Seuran joukkueet

MiesP7, VP, Kauniainen, P7, VP, Söderkulla (10.5.)
MiesPF7 Veikkola/LA, PF7 Porvoo, Porvoo PE10
MiesPF7 Veikkola/LA, PF7 Porvoo, Klaukkala PF7
MiesP10, taso 3, Mäntsälä, P10, taso 3, Järvenpää, P9, VP, Leppävaara (9.5.), P8, EP Rajamäki 9.9., P8, EP Porvoo (14.5.), PF7 Porvoo/LA, PF7 Porvoo, Jokela TF8
MiesP9, VP, Leppävaara (9.5.), P8, EP Rajamäki 9.9., P8, VP Porvoo (14.5.), PF7 Porvoo/LA, PF7 Porvoo, Porvoo PF8
MiesP12 Kakkonen , P12 Kolmonen , PF9 Jokela, Klaukkala PF9
MiesPojat 11, taso 3, Mäntsälä, P11, taso 3, Veikkola (2.5.), P10, taso 2 Rajamäki, P10, taso 3 Veikkola, PF9 Jokela, Klaukkala PF9
MiesPojat 11, taso 2, Mäntsälä, P11, taso 2, Klaukkala, P10, taso 3 Rajamäki, P10, taso 2 Jokela, PF9 Jokela, Klaukkala PF9
NainenT14-15 8v8, T13 Kakkonen, T12 Kakkonen, TE11 Espoonlahti, TE11, TE10 Jokela
NainenT12 Nelonen, Tytöt 11, taso 3, Kirkkonummi, T11, taso 3, Rajamäki (19.4.), T11, T10, taso 3 Veikkola, T10, taso 3 Porvoo, TF9 Jokela, TF8 Kirkkonummi, TF8 Jokela
MiesP10, taso 3, Mäntsälä, P10, taso 3, Järvenpää, P8, VP Rajamäki 9.9., P8, VP Porvoo (14.5.), PF7 Porvoo/LA, PF7 Porvoo
MiesP20 SM-karsinta, P20 SM, Siirtyvät pelikiellot, A-pojat Ykkönen, A-pojat Ykkönen Syksy
Siirtyvät pelikiellot, B17 Kakkonen, B17 Kolmonen, B16, C15 Alue, C15 Ykkönen
MiesP17 Kakkonen, Siirtyvät pelikiellot, P15 Alue, C14 Alue, D13 Ykkönen
NainenT18 Nelonen, N Kolmonen
NainenN3D
NainenN4D
NainenN4D
NainenN4D
A-Cuppi
MiesA19
MiesA2D
MiesA2D
MiesA2D
MiesA2D, A3D
MiesB17
MiesP9, VP, Porvoo (9.5.), B2D
MiesB2D
MiesB2D, B3D
MiesP7, EP, Veikkola, B3D
MiesB3D
MiesB3D
MiesC14
MiesC14
NainenT8, VP, Veikkola, C14A
MiesC14A
MiesC14Y
MiesC15
MiesC15
MiesC15A
MiesC15A
MiesC15BC
MiesCES
MiesD12A, D12Y
MiesD13 = P96
MiesD13A
MiesD13A
MiesP7, VP, Kauniainen, P7, VP, Söderkulla (10.5.), D13Y
MiesD13Y, D13A
MiesELLKP14
MiesELSKARSINTAP14
Huuhkajapäivät P13 (2006)
Mies2006 harraste
MiesP11, taso 1, Rajamäki, P11, taso 2, Järvenpää, Pojat 10, taso 2, Rajamäki, P10, taso 2, Kauniainen, P9, VP Jokela, P9, VP Sipoo, PF8 Rajamäki/SU, PF8 Havukoski, Porvoo PF8
Pojat F7
Pojat F7
Pojat F7
Pojat F7
