Seuran joukkueet

NainenTF9 Järvenpää, TF9 Jokela
Mies3D
Mies3D
Mies3D
Mies3D
MiesMiehet Nelonen, Regions Cup, Miehet Kolmonen, Viking Line Uusimaa Cup, Kolmonen, MVUC
MiesJKKI 35
MiesMiehet Vitonen, Siirtyvät pelikiellot, Miehet Nelonen, Regions Cup, Vitonen, Nelonen
MiesJKKI 45
MiesJKKI 45
MiesJKKI 45
MiesJKKI 50
MiesJKKI 50
JKKI 50
MiesMiesten Respect Suomen Cup, Respect Suomen Cup
MiesKKI 35 Valio
MiesRegions Cup
MiesMiehet KolmonenTeine liiga
MiesRegions Cup
MiesKKI 45 7v7, KKI 40
MiesKKI 50 7v7, KKI 45 7v7, KKI 45
MiesKutonen
NainenN Nelonen
NainenNaiset Harraste 7v7, Harraste Naiset
N4D, TB17
MiesA2D, A3D
MiesB16
MiesB2D
MiesB3D
MiesB3D
MiesC14A
MiesC14Y
MiesC14Y
MiesC15A
MiesD13A
MiesD13Y
MiesP13 Kolmonen 8v8, Huuhkajapäivät P13 (2006), P12 Alue, P12 Ykkönen, P12 Aluesarja
Mies2006 harraste
MiesFutsal D12, PE11 Rajamäki
MiesFutsal D12, PE11 Rajamäki
MiesFutsal D12, PE11 Rajamäki
U8 Espoonlahti Cup (-11)
U8 Espoonlahti Cup (-11)
U8 Espoonlahti Cup (-11)
MiesPikkuhuuhkajapäivät, Pojat (2006), Taitokoulupelit, Pojat E11 (2006)
MiesKerava PE11
MiesKerava PE11
Mies2006 haastaja
Pojat 11, taso 2, Mäntsälä
MiesPojat 11, taso 3, Mäntsälä, P10, taso 3 Rajamäki, P10, taso 3 Veikkola, PF9 Jokela, PF9 Leppävaara
MiesP11, taso 3 Mäntsälä (28.8.)
MiesP12 Kakkonen , P11, P10, taso 1 Rajamäki, P10, taso 1 Järvenpää, PF9 Veikkola, PF9 Leppävaara
MiesMinihuuhkajapäivät, Pojat P11 (2007), Taitokoulupelit, Pojat E10 (2007)
MiesPikkuhuuhkajapäivät P12 (2007)
MiesTaitokoulupelit, Pojat E11 (2006)
B-10
MiesMinihuuhkajapäivät P10 (2009)
Pojat E10 haaste
MiesPojat F9/09 kilpa
MiesP15 Kakkonen, P14 Ykkönen, P14 Kakkonen, Huuhkajapäivät, pojat P14 (2004), P13 Kakkonen 8v8, D12 Ykkönen, D12 Kakkonen, Kirkkonummi TE11
Mies2006 kutsu
MiesPojat F9/09 haaste
MiesPF9 Jokela, PF9 Leppävaara
MiesPojat F9/09 harraste
MiesPojat F9/09 harraste
Pojat 8, VP, Rajamäki
Pojat 8, VP, Rajamäki
MiesPF8 Rajamäki/LA
MiesPF8 Sipoo
NainenT13 Kolmonen, TD12 Kakkonen, PF8 Sipoo
Futsal P17 (2002)
P10 Kilpa (2009)
MiesPF8 Rajamäki/SU
MiesPF7 Porvoo/LA
MiesRajamäki PF8
MiesRajamäki PF8
Futsal P15 (2004)
MiesFutsal P15 (2004)
P10 Harraste (2009)
MiesP7, EP, Veikkola, P7, EP, Söderkulla (8.5.)
MiesP7, EP, Veikkola, P7, EP, Söderkulla (8.5.)
P7, EP, Söderkulla (8.5.)
P7, EP, Veikkola
MiesPF7 Porvoo/SU
NainenP8 (2012)
NainenP8 (2012)
P10
MiesP7, EP Järvenpää 9.9.
