Koulutuskalenteri - Pohjoinen

  Kurssi Paikka Ilmoittautuminen
Tammikuu      
19.1. klo 18 - 20 Tarkkailijakoulutus Alueen toimisto/Teams PIDETTY
27.1. klo 18 - 20 Tarkkailijakoulutus Alueen toimisto/Teams PIDETTY
30.-31.1. Erotuomariakatemia   PIDETTY
Helmikuu      
4.2. klo 18 - 21 Jatkokoulutus Oulu Alueen toimisto PIDETTY
11.2. klo 18 - 21 Jatkokoulutus Kajaani Teknologiakeskus PIDETTY
12.2 klo 17-21 ja 13.2. klo 10-15 Peruskoulutus Kajaani Teknologiakeskus PIDETTY
26.2 klo 17-21 ja 27.2. klo 10-16  Peruskoulutus Oulu Alueen toimisto PIDETTY
Maaliskuu      
1.3, 3.3 ja 4.3 klo 17-21 Peruskoulutus Haukipudas HauPa hallin kahvio PIDETTY
2.3. klo 18 - 21 Jatkokoulutus Oulu Kaakkurin koulu PIDETTY
Huhtikuu      
7.4. klo 17 - 20 Peruskoulutus Teams PIDETTY
10.4. klo 13 - 16 Jatkokoulutus  Teams PIDETTY
10.4. klo 12 - 15 Peruskoulutus  Teams PIDETTY
10.4. klo 10 - 16 ja 11.4. klo 12 - 17 Peruskoulutus Rovaniemi Santasport PIDETTY
10.4. klo 13 - 15.30 Kolmosen kurssi Teams PIDETTY
12.4. klo 18 - 21 Jatkokoulutus Rovaniemi Santasport PIDETTY
13.4. klo 18 - 21 Jatkokoulutus  Teams PIDETTY
13.4. klo 17 - 20 Peruskoulutus  Teams PIDETTY
18.4. Erotuomariakatemia  Teams PIDETTY
19.4 klo 17 - 21  Peruskoulutuksen 2.osa Peruskoulutus Oulu Alueen toimisto PIDETTY
20.4. klo 17 - 21 Peruskoulutuksen 2.osa Peruskoulutus Oulu Alueen toimisto PIDETTY
21.4. klo 17- 21  Peruskoulutuksen 2.osa Peruskoulutus Oulu Alueen toimisto PIDETTY
21.4. klo 18 - 21 Jatkokoulutus  Teams PIDETTY
22.4. klo 17 - 21  Peruskoulutuksen 2.osa Peruskoulutus Oulu Alueen toimisto PIDETTY
27.4. klo 17 - 21  Peruskoulutuksen 2.osa Peruskoulutus Raahe Vesipekka kokoustila PIDETTY
28.4. klo 17 - 21 Jatkokoulutus Sodankylä Kunnanvirasto PIDETTY
29.4. klo 17 - 21 Jatkokoulutus Kolari Kolarin lukio PIDETTY
29.4. klo 17 - 21 Jatkokoulutus Pudasjärvi Kaupungintalo PIDETTY
Toukokuu      
2.5. klo 14.30 - 18.30  Peruskoulutuksen 2.osa Peruskoulutus Tornio Lappian metalliluokka PIDETTY
2.5. klo 13 - 14  Kuntotestit Kemi-Tornio Lappiahalli PIDETTY
10.5. klo 18 - 19 Kuntotestit Rovaniemi Santasport PIDETTY
11.5. klo 16 - 17 Kuntotestit Oulu Pateniemen kenttä PIDETTY
12.5. klo 19 - 20 Kuntotestit Oulu Pateniemen kenttä PIDETTY
11.6. klo 18 - 19 Kuntotestit Kajaani Pallohalli PIDETTY
FUTSALEROTUOMARIKOULUTUKSET      
4.10. klo 17 - 21 Jatkokoulutus Oulu Alueen toimisto Ilmoittautuminen>>
5.10. klo 17 - 21 M2/NL täsmäkoulutus Oulu Lasaretti  
7.10. klo 17 - 21   Jatkokoulutus Raahe Vesipekka Ilmoittautuminen>>
11.10. klo 17 - 21 Jatkokoulutus Kemi Keilahalli Ilmoittautuminen>>
12.10. klo 17 - 21 Jatkokoulutus Oulu Alueen toimisto Ilmoittautuminen>>
13.10. klo 17 - 21 Jatkokoulutus Rovaniemi Santasport Ilmoittautuminen>>
14.10. klo 17 - 21 Jatkokoulutus Pudasjärvi Kaupungintalo Ilmoittautuminen>>
18.10 klo 17 - 21 Jatkokoulutus Kajaani Keilahalli Ilmoittautuminen>>
19.10. klo 18 - 21 Jatkokoulutus Teams    
Koulutus järjestetään jos osallistujia vähintään 3