Seuran joukkueet

MiesKirkkonummi PF7
NainenT9, EP Metsämaa, T9, EP Kirkkonummi, TF8 Kirkkonummi/LA, TF8 Kirkkonummi, TF7 Sipoo
NainenTF8 Kirkkonummi/SU, TF8 Kirkkonummi, TF7 Sipoo
NainenT11, T11, taso 1/2, Klaukkala, T10, T9, VP Metsämaa, T9, VP Kirkkonummi, TF8 Kirkkonummi, TF7 Sipoo
Naisten Kakkonen, Naisten Ykkönen, Naisten Suomen Cup
B-pojat
B-tytöt
B-tytöt
MiesP9, P8, EP Rajamäki 9.9., P8, EP Porvoo (14.5.), PF7 Veikkola/SU, PF7 Porvoo
MiesP8, VP Porvoo (14.5.), PF7 Veikkola/SU, PF7 Porvoo
MiesPF7 Porvoo
MiesPF7 Masala
MiesPF7 Masala
MiesP9, P8, VP Rajamäki 9.9., P8, VP Porvoo (14.5.), PF7 Veikkola/SU, PF7 Porvoo
MiesPF7 Masala
MiesP7, VP Rajamäki 10.9., P7, VP Hanko (13.5.)
Mies3D
Mies3D
MiesKKI55
MiesKKI55
MiesKKI55
MiesKKI55
MiesKKI55
MiesKKI60
MiesKKI60
MiesKKI60
MiesKKI60
MiesKKI65
MiesKKI65
MiesKKI65
MiesKakkonen, Miesten Suomen Cup, Kakkonen H, Miehet Kolmonen, Regions Cup, Miehet Nelonen, Nelonen, Vitonen
MiesSiirtyvät pelikiellot, P15 Alue, P14 Alue, SPL-lopputurnaus PD13 taso 1, D13 ELL karsinta, D13 Alue, D12 Aluesarja
MiesMiehet Nelonen, Regions Cup, Miehet Vitonen, Kutonen
MiesMiehet Kutonen
MiesKKI 35 Perus
MiesJKKI 65
MiesPekka Hämäläinen SM 70 -turnaus, JKKI 70
MiesPekka Hämäläinen SM 70 -turnaus
MiesKutonen
NainenN Kolmonen
NainenN3D
NainenNKKI35
NainenNKKI35
NainenNaiset Harraste 7v7, A-Cuppi
NainenB-Cuppi
NainenB-Cuppi
NainenNaisten Kakkonen, Naisten Respect Suomen Cup, Naisten Ykkönen
NainenNaiset Nelonen
NainenNaiset Harraste 7v7, Harraste Naiset
MiesA19
MiesA19
MiesA19 = P89
MiesA2D
MiesA2D
MiesA2D
MiesA2D, A3D
MiesA3D
MiesB16
MiesB17
MiesB17
MiesB2D
MiesB2D, B3D
MiesB2D, B3D
MiesB3D
MiesB3D
MiesB3D
MiesB3D
MiesB3D
MiesB3D
MiesC14 = P94
MiesC14
MiesC14
MiesC14
MiesC14A
MiesC14A
MiesC15
MiesC15
MiesC15
MiesC15A
MiesC15BC
MiesD12 7v7
MiesD12A
MiesD12A
MiesD12A
MiesD13 = P95
MiesD13A
MiesD13A
MiesD13A
MiesELLKP13
MiesELLKP14
MiesELLKP15
MiesELP13
MiesELP14
MiesELP15
MiesELP15
MiesELSKARSINTAP14
MiesELSKARSINTAP15
MiesELSP14
MiesELSP15
MiesHarraste P94
MiesPIP
MiesKeski-Espoo PE11
MiesKeski-Espoo PE11
Huuhkajapäivät P13 (2006)
Huuhkajapäivät P13 (2006)
MiesP15 Kakkonen, Pojat C14 (-02), C14 Kakkonen, D13 Kakkonen
2007 kutsu
MiesP11, taso 1 Mäntsälä, P11, taso 1 Nurmijärvi, PE10 Rajamäki, PE10 Sipoo, Porvoo PE10
MiesKai Pahlman -lopputurnaus, P15 ELL, SPL -lopputurnaus P14 taso 1, SPL -lopputurnaus PD13 taso 1, P14 ELL, P13 ELL, D12 ELL, D12 ELL karsinta
MiesSPL -lopputurnaus P14 taso 1, P14 ELL, SPL -lopputurnaus P13 taso 1, P13 ELL, Huuhkajapäivät, pojat P13 (2005), P12 ELL, P12 ELL karsinta