MiesKai Pahlman -lopputurnaus, SPL -lopputurnaus PC14 taso 1, P15 ELL, P14 ELL, Huuhkajapäivät, pojat C14, SPL-lopputurnaus PD13 taso 1, D13 ELL, D13 Alue, D12 Aluesarja
MiesPE11 Rajamäki
MiesPE11 Rajamäki
MiesPE11 Rajamäki
MiesP15 Kolmonen, P15 (2004), P14 Kakkonen, P13 Kakkonen 8v8, D12 Ykkönen, E11
U7 Espoonlahti Cup (-12)
U7 Espoonlahti Cup (-12)
U9 Espoonlahti Cup (-10)
U9 Espoonlahti Cup (-10)
U9 Espoonlahti Cup (-10)
MiesC15-pojat (2001)
Huuhkajapäivät P14 (2005)
MiesP14 Ykkönen, SPL -lopputurnaus P13 taso 2, P13 Alue, Huuhkajapäivät, pojat P13 (2005), P12 Aluesarja, E11, Kerava PE11
MiesP12 Kakkonen, P12 Kolmonen, E11, Kerava PE11
MiesP12 Kolmonen, PE11 Loviisa, PE11 Järvenpää, E11, Kerava PE11
Mies2006 haastaja
MiesPojat 10 (2007)
MiesPojat 11 (2007)
2009 kilpa
P15 Kutsu
Pojat F8
Pojat F8
Pojat F8
Pojat F8
MiesP14 (2006), P13 Kolmonen 8v8, P13 (2006), P12 Ykkönen, P11, taso 3 Mäntsälä (28.8.), P11, E11-pojat B-taso (2006)
MiesP11, taso 3, Rajamäki, P11, taso 3, Järvenpää, Pojat 10, taso 3, Rajamäki, P10, taso 3, Klaukkala
Pojat F9
Pojat F9
Pojat F9
Pojat F9
Pojat F9
Pojat F9
Pojat F9
MiesPojat E11/07 harraste
MiesP11, taso 3 Rajamäki, PE10 Rajamäki, PE10 Kirkkonummi, PF9 Jokela
MiesPojat F7
MiesPojat F7
MiesPojat F7
MiesPojat F7
MiesP8E
P8E
P8E
P8E
MiesP17 Kolmonen, SPL -lopputurnaus PC14 taso 2, P15 Ykkönen, Pojat 2003Poisid 2003, P14 Ykkönen, D13 Kakkonen 8v8, D12 Ykkönen
MiesPojat 04 kilpa/haaste
2008 kutsu
MiesPojat F8
MiesPojat F8
MiesPojat F8
MiesPojat F8
MiesP8V
MiesP8V
P8V
P8V
P8V
MiesP13 Ykkönen, P12 ELL karsinta, P12 Alue, P11, PE10 Rajamäki, PE10 Sipoo, Klaukkala PF7
MiesPF9 Jokela
MiesPorvoo PE10
2008 kilpa
Pojat E10 kilpa
Pojat E10 kilpa
MiesPojat F9
MiesPojat F9
MiesPojat F9
MiesPojat F9
MiesPojat F9
MiesPojat F9
MiesP9E
MiesP9E
MiesPE10 Rajamäki, PE10 Kirkkonummi, Klaukkala PF7
MiesP15 Ykkönen, P14 Alue, Huuhkajapäivät, pojat P14 (2004), P13 Alue, P13 Ykkönen 8v8, Huuhkajapäivät, pojat D13, D12 Aluesarja, E11
Pojat E10 haaste
Pojat E10 haaste
Pojat E10 haaste
Pojat 10v (2009) kilpa
P11 Eliitti (2008)
MiesP12-pojat B-taso (2006)
P13 Kutsu
MiesP9, EP, Tuusula, P9, EP, Leppävaara (9.5.), Pojat 8, EP, Rajamäki, P8, EP, Järvenpää 12.5., P7, EP Rajamäki 10.9., P7, VP Porvoo (13.5.)
