Seuran joukkueet

MiesP9, VP, Leppävaara (9.5.), P8, EP Rajamäki 9.9., P8, EP Hanko (13.5.), PF7 Porvoo/LA, PF7 Porvoo, Kenraalinpuisto PE10
MiesP9, EP, Leppävaara (9.5.), P8, EP Rajamäki 9.9., P8, EP Hanko (13.5.), PF7 Porvoo/LA, PF7 Porvoo, Kenraalinpuisto PE10
MiesPF7 Veikkola/LA, PF7 Porvoo, Karakallio PF9
MiesPF7 Veikkola/LA, PF7 Porvoo, Karakallio PF9
MiesP10, P9, VP, Leppävaara (9.5.), P8, VP Rajamäki 9.9., P8, VP Hanko (13.5.), PF7 Veikkola/LA, PF7 Porvoo, Karakallio PF9
NainenTF9 Järvenpää, TF9 Jokela, TF8 Porvoo
NainenTF9 Järvenpää, TF9 Jokela, TF8 Porvoo
NainenTF9 Jokela
NainenTF8 Kirkkonummi/SU, TF8 Kirkkonummi, TF7 Sipoo
NainenTF8 Kirkkonummi/LA, TF8 Kirkkonummi, TF7 Sipoo
MiesP13 Vitonen 8v8, P12 Kolmonen, P11, taso 3 Rajamäki, P11, E10
Mies3D
MiesMiehet
MiesP15 Nelonen, Siirtyvät pelikiellot, P14 Kakkonen, P14 Kolmonen, P13 Kakkonen 8v8, P13 Kolmonen 8v8, D12 Kakkonen, E11
MiesFutsal Nelonen, Futsal Kolmonen
MiesMiehet, VP
MiesMiehet Nelonen, Miesten Respect Suomen Cup, Nelonen, Futsal Vitonen
MiesMiesten Futsal-Vitonen, Futsal Nelonen, Futsal Vitonen
MiesMiesten Futsal-Nelonen, Futsal Vitonen
MiesMiehet Vitonen, Miesten Respect Suomen Cup, Vitonen
MiesMiehet Vitonen, Miesten Respect Suomen Cup, Vitonen
MiesMiehet Kutonen, Vitonen, Kutonen
MiesMiesten Respect Suomen Cup
MiesVitonen
MiesKKI 35 Perus
MiesPRIME testi
NainenN3D
NainenN3D
NainenN3D
NainenN3D
NainenN Nelonen
NainenN Nelonen
NainenN4D
NainenNKKI35
NainenNKKI35
D-Cuppi
NainenNaisten Futsal-Kakkonen, N Harrastesarja, Futsal Naiset Kakkonen, N Kilpasarja
NainenNaiset Kolmonen, Futsal Naiset Kakkonen
NainenNaiset KKI-35
NainenN3D
NainenNKKI35
MiesA19
MiesA2D
MiesA2D, A3D
MiesA2D, A3D
MiesA3D
MiesA3D
MiesB16 = P92
MiesB16
MiesB16
MiesB16
MiesB16
MiesB2D
MiesB2D, B3D
MiesB2D, B3D
MiesB3D
MiesB3D
MiesB3D
MiesB3D
MiesB3D
MiesB3D
MiesB3D
MiesC14
MiesC14
MiesC14
MiesC14A
MiesC14A
MiesC15Y
MiesD12A
MiesD12A
MiesD13 = P96
MiesD13
MiesD13A
MiesD13A
MiesD13Y
MiesHarraste P92
MiesHarraste P94
MiesKeski-Espoo PE11
MiesKeski-Espoo PE11
Pojat 2007 Haaste
2009 kutsu
MiesP11, taso 1, Klaukkala, P11, P10, taso 1 Järvenpää, P10, PF9 Kirkkonummi, PF9 Leppävaara, E10
MiesP14 (2004)
MiesP14 (2004)
MiesPE11 Rajamäki
MiesPE11 Rajamäki
MiesPE11 Rajamäki
U9 Espoonlahti Cup (-10)
U9 Espoonlahti Cup (-10)
U9 Espoonlahti Cup (-10)
2009 kilpa
MiesP12 Kolmonen , P12 Nelonen, Pojat 11, taso 2, Mäntsälä, P11, taso 2, Klaukkala, P11, P10, taso 2 Veikkola, P10, taso 3 Veikkola, P10
MiesP12 Kakkonen , P12 Kolmonen , P11, taso 2, Klaukkala, P11, P10, taso 2 Rajamäki, P10, taso 2 Järvenpää, P10