MiesKai Pahlman -lopputurnaus, C15 ELL, C15 Alue, C14 ELL
MiesSPL -lopputurnaus P13 taso 1, P13 Ykkönen, P12 ELL, P12 ELL karsinta, Pikkuhuuhkajapäivät, Pojat (2006), P11, E11
MiesPE11 Rajamäki
MiesP15 Kolmonen, P15 Nelonen, P14 Kakkonen, P14 Kolmonen, P13 Ykkönen 8v8, P13 Kakkonen 8v8, D12 Ykkönen, D12 Kakkonen, PE11 Rajamäki
MiesP13 Kolmonen 8v8, D12 Kakkonen, D12 Kolmonen, PE11 Rajamäki
MiesP14 Nelonen, Harjoitusottelut (P14), P13 Kolmonen 8v8, P12 Kakkonen, P12 Kolmonen, PE11 Loviisa, PE11 Espoonlahti, E11, Leppävaara PF8
U7 Espoonlahti Cup (-12)
U7 Espoonlahti Cup (-12)
MiesFP99
MiesHuuhkajapäivät P14 (2005)
MiesKykykoulusarja, Pojat
MiesP13 Ykkönen, P13 Kakkonen 8v8, P12 Alue, Pikkuhuuhkajapäivät, Pojat (2006), P11
MiesP15 Kakkonen, P15 Kolmonen, P14 Kakkonen, Pojat D13 (-03), D13 Kakkonen 8v8, D13 Kolmonen 8v8, D12 Kakkonen
2007 kilpa
2009 kilpa
MiesP13 Nelonen 8v8, P12 Kolmonen, P11, taso 2 Jokela (1.9.), P11, taso 2 Jokela, P11, PE10 Espoonlahti, E10
MiesP11, taso 3, Rajamäki, P12-13 Alue H, P11, taso 2, Järvenpää
MiesP14 Kolmonen, P13 Kakkonen 8v8, P13 Kolmonen 8v8, P12 Kolmonen, Pojat E11 (-05), PE10 Kirkkonummi
MiesPojat 03 kilpa/haaste
MiesFP00
MiesFP00
MiesFP01
2007 haastaja
2009 haastaja
MiesP13 Nelonen 8v8, P12 Kakkonen, P12 Kolmonen, P11, taso 3 Mäntsälä (28.8.), P11, taso 3 Rajamäki, P11, PE10 Rajamäki, PE10 Mäntsälä, E10, Karakallio PF8
MiesP13 Vitonen 8v8, P12 Kolmonen, P12 Nelonen, P11, taso 3 Mäntsälä (28.8.), P11, taso 3 Rajamäki, P11
MiesP11, taso 3, Järvenpää
MiesVeikkola PE11
MiesP13 Kolmonen 8v8, Pojat E11 (-05), E11, PE10 Veikkola
MiesPojat E11 (-05)
2007 harraste
2007 harraste
MiesP13 Kolmonen 8v8, P12 Ykkönen, P12 Kakkonen, P11, taso 3 Rajamäki, P11, PE10 Rajamäki, PE10 Espoonlahti, E10, F9
MiesPE10 Veikkola
MiesTaitokoulupelit, Pojat E10 (2007)
MiesP11, Minihuuhkajapäivät, Pojat P10 (2008), P10
MiesP10, Minihuuhkajapäivät, Pojat P10 (2008), P9
2008 kutsu
MiesP12 Vitonen, P12 Kutonen, P11, P10, taso 2 Rajamäki, P10, taso 2 Järvenpää, PF9 Veikkola, PF9 Leppävaara
MiesP11, P10, taso 2, Kauniainen, P10, P9, EP Inkoo, P9, VP Sipoo, PF8 Rajamäki/LA
2010 kutsu
Pojat 9v (2010) kilpa
Pojat 9v (2010) kilpa
Pikkuhuuhkajapäivät P12 (2007)
Pikkuhuuhkajapäivät P12 (2007)
MiesTaitokoulupelit, Pojat E11 (2006)
MiesP15 Kakkonen, P14 Ykkönen, P13 Ykkönen 8v8, P13 Kakkonen 8v8, Taitokoulupelit, Pojat E11 (2006)
MiesP12 ELL karsinta, P12 ELL 8v8, P11, Minihuuhkajapäivät, Pojat P11 (2007), P10
MiesPorvoo PE10
MiesPorvoo PE10
