U19 (2003) maajoukkue

Maalivahdit    
Hemmo Riihimäki 03.06.2003 KPV
Eetu Huuhtanen 31.01.2003 Ilves
Elmo Henriksson 10.03.2003 HJK
Puolustajat    
Kalle Wallius 02.01.2003 HJK
Matias Kivikko 05.12.2003 Venezia
Jesse Nikki 28.06.2003 FC Honka
Otto Kemppainen 27.10.2003 Rops
Oliver Pettersson 13.05.2003 EIF
 Elias Collin 12.09.2003 KäPa
 Miika Koskela 12.07.2003 AC Oulu
Luka Kuittinen 29.03.2003 Rops
Nikolas Talo 24.03.2003 FC Groningen
Keskikenttäpelaajat    
 Luka Hyryläinen 25.08.2004 Eintracht 
 Lasse Ikonen 19.01.2003 AC Oulu
Niilo Saarikivi 06.06.2003 FC Honka
 Otso Koskinen 01.01.2003 FC Honka
Maksim Stjopin 08.04.2003 FC Nordsjaelland
Emmanuel Patut 19.06.2003 VfL Wolfsburg
Casper Terho  24.06.2003 HJK
Henri Salomaa 14.02.2003 Lecce
 Niklas Pyyhtiä 25.09.2003 Bologna
     
     
Hyökkääjät    
Kasper Paananen 16.03.2003 Bologna
Agon Sadiku 10.03.2003 HJK
Kai Meriluoto 02.01.2003 HJK
     
     

 Listalla vuoden 2021 aikana U19 -maajoukkueessa (2003) maaotteluita pelanneet pelaajat (tilanne x.x.2021). Suluissa mainittuna pelaajien aiemmin edustamat muut seurat Suomessa.

Joukkueenjohto  
Peter Lundberg päävalmentaja
Teemu Eskola valmentaja
Eemeli Reponen maalivahtivalmentaja
Tommi Helminen videoanalyytikko
Ville Rapeli fysiikkavalmentaja
Ville Ranta-aho fysioterapeutti
Antti Kuhmola lääkäri
Ville Niemelä huoltaja
Craig Ramsay maajoukkuemanageri