MiesP13 (2005)
MiesPE10 Kirkkonummi
MiesPE10 Kirkkonummi
MiesP12 Kolmonen, PE11 Inkoo, PE11 Kirkkonummi, E11, PE10 Loviisa
MiesPE11 Järvenpää, E11, E10
MiesPojat 03 kilpa/haaste
MiesFP00
MiesFP01
MiesFP01
MiesFP02
MiesFP02
MiesFP02
2007 haastaja
2009 haastaja
MiesP13 Nelonen 8v8, P13 Vitonen 8v8, P12 Kakkonen, P11, taso 2 Porvoo, P11, PE10 Mäntsälä, E10
MiesP11, PE10 Rajamäki, E10
MiesP12 Kilpa (2006)
MiesPE10 Loviisa
MiesHarjoitusottelut (P13), P13 Kolmonen 8v8, P12 Kakkonen, P12 Kolmonen, PE11 Loviisa, E11, E10
2009 harraste
MiesP12 Haaste (2006)
MiesPE10 Veikkola
MiesP14 Nelonen, P13 Kakkonen 8v8, P12 Ykkönen, PE11 Mäntsälä, E11, E10
MiesTaitokoulupelit, Pojat E10 (2007)
MiesTaitokoulupelit, Pojat E10 (2007)
MiesP11, Minihuuhkajapäivät P11 (2008), P10, Minihuuhkajapäivät, Pojat P10 (2008)
MiesP11, Minihuuhkajapäivät P11 (2008), P10, Minihuuhkajapäivät, Pojat P10 (2008)
MiesKenraalinpuisto PE10
MiesKenraalinpuisto PE10
MiesP11, PE10 Rajamäki, PE10 Espoonlahti, E10
MiesPE10 Mäntsälä, PE10 Espoonlahti, E10
MiesP11, PE10 Espoonlahti, E11, E10
MiesTaitokoulupelit, Pojat E11 (2006)
MiesTaitokoulupelit, Pojat E11 (2006)
MiesMinihuuhkajapäivät, Pojat P11 (2007)
MiesMinihuuhkajapäivät, Pojat P11 (2007)
Mies2007 kutsu
MiesP11 Haaste (2007)
MiesPojat D13, D13 5v5, D12 7v7
P14 harraste
MiesP11, P10, Minihuuhkajapäivät P10 (2009)
MiesP10, Minihuuhkajapäivät P10 (2009)
2008 harraste
MiesP10, taso 3 Rajamäki
MiesP10 Kilpa (2008)
MiesP10 Kilpa (2008)
Pojat 9, EP, Rajamäki
P9, EP, Tuusula, P9, EP, Leppävaara (9.5.)
P9, EP, Tuusula, P9, EP, Leppävaara (9.5.)
P9, EP, Tuusula, P9, EP, Leppävaara (9.5.)
P9, VP, Tuusula, P9, EP, Leppävaara (9.5.)
P9, EP, Tuusula, P9, EP, Leppävaara (9.5.)
MiesPE10 Rajamäki, E10
MiesPF9 Porvoo
MiesPF9 Porvoo
MiesPF9 Porvoo
MiesKarakallio PF9
MiesKarakallio PF9
MiesKarakallio PF9
MiesKarakallio PF9
MiesKarakallio PF9
Pojat 9, VP, Kirkkonummi
MiesPF9 Kirkkonummi, PF9 Leppävaara, E10, PF8 Sipoo
MiesPF9 Kirkkonummi, PF9 Leppävaara, PF8 Sipoo
MiesPF9 Kirkkonummi, PF9 Leppävaara, PF8 Sipoo
MiesPF9 Kirkkonummi, PF8 Veikkola
MiesPF9 Jokela, PF9 Leppävaara, PF8 Järvenpää
MiesPF9 Jokela, PF9 Leppävaara, PF8 Järvenpää
MiesP10 Haaste (2008)
MiesP11, P11 A-taso (2008), P10
Pojat 11v (2008) kilpa
Pojat 8, EP, Rajamäki
Pojat 8, EP, Rajamäki
P9, VP, Tuusula, P9, VP, Porvoo (9.5.)
P9, VP, Tuusula, P9, VP, Porvoo (9.5.)
U11 EspoonlahtiCup 2019 (-08)
U11 EspoonlahtiCup 2019 (-08)
MiesP8, EP, Järvenpää 12.5., P7, EP Järvenpää 9.9., P7, EP Hanko (13.5.)
MiesP8, EP, Järvenpää 12.5., P7, EP Järvenpää 9.9., P7, EP Hanko (13.5.)
