Seuran joukkueet

MiesFutsal C14, FP02
MiesMiehet Kolmonen, Regions Cup, Harjoitusottelut (M3), Kolmonen,
MiesP10, taso 2, Veikkola, P10, Pojat 9, EP, Rajamäki, P9, EP, Leppävaara (9.5.), P8, EP Rajamäki 9.9., P8, EP Porvoo (14.5.), PF7 Veikkola/SU, PF7 Porvoo, Jokela PE10
MiesHarjoitusottelut Pojat P1, P14 Kolmonen, D12 Kakkonen, D12 Kolmonen, E11,
MiesP10, taso 3, Järvenpää, P10, Pojat 9, VP, Kirkkonummi, P9, VP, Leppävaara (9.5.), P8, VP Rajamäki 9.9., P8, VP Porvoo (14.5.), PF7 Veikkola/SU, PF7 Porvoo, Jokela PE10
MiesPF7 Veikkola/SU, PF7 Porvoo, Jokela PE10
MiesP10, taso 1, Veikkola, P10, Pojat 9, EP, Rajamäki, P9, EP, Leppävaara (9.5.), P8, EP Rajamäki 9.9., P8, EP Porvoo (14.5.), PF7 Veikkola/SU, PF7 Porvoo, Karakallio PF9
NainenT9, VP Metsämaa, T9, VP Kirkkonummi, TF8 Kirkkonummi/SU, TF8 Kirkkonummi, Karakallio PF9
Mies3D
Mies3D
Mies3D
Mies3D
MiesMiehet Kutonen, Miehet Vitonen, Kutonen, Vitonen
MiesFutsal Vitonen
MiesMiesten Respect Suomen Cup, Respect Suomen Cup
MiesTesti, P20/P17 I H, P17 Kakkonen, P17 Kolmonen, B16, C15 Kakkonen, C15 Kolmonen
NainenTesti, T15 Ykkönen, T14 Ykkönen, T14 Kakkonen, TD13 Ykkönen 8v8, TD13 Kakkonen 8v8, TD13 Kolmonen 8v8, TD12 Ykkönen, TD12 Kakkonen
Träningsmatcher 2019, Testi, Talviliiga P07
MiesKutonen
TESTI
TESTI
NainenN4D
NainenN4D
NainenN4D
NainenN5D
NainenNKKI35
NainenNKKI40
NainenNKKI40
NainenNaiset Kolmonen
Naiset Nelonen, TB17
MiesA2D
MiesB2D, A2D
MiesB3D, B16
MiesB2D
MiesB2D
MiesB3D
MiesC14A
MiesC15A
MiesD12A
MiesD12Y
MiesD13Y
MiesPojat C14 (-02), D13 Kolmonen
MiesP12 Kakkonen karsinta, Pojat 11, taso 1, Mäntsälä, P11, taso 1, Klaukkala, P11, P10, taso 1 Rajamäki, P10, taso 1 Järvenpää, P10, PF9 Kirkkonummi, PF9 Leppävaara, PF8 Järvenpää
MiesPE11 Rajamäki
MiesPE11 Rajamäki
MiesP14 Kakkonen, P13 Ykkönen 8v8, P12 Aluesarja, P12 Ykkönen, PE11 Jokela, E11, E10
Pojat E11/07 kilpa
MiesFP98
MiesP17 Kakkonen, Pojat B16, P15 Kolmonen, C14 Kolmonen
MiesP12 Kolmonen karsinta, Pojat 11, taso 2, Mäntsälä, P11, taso 2, Klaukkala, P11, P10, taso 2 Rajamäki, P10, taso 2 Järvenpää, P10, PF9 Kirkkonummi, PF9 Leppävaara, PF8 Järvenpää
MiesP13 Nelonen 8v8, P12 Kakkonen, P11, taso 2 Jokela, P11, E10, PF9 Porvoo
MiesP14 8v8, P13 Kakkonen 8v8, P12 Kakkonen, PE11 Inkoo, E11, E10
MiesPojat 03 kilpa/haaste
MiesFP02
MiesP12 Nelonen, Pojat 11, taso 3, Mäntsälä, P11, taso 3, Veikkola (2.5.), P11, P10, taso 3 Rajamäki, P10, taso 3 Veikkola, P10, PF9 Jokela, PF9 Leppävaara, PF8 Järvenpää
MiesP11, taso 3, Veikkola (2.5.), P11, P10, taso 3 Rajamäki, P10, taso 3 Veikkola, PF9 Jokela, PF9 Leppävaara, PF8 Järvenpää
MiesPE11 Mäntsälä, PE10 Loviisa
MiesPE11 Loviisa, PE10 Loviisa
MiesVeikkola PE11
MiesVeikkola PE11
MiesVeikkola PE11
MiesP11, P10, taso 1, Jokela, P10, P9, EP Porvoo, P9, EP Mäntsälä, PF8 Rajamäki/SU
MiesP12 Kolmonen, P12 Nelonen, P11, taso 3 Rajamäki, P11, PE10 Mäntsälä, PE10 Sipoo, E10, PF9 Jokela
MiesPE10 Veikkola
MiesPojat E10/08 kilpa
MiesP11, P10, taso 2, Kauniainen, P10, P9, EP Porvoo, P9, EP Mäntsälä, PF8 Rajamäki/LA
MiesP11, PE10 Mäntsälä, PF9 Jokela
MiesPF9 Jokela
Pojat 04 harraste
MiesPojat E10/08 haaste
MiesP9, EP Porvoo, P9, VP Mäntsälä, PF8 Rajamäki/SU
MiesP13 Kolmonen 8v8, P12 Alue, P12 Kakkonen, P11, E10, PF9 Porvoo
MiesPojat F9/09 kilpa
MiesKarakallio PF9
NainenT10, taso 3 Veikkola, T10, taso 3 Porvoo, TF9 Järvenpää, Karakallio PF9
MiesKarakallio PF9
MiesPojat 9, VP, Kirkkonummi, P9, VP, Leppävaara (9.5.), P8, VP Rajamäki 9.9., P8, VP Porvoo (14.5.), Kirkkonummi PF7
MiesPojat F9/09 haaste
MiesPojat 8, EP, Rajamäki, P8, EP, Järvenpää 12.5., P7, VP Järvenpää 9.9.