MiesPorvoo PE10
Minihuuhkajapäivät P11 (2008)
Minihuuhkajapäivät P11 (2008)
2008 kilpa
2008 kilpa
MiesP11, Pojat 10, taso 3, Rajamäki, P10, taso 3, Klaukkala, P10, P9, EP Porvoo, P9, EP Mäntsälä, PF8 Rajamäki/SU, PF8 Kirkkonummi, PF7 Sipoo
P10 harraste (2009)
MiesP11 Haaste (2007)
2010 kilpa
MiesPF9 Nummela
MiesPF9 Nummela
MiesLeppävaara PF9
MiesLeppävaara PF9
MiesHuuhkajapäivät, pojat P14 (2004), Huuhkajapäivät, pojat D13
Minihuuhkajapäivät P10 (2009)
Minihuuhkajapäivät P10 (2009)
2008 harraste
MiesP12 Kolmonen , P12 Nelonen, P11, P10, taso 3 Rajamäki, P10, taso 3 Veikkola, PF9 Jokela, PF9 Leppävaara
Pojat 10v (2009) kilpa
2010 haastaja
MiesP9, VP, Tuusula, P9, P9, EP, Leppävaara (9.5.)
MiesPF9 Porvoo
MiesKarakallio PF9
MiesKarakallio PF9
MiesKarakallio PF9
MiesKarakallio PF9
MiesHuuhkajapäivät, pojat C14
Mies2006 kutsu
MiesP9, EP, Leppävaara (9.5.), P9
MiesP9, EP, Leppävaara (9.5.), P9
MiesPojat F9/09 haaste
MiesPF9 Leppävaara, Klaukkala PF7
MiesP9, VP Mäntsälä, PF9 Jokela, PF9 Leppävaara, PF8 Nummela
MiesP9, EP Mäntsälä, PF9 Jokela, PF9 Leppävaara, PF8 Nummela
Mies2007 harraste
Pojat 8, EP, Rajamäki
Pojat 8, EP, Rajamäki
MiesP9, VP, Tuusula, P9, P9, VP, Porvoo (9.5.)
MiesP9, P9, VP, Porvoo (9.5.)
Pojat 8, VP, Rajamäki
MiesP11, P10, P9, VP Inkoo, P9, VP Sipoo, PF8 Rajamäki/SU
MiesP11, P10, P9, VP Inkoo
MiesPF8 Nummela
MiesLeppävaara PF8
MiesLeppävaara PF8
MiesLeppävaara PF8
P10 Eliitti (2009)
Pojat 7, EP, Kirkkonummi
MiesP8, VP, Järvenpää 12.5. (7.5.), P7, VP Rajamäki 10.9., P7, VP Porvoo (13.5.)
MiesP8, VP, Järvenpää 12.5. (7.5.), P7, VP Rajamäki 10.9.
Mies, P9, VP Porvoo, P9, VP Mäntsälä, PF8 Rajamäki/SU, PF8 Kirkkonummi, PF7 Järvenpää
MiesP9, VP Jokela, P9, VP Mäntsälä, PF8 Rajamäki/LA, PF8 Kirkkonummi, PF7 Jokela
MiesPF8 Rajamäki/LA, PF8 Veikkola, PF7 Sipoo
MiesPF8 Rajamäki/LA, PF8 Veikkola, PF7 Sipoo
MiesPF8 Rajamäki/LA, PF8 Veikkola, PF7 Järvenpää
MiesPF8 Sipoo
MiesPF8 Sipoo
MiesPF8 Sipoo
MiesPF8 Sipoo
MiesPF8 Sipoo
MiesPF8 Sipoo
MiesKarakallio PF8
MiesKarakallio PF8
MiesKarakallio PF8
MiesKarakallio PF8
Pojat 7, VP, Kirkkonummi
Pojat 7, VP, Kirkkonummi
MiesPF8 Kirkkonummi, PF7 Järvenpää
MiesPF8 Kirkkonummi
MiesPF8 Rajamäki/SU, PF8 Veikkola, PF7 Järvenpää
MiesPF8 Rajamäki/SU, PF8 Veikkola, PF7 Järvenpää
MiesPF8 Rajamäki/SU
MiesPF7 Porvoo/LA
MiesPF7 Porvoo/LA
MiesP20 SM-karsinta, P20 SM, P20 Ykkönen, P20 Kakkonen
MiesP7, EP, Veikkola
MiesP7, EP, Veikkola
MiesP8 Haaste (2010)
MiesP8 Haaste (2010)
MiesPF7 Järvenpää
MiesPF7 Järvenpää
MiesP7, EP Järvenpää 9.9., P7, EP Porvoo (13.5.)
