Seuran joukkueet

MiesP8, EP Porvoo (14.5.), PF7 Porvoo/LA, PF7 Porvoo
MiesPF7 Veikkola/SU, PF7 Porvoo
MiesPF7 Porvoo
NainenTF9 Järvenpää, TF9 Jokela
NainenTF8 Kirkkonummi/SU, TF8 Kirkkonummi
Mies3D
Mies3D
Mies3D
Mies3D
Mies3D
Mies3D
Miehet Kutonen, P20 Kolmonen, B17 Kakkonen, B17 Kolmonen
MiesMiehet Seiska, Miehet Kutonen, KKI 35 Perus
MiesRegions Cup, Viking Line Uusimaa Cup, Vitonen
NainenN4D
NainenN4D
NainenN4D
NainenN5D
NainenN5D
NainenN4D, N5D
NainenB-Cuppi, Naiset Harraste 7v7
NainenFutsal Naiset Kakkonen
NainenFutsal Naiset Kolmonen
NainenFutsal Naiset Kolmonen
NainenNaiset Kolmonen
MiesA19
MiesA2D
MiesB16
MiesB17 = P91
MiesB2D
MiesB3D
MiesD12A
MiesD12A
MiesD13Y
MiesELLKP13
MiesELP13
MiesHarraste P94
MiesHP97
MiesKeski-Espoo PE11
MiesP17 Kakkonen, P17 Kolmonen, P15 Kakkonen, Pojat C14 (-02), C14 Kakkonen, C14 Kolmonen, D13 Kakkonen, D13 Kolmonen
2009 kutsu
MiesP15 Kakkonen, P14 Kakkonen, P13 Kakkonen 8v8, D12 Ykkönen, D12 Kakkonen, PE11 Rajamäki
MiesPE11 Rajamäki
MiesPE11 Rajamäki
B-14
MiesD12 Aluesarja, D12 Ykkönen
P11, taso 2, Järvenpää
MiesP13 Kolmonen 8v8, P12 Kolmonen, PE11 Järvenpää
MiesFP03
MiesP11, taso 2 Porvoo, PE10 Jokela
P11, taso 3, Järvenpää
MiesPE10 Loviisa
MiesP13 Kakkonen 8v8, P12 Kakkonen, PE11 Kirkkonummi
MiesVeikkola PE11
MiesP13 Kolmonen 8v8, D12 Kakkonen, D12 Kolmonen, Veikkola PE11
2007 harraste
Pojat 10, taso 1, Rajamäki
MiesP10, taso 1, Jokela, P9, EP Porvoo, P9, EP Sipoo
MiesP11, taso 3 Rajamäki, PE10 Rajamäki
MiesTaitokoulupelit, Pojat E10 (2007)
MiesP10, taso 2 Rajamäki
Pojat 10, taso 2, Rajamäki
MiesP10, taso 2, Kauniainen, , P9, VP Porvoo, P9, VP Sipoo
MiesPF9 Jokela
MiesMinihuuhkajapäivät, Pojat P11 (2007)
MiesP10, taso 2 Veikkola
Pojat 10, taso 3, Rajamäki
MiesP10, taso 3, Klaukkala, , P9, VP Porvoo, P9, VP Sipoo
2010 kilpa
B-9 Kilpa
MiesP13 ELL, P13 ELL karsinta, P14 Kakkonen, P13 Alue, Huuhkajapäivät, pojat D13, D12 ELL karsinta, D12 Aluesarja
MiesP10, taso 3 Rajamäki
2010 haastaja
P9, EP, Tuusula, P9, EP, Leppävaara (9.5.)
MiesPF9 Porvoo
MiesPojat 05 kilpa/haaste
B-9 yleinen
B-9 yleinen
B-9 yleinen
B-9 yleinen
MiesHuuhkajapäivät, pojat P14 (2004)
2010 harraste
MiesPF9 Kirkkonummi, PF9 Leppävaara, Rajamäki PF8
MiesPF9 Kirkkonummi, PF9 Leppävaara, Rajamäki PF8
MiesPF9 Kirkkonummi, PF9 Leppävaara, Rajamäki PF8
MiesPF9 Kirkkonummi, PF9 Leppävaara
MiesPojat F9/09 haaste
MiesPF9 Jokela, PF9 Leppävaara, Rajamäki PF8
MiesPF9 Jokela, PF9 Leppävaara, Rajamäki PF8
MiesKlaukkala PF9
MiesKlaukkala PF9
MiesKlaukkala PF9
Pojat 8, EP, Rajamäki
MiesP9, EP Porvoo, P9, EP Sipoo
P9, VP, Tuusula, P9, VP, Porvoo (9.5.)
P9, VP, Tuusula, P9, VP, Porvoo (9.5.)
P9, VP, Tuusula, P9, VP, Porvoo (9.5.)
P9, VP, Tuusula, P9, VP, Porvoo (9.5.)
P9, VP, Porvoo (9.5.)
MiesPojat F9/09 harraste
P12 kilpa
MiesPojat F8/10, P8, EP, Järvenpää 12.5.
