Lauantai 02.12.

klo Stadiumin kenttä (1) Mehiläisen kenttä (2) Granon kenttä (3)
10.00 (25) - fair play-sarja (0-3)
JPP - FC I.Partanen
(26) - fair play-sarja (1-1)
FC Farssi - FC Golden
(27) - fair play-sarja (1-4)
FC Jalkala - PoPo
10.30 (28) - fair play-sarja (2-1)
Soppa Klubi - Eräkoirat
(29) - harrastesarja (0-3 - vastalause)
JL99 All Stars - Lapti
(30) - fair play-sarja (1-0)
Ihan Sama - Kupinäijät
11.00 (31) - ikämiehet (5-3)
KuPS A86 - Futura PA
(32) - ikämiehet (0-1)
SiPS/ikämiehet - FC Tarzan
(33) - harrastesarja (2-0)
FC Epelit - FC Rööperi
11.30 (34) - ikämiehet (0-0)
Pattipiät - EP-Urakointi
(35) - ikämiehet (0-7)
HP-47/senior`s - UMA
(36) - ikämiehet (4-2)
John Long Team - Paltamon Jyry
12.00 (37) - sekajoukkueet (7-1)
Av Bulls - FC Minna
(38) - ikämiehet (0-0)
Onego - FC Vosu
(39) - sekajoukkueet (2-4)
FC Kärkkäri - Team KMF
12.30 (40) - fair play-sarja (1-1)
FC Potkusormi - JPP
(41) - harrastesarja (0-6)
FC Kihti - AC Mukira
(42) - sekajoukkueet (8-0)
Kappelin Pimut - Kuopion Riento
13.00 (43) - fair play-sarja (3-2)
AC Liiga - FC I.Partanen
(44) - fair play-sarja (3-2)
FC Golden - Soppa Klubi
(45) - sekajoukkueet (1-10)
Havaijin Pallo - Menetetyt Toivot
13.30 (46) - harrastesarja (0-6)
FC Rööperi - JL99 All Stars
(47) - harrastesarja (1-16)
Lapti - FC Epelit
(48) - fair play-sarja (4-0)
FC Farssi - Eräkoirat
14.00 (49) - fair play-sarja (1-2)
FC Jalkala - Kupinäijät
(50) - fair play-sarja (5-0)
PoPo - Ihan Sama
(51) - ikämiehet (5-1)
Veterok - Futura PA
14.30 (52) - ikämiehet (0-1)
SiPS/Ikämiehet - KuPS A86
(53) - ikämiehet (2-0)
EP-Urakointi - UMA
(54) - ikämiehet (1-6)
HP-47 senior`s - Pattipiät
15.00 (55) - ikämiehet (0-4)
Paltamon Jyry - Onego
(56) - ikämiehet (0-0)
FC Vosu - John Long Team
(57) - sekajoukkueet (4-1)
Team KMF - Av Bulls
15.30 (58) - sekajoukkueet (1-6)
Havaijin Pallo - Kappelin Pimut
(59) - sekajoukkueet (1-5)
FC Minna - FC Kärkkäri
(60) - sekajoukkueet (5-4)
Menetetyt Toivot - Kuopion Riento
16.00 (61) - harrastesarja (5-2)
AC VePa - FC Kihti
(62) - harrastesarja (1-2)
Mukira - joupet.com
(63) - fair play-sarja (0-2)
JPP - AC Liiga
16.30 (64) - ikämiehet (2-0)
FC Tarzan - Veterok
(65) - harrastesarja (6-5)
FC Kultajuna - Sokeat Myyrät
(66) - ikämiehet (4-8)
Futura PA - SiPS/Ikämiehet
17.00 (67) - fair play-sarja (3-2)
Luihuset - FC Pappa-Karhut
(68) - harrastesarja (0-0)
Lohkovoittajat - JoJy
(69) - fair play-sarja (1-3)
Ketut SR - ODP Crew
17.30 (70) - fair play-sarja (0-0)
Kati Hukka - LuPS
(71) - fair play-sarja (8-0)
Peruna - Beercules United
(72) - sekajoukkueet (8-2)
Team KMF - FC Minna
18.00 (73) - sekajoukkueet (1-3)
Av Bulls - FC Kärkkäri
(74) - sekajoukkueet (5-0)
Kappelin Pimut - Menetetyt Toivot
(75) - sekajoukkueet (3-1)
Kuopion Riento - Havaijin Pallo
18.30 (76) - harrastesarja (0-0)
FC KeskiKetterä - Nsur Syyria
(77) - harrastesarja (1-0)
SpicyVirgins - Dirri
(78) - harrastesarja (3-3)
joupet.com - FC Kihti
19.00 (79) - fair play-sarja (6-0)
Sorbano - Linnanpellon Kartelli
(80) - fair play-sarja (0-3)
FC Pallokeijut - FC Karhunkaatajat
(81) - fair play-sarja (1-7)
FC JumalWelhot - Ruutiukot
19.30 (82) - harrastesarja (5-1)
JoJy - FC Kultajuna
(83) - harrastesarja (2-7)
Sokeat Myyrät - Lohkovoittajat
(84) - fair play-sarja (1-0)
Huumorilla Vaan - Kungs United FC
20.00 (85) fair play-sarja (1-2)
Beercules United - LuPS
(86) - fair play-sarja (2-1)
Peruna - Kati Hukka
 
20.30 (87) - harrastesarja (3-1)
Dirri - FC KeskiKetterä
(88) - harrastesarja (0-3)
Nsur Syyria - SpicyVirgins