Seuran joukkueet

NainenT13 Vitonen, T12 Kolmonen, T12 Nelonen, T11, taso 3 Rajamäki, T11, taso 3 Nurmijärvi, T11, TE10 Rajamäki, TE10 Jokela, TF9 Jokela, TE10
Mies3D
MiesScup
MiesScup4
Mies3D
MiesMiehet Nelonen, Regions Cup, Miehet Kolmonen, Miesten Respect Suomen Cup, Kolmonen, Respect Suomen Cup
MiesSiirtyvät pelikiellot, P17 Kakkonen, P17 Kolmonen, C15 Ykkönen, C14 Kakkonen, C14 Ykkönen
MiesFutsal Nelonen
MiesMiehet Kutonen, Miehet Vitonen, Regions Cup, Kutonen
NainenN3D
NainenN3D
NainenN4D, N3D
NainenN Nelonen
NainenN4D
Futsal Naiset Kolmonen, Futsal Naiset Harraste
NainenNaisten Suomen Cup - Muut sarjatasot, Naiset Vitonen, Naisten Suomen Cup 2019-2020, Naiset Harraste 7v7
NainenNaiset Nelonen
MiesA19 = P89
MiesA2D
MiesA2D, A3D
MiesA3D
MiesB16
MiesB16
MiesB16
MiesB17 = P91
MiesB2D, B3D
MiesB2D, B3D
MiesB3D
MiesC14
MiesC14A
MiesC15A
MiesC15Y
MiesD12A
MiesD12Y
MiesD13A
MiesD13Y
MiesF9 = P98
MiesF9 = P98
Pojat 2007
MiesP11, taso 1, Rajamäki, P11, P11, taso 1, Klaukkala, Pojat 10, taso 1, Rajamäki, P10, taso 1, Jokela, P10
MiesPE11 Rajamäki
MiesPE11 Rajamäki
MiesFP97
MiesP12 Kakkonen , P12 Kolmonen , Pojat 11, taso 2, Mäntsälä, P11, P10, taso 1 Nurmijärvi, P10, PF9 Veikkola, PF9 Leppävaara, F9
MiesP11, taso 2, Rajamäki, P11, P11, taso 2, Järvenpää, P10, taso 3, Klaukkala, P10
MiesP11, taso 2, Klaukkala
Pojat 2008
MiesP13 Nelonen 8v8, P13 Vitonen 8v8, P12 Kolmonen, P11, taso 2 Porvoo, P11, PE10 Rajamäki, PE10 Kirkkonummi, E10, PF9 Nummela
MiesVeikkola PE11
MiesVeikkola PE11
Pojat 2010 Enemmän pelanneet
MiesP10, taso 2, Mäntsälä, P10, P10, taso 2, Veikkola
Pojat 2010 Vähemmän pelanneet
MiesP12 Kolmonen , P12 Nelonen, P11, P10, taso 3 Rajamäki, P10, taso 2 Jokela, P10, PF9 Jokela, PF9 Leppävaara, F9
MiesP10, taso 3, Mäntsälä, P10, P9, VP, Leppävaara (9.5.)
MiesP13 Kolmonen 8v8, P12 Ykkönen, P12 Kakkonen, P11, PE10 Mäntsälä, PE10 Sipoo, E10, F9
MiesMinihuuhkajapäivät P10 (2009)
MiesP9, EP, Tuusula, P9, P9, EP, Leppävaara (9.5.), Pojat 8, EP, Rajamäki, P8, P7, EP Järvenpää 9.9.
P9, EP, Leppävaara (9.5.)
MiesP9, EP, Leppävaara (9.5.), P9
MiesP9, VP, Tuusula, P9, P9, VP, Kirkkonummi (10.5.), Pojat 8, EP, Rajamäki, P8
MiesPF8 Järvenpää
MiesP8, EP, Järvenpää 12.5.
Pojat 8, VP, Rajamäki
MiesP9, EP Koivukylä, PF8 Rajamäki/LA, PF8 Kirkkonummi, PF7 Nummela
MiesP9, EP Koivukylä
MiesP14 Vitonen, Veikkola PF9
MiesVeikkola PF9
Pojat 7, EP, Kirkkonummi
P8, EP, Veikkola
P8, EP, Veikkola
MiesP8, VP, Järvenpää 12.5. (7.5.)
MiesP7, EP, Koivukylä 12.5. (11.5.)
Pojat 7, VP, Kirkkonummi
Pojat 7, VP, Kirkkonummi
Pojat 7, VP, Kirkkonummi
MiesP9, VP Sipoo, PF8 Rajamäki/SU, PF8 Kirkkonummi, PF7 Nummela
MiesP8, VP Hanko (13.5.), PF8 Rajamäki/SU, PF8 Kirkkonummi
MiesP7, VP Järvenpää 9.9., P8, PF8 Veikkola
MiesPF8 Rajamäki/SU
MiesP7, VP, Metsämaa 12.5. (10.5.)
MiesP8, VP, Kauniainen, P7, VP, Metsämaa 12.5. (10.5.)
P8, VP, Metsämaa (8.5.)
MiesFutsal C14, FP02
MiesFutsal P16 (2002), Futsal P15 (2002)
P7, EP, Veikkola, P7, EP, Söderkulla (8.5.)
MiesVeikkola PF8
MiesVeikkola PF8
MiesPojat D13 haaste
MiesPojat D13 harraste
P7, VP, Kauniainen, P7, VP, Veikkola (6.5.)
