Miesten Kutonen
EuPa 2 EuPa 2 - Nasta Nasta
21.7. 18:00
P10 Kakkonen
KOPA KOPA - Nasta Nasta
21.7. 18:00
P8 Kakkonen
Nasta Nasta - LLuja Keltainen LLuja Keltainen
21.7. 18:00
P10 Kakkonen
Nasta Nasta - FC Rauma FC Rauma
21.7. 18:25
P8 Kakkonen
Nasta Nasta - FC Rauma Valkoinen FC Rauma Valkoinen
21.7. 18:30
P8 Kakkonen
FC Jazz White FC Jazz White - Nasta Nasta
21.7. 19:00
P10 Kakkonen
Nasta Nasta - FC Eurajoki/P2010 FC Eurajoki/P2010
21.7. 19:15
P8 Kakkonen
Karhu-Futis Otsot Karhu-Futis Otsot - Nasta Nasta
21.7. 19:30
P10 Kakkonen
MuSa/T10 MuSa/T10 - Nasta Nasta
21.7. 19:40
Miehet 40 8v8
Nasta Nasta - P-Iirot/Höntsijät P-Iirot/Höntsijät
23.7. 19:30
T13 Kolmonen
Nasta Nasta - TuNL/T07 TuNL/T07
27.7. 19:00
P9 Ykkönen
Nasta Nasta - TOVE Green TOVE Green
28.7. 17:00
P9 Ykkönen
Koitto Koitto - Nasta Nasta
28.7. 18:00
T15 8v8
Nasta Nasta - MuSa MuSa
28.7. 18:00
P9 Ykkönen
MuSa/white MuSa/white - Nasta Nasta
28.7. 18:30
P9 Ykkönen
Nasta Nasta - PTU Red PTU Red
28.7. 19:00
P15 Kolmonen
Nasta Nasta - SalPa/FC Halikko YJ2 SalPa/FC Halikko YJ2
30.7. 17:00
P12 Kolmonen
LLuja LLuja - Nasta Nasta
30.7. 19:00
P11 Ykkönen
Nasta Nasta - FC Eurajoki/musta FC Eurajoki/musta
1.8. 13:00
P11 Ykkönen
P-Iirot sininen P-Iirot sininen - Nasta Nasta
1.8. 14:00
P11 Ykkönen
MuSa/White MuSa/White - Nasta Nasta
1.8. 14:30
Miesten Kutonen
Nasta Nasta - LuVe LuVe
1.8. 15:00
P11 Ykkönen
Nasta Nasta - TOVE TOVE
1.8. 15:00
Miehet 40 8v8
ReKu ReKu - Nasta Nasta
4.8. 19:00
P8 Kakkonen
MuSa/White MuSa/White - Nasta Nasta
5.8. 17:30
P8 Kakkonen
EuPa Blue EuPa Blue - Nasta Nasta
5.8. 18:00
P8 Kakkonen
Nasta Nasta - FC Jazz White FC Jazz White
5.8. 19:00
P8 Kakkonen
Nasta Nasta - FC HaPo FC HaPo
5.8. 19:30
P15 Kolmonen
KSF/P05/06 KSF/P05/06 - Nasta Nasta
6.8. 18:30
Miesten Kutonen
FC Eurajoki/II FC Eurajoki/II - Nasta Nasta
6.8. 19:00
T13 Kolmonen
LLuja 2 LLuja 2 - Nasta Nasta
6.8. 19:00
P10 Kakkonen
Koitto/P10 Black Koitto/P10 Black - Nasta Nasta
9.8. 12:00
P10 Kakkonen
Nasta Nasta - FC Eurajoki/P2010 FC Eurajoki/P2010
9.8. 12:30
P10 Kakkonen
Nasta Nasta - KaPa White KaPa White
9.8. 13:30
P10 Kakkonen
TOVE White TOVE White - Nasta Nasta
9.8. 14:00
P9 Ykkönen
Nasta Nasta - PTU Red PTU Red
10.8. 18:00
P9 Ykkönen
Nasta Nasta - FC Jazz Red FC Jazz Red
10.8. 18:30
P9 Ykkönen
EuPa EuPa - Nasta Nasta
10.8. 19:00
P12 Kolmonen
Nasta Nasta - MuSa White MuSa White
11.8. 18:00
P15 Kolmonen
Nasta Nasta - LLuja LLuja
12.8. 18:00
Miehet 40 8v8
FC Ulvila FC Ulvila - Nasta Nasta
12.8. 19:00
T15 8v8
Nasta Nasta - Peimari Utd Peimari Utd
14.8. 19:00
T13 Kolmonen
Nasta Nasta - FC Halikko FC Halikko
15.8. 14:00
Miesten Kutonen
FC HaPo 2 FC HaPo 2 - Nasta Nasta
15.8. 15:00
P11 Ykkönen
Nasta Nasta - FC Eurajoki/musta FC Eurajoki/musta
16.8. 14:30
P11 Ykkönen
P-Iirot sininen P-Iirot sininen - Nasta Nasta
16.8. 15:00
P11 Ykkönen
Nasta Nasta - TOVE TOVE
16.8. 15:30
P11 Ykkönen
MuSa/White MuSa/White - Nasta Nasta
16.8. 16:00
P8 Kakkonen
Nasta Nasta - Karhu-Futis Otsot Karhu-Futis Otsot
17.8. 17:30
P8 Kakkonen
Nasta Nasta - FC HaPo FC HaPo
17.8. 18:00