Pojat 8, VP, Rajamäki
Pojat 8, VP, Rajamäki
Pojat 8, VP, Rajamäki
P10 Eliitti (2009)
P12 haaste
MiesPojat F8/10, P8, VP, Järvenpää 12.5. (7.5.)
MiesPojat F8/10, P8, VP, Järvenpää 12.5. (7.5.)
MiesPojat F8/10, P8, VP, Järvenpää 12.5. (7.5.)
MiesPF8 Rajamäki/LA, PF8 Havukoski, Klaukkala PF7
MiesP9, VP Sipoo, PF8 Rajamäki/LA
MiesPF8 Rajamäki/SU, PF8 Havukoski, Klaukkala PF7
MiesPF8 Rajamäki/SU, PF8 Havukoski
MiesFutsal P17 (2000)
Futsal P17 (2002)
P12 harraste
P10 Haaste (2009)
MiesFutsal P15 (2002)
MiesFutsal P16 (2002)
P10 Harraste (2009)
MiesPF7 Järvenpää
MiesFutsal P13 (2006)
MiesKlaukkala PF7
MiesPojat D13 harraste
MiesP7, EP Rajamäki 10.9., P7, EP Porvoo (13.5.)
P9 EP
P9 EP
P9 Kilpa (2010)
MiesPF7 Porvoo
MiesPF7 Porvoo
MiesFutsal P12 (2007), Futsal P11 (2007)
P9 Haaste (2010)
P9 Haaste (2010)
P9 VP
P9 VP
MiesFutsal P11 (2006)
MiesFutsal P11 (2006)
MiesFutsal P12 (2006)
MiesFutsal P12 (2006)
MiesP7, VP Rajamäki 10.9., P7, VP Porvoo (13.5.)
MiesP7, VP Rajamäki 10.9., P7, VP Porvoo (13.5.)
P9 Harraste (2010)
P9 Harraste (2010)
MiesFutsal P11 (2007)
P20 Kakkonen, P20 Kolmonen, P17 Kolmonen, B17 Kolmonen, Pelikiellot, C15 Kakkonen, C15 Kolmonen
MiesFP03
MiesP15 Kolmonen, P15 Nelonen, P14 Kolmonen, P13 Kakkonen 8v8, P13 Kolmonen 8v8, D12 Ykkönen, D12 Kakkonen, E11
MiesP13 Kakkonen 8v8, P12 Aluesarja, P12 Kakkonen, E11, E10
MiesC14 7v7
MiesC14 7v7
MiesP13 Kolmonen 8v8, P13 Nelonen 8v8, P12 Ykkönen
MiesP13 Nelonen 8v8, P13 Vitonen 8v8, P12 Kolmonen
MiesP12 Kakkonen , P11
P12 Nelonen
P12 Kutonen
P11
MiesELP14
MiesELP14
MiesE10
MiesP12-13 5v5, D12 5v5
MiesP12 Ykkönen, P12 Kakkonen
MiesP12 Kakkonen, P12 Kolmonen
NainenHT00
NainenPIT
NainenTB16
NainenTB17
NainenTB18 = T90
NainenTC14 = T94
NainenTC14
NainenTC14
NainenTC14
NainenTC14A
NainenTC15
NainenTD12 muut
NainenTD12A
NainenTD12A
NainenTD13 = T95
NainenTD13 = T96
NainenTD13
T13 Haaste
NainenT15 Alue, T15 Ykkönen, Tytöt C15, TC14 Ykkönen, TC14 Kakkonen, TD13 Ykkönen, TD13 Kakkonen
NainenT13 Nelonen, T13 Vitonen, T12 Kolmonen, T12 Nelonen, T11, taso 3 Rajamäki, T11, taso 3 Nurmijärvi, TE10 Rajamäki, TE10 Jokela
Tytöt 11, taso 3, Kirkkonummi
Tytöt 10, taso 1, Kirkkonummi
NainenT12 Vitonen, T11, taso 3, Rajamäki (19.4.), T10, taso 3 Veikkola, T10, taso 3 Porvoo
T11, taso 2, Rajamäki, T11, T11, taso 1/2, Klaukkala
NainenTF7 Porvoo/SU, TF7 Havukoski
NainenKoivukylä TF9
NainenT9, EP Metsämaa
NainenT9, VP Metsämaa
NainenT9, VP Metsämaa
NainenTF7 Sipoo
NainenT7, VP Metsämaa 9.9.
NainenT7, VP Metsämaa 9.9.
NainenT7, VP Kirkkonummi (13.5.)
NainenT14 8v8, T13 Kakkonen, TD12 Ykkönen, TD12 Kakkonen
NainenT14 Nelonen, T13 Kakkonen, T13 Kolmonen, T12 Kakkonen
NainenTE11
NainenTD12 muut
Kuntomestaruus
Kuntomestaruus
Kuntomestaruus
Kuntomestaruus
Kuntomestaruus
Kuntomestaruus
Kuntomestaruus
Kuntomestaruus
Kuntomestaruus
Kuntomestaruus
Futsal Miehet Harraste
Mies7v7 Nelonen
PC14
HarrasteRahvaliiga
A2D
FP98
B -Pojat
C -14 Pojat
D -13 Tytöt
D -12 Tytöt