MiesKirkkonummi PF7
MiesKirkkonummi PF7
MiesKirkkonummi PF7
P13K
MiesFutsal P10 (2009)
MiesFutsal P10 (2009)
P13H
MiesP20 SM-karsinta, P20 Ykkönen, P20 SM H, P20 Kakkonen, A20 Kakkonen, A20 Kolmonen, A19 Kakkonen, A19 Kolmonen
MiesA20 Kolmonen
MiesP7, VP Hanko (13.5.), P8
MiesB17 Kakkonen, B17 Kolmonen
MiesB17 Kakkonen
MiesP17 Kakkonen
MiesP17 Kolmonen, P17 Nelonen
MiesP15 Ykkönen, P14 Ykkönen, D13 Ykkönen 8v8, D13 Kakkonen 8v8, D12 Ykkönen
MiesP15 Kakkonen, P14 Kakkonen, D13 Kakkonen 8v8, D12 Kakkonen
MiesP17 Nelonen
P15 8v8, P14 8v8,
MiesP15 Kolmonen, P14 Kakkonen, P13 Kakkonen 8v8, P13 Kolmonen 8v8, D12 Ykkönen, D12 Kakkonen
P15 Nelonen, P14 Kolmonen
MiesP14 Kolmonen, P13 Kolmonen 8v8, D12 Kakkonen, D12 Kolmonen
MiesP14 Kolmonen
MiesB3D
MiesP13 Kolmonen 8v8, P12 Kakkonen, P12 Kolmonen, E11, E10
MiesC15 Kolmonen
MiesC14 Kakkonen, D13 Ykkönen
MiesC15 Kolmonen, C14 Kolmonen
MiesC15Y
MiesD13 7v7
MiesD12 7v7
MiesD12A
MiesP11
MiesD13 Kakkonen, D13 Kolmonen
MiesP9
MiesD13 Kolmonen 8v8, D12 7v7
MiesP15 Kakkonen
MiesE11
MiesE11
MiesE11
MiesP15 Kolmonen
MiesP12 Ykkönen, P12 Kakkonen, E11, E10
MiesF9
MiesF8
MiesP13 Kolmonen 8v8
MiesE11
MiesE10
MiesF8
NainenTB16 = T93
NainenTB16
NainenTB17
NainenTB17
NainenTB18 = T91
NainenTB18
NainenTB18
NainenTC14 = T94
NainenTC14
NainenTC14
NainenTC14 muut
NainenTC15 = T93
NainenTC15
NainenTC15Y
NainenTD13 = T96
NainenTD13
NainenTD13
NainenT15 Ykkönen, TC14 8v8, Tytöt -02
NainenTC14 Kakkonen, Tytöt -02
Tytöt 2008/2009
Tytöt 2008/2009
NainenTE11 Mäntsälä, TE11 Espoonlahti
NainenTE11 Mäntsälä, TE11 Espoonlahti
Tytöt 11, taso 3, Kirkkonummi
NainenT11, taso 3, Rajamäki (19.4.)
Tytöt 10, taso 2, Kirkkonummi
Tytöt 10, taso 2, Kirkkonummi
NainenT10, taso 2, Kirkkonummi
NainenT11, taso 2, Rajamäki, T11, T11, taso 1/2, Klaukkala
NainenT11, taso 2, Rajamäki, T11, T11, taso 1/2, Klaukkala
NainenKirkkonummi TE11
NainenT10, taso 3, Kirkkonummi (23.4.)
NainenRajamäki TE10
T10H
T10H
NainenT13 Kakkonen, T13 Kolmonen, T12-15 Alue H, T12 Ykkönen, T11, taso 2 Rajamäki, T11, taso 1-2 Jokela, T11, TE10 Rajamäki, TE10
Tytöt 9EPVP, Tammisaari
NainenT9, VP, Mäntsälä (11.5.)
Tytöt 8, VP, Järvenpää
NainenTE11 Kirkkonummi
NainenJokela TF9
NainenT9, VP, Tuusula, T10, T9, EP, Leppävaara
NainenTE10 Jokela
Tytöt 7, VP, Järvenpää
NainenT9
NainenTF9 Riihimäki
NainenTF9 Riihimäki
T8, EP, Leppävaara (8.5.)
NainenTF9 Järvenpää
T8, VP, Veikkola, T8, VP, Leppävaara (10.5.)
NainenT9, VP Metsämaa
NainenT9, VP Metsämaa
NainenT9, VP Kirkkonummi, T10, T9
NainenT15 Kakkonen, T15 Ykkönen, T14 Kakkonen, T13 Kolmonen, TD12 Kakkonen, TD12 Kolmonen
NainenTB17
NainenT13 Kakkonen
NainenT13 Kolmonen
NainenTC15 Ykkönen, TC15 Kakkonen
NainenT10
NainenT12 Kakkonen, TE11, TE10
NainenTF9
NainenTD12 7v7
NainenT9
NainenTB17
Naisten harraste Futsal-Nelonen
M2D
A1D
N2D
Suomen Cup4
Nuoret
Kolmonen
B16
B1D
FP00
FP00
FP95
FP95K
FP96
FP97
FP97
FP97
M Muut
A -Pojat
A -Pojat
B -Pojat
A -Pojat
A -Pojat
B -Pojat
B -Pojat
B -Tytöt
M2 Kakkonen
M2 Kakkonen
N2 Kakkonen
A I -Pojat
M2 Kakkonen
M2 Kakkonen
M2 Kakkonen
M2 Kakkonen