MiesP9, EP, Tuusula, P9, EP, Leppävaara (9.5.), Pojat 8, EP, Rajamäki, P8, EP, Järvenpää 12.5., P7, EP Rajamäki 10.9., P7, VP Porvoo (13.5.)
MiesP9, VP, Tuusula, Pojat 8, EP, Rajamäki, P8, VP, Järvenpää 12.5. (7.5.), P7, VP Rajamäki 10.9., P7, VP Porvoo (13.5.)
MiesP9V
MiesP9V
MiesPF9 Porvoo
MiesPF9 Porvoo
MiesPojat F9/09 kilpa
Mies2006 kutsu
Pojat E11 kilpa
Pojat E11 kilpa
P11 Kilpa (2008)
MiesKlaukkala PF9
MiesPojat E10 kilpa
MiesPojat E10 kilpa
MiesPojat E10 kilpa
Pojat E11 haaste
Pojat E11 haaste
Pojat E11 haaste
Pojat 11v (2008) kilpa
MiesP9, VP, Tuusula, P9, VP, Porvoo (9.5.), Pojat 8, VP, Rajamäki, P8, VP, Järvenpää 12.5. (7.5.), P7, VP Rajamäki 10.9., P7, VP Porvoo (13.5.)
MiesPojat 8, VP, Rajamäki, P8, VP, Järvenpää 12.5. (7.5.), P7, VP Rajamäki 10.9., P7, VP Porvoo (13.5.)
P9, VP, Tuusula, P9, VP, Porvoo (9.5.), Pojat 8, VP, Rajamäki
MiesPF8 Järvenpää
MiesPF8 Järvenpää
MiesPF8 Järvenpää
U11 EspoonlahtiCup 2019 (-08)
MiesPojat E10 haaste
MiesPojat E10 haaste
MiesPojat E10 haaste
Pojat 12-13 kilpa
Pojat 12-13 kilpa
MiesP8, EP, Veikkola, P8, EP, Loviisa, Pojat 7, VP, Kirkkonummi
MiesPojat E11 kilpa
MiesPojat E11 kilpa
Pojat D12 haaste
Pojat D12 haaste
Pojat D12 haaste
Pojat D12 haaste
MiesP9, VP Jokela, P9, VP Sipoo, PF8 Rajamäki/LA, PF8 Havukoski, Porvoo PF8
MiesP9, VP Jokela, P9, VP Sipoo, PF8 Rajamäki/LA, PF8 Havukoski, PF7 Järvenpää
MiesPF8 Rajamäki/SU, PF8 Havukoski, PF7 Järvenpää
MiesPF8 Rajamäki/SU, PF8 Havukoski, PF7 Järvenpää
P10 Kilpa (2009)
MiesPojat E11 haaste
MiesPojat E11 haaste
Pojat D13 haaste
Pojat D13 haaste
Pojat D13 haaste
MiesP8, VP, Kauniainen, P8, VP, Metsämaa (8.5.)
MiesP8, VP, Kauniainen, P8, VP, Metsämaa (8.5.), Pojat 7, VP, Kirkkonummi
MiesP8, VP, Kauniainen, Pojat 7, VP, Kirkkonummi
MiesPojat D12 haaste
MiesP7, VP, Metsämaa 12.5. (10.5.)
MiesP7, VP, Metsämaa 12.5. (10.5.)
MiesP7, VP, Metsämaa 12.5. (10.5.)
MiesPojat D12 harraste
Pojat C14
MiesP7, EP, Veikkola, P7, EP, Söderkulla (8.5.), TB16 = T92
MiesP8, VP Rajamäki 9.9.
