P12 Kolmonen
Karhu Karhu - SJK-j/09 SJK-j/09
8.6. 18:00
T13 Kolmonen
Karhu Karhu - WFA/Solf IK YJ WFA/Solf IK YJ
10.6. 18:00
P12 Kolmonen
Karhu Karhu - Virkiä/08 Virkiä/08
15.6. 18:00
P14 Kakkonen
Karhu Karhu - Norrvalla/Kanu YJ Norrvalla/Kanu YJ
16.6. 19:00
P17 Kakkonen
WFA/BK-48 blue YJ WFA/BK-48 blue YJ - Karhu YJ Karhu YJ
16.6. 19:00
T13 Kolmonen
Karhu Karhu - Norrvalla FF Norrvalla FF
17.6. 18:00
P14 Kakkonen
Karhu Karhu - WFA/BK-48 YJ WFA/BK-48 YJ
23.6. 19:00
P17 Kakkonen
Karhu YJ Karhu YJ - APV APV
23.6. 19:00
P12 Kolmonen
Karhu Karhu - Närpes Kraft Gul Närpes Kraft Gul
24.6. 18:00
P10 Kakkonen
SJK-j/-11 SJK-j/-11 - Karhu Karhu
24.6. 18:00
T13 Kolmonen
FC Sport-j/T07 FC Sport-j/T07 - Karhu Karhu
24.6. 19:00
P10 Kakkonen
Karhu Karhu - SJK-j/-11 kulta SJK-j/-11 kulta
24.6. 19:00
P15 Kakkonen
Karhu-TePa YJ2 Karhu-TePa YJ2 - BK-48 YJ/2 BK-48 YJ/2
25.6. 18:00
P11 Kakkonen
Ponnistus Ponnistus - Karhu/Sininen Karhu/Sininen
27.6. 12:00
P9 Kakkonen
Ponnistus Ponnistus - Karhu Karhu
27.6. 12:00
P9 Kakkonen
Karhu Karhu - TePa TePa
27.6. 12:45
P11 Kakkonen
Karhu/Sininen Karhu/Sininen - SoPS SoPS
27.6. 13:00
P10 Kakkonen
Virkiä/valkoinen Virkiä/valkoinen - Karhu Karhu
29.6. 18:00
P14 Kakkonen
Luja YJ/3 Luja YJ/3 - Karhu Karhu
29.6. 19:00
P10 Kakkonen
Karhu Karhu - Kanu/Punainen Kanu/Punainen
29.6. 19:00
P12 Kolmonen
LUJA/Sininen LUJA/Sininen - Karhu Karhu
30.6. 18:30
T13 Kolmonen
Karhu Karhu - FC KOMU T07 FC KOMU T07
1.7. 18:00
P15 Kakkonen
KuRy KuRy - Karhu-TePa YJ2 Karhu-TePa YJ2
1.7. 18:30
P11 Kakkonen
P11 Kakkonen
SJK-j/-10 SJK-j/-10 - Karhu/Sininen Karhu/Sininen
2.7. 19:00
P17 Kakkonen
Karhu YJ Karhu YJ - Kanu Kanu
2.7. 19:00
P12 Kolmonen
Jurva-70 Jurva-70 - Karhu Karhu
20.7. 18:30
T13 Kolmonen
Karhu Karhu - Sporting Kristina Sporting Kristina
22.7. 18:00
P14 Kakkonen
WFA/VIFK YJ 2 WFA/VIFK YJ 2 - Karhu Karhu
23.7. 19:00
P15 Kakkonen
FC-92 YJ FC-92 YJ - Karhu-TePa YJ2 Karhu-TePa YJ2
25.7. 15:00
P12 Kolmonen
Karhu Karhu - VIFK VIFK
27.7. 19:00
P9 Kakkonen
Karhu Karhu - APV/Musta APV/Musta
28.7. 18:00
P9 Kakkonen
APV/Keltainen APV/Keltainen - Karhu Karhu
28.7. 18:45
P14 Kakkonen
Karhu Karhu - IK IK
28.7. 19:00
P17 Kakkonen
FC KIISTO FC KIISTO - Karhu YJ Karhu YJ
28.7. 19:00
P11 Kakkonen
Karhu/Sininen Karhu/Sininen - Jalas Jalas
29.7. 18:00
P11 Kakkonen
T13 Kolmonen
APV APV - Karhu Karhu
29.7. 19:00
P8 Kakkonen
Karhu/Sininen Karhu/Sininen - APV/musta APV/musta
31.7. 18:00
P8 Kakkonen
P8 Kakkonen
APV/musta APV/musta - Karhu/Valkoinen Karhu/Valkoinen
31.7. 18:45
P8 Kakkonen
T13 Kolmonen
Kanu Kanu - Karhu Karhu
1.8. 14:00
P10 Kakkonen
Sepsi-78/Sininen Sepsi-78/Sininen - Karhu Karhu
1.8. 14:10
P15 Kakkonen
P10 Kakkonen
Karhu Karhu - Sepsi-78/Valkoinen Sepsi-78/Valkoinen
1.8. 15:10
P11 Kakkonen
Karhu/Sininen Karhu/Sininen - IK IK
4.8. 18:00
P12 Kolmonen
APV Keltainen APV Keltainen - Karhu Karhu
4.8. 19:00
P17 Kakkonen
Karhu YJ Karhu YJ - VIFK B2 VIFK B2
4.8. 19:00
P11 Kakkonen