Seuran joukkueet

MiesMiesten Futsal-Nelonen,
MiesVeikkola PF8
NainenT13 Kolmonen, T13 Nelonen, Tytöt 11, taso 3, Kirkkonummi, T11, taso 3, Rajamäki (19.4.), T12 Kakkonen, T11, taso 3 Nurmijärvi, TE10 Rajamäki, TE10 Jokela, Tytöt E10 (-06), TF9 Riihimäki
NainenTF9 Jokela, TF8 Jokela
Mies3D
Mies3D
Mies3D
Mies3D
MiesMiesten Kolmonen, Miehet Kolmonen, Siirtyvät pelikiellot, Kolmonen
MiesP17 Kakkonen, P17 Kolmonen, Siirtyvät pelikiellot, P17 Ykkönen, B17 Kakkonen
Ykkönen, Miesten Suomen Cup, Harjoitusottelut (M1), Kolmonen H, Träningsmatcher 2019, Miesten Respect Suomen Cup, Respect Suomen Cup
KKI 35 Valio
NainenN Kolmonen
NainenN3D
NainenN4D
NainenN4D
NainenN4D
NainenFutsal Naiset Kakkonen, N4D
NainenN5D
NainenB-Cuppi, Naiset, VP, Naiset
NainenNaiset
NainenNaiset Kolmonen, Naisten Respect Suomen Cup, Naisten Suomen Cup - Muut sarjatasot, Naiset Nelonen
TB17, TB16, TC15 Alue, TC15 Ykkönen
MiesA2D
MiesB16 = P92
MiesB16
MiesB16
MiesB17
MiesB2D
MiesB2D, B3D
MiesA2D, B2D
MiesB3D
MiesC14
MiesC14Y
MiesC15
MiesC15Y
MiesD12A
MiesD12Y
MiesD13A
MiesD13Y
MiesKeski-Espoo PE11
MiesP14 Ykkönen, P13 Ykkönen, P13 Kakkonen 8v8, P13 Kolmonen 8v8, Huuhkajapäivät P13 (2006), P12 Alue, P12 Kakkonen, P11, taso 2 Porvoo, P11
Pojat 2007 Haaste
MiesP15 Ykkönen, SPL -lopputurnaus P14 taso 2, P14 Ykkönen, Huuhkajapäivät P14 (2005), P13 Alue, P12 ELL karsinta, P12 Ykkönen, PE11 Kirkkonummi, E11, E10
MiesPE11 Rajamäki
Pojat 2007 Kilpa
Pojat 2006
MiesPE10 Kirkkonummi
Pojat 2008
MiesP14 Kolmonen, P13 Kakkonen 8v8, P12 Aluesarja, P12 Ykkönen, PE11 Kirkkonummi, E11, E10
MiesPE10 Veikkola
MiesKenraalinpuisto PE10
Pojat 2010
Pojat 2010
MiesP11, PE10 Rajamäki, PE10 Espoonlahti, E10, PF9 Nummela
MiesP13 Kolmonen 8v8, P13 Nelonen 8v8, P12 Kakkonen, P12 Kolmonen, P11, PE10 Rajamäki, PE10 Espoonlahti, E10, Veikkola PF9
MiesPF9 Nummela
MiesP9, VP, Tuusula, P9, EP, Leppävaara (9.5.)
MiesP11, P10, PF9 Jokela, PF9 Leppävaara, PF8 Veikkola
MiesPojat 9, VP, Kirkkonummi, P9, VP, Leppävaara (9.5.), P8, VP Rajamäki 9.9., P8, VP Hanko (13.5.)
MiesPojat 9, VP, Kirkkonummi, P9, VP, Leppävaara (9.5.), P8, VP Rajamäki 9.9., P8, VP Hanko (13.5.)
MiesP9, VP, Tuusula, P9, VP, Kirkkonummi (10.5.)
MiesP9, VP, Tuusula, P9, VP, Kirkkonummi (10.5.)
MiesP12 Kolmonen , P11, P10, taso 3 Veikkola, P10, PF9 Jokela, PF9 Leppävaara, PF8 Veikkola
MiesPojat 8, EP, Rajamäki, P8, VP, Järvenpää 12.5. (7.5.), P7, VP Rajamäki 10.9.
