P20 SM-karsinta

P20 SM-karsinta, Lohko A: Sarjataulukko

OVTHMP
VJS330012-39
KäPa321010-37
MP320111-26
Atlantis FC32019-66
Gnistan32017-46
KuPS31114-64
HJK31114-84
MPS30121-91
PK-3530035-110
FC Lahti30033-140
Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut: Lohko A

P20 SM-karsinta
KuPS KuPS - HJK HJK
22.2. 13:30
P20 SM-karsinta
MPS MPS - FC Lahti FC Lahti
22.2. 17:00
P20 SM-karsinta
VJS VJS - PK-35 PK-35
22.2. 17:30
P20 SM-karsinta
Gnistan Gnistan - MP MP
23.2. 12:00
P20 SM-karsinta
Atlantis FC Atlantis FC - KäPa KäPa
23.2. 20:15
P20 SM-karsinta
KuPS KuPS - VJS VJS
29.2. 14:00
P20 SM-karsinta
FC Lahti FC Lahti - MP MP
29.2. 15:00
P20 SM-karsinta
HJK HJK - Gnistan Gnistan
29.2. 16:30
P20 SM-karsinta
KäPa KäPa - MPS MPS
1.3. 12:00
P20 SM-karsinta
PK-35 PK-35 - Atlantis FC Atlantis FC
1.3. 20:15
P20 SM-karsinta
Gnistan Gnistan - KäPa KäPa
7.3. 12:40
P20 SM-karsinta
MPS MPS - VJS VJS
7.3. 14:30
P20 SM-karsinta
FC Lahti FC Lahti - KuPS KuPS
7.3. 15:00
P20 SM-karsinta
MP MP - PK-35 PK-35
8.3. 13:30
P20 SM-karsinta
Atlantis FC Atlantis FC - HJK HJK
8.3. 20:15
P20 SM-karsinta
KuPS KuPS - Atlantis FC Atlantis FC
14.3. 13:30
P20 SM-karsinta
VJS VJS - Gnistan Gnistan
14.3. 14:00
P20 SM-karsinta
KäPa KäPa - MP MP
14.3. 14:15
P20 SM-karsinta
HJK HJK - FC Lahti FC Lahti
15.3. 12:00
P20 SM-karsinta
PK-35 PK-35 - MPS MPS
15.3. 18:30
P20 SM-karsinta
Gnistan Gnistan - KuPS KuPS
21.3. 14:30
P20 SM-karsinta
VJS VJS - KäPa KäPa
21.3. 19:40
P20 SM-karsinta
PK-35 PK-35 - FC Lahti FC Lahti
22.3. 12:00
P20 SM-karsinta
MP MP - HJK HJK
22.3. 13:30
P20 SM-karsinta
MPS MPS - Atlantis FC Atlantis FC
22.3. 20:15
P20 SM-karsinta
Atlantis FC Atlantis FC - MP MP
28.3. 12:45
P20 SM-karsinta
KuPS KuPS - MPS MPS
28.3. 13:30
P20 SM-karsinta
HJK HJK - VJS VJS
28.3. 14:45
P20 SM-karsinta
FC Lahti FC Lahti - Gnistan Gnistan
28.3. 15:00
P20 SM-karsinta
KäPa KäPa - PK-35 PK-35
28.3. 16:45
Näytä lisää

Tulokset: Lohko A

P20 SM-karsinta
MP MP 1 - 2 VJS VJS
16.2.2020 klo 13:30
P20 SM-karsinta
PK-35 PK-35 2 - 6 Gnistan Gnistan
16.2.2020 klo 12:00
P20 SM-karsinta
HJK HJK 1 - 1 MPS MPS
15.2.2020 klo 20:00
P20 SM-karsinta
FC Lahti FC Lahti 1 - 6 Atlantis FC Atlantis FC
15.2.2020 klo 16:30
P20 SM-karsinta
KäPa KäPa 2 - 2 KuPS KuPS
15.2.2020 klo 16:00
P20 SM-karsinta
Gnistan Gnistan 0 - 2 Atlantis FC Atlantis FC
9.2.2020 klo 20:15
P20 SM-karsinta
VJS VJS 5 - 1 FC Lahti FC Lahti
9.2.2020 klo 20:00
P20 SM-karsinta
MP MP 7 - 0 MPS MPS
9.2.2020 klo 13:30
P20 SM-karsinta
PK-35 PK-35 1 - 2 KuPS KuPS
9.2.2020 klo 12:00
P20 SM-karsinta
KäPa KäPa 5 - 0 HJK HJK
8.2.2020 klo 20:00
Näytä lisää

P20 SM-karsinta

Lohkojen neljä parasta jatkavat SM-sarjaan. Lohkojen 5. sijoittuneet joukkueet kohtaavat toisen lohkon 6. sijoittuneet. Karsintaottelut pelataan yksiosaisina lohkossaan 5. sijoittuneen kotikentällä ja voittajat näistä otteluista jatkavat SM-sarjaan ja häviäjät pelaajavat P20 Ykkösessä. SM-sarjaan jaetaan lähtöpisteitä sijoitusten perusteella kolmelle parhaalle joukkueelle 3p-2p-1p. Ikäraja on 1.1.1999 tai sen jälkeen syntyneet.