen, P11, PE10 Mäntsälä, PF9 Porvoo
MiesPE10 Mäntsälä
Pojat 05 kutsu
Pojat E10/08 harraste
MiesLeppävaara PF9
MiesLeppävaara PF9
MiesLeppävaara PF9
MiesP10 Kilpa (2008)
MiesP9, EP, Leppävaara (9.5.)
MiesP9, EP, Leppävaara (9.5.)
MiesPF9 Porvoo
MiesPF9 Porvoo
MiesPF9 Porvoo
MiesKarakallio PF9
MiesKarakallio PF9
MiesKarakallio PF9
MiesKarakallio PF9
MiesPE10 Sipoo
MiesPF9 Leppävaara, PF8 Nummela
MiesP9, VP, Porvoo (9.5.)
MiesP9, VP Inkoo
MiesP8, EP, Järvenpää 12.5.
MiesP8, EP, Loviisa
MiesP8, EP, Loviisa
MiesPF8 Nummela
Pojat 7, EP, Kirkkonummi
MiesP8, VP, Järvenpää 12.5. (7.5.)
MiesPF8 Rajamäki/LA
MiesPF8 Rajamäki/LA
MiesPF8 Havukoski
MiesPF8 Havukoski
MiesPF8 Havukoski
MiesPF8 Sipoo
Pojat 7, VP, Kirkkonummi
Pojat 7, VP, Kirkkonummi
Pojat 7, VP, Kirkkonummi
MiesP8, VP, Loviisa
MiesP8, VP, Loviisa
MiesP8, VP, Loviisa
MiesPF8 Rajamäki/SU
MiesFutsal C15, FP01
MiesFutsal P17 (2001), Futsal P15 (2002)
MiesP11, P10, PF7 Porvoo/LA
MiesPF7 Porvoo/LA
MiesFutsal C14, FP02
MiesFutsal C14, FP02
MiesFutsal C14, FP02
MiesFutsal P15 (2002)
MiesFutsal P16 (2002)
MiesP7, EP, Söderkulla (8.5.)
MiesP7, EP, Söderkulla (8.5.)
MiesPF7 Järvenpää
MiesPF7 Järvenpää
MiesPF7 Porvoo/SU
MiesPF7 Porvoo/SU
MiesP17 Ykkönen, P17 SM-karsinta
MiesFutsal P13 (2006), Futsal P12 (2006)
MiesP7, EP Rajamäki 10.9., P7, EP Porvoo (13.5.)
MiesP7, EP Rajamäki 10.9., P7, EP Porvoo (13.5.)
MiesP7, VP, Veikkola (6.5.)
MiesP7, VP, Veikkola (6.5.)
MiesP12H, P12 Kolmonen karsinta, P11
MiesP17 Ykkönen, P17 Kakkonen, B17 Kakkonen, B17 Kolmonen
MiesFutsal P11 (2006)
MiesFutsal P11 (2006)
MiesFutsal P11 (2008)
MiesFutsal P11 (2008)
MiesFutsal P11 (2008)
MiesJokela PF7
MiesJokela PF7
MiesP7, VP Rajamäki 10.9., P7, VP Porvoo (13.5.)
MiesP7, VP Rajamäki 10.9., P7, VP Porvoo (13.5.)