MiesPF7 Järvenpää
MiesPF7 Järvenpää
MiesPorvoo PF8
MiesPojat D13 haaste
MiesPojat D13 haaste
MiesP17 Kakkonen, P17 SM-karsinta, P17 Ykkönen, B-Pojat SM-karsinta, B-pojat Ykkönen
MiesKlaukkala PF7
MiesD13 Kolmonen 8v8, Klaukkala PF7
MiesPojat D13 harraste
P9 EP
P9 EP
P9 EP
MiesPojat C14
MiesPojat C14
P9 VP
P9 VP
P9 VP
P8 EP
P8 VP
P8 VP
P8 VP
MiesPojat 2003Poisid 2003
MiesA19 Kakkonen, A19 Kolmonen
MiesP17 SM-karsinta, P17 Ykkönen
MiesA19 Kolmonen
MiesP20 Kolmonen
MiesP17 Kolmonen
MiesP17 Kolmonen
MiesP17 Kolmonen, P17 Nelonen, P15 Kakkonen, P14 Kakkonen, D13 Kolmonen 8v8, D12 Kolmonen
MiesC14 Ykkönen
MiesP13 Ykkönen 8v8, P13 Kakkonen 8v8, P12 Ykkönen, P12 Kakkonen
MiesC14A
MiesP12 Alue, P12 Ykkönen, P11
MiesC14 Kakkonen
MiesP13 Nelonen 8v8, P12 Kakkonen, P12 Kolmonen
MiesC15A
MiesD12A
MiesP12 ELL karsinta, P12 Kakkonen
MiesP15 Kakkonen, C14 Kolmonen, D13 Kakkonen
MiesD12Y
MiesP12 Ykkönen, P12 Kolmonen
MiesD13 Kolmonen
MiesD13Y
MiesE11
NainenTB16
NainenTB17
NainenTB18
NainenTB18
NainenTC14 = T94
NainenTC14
NainenTC14
NainenTC14Y
NainenTC15
NainenTC15
NainenTC15A
NainenTD13 = T96
NainenTD13
NainenTD13Y
NainenKilpasarja
Kilpasarja
Kilpasarja
Kilpasarja
NainenHaastesarja
NainenHaastesarja
Tytöt F8
Tytöt F9
Tytöt F9
Tytöt F9
NainenTytöt F7-8
NainenTytöt F7-8
NainenT12 Ykkönen , Pikkuhelmaripäivät T12-13 (2007-2006), T11, taso 2, Rajamäki, T11, T10, taso 1 Jokela, T10, taso 1 Järvenpää
NainenT11K
NainenTytöt F9
NainenTytöt F9
NainenTytöt F9
NainenT11H
T10 Haaste
NainenT9E
T13H
T9 VP
T8
NainenT8V
T11K
T11H
NainenTytöt D12
NainenTytöt D12
NainenTE11 Mäntsälä, TE11
NainenT10K
NainenRajamäki TE10
NainenT10H
NainenT10, taso 2, Mäntsälä, T10, taso 1/2, Klaukkala, Tytöt 9EPVP, Tammisaari, T9, VP, Mäntsälä (11.5.), T8, VP Jokela 9.9., T8, VP Koivukylä (13.5.)
T9V
NainenT8V
NainenT9, VP, Tuusula, T9, VP, Kirkkonummi (10.5.), Nike Pajulahti
NainenT8, VP, Veikkola, T8, VP, Leppävaara (10.5.), Nike Hki
NainenT14 Kakkonen, T14 Kolmonen, T13 Ykkönen, T12 Alue, TD12 Ykkönen, TD12 Kakkonen
ASM
ASM
ASM
ASM Kar
BSM
BSM
BSM Kar
N2D
N2D
Nike Finals
Nike Hki
Suomen Cup 34
TB 1D
TB1D
Umaa Cup
Nike Premier Cup
Nike Premier Cup
NikeH
Nike Hki
NikeH
NikeH
Harjoitusottelu
Harjoitusottelu
ASM
B1D
C15 Etelä-S
M Muut
B -Pojat
A -Pojat
B -Pojat
B -Pojat
B -Pojat
A -Pojat
A -Pojat
A -Pojat