Naisten Kakkonen
TKT TKT - TPS/2 TPS/2
25.4.
Miehet 50 8v8
Jyske Jyske - TPS TPS
14.4. 19:30
Naisten 8v8
TuWe 4 TuWe 4 - TPS TPS
15.4. 20:00
P9 Liiga
TPS/musta TPS/musta - FC Inter Mustat FC Inter Mustat
18.4. 10:30
P9 Liiga
P9 Liiga
TPS/musta TPS/musta - FC Jazz United FC Jazz United
18.4. 11:30
P9 Liiga
FC RP FC RP - TPS/musta TPS/musta
18.4. 12:00
P7 Liiga
P7 Liiga
FC Jazz Red FC Jazz Red - TPS/valkoinen TPS/valkoinen
18.4. 14:40
P7 Liiga
MuSa/White MuSa/White - TPS/valkoinen TPS/valkoinen
18.4. 15:20
T8 Ykkönen
MaPS/valkoinen MaPS/valkoinen - TPS TPS
18.4. 16:00
T8 Ykkönen
FC Rauma FC Rauma - TPS TPS
18.4. 16:30
T8 Ykkönen
TPS TPS - KaaPo/Musta KaaPo/Musta
18.4. 17:30
T8 Ykkönen
TPS TPS - Wilpas Wilpas
18.4. 18:00
P9 Liiga
P9 Liiga
FC Halikko FC Halikko - TPS/valkoinen TPS/valkoinen
19.4. 10:25
P9 Liiga
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
P9 Liiga
Wilpas Wilpas - TPS/valkoinen TPS/valkoinen
19.4. 11:40
P12 Ykkönen
FC Jazz FC Jazz - TPS Musta TPS Musta
19.4. 12:00
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
P7 Liiga
P7 Liiga
MuSa/Black MuSa/Black - TPS/musta TPS/musta
19.4. 14:25
P7 Liiga
TPS/musta TPS/musta - Wilpas Wilpas
19.4. 14:50
P7 Liiga
P12 Kakkonen
Naisten 8v8
TPS TPS - RaiFu harraste RaiFu harraste
21.4. 20:00
P12 Ykkönen
LeKi-futis LeKi-futis - TPS/08 TPS/08
23.4. 18:30
Miesten Kolmonen
VG-62 VG-62 - TPS 2 TPS 2
24.4. 18:30
P17 Kolmonen
PIF PIF - TPS/3 TPS/3
25.4. 14:00
P8 Liiga
TPS/musta TPS/musta - SalPa P12 SalPa P12
25.4. 15:20
P8 Liiga
TPS/valkoinen TPS/valkoinen - PIF PIF
25.4. 15:20
P8 Liiga
P8 Liiga
Lieto Punainen Lieto Punainen - TPS/musta TPS/musta
25.4. 16:10
P8 Liiga
TPS/valkoinen TPS/valkoinen - TPS/musta TPS/musta
25.4. 16:35
P8 Liiga
P8 Liiga
TPS/musta TPS/musta - LTU/keltainen LTU/keltainen
25.4. 17:25
T9 Ykkönen
TPS TPS - PIF PIF
26.4. 10:00
T9 Ykkönen
KSF/F11 KSF/F11 - TPS TPS
26.4. 10:30
P10 Ykkönen
T9 Ykkönen
Lieto T12 Lieto T12 - TPS TPS
26.4. 11:15
P10 Ykkönen
P10 Ykkönen
PIF PIF - TPS/mustavalkoinen TPS/mustavalkoinen
26.4. 12:00
P10 Ykkönen
TPS/mustavalkoinen TPS/mustavalkoinen - FC RP FC RP
26.4. 12:30
T11 Liiga
TPS/musta TPS/musta - RaiFu vihreä RaiFu vihreä
26.4. 13:00