MiesPF7 Veikkola/LA
MiesPF7 Veikkola/LA
MiesA-pojat Ykkönen, A19 Kakkonen
MiesFutsal P14 (2004)
MiesKlaukkala PF7
MiesKlaukkala PF7
MiesKlaukkala PF7
MiesP7, EP Rajamäki 10.9., P7, EP Hanko (13.5.)
MiesP7, EP Rajamäki 10.9., P7, EP Porvoo (13.5.)
MiesP7, VP, Kauniainen
MiesP7, VP, Kauniainen
MiesP7, VP, Kauniainen
MiesP7, VP, Kauniainen
MiesP8, EP Porvoo (14.5.), PF7 Veikkola/SU
MiesP17 SM-karsinta, P17 Ykkönen, B-Pojat SM-karsinta, B-pojat Ykkönen, B-pojat SM
MiesKirkkonummi PF7
MiesKirkkonummi PF7
MiesKirkkonummi PF7
MiesP7, VP Järvenpää 9.9., P7, VP Porvoo (13.5.)
MiesP7, VP Järvenpää 9.9.
MiesPF7 Sipoo
MiesFutsal P12 (2006)
MiesJokela PF7
MiesJokela PF7
P8 Eliitti (2011)
MiesA20 Kakkonen, A20 Kolmonen
MiesA3D
P8 Kilpa (2011)
MiesP20 Kolmonen, B-pojat Ykkönen, B17 Kakkonen
MiesA19 Kolmonen
MiesP17 Kakkonen, P17 Kolmonen
MiesB17 Kolmonen
MiesFP01
MiesP17 Kolmonen
P17 Kakkonen
MiesP17 Nelonen, P15 Kakkonen, P14 Kakkonen, P14 Kolmonen
MiesB16B16
MiesC15 Ykkönen
MiesC15-B16 8v8, C14 Kakkonen, C14 Ykkönen
MiesP14 Kakkonen, P13 Ykkönen 8v8, P12 Kakkonen, E11, E10
MiesP14 Kolmonen, P14 Nelonen, P13 Kakkonen 8v8, P13 Kolmonen 8v8, P12 Kakkonen, Käpylä Cup
MiesC15 Kakkonen, C14 7v7
MiesC15 Kakkonen
MiesC15 Kolmonen
MiesC14A
MiesC14Y
MiesP12 Ykkönen, P11
MiesP12 Ykkönen, P12 Kakkonen
MiesC15A
MiesP15-16 8v8, C14 8v8, C14 5v5, D13 7v7
MiesD12A
MiesD13 Ykkönen 8v8, D12 Ykkönen
MiesP12 Ykkönen, P12 Kakkonen , P11, P10
MiesP12 Kakkonen , P12 Kolmonen , P11, P10
MiesP10, P9
MiesP10, P9
MiesP10, P10 5v5, P9
MiesD13Y
MiesD13 Kakkonen 8v8, D12 Kakkonen
MiesD13 Kolmonen 8v8, D12 Kolmonen
MiesELP13
NainenP11
MiesE11
MiesE11
MiesD12 Kakkonen, D12 Kolmonen, E11
MiesE11
MiesE10
MiesF9
NainenP10, T10
MiesP13 Kakkonen 8v8
MiesD12 Ykkönen
MiesP12 Aluesarja, P12 Ykkönen
MiesP12 Kolmonen, Käpylä Cup
MiesP9
NainenELLKTC
NainenELSKARSINTATC
NainenELSTC
NainenELT15
NainenELT15
NainenPJTC14
NainenTB17
NainenTB3D
NainenTB3D
NainenTB3D
NainenTC14 = T94
NainenTC14
NainenTC14
NainenTC14
NainenTC14 7v7
NainenTC14A
NainenTC14A
NainenTC14A
NainenTC15 = T93
NainenTC15
NainenTC15
NainenTC15A
NainenTC15Y
NainenTD12 muut
NainenTD12A
