Seuran joukkueet

P11
NainenT10, taso 3 Veikkola, T10, taso 3 Porvoo, TF9 Järvenpää, TF9 Jokela, TF8 Jokela
NainenTF8 Kirkkonummi/SU, TF8 Kirkkonummi, TF7 Sipoo
MiesP8, EP Porvoo (14.5.), PF7 Porvoo/LA, PF7 Porvoo
MiesP8, EP Porvoo (14.5.), PF7 Porvoo/LA, PF7 Porvoo
MiesP8, VP Porvoo (14.5.), PF7 Porvoo/SU, PF7 Porvoo
MiesMiehet Nelonen, Regions Cup, Vitonen
MiesKutonen
NainenFutsal Naiset Kakkonen
NainenNaisten Suomen Cup - Muut sarjatasot, Naisten Suomen Cup 2019-2020, Naisten Suomen Cup 2018-2019, Naisten Kakkonen, Naiset Kolmonen, N3D
MiesB3D, B16
MiesB16
MiesB17 7v7
MiesD12A
MiesD13A
MiesD13Y
MiesELLKP13
MiesELP15, C15KP
MiesHP97
MiesHuuhkajapäivät P13 (2006)
2009 kutsu
MiesPE11 Rajamäki
MiesPE11 Rajamäki
MiesFP97
MiesFP99
MiesFP99
MiesHuuhkajapäivät P14 (2005)
MiesKykykoulusarja, Pojat
MiesPikkuhuuhkajapäivät, Pojat (2006)
P15 Kutsu
MiesSPL -lopputurnaus PC15 taso 2, P15 Ykkönen, C14 Alue, C14 Ykkönen, D13 Ykkönen
MiesFP01
MiesP13 Kolmonen 8v8, P13 Nelonen 8v8, P12 Kolmonen, P11, taso 3 Mäntsälä (28.8.), P11, taso 3 Rajamäki
MiesP12 Kolmonen, P11, taso 3 Mäntsälä (28.8.), P11, taso 3 Rajamäki
Pojat F9
Pojat F9
Pojat F9
MiesP14 Nelonen, P13 Kolmonen 8v8, P12 Kolmonen, PE11 Loviisa, PE11 Mäntsälä
MiesPE11 Loviisa, PE11 Mäntsälä
MiesPojat F7
MiesPojat F7
MiesP8E
MiesP8E
MiesTaitokoulupelit, Pojat E10 (2007)
MiesMinihuuhkajapäivät, Pojat P10 (2008)
2008 kutsu
MiesPojat F8
MiesPojat F8
Pikkuhuuhkajapäivät P12 (2007)
MiesTaitokoulupelit, Pojat E11 (2006)
MiesMinihuuhkajapäivät, Pojat P11 (2007)
Minihuuhkajapäivät P11 (2008)
MiesPE10 Kirkkonummi
MiesPE10 Kirkkonummi
MiesHuuhkajapäivät, pojat D13
MiesHuuhkajapäivät, pojat P13 (2005)
Minihuuhkajapäivät P10 (2009)
P11 Eliitti (2008)
P9, EP, Tuusula
MiesHuuhkajapäivät, pojat P14 (2004)
P11 Kilpa (2008)
MiesPojat 8, EP, Rajamäki, P8, EP, Järvenpää 12.5.
MiesP9, EP Porvoo
MiesP9, VP, Porvoo (9.5.), Pojat 8, VP, Rajamäki, P8, VP, Järvenpää 12.5. (7.5.)
MiesP9, VP, Leppävaara (9.5.)
MiesP9, VP, Leppävaara (9.5.)
P9, VP, Tuusula
MiesPojat E10 haaste
MiesP8, EP, Järvenpää 12.5.
MiesPojat 8, VP, Rajamäki, P8, VP, Järvenpää 12.5. (7.5.)
Pojat D12 haaste
MiesP9, VP Porvoo
MiesP9, VP Porvoo
MiesPF8 Havukoski
MiesPF8 Havukoski
MiesPF8 Havukoski
MiesPF8 Havukoski
MiesPF8 Havukoski
MiesPojat F8/10
MiesPojat F8/10
P11H
MiesPF7 Jokela
Pojat C14
P7, EP, Söderkulla (8.5.)
P7, EP, Veikkola
P7, EP, Veikkola
P7, EP, Veikkola
MiesP8, EP Porvoo (14.5.), PF7 Porvoo/SU
P10
P7, VP, Söderkulla (10.5.)
P7, VP, Söderkulla (10.5.)
P7, VP, Söderkulla (10.5.)
Futsal T16-18 Kolmonen (1999), Futsal D12
MiesP15 ELL, P14 ELL, P14 Alue, P14 Ykkönen, P13 Alue, D12 ELL karsinta, D12 Ykkönen, E11
MiesP7, EP Rajamäki 10.9.