MiesA-pojat Ykkönen, A20 Kakkonen, A19 Kakkonen
MiesA20 Kolmonen, B17 Kakkonen, B17 Kolmonen
MiesP20 Kakkonen, P20 Kolmonen
MiesFP00
MiesP17 Kolmonen, P17 Nelonen
MiesFP02
MiesP15 Ykkönen, P15 Kakkonen, P14 Ykkönen, P14 Kakkonen
MiesP15 Kolmonen, P14 Kakkonen, P13 Kakkonen 8v8, D12 Ykkönen, D12 Kakkonen
MiesP14 Kolmonen, P13 Kolmonen 8v8, D12 Kakkonen, D12 Kolmonen
MiesB16, C15 Kakkonen, C14 Ykkönen
MiesP14 Kolmonen, P13 Kakkonen 8v8, P12 Kakkonen
MiesB2D
MiesP14 Vitonen, P13 Kolmonen 8v8, P12 Kolmonen
MiesC15 Kakkonen
MiesC14Y
C15 Kolmonen, Pelikiellot, C14 Kolmonen
MiesD12A
MiesP11
MiesP11
MiesD13 Kakkonen
MiesP15 Kakkonen, C14 Kakkonen, D13 Kakkonen
MiesD12Y
MiesD13 Kolmonen
MiesD13A
MiesD13Y
MiesD12 Kakkonen
MiesD12 Kakkonen
MiesP12 Kutonen
MiesD12 Kolmonen
MiesELP13
MiesP11
MiesP11
MiesE11
MiesE11
MiesP15 Kolmonen, C14 8v8, C14 5v5
MiesE10
MiesE10
MiesELP15
MiesC14 Kolmonen
MiesP14 Kolmonen, D13 Kakkonen 8v8
MiesD13 Kolmonen 8v8
MiesD12 Kakkonen
NainenT13 Ykkönen, Pikkuhelmaripäivät T12-13 (2007-2006), T06, T12 Alue, P11, T11, T10H
MiesP11
NainenELLKTC
NainenELT15
NainenELT15
NainenTB16 = T93
NainenTB16
NainenTB17
NainenTB17
NainenTB17
NainenTB18
NainenTB2D
NainenTB2D
NainenTB3D
NainenTC14 = T94
NainenTC14
NainenTC14
NainenTC14
NainenTC14 muut
NainenTC14A
NainenTC15 = T93
NainenTC15
NainenTC15
NainenTC15
NainenTC15
NainenTC15
NainenTC15A
NainenTC15Y
NainenTD12 muut
NainenTD12A
NainenTD12A
NainenTD13
NainenTD13
NainenTD13
NainenTD13A
NainenTD13Y
NainenTDH
NainenKilpa
NainenPikkuhelmaripäivät, Tytöt (2005-2006)
NainenT14 Kakkonen, Pikkuhelmaripäivät, Tytöt (2005-2006)
NainenKilpasarja
NainenHaaste
NainenHaastesarja
NainenT14 Ykkönen, Helmaripäivät T14 (2005), SPL -lopputurnaus T13 taso 2, T05, T13 Alue, T12 Alue
NainenT15 Alue, T14
NainenTytöt B18, Laura Kalmari -lopputurnaus, TC15 ELL karsinta, TC15 ELL, TC14 ELL, TC14 Alue
NainenT15 Ykkönen, Helmaripäivät T15 (2004), T14 Ykkönen, T14 Kakkonen, T13 Alue, TD12 Aluesarja
NainenT12K
NainenT11, taso 1-2 Jokela, T12H
NainenSPL -lopputurnaus T15 taso 2, T03, T15 ELL, T15 Alue, T14 Alue, SPL -lopputurnaus TD13 taso 2, TD13 Alue, TD13 Ykkönen 8v8
NainenTytöt F9
NainenHelmaripäivät, tytöt C14
NainenT04, T15 Ykkönen
T15 SPL II taso
NainenHelmaripäivät, tytöt C15
NainenHelmaripäivät, tytöt T15 (2003)
NainenT10K
NainenTytöt E10 (-06), TE10 Jokela, Futsal TE11
NainenTytöt E10 (-06), TF9 Riihimäki
T13K / SPL II taso
NainenT13H
NainenTE11 Espoonlahti
NainenTE11 Espoonlahti
NainenT18 SM-lopputurnaus, Futsal T18 Kakkonen (2001), Futsal T16-18 Kolmonen (2000)
NainenTE10 Jokela
NainenC-tyttöjen piirinmestarien lopputurnaus
NainenC-tyttöjen piirinmestarien lopputurnaus, Futsal TC15
NainenC-tyttöjen piirinmestarien lopputurnaus, Futsal T15 (2002)
NainenFutsal T15 (2002)
NainenT15 SM-lopputurnaus, Futsal T15 (2004)
NainenT11, taso 1/2, Klaukkala, T11, Tytöt 10, taso 2, Kirkkonummi, T10, taso 2, Kirkkonummi, T9, EP, Mäntsälä (11.5.), T10
NainenTE11K
NainenTE11 Jokela, TE11
NainenT18 Ykkönen, T18 SM, T18 SM-karsinta, B-tyttöjen Ykkönen, B-tyttöjen Ykkönen Syksy
NainenKirkkonummi TE11
NainenFutsal TB17
NainenT12 Kakkonen, TE11
NainenRajamäki TE10
NainenRajamäki TE10
Nainen2006 haastaja
NainenT11 (2007)
NainenT11, taso 2 Rajamäki, T11, TE10 Rajamäki
Tytöt 9EPVP, Tammisaari
NainenFutsal TC15
NainenFutsal T15 (2003)
NainenFutsal T15 (2004), Futsal T14 (2004)
NainenFutsal T15 (2003)
NainenFutsal T15 (2003)
NainenT10, taso 1/2, Klaukkala, T10
NainenVeikkola TE10
TC14 Ykkönen, Futsal TC14, TD13 Alue, TD13 Ykkönen, Pajulahti Cup tytöt
NainenFutsal TC14
NainenFutsal T14 (2003)
NainenFutsal T14 (2003)
NainenFutsal T14 (2003)
NainenFutsal T14 (2005), Futsal T13 (2005)
NainenFutsal T14 (2005)
NainenFutsal T14 (2005)
NainenKoivukylä TF9
Nainen2006 kilpa
NainenTE11 Kirkkonummi
NainenFutsal TD13, TD12 Aluesarja, TD12 Ykkönen
NainenFutsal TD13, Futsal TD12, TD12 Kakkonen
NainenFutsal TD13
NainenFutsal TD13
NainenFutsal T13 (2004)
NainenFutsal T13 (2006), Futsal T12 (2006)
NainenTE10 Jokela
NainenTE10 Jokela
NainenTE10
NainenT13 Ykkönen, T13 Kakkonen, TD12 Ykkönen, TD12 Kakkonen, TD12 Kolmonen
NainenFutsal T12 (2005)
NainenFutsal T12 (2005)
NainenJokela TF8
NainenJokela TF8
NainenT9, VP, Kirkkonummi (10.5.)
