T12 Kakkonen
Virkiä YJ Virkiä YJ - BK-48/F08 BK-48/F08
8.6. 18:00
P12 Kolmonen
P12 Kakkonen
Virkiä/-08 Virkiä/-08 - Närpes Kraft Närpes Kraft
10.6. 19:00
P12 Kolmonen
Virkiä/08 Virkiä/08 - VIFK VIFK
12.6. 18:00
P17 Kakkonen
APV APV - Virkiä Virkiä
14.6. 16:00
P12 Kolmonen
Karhu Karhu - Virkiä/08 Virkiä/08
15.6. 18:00
Miesten Nelonen
Virkiä Virkiä - Ponnistus Ponnistus
16.6. 19:00
P9 Kakkonen
P9 Kakkonen
Virkiä Virkiä - SJK-j/-12 kulta SJK-j/-12 kulta
17.6. 18:00
P9 Kakkonen
SJK-j/-12 SJK-j/-12 - Virkiä Virkiä
17.6. 18:45
P9 Kakkonen
P15 Ykkönen
Virkiä YJ/2 Virkiä YJ/2 - Sepsi-78 YJ Sepsi-78 YJ
17.6. 19:00
Naisten Kolmonen
Virkiä Virkiä - SeMi/2 SeMi/2
17.6. 19:00
T12 Kakkonen
VPS-j T08 VPS-j T08 - Virkiä YJ Virkiä YJ
17.6. 19:00
P13 Kolmonen
Virkiä YJ/3 Virkiä YJ/3 - KuRy KuRy
17.6. 19:30
P12 Kakkonen
Virkiä/-08 Virkiä/-08 - VIFK VIFK
17.6. 19:30
P12 Kolmonen
Virkiä 09 Virkiä 09 - Jurva-70 Jurva-70
18.6. 18:00
P13 Nelonen
Virkiä/valkoinen Virkiä/valkoinen - LeJy/07 LeJy/07
18.6. 18:30
Miesten Kutonen
HyMy HyMy - Virkiä/2 Virkiä/2
18.6. 19:00
Miesten Kutonen
Virkiä/2 Virkiä/2 - ÖBK ÖBK
23.6. 18:30
P13 Nelonen
P12 Kakkonen
VPS-j P08 VPS-j P08 - Virkiä/-08 Virkiä/-08
23.6. 19:00
Naisten Kolmonen
IK IK - Virkiä Virkiä
24.6. 18:30
P13 Kolmonen
Jurva-70 Jurva-70 - Virkiä YJ/3 Virkiä YJ/3
24.6. 18:30
P12 Kolmonen
LUJA/Sininen LUJA/Sininen - Virkiä/08 Virkiä/08
24.6. 18:30
P15 Ykkönen
Esse IK/vit Esse IK/vit - Virkiä YJ/2 Virkiä YJ/2
24.6. 19:00
P12 Kolmonen
Virkiä 09 Virkiä 09 - APV Keltainen APV Keltainen
24.6. 19:00
Miesten Nelonen
VPS J VPS J - Virkiä Virkiä
25.6. 19:00
P17 Kakkonen
Virkiä Virkiä - Kokkola YJ Kokkola YJ
28.6. 15:00
T10 Kakkonen
FC Kuffen FC Kuffen - Virkiä Virkiä
28.6. 18:00
T10 Kakkonen
Virkiä Virkiä - Solf IK Solf IK
28.6. 19:00
P15 Ykkönen
Virkiä YJ/2 Virkiä YJ/2 - Närpes Kraft Närpes Kraft
29.6. 19:00
P13 Kolmonen
Virkiä YJ/3 Virkiä YJ/3 - Jalas Jalas
30.6. 18:30
Naisten Kolmonen
Virkiä Virkiä - Norrvalla FF Norrvalla FF
30.6. 19:00
P12 Kolmonen
VIFK VIFK - Virkiä 09 Virkiä 09
30.6. 19:00
T12 Kakkonen
Malax IF Malax IF - Virkiä YJ Virkiä YJ
1.7. 18:30
P13 Nelonen
IK IK - Virkiä/valkoinen Virkiä/valkoinen
1.7. 18:30
P12 Kakkonen
Virkiä/-08 Virkiä/-08 - SJK-j SJK-j
1.7. 19:00
Miesten Nelonen
Miesten Kutonen
KuRy KuRy - Virkiä/2 Virkiä/2
3.7. 19:00
P12 Kolmonen
Virkiä/08 Virkiä/08 - APV Keltainen APV Keltainen
5.7. 15:00
Naisten Kolmonen
I-JBK I-JBK - Virkiä Virkiä
7.7. 19:00
P13 Nelonen
P17 Kakkonen
Virkiä Virkiä - LBK LBK
20.7. 19:30
T12 Kakkonen
Virkiä YJ Virkiä YJ - I-JBK/F08 I-JBK/F08
21.7. 18:30
P12 Kolmonen
Virkiä 09 Virkiä 09 - Virkiä/08 Virkiä/08
21.7. 18:30
P12 Kakkonen
Sepsi-78 Sepsi-78 - Virkiä/-08 Virkiä/-08
22.7. 18:00
Miesten Nelonen
Virkiä Virkiä - SJK-j SJK-j
22.7. 19:00
P15 Ykkönen
FF Jaro/Vit FF Jaro/Vit - Virkiä YJ/2 Virkiä YJ/2
22.7. 19:00
P13 Kolmonen