P8, EP, Veikkola, P8, EP, Loviisa
P8, EP, Veikkola, P8, EP, Loviisa
P8 Kilpa (2011)
Pojat 8, VP, Rajamäki
MiesP9 Kilpa, ylempi (2009)
MiesP9, EP Mäntsälä, PF9 Jokela, PF8 Veikkola, PF7 Sipoo
P10 Eliitti (2009)
Pojat 7, EP, Kirkkonummi
Pojat 7, EP, Kirkkonummi
Pojat 7, EP, Kirkkonummi
P8 haaste/harraste (2011)
P8 haaste/harraste (2011)
MiesP8, VP, Järvenpää 12.5. (7.5.), P7, VP Järvenpää 9.9., P7, VP Hanko (13.5.)
MiesP8, VP, Järvenpää 12.5. (7.5.), P7, VP Järvenpää 9.9.
MiesP8, VP, Järvenpää 12.5. (7.5.)
MiesP9 Kilpa, alempi (2009)
MiesP9 Kilpa, alempi (2009)
MiesPF8 Rajamäki/LA, PF8 Veikkola
MiesP9, VP Mäntsälä, PF8 Rajamäki/LA, PF8 Veikkola
MiesPF8 Rajamäki/LA
MiesPF8 Sipoo
MiesPF8 Sipoo
U10 EspoonlahtiCup 2019 (-09)
U10 EspoonlahtiCup 2019 (-09)
U10 EspoonlahtiCup 2019 (-09)
U10 EspoonlahtiCup 2019 (-09)
MiesFutsal B16
MiesFutsal B16
P10 Kilpa (2009)
MiesP7, EP, Koivukylä 12.5. (11.5.)
MiesP7, EP, Koivukylä 12.5. (11.5.)
Pojat 7, VP, Kirkkonummi
Pojat 7, VP, Kirkkonummi
Pojat 7, VP, Kirkkonummi
Pojat 7, VP, Kirkkonummi
P8, VP, Kauniainen, P8, VP, Loviisa
MiesP9, EP Mäntsälä, PF8 Rajamäki/SU, PF8 Veikkola
MiesP9, EP Mäntsälä
MiesP9 Haaste (2009)
MiesPF8 Rajamäki/SU, PF8 Veikkola
MiesPF8 Rajamäki/SU
MiesPF8 Rajamäki/SU
P10 Haaste (2009)
MiesP7, VP, Metsämaa 12.5. (10.5.)
MiesP7, VP, Metsämaa 12.5. (10.5.)
MiesP7, VP, Metsämaa 12.5. (10.5.)
MiesP8 Kilpa (2010)
P8, VP, Kauniainen, P8, VP, Metsämaa (8.5.)
P8, VP, Kauniainen, P8, VP, Metsämaa (8.5.)
MiesP9, VP Mäntsälä
MiesPF7 Jokela
MiesPF7 Jokela
MiesFutsal C14, D13 Kolmonen
P10 Harraste (2009)
P7, EP, Veikkola, P7, EP, Söderkulla (8.5.)
MiesP8 Haaste (2010)
MiesFutsal P14 (2005)
MiesPorvoo PF8
MiesPorvoo PF8
MiesPorvoo PF8
MiesPorvoo PF8
MiesPorvoo PF8
MiesPorvoo PF8
MiesPorvoo PF8
MiesP7 (2011)
MiesP7 (2011)
MiesFutsal P13 (2006), Futsal P12 (2006)
P7, VP, Kauniainen, P7, VP, Veikkola (6.5.)
P7, VP, Kauniainen, P7, VP, Veikkola (6.5.)