MiesP7, EP Järvenpää 9.9.
MiesP7, VP, Kauniainen, P7, VP, Söderkulla (10.5.)
NainenT8, VP, Veikkola, P7, VP, Söderkulla (10.5.)
NainenT7, VP, Veikkola, P7, VP, Söderkulla (10.5.)
MiesP7, VP Järvenpää 9.9.
MiesP7, VP Järvenpää 9.9.
MiesPojat 2001Poisid 2001
MiesP13 Kolmonen 8v8, D12 Kakkonen, D12 Kolmonen, Jokela PF7
MiesP15 Nelonen, P14 Kakkonen, P14 Kolmonen, P13 Kakkonen 8v8, D12 Kakkonen, Jokela PF7
P7 Kilpa (2012)
MiesB17 Kakkonen
P7 Haaste (2012)
P7 Haaste (2012)
MiesP17 Kakkonen, P17 Kolmonen, C15 Ykkönen, C15 Kakkonen, C14 Kakkonen, C14 Ykkönen
P7 Harraste (2012)
MiesB17 Kolmonen
MiesP17 Nelonen, P16, C15 Kolmonen, C14 Kolmonen
MiesP17 Nelonen, P15 Kakkonen, P15 Kolmonen, P14 Ykkönen
MiesB2D
MiesB16, C15 Kolmonen
MiesP13 Kakkonen 8v8, P13 Kolmonen 8v8, P12 Ykkönen, P12 Kakkonen
MiesP13 Nelonen 8v8, P12 Kolmonen
MiesP13 Vitonen 8v8
MiesP15 Kolmonen, C14 Kakkonen, D12 Kakkonen, D12 Ykkönen
MiesD13 Kakkonen, D13 Kolmonen
MiesD13A
MiesP12 Nelonen
MiesD13Y
MiesD13Y
MiesD13 Kakkonen 8v8, D12 Kakkonen, D12 Kolmonen
MiesP12 Kutonen
MiesD13 Kolmonen 8v8, D12 Kolmonen
P12-13 5v5,
NainenHarraste T94
NainenTB16 = T93
NainenTB17
NainenTB17
NainenTC14
NainenTC14 7v7
NainenTC14Y
NainenTC15 = T93
NainenTC15Y
NainenTD13
NainenTD13
NainenTD13 muut
NainenPikkuhelmaripäivät, Tytöt (2005-2006), Kykykoulusarja, Tytöt
NainenPikkuhelmaripäivät, Tytöt (2005-2006), Taitokoulupelit, Tytöt E11 (2006)
NainenMinihelmaripäivät, Tytöt T11 (2007), Taitokoulupelit, Tytöt E10 (2007)
NainenT12K
NainenT12H
NainenPikkuhelmaripäivät T12-13 (2007-2006)
T8
T8
NainenT13 Kakkonen, T13 Kolmonen, T12 Alue, T12 Kakkonen, T11, taso 1 Rajamäki, T11, TE10 Rajamäki, TE10 Jokela, TF9 Riihimäki
Tytöt 10, taso 3, Kirkkonummi
NainenRajamäki TE10
NainenTytöt 9EPVP, Tammisaari, T9, VP, Mäntsälä (11.5.)
NainenTC14 Ykkönen, Futsal TC15, TD13 Ykkönen, TD13 Kakkonen
NainenT15 Kakkonen, T14 Kakkonen, T13 Ykkönen, T13 Kakkonen, TD12 Aluesarja, TD12 Ykkönen, TE11 Kirkkonummi
NainenTE10 Jokela
NainenT9, VP, Kirkkonummi (10.5.)
NainenT9, VP, Kirkkonummi (10.5.)
NainenTF9 Riihimäki
NainenT9, VP Jokela, T9, EP Kirkkonummi
NainenT8, VP Koivukylä (13.5.)
NainenT10 (2010) Futsal
NainenTB17
NainenTC15 Kakkonen
NainenT12 Kolmonen
NainenTD13 Kakkonen, TD13 Kolmonen
NainenT12 Kakkonen
NainenTC14 muut
NainenTD12 muut
NikeH
Kolmonen
FT94
FT96
FT96
D -12 Pojat