P10
FC POHU/valkoinen FC POHU/valkoinen 3 - 6 LPS/musta LPS/musta
klo 17:30
T10 5v5
LPS LPS 2 - 6 Valtti/Vihreä Valtti/Vihreä
klo 18:00
P8
LPS LPS - Gnistan/Keltainen Gnistan/Keltainen
klo 19:00
P9
LPS/musta LPS/musta 14 - 6 HJK/Töölö val HJK/Töölö val
klo 19:10
P10
LPS/vihreä LPS/vihreä - Gnistan/sininen 2 Gnistan/sininen 2
Huomenna 19:15
P17 Nelonen
LPS LPS - Valtti/Keltainen Valtti/Keltainen
Huomenna 20:05
T12 Kolmonen
LPS LPS - HJK/City val HJK/City val
13.8. 18:00
Naiset Harraste Kakkonen
HPS/Revähdysvaara HPS/Revähdysvaara - LPS LPS
13.8. 18:45
T11
LePa/musta LePa/musta - LPS LPS
13.8. 19:35
Miesten Nelonen
NouLa NouLa - LPS/Kuninkaat LPS/Kuninkaat
13.8. 20:00
Miehet 35
LPS LPS - GNU GNU
13.8. 21:00
P8
Kulps/Musta Kulps/Musta - LPS LPS
14.8. 18:00
Miesten Kolmonen
HerTo HerTo - LPS LPS
14.8. 19:00
P10
LPS LPS - MPS/Musta MPS/Musta
14.8. 19:05
P9
SISU/Sininen SISU/Sininen - LPS/punainen LPS/punainen
14.8. 19:30
P12 Kolmonen
P12 Vitonen
Valtti/Vihreä Valtti/Vihreä - LPS/vihreä LPS/vihreä
15.8. 13:15
P20 Kakkonen
HJK/West HJK/West - LPS LPS
15.8. 14:30
P14 Kakkonen
MPS MPS - LPS LPS
16.8. 13:00
P14 Nelonen
PPJ/Alfa PPJ/Alfa - LPS/vihreä LPS/vihreä
16.8. 14:00
P12 Kakkonen
Valtti/IHU Valkoinen Valtti/IHU Valkoinen - LPS LPS
16.8. 16:30
P10
HJK/East sin HJK/East sin - LPS LPS
17.8. 18:00
P10
Miehet 40
PPV PPV - LPS LPS
17.8. 19:45
P8
HPS HPS - LPS LPS
18.8. 17:30
P11
LPS LPS - EPS/Musta A EPS/Musta A
18.8. 18:55
Naiset Harraste Kakkonen
LPS LPS - HFB HFB
18.8. 20:15
P8
HJK/East sin HJK/East sin - LPS/musta LPS/musta
19.8. 17:30
Miesten Nelonen
LPS/Kuninkaat LPS/Kuninkaat - OPedot OPedot
19.8. 19:15
P14 Nelonen
LPS/vihreä LPS/vihreä - KäPa/AC KäPa/AC
19.8. 20:00
Miehet Harraste Vitonen
LPS LPS - Rööperin Nulikat Rööperin Nulikat
19.8. 20:15
P10
PK-35/musta PK-35/musta - LPS/musta LPS/musta
20.8. 18:40
P11
HPS/vihreä HPS/vihreä - LPS/musta LPS/musta
20.8. 19:00
T12 Kolmonen
HPS/vihreä HPS/vihreä - LPS LPS
20.8. 19:00
P12 Vitonen
HJK/East val HJK/East val - LPS/vihreä LPS/vihreä
20.8. 19:15
Miehet 35
PuM/Pantterit PuM/Pantterit - LPS LPS
20.8. 20:45
P11
PuiU/valkoinen PuiU/valkoinen - LPS/vihreä LPS/vihreä
21.8. 17:30
T13 Vitonen
HooGee/Pandat HooGee/Pandat - LPS LPS
21.8. 18:00
Miesten Kolmonen
LPS LPS - Töölön Taisto Töölön Taisto
21.8. 19:30
P17 Nelonen
HooGee/Frendit HooGee/Frendit - LPS LPS
21.8. 20:30
P12 Kakkonen
LPS LPS - FC Viikingit/pun FC Viikingit/pun
22.8. 12:00
T10 5v5
LPS LPS - FC Viikingit/valkoinen FC Viikingit/valkoinen
22.8. 12:00
P9
LPS/musta LPS/musta - HJK/Munkka val HJK/Munkka val
22.8. 13:10
T11
LPS LPS - EBK/Sininen EBK/Sininen
22.8. 13:10
P14 Kakkonen
LPS LPS - I-HK/sininen I-HK/sininen
22.8. 14:45