MiesFutsal P12 (2007), Futsal P11 (2007)
MiesFutsal P12 (2007), Futsal P11 (2007)
MiesKirkkonummi PF7
MiesKirkkonummi PF7
MiesKirkkonummi PF7
MiesKirkkonummi PF7
MiesKirkkonummi PF7
MiesFutsal P11 (2008)
MiesFutsal P10 (2009)
MiesFutsal P10 (2009)
MiesFutsal P11 (2007)
MiesFutsal P11 (2007)
P8 Eliitti (2011)
MiesP20 Kakkonen, P20 Kolmonen, A20 Kakkonen, A19 Kakkonen
P8 Kilpa (2011)
P8 Haaste (2011)
P8 Haaste (2011)
P8 Harraste (2011)
P8 Harraste (2011)
MiesA19 Kakkonen, A19 Kolmonen
MiesFP00
MiesFP01
MiesFP04
MiesP17 Nelonen, P15 Kolmonen, P14 Kakkonen, P14 Kolmonen, D13 Ykkönen 8v8, D13 Kakkonen 8v8, D12 Kakkonen
MiesP14 8v8, P13 Kolmonen 8v8, D12 Kakkonen, D12 Kolmonen, E11
MiesB2D
MiesC15-B16 8v8, C14 7v7
MiesC15 Kakkonen, C15 Kolmonen
MiesC15 Kakkonen, C15 Kolmonen, C14 Kakkonen
MiesP11, P10
MiesP11
MiesD12Y
MiesP11, P10
MiesP10
MiesP10
MiesD13 7v7
MiesP14 8v8, D13 Kolmonen 8v8, D12 Kolmonen
MiesE11
MiesP13 Kolmonen 8v8, P12-13 5v5, D12 Kakkonen, D12 Kolmonen, E11
MiesE11
MiesE11, E10
MiesE10
MiesE10
MiesP10
MiesP10
MiesP10
MiesC14 Kakkonen
MiesE10
NainenHT99
NainenTC14
NainenTC14
NainenTC14
NainenTC14A
NainenTD12 muut
NainenTD12A
NainenTD12A
NainenTD13 = T96
NainenTD13
NainenTD13A
Tytöt U9 EspoonlahtiCup (-10)
T10Kilpa T08
NainenTaitokoulupelit, Tytöt E10 (2007)
NainenMinihelmaripäivät, Tytöt T10 (2008)
E11 (2009)
NainenTaitokoulupelit, Tytöt E11 (2006)
NainenMinihelmaripäivät, Tytöt T11 (2007)
E11 Yleis
Tytöt E11 8v8
T12 Haaste
D12 Yleis
Tytöt E10 8v8
NainenT12 Kakkonen , T12 Kolmonen , Minihelmaripäivät T11 (2008), T10, taso 2, Kirkkonummi, T10, T9, VP Jokela, T9
NainenTytöt 08 enemmän pelanneet
NainenT10, Minihelmaripäivät T10 (2009)
NainenTytöt 08 vähemmän pelanneet ja T09 enemmän pelanneet
T10 Haaste
NainenTE11 Mäntsälä, TE11 Espoonlahti, TE11
T8
NainenTE10 Rajamäki, TE10 Jokela, TE10
NainenTytöt 11, taso 3, Kirkkonummi, T11, taso 3, Rajamäki (19.4.), T11, T10
T11K
NainenT10K
NainenT11, taso 1 Rajamäki
NainenT11, taso 3 Rajamäki
Tytöt 8, EP, Järvenpää
NainenT9, VP, Mäntsälä (11.5.)
NainenKoivukylä TF9
T10, taso 3, Klaukkala
NainenT8, EP, Mäntsälä 12.5. (11.5.), T7, EP Metsämaa 9.9., T7, EP Kirkkonummi (13.5.)
Nainen2007 haastaja
NainenT10, taso 2 Jokela (1.9.), T10, taso 2 Nurmijärvi, T10
NainenT10, taso 2 Jokela (1.9.)
NainenT8, VP, Mäntsälä 12.5. (11.5.), T7, EP Metsämaa 9.9., T7, VP Kirkkonummi (13.5.)
T9, EP, Leppävaara
NainenTE10 Rajamäki, TE10
NainenJokela TF8
NainenJokela TF8
NainenT11, taso 1-2 Jokela, T11
Tytöt 7, VP, Järvenpää
Tytöt 7, VP, Järvenpää
NainenT9 (2009)
NainenTF9 Järvenpää, TF9 Riihimäki
NainenFutsal T11 (2007)
NainenT12 Futsal-Ykkönen, Futsal T11 (2008)
NainenT12 Futsal-Kolmonen, Futsal T11 (2008)
NainenFutsal T11 (2008)
NainenT11, taso 3 Nurmijärvi, T11
NainenT7, Koivukylä 12.5. (10.5.)
T8, VP, Veikkola, T8, EP, Leppävaara (8.5.)
NainenKoivukylä TF7
NainenKoivukylä TF7
Nainen2008 enemmän
NainenT8 (2010)
NainenT11, T10, taso 2 Nurmijärvi, T10
Nainen2009 enemmän
Nainen2009 enemmän
NainenTF7 Porvoo/SU
Nainen2009 vähemmän
NainenT11, T10, T8, VP Jokela 9.9., T9, EP Kirkkonummi
Nainen2010 enemmän
Nainen2010 vähemmän
NainenT8, EP Koivukylä (13.5.), T9
T11 Futsal
T11 Futsal
NainenTE11
NainenTE11
NainenT10
NainenTD12 7v7
NainenTD12A
FP00
FP00
FP00
FP00
FP00
FP00
FP00
FP00
FP00
FP00
FP01
FP01
FP01
FP02
FP02
FP02
FP02
FP03
FP03
FP03
FP03
FP03
Pojat 97
FP99
FP99
FT02
FT02
FT98
M Muut