MiesPojat 8, VP, Rajamäki, P8, VP, Järvenpää 12.5. (7.5.), P7, VP Rajamäki 10.9.
MiesPojat 8, VP, Rajamäki, P7, VP Rajamäki 10.9.
MiesVeikkola PF9
MiesP8, EP, Veikkola
MiesP8, VP, Kauniainen, P8, EP, Veikkola
MiesP8, EP, Veikkola
MiesP11, P10, P9, VP Jokela, P9, VP Koivukylä, PF8 Rajamäki/SU, PF8 Veikkola, PF7 Nummela
MiesP11, P10, P9, VP Jokela, P9, VP Koivukylä, PF8 Rajamäki/SU, PF8 Veikkola, PF7 Nummela
P12 harraste
Pojat 7, VP, Kirkkonummi
Pojat 7, VP, Kirkkonummi
Pojat 7, VP, Kirkkonummi
MiesP9 Haaste (2009)
MiesP17 Kakkonen, P15 Ykkönen, C14 Kakkonen, Pelikiellot, Futsal C14, D13 Kakkonen
NainenT13 Kakkonen, T13 Kolmonen, TE11 Espoonlahti, Veikkola PF8
MiesP7, VP, Kauniainen
MiesP7, VP, Kauniainen
MiesP7, VP, Kauniainen
MiesP15 Ykkönen, P14 Kakkonen, D13 Ykkönen 8v8, D13 Kakkonen 8v8, D12 Kakkonen
MiesP14 Kakkonen, P13 Kakkonen 8v8, D12 Kakkonen, E11
MiesC15 Ykkönen, C15 Kakkonen
MiesC14 Ykkönen, D13 Ykkönen
MiesP13 Ykkönen, P12 ELL karsinta, P12 Kakkonen , P11, P10
MiesC15Y
MiesD12A
MiesD12Y
MiesD12 Kakkonen
MiesP10
MiesP10
MiesP12 Kakkonen, P12 Kolmonen, E11, E10
MiesP13 Kolmonen 8v8,
NainenTC14 = T94
NainenTC14
NainenTC15
NainenTC15
NainenTC15A
NainenTD13 = T96
NainenTD13Y
NainenT18 Kolmonen, T18 Nelonen, T16-18 Nelonen, T14 Ykkönen, T14 Kakkonen, Tytöt D13 (-03), TD13 Kakkonen 8v8, TD12 Ykkönen, TD12 Kakkonen
NainenT14 (2004)
NainenTytöt 10, taso 3, Kirkkonummi, T10, taso 3, Kirkkonummi (23.4.), T9, VP Jokela, T9, VP Kirkkonummi
T11, taso 1/2, Klaukkala
NainenT11
NainenT12 Haaste (2006)
NainenTytöt 9EPVP, Tammisaari, T8, VP Jokela 9.9.
NainenVeikkola TE10
NainenTytöt 8, VP, Järvenpää, T8, VP, Mäntsälä 12.5. (11.5.)
NainenJokela TF9
NainenJokela TF9
NainenT9, VP, Tuusula, T9, EP, Leppävaara
NainenT14 Ykkönen, T14 Kakkonen, T13 Kakkonen, TD12 Kakkonen, TE10 Jokela
NainenTytöt 7, VP, Järvenpää, T7, Koivukylä 12.5. (10.5.)
NainenT9, VP, Tuusula, T9, VP, Kirkkonummi (10.5.)
NainenRajamäki TF8
NainenTD13 Kakkonen
NainenT12 Nelonen
NainenTC14 muut
NainenTD12 muut
M2D
N2D
NCup1
Scup3
SCup3
Suomen Cup4
Scup4
2D
Kakkonen, Suomen Cup
ASM
B16
Kilpa
Scup4
STPU turn
M Muut
M Muut
M Muut
A -Pojat
N2 Kakkonen
B -Pojat
M2 Kakkonen
M2 Kakkonen
M2 Kakkonen
M2 Kakkonen
M2 Kakkonen
M2 Kakkonen
N2 Kakkonen