NainenTF9 Riihimäki
NainenFutsal T11 (2006)
NainenFutsal T11 (2008)
Nainen2007 kilpa
NainenTF8 Jokela
NainenT9, VP Metsämaa
NainenT9, VP Metsämaa
NainenTF7 Sipoo
NainenT18 Kakkonen, T16-18 Kakkonen, T14-15 8v8
NainenT16-18 Nelonen
NainenELT15
NainenTB18 Kakkonen
NainenTB18 7v7
NainenTC15 ELL
NainenT14-15 8v8, T13 Kakkonen, T12 Alue, T12 Ykkönen
NainenT15 Kakkonen
NainenT13 Kolmonen, T12 Ykkönen, T12 Kakkonen
NainenT12 Kakkonen, T12 Kolmonen
NainenTC15 Alue, TC15 Ykkönen, TC14 Ykkönen
NainenTC14 7v7
NainenT11
NainenTD13 Kakkonen, TD13 Kolmonen
NainenT12 Kakkonen karsinta
NainenT14-15 8v8, TD13 Ykkönen 8v8, TD12 Ykkönen, TD12 Kakkonen
NainenTE10
NainenTE10
NainenTD12 7v7
NainenTD12-13 5v5
NainenTB17
NainenTB2D
NainenT12-13 5v5
NainenTC14A
NainenTC14Y
NainenTC15A
NainenTD12A
NainenTD12A
NainenTD12Y
NainenTD12Y
NainenTD13 7v7
NainenTD13 muut
NainenTD13A
Mies7v7 Nelonen
A1D
A1D
A1D
B1D
B1D
BSM
N Ykkönen
N1D
N1D
Nike Hki
Nike Hki
Naiset Liiga
Naiset liiga
Nliiga
TB18 Ykkönen
TB1D
TB1D
TBSM
TBSM
TBSM Kar
N1D
TB1D
NikeH
Nike Hki
NikeH
NikeH
NikeH
NikeH
KPK
PLCup
Universal, Sekasarja
Universal
Kolmonen
ELLKARSINTA P13
ELLKARSINTA TC
FP00
FP00
FP01
FP01
FP01
FP01
FP01
FP01
FP02
FP02
FP02
FP02
FP94
FP94
FP94
FP94
FP94
FP95
FP95
FP95
FP95K
FP96
FP97
FP97
FP97
FP98
FP98
FP99
FP99
FP99
FP99
FP99
FT00
FT00
FT00
FT01
FT01
FT01
FT94
FT95
FT95
FT95
FT96
FT96
FT96
FT98
FT98
FT98
FT98
Naisten liigacup
NLC
TH13
Tkyky
N1D
B -Pojat
B -Pojat
B -Pojat
B -Pojat
D -13 Pojat
D -13 Pojat
D -13 Pojat
B -Tytöt
B -Tytöt
C -15 Tytöt
N0 SM-Naiset
C -15 Tytöt
N0 SM-Naiset
C -14 Tytöt
C -14 Tytöt
N0 SM-Naiset
B -Tytöt
D -13 Tytöt
B -Tytöt
M2 Kakkonen
D -12 Tytöt
N0 SM-Naiset
N1 Ykkönen
N0 Liiga
N1 Ykkönen