P7, VP, Kauniainen
P9 Kilpa (2010)
MiesPF7 Porvoo
MiesPF7 Porvoo
MiesP17 Kakkonen, P17 Ykkönen, P17 SM-karsinta, B-pojat Ykkönen, B17 Kakkonen, B-Pojat SM-karsinta
MiesFutsal P12 (2007), Futsal P11 (2007)
P9 Haaste (2010)
MiesFutsal P11 (2006)
P12 (2008) Futsal-Ykkönen, Futsal P11 (2008)
MiesP7, VP Rajamäki 10.9., P7, VP Porvoo (13.5.)
MiesP7, VP Rajamäki 10.9.
P9 Harraste (2010)
MiesP12 (2008) Futsal-Ykkönen, Futsal P10 (2009)
MiesFutsal P11 (2007)
P8 Eliitti (2011)
MiesFP96
P8 Kilpa (2011)
MiesP7, EP Porvoo (13.5.)
MiesFP99
MiesP20 Kakkonen
MiesB17 Kolmonen, A 7v7
MiesFP01
MiesFP01
MiesP17 Kolmonen, P17 Nelonen
MiesP15 Ykkönen, P14 Ykkönen, D13 Ykkönen 8v8, D13 Kakkonen 8v8, D12 Ykkönen
MiesP15 Kakkonen, P14 Kakkonen, D13 Kakkonen 8v8, D12 Kolmonen
MiesB16B16
MiesPF7 Porvoo
C15 ELL karsinta, C15 Alue, C14 ELL, PC14 -turnaus
MiesP15 Kakkonen, P15 Kolmonen, P14 Ykkönen, P14 Kakkonen, P13 Ykkönen 8v8, P13 Kakkonen 8v8, D12 Ykkönen, D12 Kakkonen, D12 Kolmonen
P12 (2008) Futsal-Kakkonen
MiesP14 Kolmonen, P13 Kolmonen 8v8, D12 Kakkonen, D12 Kolmonen
P10 (2010) Futsal
MiesP16, C15 Kakkonen, C14 Kakkonen, C14 Ykkönen
MiesP14 Kakkonen, P13 Alue, P13 Ykkönen 8v8, P12 Aluesarja, P12 Ykkönen, E11, E10
MiesP13 Ykkönen, P13 Kakkonen 8v8, P12 ELL karsinta, P12 Ykkönen, P11
MiesP12 Ykkönen, P12 Kakkonen
MiesC14 Kolmonen
MiesP12 Ykkönen, P12 Kakkonen , P11
MiesC14 Kakkonen, D13 Kakkonen, D13 Kolmonen
MiesD13 Kakkonen
MiesP11, P10
MiesD13 Kakkonen 8v8, D13 Kolmonen
P12 Kakkonen
P12 Nelonen
P12 Kutonen
P11
P11
MiesE11
MiesD12 Ykkönen, D12 Kakkonen, E11
P9
MiesD13 Kolmonen 8v8
MiesP12 Kakkonen, P12 Kolmonen
NainenTB17
NainenTB2D
NainenTC14A
NainenTD12A
NainenTD13
NainenTD13 muut
NainenTD13A
NainenKykykoulusarja, Tytöt
NainenT15 SPL II taso, T15 Ykkönen, T15 Kakkonen, T14 Ykkönen, T13 Kakkonen, TE11 Espoonlahti, TD12 Kakkonen, TD12 Kolmonen, TE11 Kirkkonummi
NainenT18 Kakkonen, T18 Kolmonen, T15 Ykkönen, T14 Kakkonen, T13H
NainenTaitokoulupelit, Tytöt E11 (2006)
NainenMinihelmaripäivät, Tytöt T11 (2007)
Tytöt E11 8v8
Pikkuhelmaripäivät T12-13 (2007-2006)
T10-11
Minihelmaripäivät T11 (2008)
Minihelmaripäivät T10 (2009)
NainenT14
NainenT9E
T9 VP
NainenT13 Kolmonen, T13 Nelonen, T12 Kakkonen, T11, taso 2 Rajamäki, T11, taso 1-2 Jokela, TE10 Rajamäki, TE10 Jokela, TF9 Riihimäki
NainenTytöt 10, taso 2, Kirkkonummi, T10, taso 1, Jokela, T9, EP Metsämaa, T9, EP Kirkkonummi
NainenFutsal TB18
T10K
NainenT9, VP, Mäntsälä (11.5.), T8, VP Jokela 9.9., T8, VP Koivukylä (13.5.)
NainenFutsal T15 (2002)
NainenFutsal TD13
T8E
T9, VP, Tuusula
T8, VP, Leppävaara (10.5.)
NainenT7, VP Metsämaa 9.9.
NainenT16-18 Kakkonen, TC15 Alue, TC15 Ykkönen, TC14 Alue, TC14 Ykkönen
NainenTB17
NainenT13 Kolmonen, T12 Kakkonen
NainenT16-18 8v8, TC15 8v8, TC14 Kakkonen, TC14 7v7
T13 Vitonen
NainenTD13 Kakkonen 8v8, TD12 Aluesarja, TD12 Kakkonen
NainenTD12 7v7
FP99
FP99
SRC0
C -14 Pojat