P14 Vitonen
Nopsa Nopsa - PeKa PeKa
klo 18:15
P12 Kakkonen
PEPO PEPO - PeKa PeKa
klo 19:30
T15 Kolmonen
PeKa PeKa - FC Loviisa FC Loviisa
Huomenna 19:00
Miesten Kolmonen
Ri-Pa Ri-Pa - PeKa PeKa
4.7. 14:00
P10
FC KTP Juniorit FC KTP Juniorit - PeKa PeKa
4.7. 14:00
Miesten Kolmonen
KJP Sudet KJP Sudet - PeKa PeKa
16.7. 18:30
Miesten Vitonen
PeKa/2 PeKa/2 - Kumu JT/edustus Kumu JT/edustus
21.7. 19:00
Miesten Kolmonen
PeKa PeKa - Edustus IPS Edustus IPS
22.7. 19:00
P12 Kakkonen
PeKa PeKa - FCFJ/Valkoinen 2 FCFJ/Valkoinen 2
26.7. 13:00
Naiset Harraste kotikenttäsarja
KoiPS/Kottaraiset KoiPS/Kottaraiset - PeKa PeKa
27.7. 21:00
P12 Kakkonen
FC Reipas FC Reipas - PeKa PeKa
29.7. 18:15
Miesten Vitonen
VoPpK VoPpK - PeKa/2 PeKa/2
29.7. 18:30
T15 Kolmonen
Jäntevä Jäntevä - PeKa PeKa
30.7. 19:00
Miesten Kolmonen
PeKa PeKa - STPS STPS
2.8. 15:00
P14 Vitonen
PeKa PeKa - HJK/West kelt HJK/West kelt
3.8. 18:00
Miesten Vitonen
PeKa/2 PeKa/2 - Naseva Naseva
4.8. 19:00
Miesten Kolmonen
PeKa PeKa - Union Plaani Union Plaani
4.8. 19:00
Naiset Harraste kotikenttäsarja
PeKa PeKa - KP-75/Oikkupolvet KP-75/Oikkupolvet
4.8. 19:00
T15 Kolmonen
PeKa PeKa - RiPS/valkoinen RiPS/valkoinen
7.8. 19:00
Naiset Harraste kotikenttäsarja
FC NoJa FC NoJa - PeKa PeKa
10.8. 20:00
P11
MYPA MYPA - PeKa/Punainen PeKa/Punainen
11.8. 18:00
P10
PeKa PeKa - FC KTP Juniorit/kel FC KTP Juniorit/kel
12.8. 17:45
Miesten Vitonen
P11
PeKa/Valkoinen PeKa/Valkoinen - Sudet Sudet
13.8. 17:30
T15 Kolmonen
FC Reipas/Nopsa YJ FC Reipas/Nopsa YJ - PeKa PeKa
13.8. 18:00
P12 Vitonen
PeKa/2 PeKa/2 - Nopsa Nopsa
13.8. 18:30
P14 Vitonen
VJS/Valkoinen C VJS/Valkoinen C - PeKa PeKa
15.8. 13:00
Miesten Kolmonen
SavU SavU - PeKa PeKa
15.8. 15:00
P12 Kakkonen
PeKa PeKa - Sudet/KAJO YJ Sudet/KAJO YJ
16.8. 13:00
P12 Vitonen
Purha/sin Purha/sin - PeKa/2 PeKa/2
17.8. 18:30
Naiset Harraste kotikenttäsarja
PeKa PeKa - SibboV/Ladies SibboV/Ladies
18.8. 19:00
Miesten Kolmonen
KyPa KyPa - PeKa PeKa
19.8. 18:00
Miesten Vitonen
PeKa/2 PeKa/2 - HAlku HAlku
19.8. 19:00
P14 Vitonen
PeKa PeKa - PPJ/Epsilon PPJ/Epsilon
20.8. 18:10
P10
PeKa PeKa - FCFJ FCFJ
21.8. 18:15
P12 Kakkonen
FC Kuusysi FC Kuusysi - PeKa PeKa
21.8. 19:30
T15 Kolmonen
PeKa PeKa - HyPS/Punainen HyPS/Punainen
23.8. 13:00
P12 Kakkonen
FC KTP Juniorit/vihr FC KTP Juniorit/vihr - PeKa PeKa
25.8. 18:00
P10
PeKa PeKa - Sudet Sudet
25.8. 18:15
Naiset Harraste kotikenttäsarja
PeKa PeKa - RPS/Ladyt RPS/Ladyt
25.8. 20:00
P11
FC Loviisa FC Loviisa - PeKa/Punainen PeKa/Punainen
26.8. 18:00
P12 Vitonen
PeKa/2 PeKa/2 - Sudet/KAJO YJ2 Sudet/KAJO YJ2
27.8. 18:30
Miesten Vitonen
PK-09 PK-09 - PeKa/2 PeKa/2
27.8. 19:30
P14 Vitonen
SibboV/Blå SibboV/Blå - PeKa PeKa
28.8. 18:00
Miesten Vitonen
PeKa/2 PeKa/2 - RiPS/2 RiPS/2
1.9. 19:00
P10
FCFJ/Valkoinen2 FCFJ/Valkoinen2 - PeKa PeKa
2.9. 18:00