NainenTD12A
NainenTD13
NainenTD13
NainenTD13
NainenTD13A
NainenTD13A
NainenKilpa
NainenKykykoulusarja, Tytöt
NainenTytöt F8 (2010)
NainenHaaste
NainenTaitokoulupelit, Tytöt E10 (2007)
NainenMinihelmaripäivät, Tytöt T10 (2008), Helmaripäivät, tytöt C15
NainenT13 SPL II taso, T13 Ykkönen, T12 Alue, T11, taso 2 Rajamäki, T11, taso 3 Nurmijärvi, TE10 Jokela, TF9 Riihimäki
T13 Haaste
NainenMinihelmaripäivät, Tytöt T11 (2007), Taitokoulupelit, Tytöt E11 (2006)
Tytöt E11 8v8
NainenLaura Kalmari -lopputurnaus, T15 ELL, T15 ELL karsinta, SPL -lopputurnaus TC14 taso 1, TC14 Alue, TD13 ELL, TD13 Alue, Pajulahti Cup tytöt
NainenLaura Kalmari -lopputurnaus, SPL -lopputurnaus TC14 taso 1, T15 ELL, T14 ELL, T14 Alue, SPL -lopputurnaus TD13 taso 1, TD13 ELL, TD13 Alue, TD12 Aluesarja
Tytöt E11 8v8 kaveri
Pikkuhelmaripäivät T12-13 (2007-2006)
NainenTytöt F9
Tytöt E10 8v8
NainenHelmaripäivät, tytöt T15 (2003), Helmaripäivät, tytöt C14
Minihelmaripäivät T11 (2008)
T11
NainenTytöt C15
Minihelmaripäivät T10 (2009)
Tytöt F9a 5v5 kokeneemmat
Tytöt F9a 5v5 kokeneemmat
Tytöt F8 5v5
Tytöt F8 5v5
Tytöt 11, taso 1/2, Kirkkonummi
NainenT9, EP, Mäntsälä (11.5.), Tytöt 9, T8, EP Jokela 10.9., T8, EP Koivukylä (13.5.), TF7 Porvoo/SU, TF7 Havukoski
NainenT9, VP, Mäntsälä (11.5.), Tytöt 9, T8, VP Jokela 9.9., T8, VP Koivukylä (13.5.), TF7 Porvoo/SU, TF7 Havukoski
T9 VP
NainenT11, taso 1, Jokela, T10, taso 1 Jokela
T8
NainenTE10 Jokela, TF9 Riihimäki
NainenT11, taso 2, Rajamäki, T10, taso 2 Jokela (1.9.)
Tytöt 11, taso 3, Kirkkonummi
T12K
T12H
NainenTE11K
NainenT11H
NainenT12 Kilpa (2006)
NainenT18 Kakkonen, T18 Ykkönen, T18 SM-karsinta, B-tyttöjen SM-sarja, B-tyttöjen SM jatko-ottelut
NainenT12 Haaste (2006)
T10H
NainenT11 (2007)
NainenT11 (2007)
Tytöt 9EPVP, Tammisaari
Tytöt 9EPVP, Tammisaari
NainenTE10 Rajamäki
NainenB-tyttöjen Ykkönen, TB18 Kakkonen
NainenFutsal T15 (2002)
NainenT10, taso 2, Mäntsälä, T10, T10, taso 3, Klaukkala
Tytöt 8, EP, Järvenpää
NainenT9E
T9E
NainenTE10 Rajamäki
NainenFutsal TC14
NainenKoivukylä TF9
NainenKoivukylä TF9
NainenT8, EP, Mäntsälä 12.5. (11.5.), T7, EP Metsämaa 9.9., T7, EP Kirkkonummi (13.5.)
