U17 (2003) maajoukkue

Maalivahdit    
Mathias Ahlblad 18.02.2003 HJK (HIFK, VJS, FC Espoo)
Hemmo Riihimäki 03.06.2003 KuPS
Eetu Huuhtanen 31.01.2003 Ilves
Puolustajat    
Kalle Wallius 02.01.2003 HJK (HPS)
Miika Koskela 12.07.2003 AC Oulu (Ajax-Sarkkiranta, ORPa, OLS)
Matias Kivikko 05.12.2003 FC Honka (EsPa)
Elias Salminen 10.04.2003 KuPS
Joose Mäkinen 11.02.2003 FC Jazz (MuSa, Karhu-Futis)
Otto Kemppainen 27.10.2003 RoPS (FC SCJ)
Jesse Nikki 28.06.2003 FC Honka
Max Silvonen 20.03.2003 FC Honka (HJK)
Keskikenttäpelaajat    
Niilo Saarikivi 06.06.2003 FC Honka (FC Wild)
Emmanuel Patut 19.06.2003 VfL Wolfsburg (Nousu, JJK)
Maksim Stjopin 08.04.2003 Ilves (TPV, TaFA)
Henri Salomaa 14.02.2003 HJK
Niklas Leinonen 14.02.2003 FC KTP (KoNa)
Linus Rönnberg 13.01.2003 FC Inter (TuNL)
Niklas Pyyhtiä 25.09.2003 TPS (TuNL)
Hyökkääjät    
Kai Meriluoto 02.01.2003 HJK (KyIF)
Leo Walta 24.06.2003 FC Nordsjælland (PPS, HJK)
Otso Koskinen 01.01.2003 FC Honka (VJS)
Agon Sadiku 10.03.2003 HJK (HJS)
Eero Ylönen 11.03.2003 MP
Joukkueenjohto  
Erkka V. Lehtola päävalmentaja
Teemu Eskola valmentaja
Eemeli Reponen maalivahtivalmentaja
Aapo Haavisto lääkäri
Niklas Virtanen/Einari Kurittu fysioterapeutti
Juho Suuperko videoanalyytikko
Jaakko Tawast/Petteri Jaatinen huoltaja
Ville Sairanen maajoukkuemanageri

Listalla vuoden 2020 aikana U17 -maajoukkueessa (2003) maaotteluita pelanneet pelaajat (tilanne 26.1.2020). Suluissa mainittuna pelaajien aiemmin edustamat muut seurat Suomessa.