Ottelut

Uusimaa Jalkapallo 2019 / FC Espoo/valkoinen

Päivämäärä Koti Vieras Maalit Varoitukset Peliaika
11.10 PPJ/Valtti YJ3
2
-
3
FC Espoo/valkoinen 0 0 0'
5.10 FC Espoo/valkoinen
1
-
4
NJS 0 0 0'
29.9 VJS/2
3
-
0
FC Espoo/valkoinen 0 0 0'
22.9 FC Espoo/valkoinen
6
-
0
Gnistan/GPS YJ 0 0 0'
14.9 NuPS
2
-
1
FC Espoo/valkoinen 0 0 0'
8.9 FC Espoo/valkoinen
6
-
1
TiPS 1 0 0'
31.8 PuiU/MPS YJ
1
-
0
FC Espoo/valkoinen 0 0 0'
27.8 KäPa
1
-
7
FC Espoo/valkoinen 0 0 0'
20.8 FC Kontu/East Utd YJ
1
-
1
FC Espoo/valkoinen 0 0 0'
18.8 FC Espoo/valkoinen
4
-
1
EPS/Valkoinen 0 0 0'
11.8 FC Espoo/valkoinen
2
-
3
FC WILD 0 0 0'
3.6 FC Kontu/East Utd YJ
6
-
2
FC Espoo/valkoinen 0 0 0'
21.5 KäPa
6
-
2
FC Espoo/valkoinen 0 0 0'
16.5 FC Espoo/valkoinen
1
-
4
Gnistan/GPS YJ 0 0 0'
11.5 EPS/Valkoinen
9
-
2
FC Espoo/valkoinen 0 0 0'
14.4 FC WILD
4
-
0
FC Espoo/valkoinen 0 0 0'
8.4 FC Espoo/valkoinen
1
-
6
NJS 0 0 0'

SPL Jalkapallo 2019 / FC Espoo

Päivämäärä Koti Vieras Maalit Varoitukset Peliaika
28.7 FC Espoo
3
-
0
FC Honka/2 0 0 15'
29.6 FC Espoo
7
-
1
HJS 0 0 45'

SPL nuorten turnaukset 2019 / Etelä 3

Päivämäärä Koti Vieras Maalit Varoitukset Peliaika
19.6 Etelä 3
2
-
1
Länsi 2 0 0 0'

SPL nuorten turnaukset 2019 / Etelä 4

Päivämäärä Koti Vieras Maalit Varoitukset Peliaika
19.6 Länsi 1
2
-
3
Etelä 4 0 0 0'
18.6 Pohjanmaa
0
-
1
Etelä 4 0 0 0'
18.6 Pohjanmaa
1
-
2
Etelä 4 0 0 0'
17.6 Länsi 2
1
-
0
Etelä 4 0 0 0'
17.6 Länsi 2
3
-
0
Etelä 4 0 0 0'
16.6 Etelä 4
0
-
1
Itä 2 0 0 0'
16.6 Etelä 4
3
-
1
Itä 2 0 0 0'

Uusimaa Jalkapallo 2019 / FC Espoo

Päivämäärä Koti Vieras Maalit Varoitukset Peliaika
2.6 PU-62
0
-
3
FC Espoo 0 0 0'
31.5 FC Espoo
5
-
2
KoiPS/KOPSE YJ 0 0 0'
29.5 FC Espoo
3
-
0
FC Kontu/East Utd YJ 0 0 0'
23.5 FC Espoo
8
-
1
MU 0 0 0'
12.5 FC Espoo
4
-
0
HJK/sininen 0 0 0'
28.4 FC Espoo
14
-
1
FC Kuusysi 0 0 0'
13.4 MPS
1
-
4
FC Espoo 0 0 0'

Uusimaa jalkapallo turnaukset 2019 / FC Espoo

Päivämäärä Koti Vieras Maalit Varoitukset Peliaika
6.2 FC Espoo
0
-
2
FC Honka 0 0 0'
6.2 NJS/T04
5
-
0
FC Espoo 0 0 0'
19.1 FC Espoo
0
-
1
NJS/T04 0 0 0'
19.1 FC Espoo
2
-
1
Etelä 1 0 0 0'
13.12 FC Espoo
4
-
0
HJK /sininen 0 0 0'
13.12 NuPS
0
-
5
FC Espoo 0 0 0'
21.11 FC Espoo
1
-
1
FC Kontu/East UTD 0 0 0'
21.11 HJK /sininen
0
-
4
FC Espoo 0 0 0'