Tytöt 8, VP, Järvenpää
NainenT9V
T9V
NainenFutsal T13 (2004)
NainenT8E
NainenT8, VP, Mäntsälä 12.5. (11.5.), T7, VP Metsämaa 9.9., T7, VP Kirkkonummi (13.5.)
NainenT9, EP, Leppävaara
NainenFutsal T12 (2005)
NainenFutsal T12 (2006), Futsal T11 (2006)
NainenJokela TF8
NainenJokela TF8
NainenT8V
NainenT9, VP, Tuusula, T9, VP, Kirkkonummi (10.5.)
NainenTF9 Riihimäki
Nainen2007 kilpa
T8, EP, Leppävaara (8.5.)
NainenKoivukylä TF7
NainenKoivukylä TF7
NainenKoivukylä TF7
NainenT10, taso 1 Järvenpää
NainenT8, VP, Veikkola, T8, VP, Leppävaara (10.5.)
NainenTF8 Jokela
NainenTF8 Jokela
NainenT18 SM-karsinta, T18 Ykkönen
NainenT18 Nelonen, T16-18 Nelonen, T16-18 Kolmonen, TC15 Ykkönen, TC14 Ykkönen, TC14 Kakkonen
NainenELT15
NainenT14 Ykkönen, T13 Alue, T13 Ykkönen, TD12 Aluesarja, TD12 Ykkönen, TE11
NainenTC15 ELL-karsinta
NainenT14 Kakkonen, T13 Kakkonen, T12 Kakkonen, TD12 Kakkonen, TD12 Kolmonen, TE11
NainenTB18 7v7
NainenTB17
NainenTC15 ELL
NainenT13 Kolmonen, T12 Kakkonen
NainenTD13 Ykkönen, TD13 Kakkonen
NainenT13 Vitonen
NainenTB18 Kakkonen
NainenTD12 Aluesarja, TD12 Kakkonen
NainenT12 Alue, T12 Ykkönen, TD12 Ykkönen, TD12 Kakkonen, TE11
NainenT12 Kolmonen
NainenTD12 Kakkonen, TD12 7v7
NainenTF9
NainenTD12 Kolmonen
NainenT12 Vitonen
NainenTC14 Ykkönen
NainenT15 Ykkönen, TC14 Kakkonen
NainenT14 Kakkonen, TD13 Ykkönen 8v8
NainenTC14A
NainenTD12A
NainenTD13 7v7
NainenTD13 muut
NainenTD13A
A1D
A1D
ASM
ASMK
B1D
B1D
B1D
BSM
BSMK
KKI60SM
KKI65S
N1D
N1D
N2D
N 2D
Nike Hki kars
Nike Hki
Nike Hki
Nike Hki
NSCup
TB1D
TB18 SM
TBSM
TBSM
TBSM
TBSM Kar
N1D
BSMK
TBSM
FUNKarsinta
KKI55S
KKI65S
Nike Premier Cup
NikeH
Nike Hki
NikeH
NikeH
PC14 -turnaus
PLCup
PuiU
PuiU
PuiU
Kolmonen
A1D
A2D
ASM
B1D
BSM
C14
ELLKARSINTA P13
ELLKARSINTA P14
ELLKARSINTA P15
ELLKARSINTA TC
FP00
FP00
FP01
FP01
Pojat 91
FP94
Pojat 97
FP97
FP97
FP99
FP99
FP99
FP99
FT00
FT00
FT00
FT00
FT01
FT01
FT94
FT94
FT94
FT94K
FT95
FT95
FT96
FT96
FT97
FT97
FT98
FT98
FT98
HaKil
KKI55
KKTD13
PJTC14
Tkyky
N1D
A -Pojat
A -Pojat
B -Pojat
C -14 Pojat
C -15 Pojat
C -15 Pojat
C -15 Pojat
D -13 Pojat
C -14 Pojat
C -14 Pojat
C -14 Pojat
B -Tytöt
D -13 Pojat
B -Tytöt
B -Tytöt
C -15 Tytöt
B -Tytöt
C -15 Tytöt
A -Pojat
C -15 Tytöt
A -Pojat
B -Pojat
D -13 Tytöt
B -Tytöt
B -Tytöt
N1 Ykkönen