MiesPojat 8, EP, Rajamäki, P8, VP, Järvenpää 12.5. (7.5.), P7, VP Järvenpää 9.9.
MiesPojat F9/09 harraste
MiesPojat F9/09 harraste
MiesPojat 8, VP, Rajamäki, Porvoo PF8
MiesPojat 8, VP, Rajamäki, P8, VP, Järvenpää 12.5. (7.5.), P7, VP Järvenpää 9.9.
MiesP8, EP, Veikkola, Pojat 7, VP, Kirkkonummi, P7, VP, Metsämaa 12.5. (10.5.)
P8, EP, Veikkola, Pojat 7, VP, Kirkkonummi
, P9, VP Porvoo
Pojat F8/10
MiesP8, VP, Metsämaa, Pojat 7, VP, Kirkkonummi, P7, VP, Metsämaa 12.5. (10.5.)
MiesP8, VP, Metsämaa, Pojat 7, VP, Kirkkonummi, P7, VP, Metsämaa 12.5. (10.5.)
MiesP8, VP, Metsämaa, Pojat 7, VP, Kirkkonummi, P7, VP, Metsämaa 12.5. (10.5.)
MiesPF8 Rajamäki/SU
MiesFutsal P16 (2002), Futsal P15 (2002)
MiesPF7 Järvenpää
MiesPF7 Järvenpää
MiesPF7 Järvenpää
MiesPF7 Järvenpää
MiesPF7 Järvenpää
MiesPorvoo PF8
MiesPorvoo PF8
MiesPorvoo PF8
MiesP15 Kolmonen, Harjoitusottelut (P14), Harjoitusottelut Miehet M1, Harjoitusottelut Pojat P1, P14 Kakkonen, P14 Kolmonen, D12 Ykkönen, D12 Kakkonen, E11
MiesKirkkonummi PF7
MiesKirkkonummi PF7
MiesKirkkonummi PF7
MiesKirkkonummi PF7
MiesP20 SM-karsinta, P20 Ykkönen, P20 Kakkonen, A20 Kakkonen, A20 Kolmonen, B17 Kolmonen
MiesP7, VP Porvoo (13.5.)
MiesP7, VP Porvoo (13.5.)
MiesP7, VP Porvoo (13.5.)
MiesB16
MiesC14 Kakkonen, C14 Ykkönen
MiesP13 Kolmonen 8v8, P12 Kolmonen, E11, E10
MiesD12A
MiesD12Y
MiesD13A
MiesD13 Kolmonen 8v8, D12 7v7
MiesC14 8v8
NainenHT99
NainenTC14
NainenTC14A
NainenTC14Y
NainenTC15Y
NainenTD12A
NainenTD13
NainenTD13A
NainenT10, taso 3, Klaukkala, T10, T10Haaste/harraste T0809
NainenT11H
T13H
T13H
NainenT11, taso 1/2, Klaukkala, T11, Tytöt 11, taso 3, Kirkkonummi, T11, taso 2, Rajamäki
NainenT12 Nelonen, T11, taso 3, Rajamäki (19.4.), T9, EP Metsämaa
NainenT12H
NainenTE11K, T12 Kolmonen
C-14 GirlsC-14 GirlsC-14 Girls
Tytöt 10, taso 3, Kirkkonummi
T11H
NainenT12 Ykkönen, TE11 Mäntsälä, TE11, TE10 Jokela
NainenT10H
T10H
NainenTytöt 9EPVP, Tammisaari, T9, VP, Mäntsälä (11.5.), T8, VP Jokela 9.9.
NainenVeikkola TE10, TE10
NainenT9, VP, Kirkkonummi, Tytöt 8, VP, Järvenpää, T8, VP, Mäntsälä 12.5. (11.5.), T8, VP Jokela 9.9.
NainenT9V
NainenT14 Kolmonen, T13 Kakkonen, T11, taso 3 Nurmijärvi, T11, TE10 Rajamäki, TE10, Jokela TF9
NainenTytöt 7, VP, Järvenpää, T7, Koivukylä 12.5. (10.5.)
NainenT7, Koivukylä 12.5. (10.5.)
NainenTF9 Riihimäki
NainenTF9 Riihimäki
NainenT13 Nelonen, T13 Kolmonen
NainenTD13 Ykkönen
NainenTD12 Kolmonen
NainenTD13 Kakkonen 8v8
NainenTD13 muut
C15KP
Nike Hki
NikeH
NikeH
Erkka
Soveltava, kilpa, Soveltava, D-lohko
ELLKARSINTA TC
FP98
FP98
Scup4
D -13 Pojat
D -12 Pojat