Naisten Kolmonen
FC KTP FC KTP - KJP Sudet KJP Sudet
24.7.
P10
FC KTP Juniorit/kel FC KTP Juniorit/kel 3 - 1 Sudet Sudet
klo 12:00
T18 Kakkonen
FC SIILI FC SIILI 0 - 2 KJP YJ KJP YJ
klo 12:00
P14 Ykkönen
KJP/YJ KJP/YJ 1 - 7 FC Lahti FC Lahti
klo 14:30
P9
Sudet Sudet 5 - 4 HaPK/Valkoinen HaPK/Valkoinen
klo 15:00
Naisten Kolmonen
KAJO KAJO - KJP Sudet KJP Sudet
8.7. 19:00
Miesten Kolmonen
KJP Sudet KJP Sudet - PeKa PeKa
16.7. 18:30
T15 Ykkönen
KJP/YJ KJP/YJ - PU-62 PU-62
19.7. 17:30
Miesten Kolmonen
HaPK Edustus HaPK Edustus - KJP Sudet KJP Sudet
22.7. 18:30
P12 Kakkonen
Sudet/KAJO YJ Sudet/KAJO YJ - PEPO PEPO
23.7. 18:00
P14 Ykkönen
KJP/YJ KJP/YJ - MP/Sininen MP/Sininen
25.7. 12:00
T18 Kakkonen
Pallokissat/2 Pallokissat/2 - KJP YJ KJP YJ
26.7. 13:00
P12 Kakkonen
Naisten Kolmonen
KJP Sudet KJP Sudet - PEPO PEPO
29.7. 19:30
Miesten Kolmonen
KJP Sudet KJP Sudet - Liry Liry
30.7. 18:30
P15 Kolmonen
Jäntevä Jäntevä - KJP/YJ2 KJP/YJ2
30.7. 18:30
P14 Kolmonen
FCFJ/Akilles YJ FCFJ/Akilles YJ - KJP/YJ2 KJP/YJ2
4.8. 18:00
P15 Kolmonen
KJP/YJ2 KJP/YJ2 - JäPS/sininen JäPS/sininen
4.8. 19:00
T15 Ykkönen
I-HK/Sin I-HK/Sin - KJP/YJ KJP/YJ
4.8. 19:45
P11
FC Loviisa FC Loviisa - Sudet Sudet
5.8. 18:30
P12 Kakkonen
P13 Kakkonen
Miesten Kolmonen
Ri-Pa Ri-Pa - KJP Sudet KJP Sudet
7.8. 19:00
P14 Ykkönen
FC Kuusysi FC Kuusysi - KJP/YJ KJP/YJ
7.8. 19:30
T18 Kakkonen
KJP YJ KJP YJ - FC SIILI FC SIILI
8.8. 14:30
P10
Sudet Sudet - FCFJ/Valkoinen2 FCFJ/Valkoinen2
11.8. 18:45
P14 Ykkönen
KJP/YJ KJP/YJ - HJK/Sininen HJK/Sininen
11.8. 19:45
P9
MYPA MYPA - Sudet Sudet
12.8. 18:00
P14 Kolmonen
JoKi/musta JoKi/musta - KJP/YJ2 KJP/YJ2
12.8. 19:00
T15 Ykkönen
KJP/YJ KJP/YJ - NJS NJS
12.8. 19:30
P11
PeKa/Valkoinen PeKa/Valkoinen - Sudet Sudet
13.8. 17:30
P12 Vitonen
Sudet/KAJO YJ2 Sudet/KAJO YJ2 - Purha/sin Purha/sin
13.8. 18:00
Miesten Kolmonen
KJP Sudet KJP Sudet - Edustus IPS Edustus IPS
13.8. 18:30
P15 Kolmonen
MU MU - KJP/YJ2 KJP/YJ2
14.8. 18:00
P13 Kakkonen
T18 Kakkonen
KJP YJ KJP YJ - PU-62/2 PU-62/2
14.8. 19:30
P14 Ykkönen
KJP/YJ KJP/YJ - EPS/Akatemia EPS/Akatemia
15.8. 14:30
P12 Kakkonen
PeKa PeKa - Sudet/KAJO YJ Sudet/KAJO YJ
16.8. 13:00
P14 Kolmonen
Naisten Kolmonen
STPS STPS - KJP Sudet KJP Sudet
16.8. 14:00
P10
Sudet/ musta Sudet/ musta - Union Plaani Union Plaani
18.8. 18:15
P11
Sudet Sudet - Union Plaani/keltain Union Plaani/keltain
18.8. 18:45
Naisten Kolmonen
KJP Sudet KJP Sudet - PU-62 PU-62
19.8. 19:30
P12 Vitonen
Sudet/KAJO YJ2 Sudet/KAJO YJ2 - Nopsa Nopsa
20.8. 18:00
Miesten Kolmonen
KJP Sudet KJP Sudet - Union Plaani Union Plaani
20.8. 18:30
P14 Kolmonen
KJP/YJ2 KJP/YJ2 - I-HK/ Valkoinen I-HK/ Valkoinen
20.8. 19:45
P13 Kakkonen
HaPK HaPK - Sudet/Kumu JT YJ Sudet/Kumu JT YJ
21.8. 19:00
P10
FC KTP Juniorit FC KTP Juniorit - Sudet Sudet
22.8. 12:00