Kakkonen

Kakkonen, Lohko B: Sarjataulukko

OVTHMP
Gnistan760119-618
KaaPo852113-417
FC Espoo851214-816
Ilves/2841317-813
SalPa741215-913
P-Iirot84139-1513
FC Jazz840414-1512
FC Honka/Akatemia83148-1010
EPS830510-159
KäPa82156-147
GrIFK812511-195
Tampere United81077-203
Suodatin rajaa tälle sivulle näkyviin vain valitsemasi joukkueen ottelut

Ottelut: Lohko B

Kakkonen
SalPa SalPa - Gnistan Gnistan
19.6. 18:30
Kakkonen
P-Iirot P-Iirot - FC Jazz FC Jazz
19.6. 18:30
Kakkonen
KaaPo KaaPo - GrIFK GrIFK
19.6. 18:30
Kakkonen
Tampere United Tampere United - KäPa KäPa
20.6. 18:30
Kakkonen
FC Honka/Akatemia FC Honka/Akatemia - EPS EPS
20.6. 18:30
Kakkonen
Gnistan Gnistan - Ilves/2 Ilves/2
25.6. 18:30
Kakkonen
FC Espoo FC Espoo - SalPa SalPa
25.6. 19:00
Kakkonen
GrIFK GrIFK - FC Honka/Akatemia FC Honka/Akatemia
28.6. 18:30
Kakkonen
Gnistan Gnistan - KäPa KäPa
29.6. 17:00
Kakkonen
FC Espoo FC Espoo - FC Jazz FC Jazz
29.6. 17:00
Kakkonen
P-Iirot P-Iirot - EPS EPS
29.6. 17:00
Kakkonen
Tampere United Tampere United - KaaPo KaaPo
29.6. 17:00
Kakkonen
SalPa SalPa - Ilves/2 Ilves/2
29.6. 18:00
Kakkonen
KaaPo KaaPo - P-Iirot P-Iirot
12.7. 18:30
Kakkonen
Ilves/2 Ilves/2 - GrIFK GrIFK
13.7. 17:00
Kakkonen
EPS EPS - Gnistan Gnistan
13.7. 17:00
Kakkonen
KäPa KäPa - FC Espoo FC Espoo
13.7. 18:30
Kakkonen
Kakkonen
FC Jazz FC Jazz - SalPa SalPa
14.7. 18:30
Kakkonen
KaaPo KaaPo - Gnistan Gnistan
20.7. 17:00
Kakkonen
KäPa KäPa - SalPa SalPa
20.7. 17:00
Kakkonen
FC Honka/Akatemia FC Honka/Akatemia - P-Iirot P-Iirot
20.7. 17:00
Kakkonen
EPS EPS - FC Espoo FC Espoo
20.7. 17:00
Kakkonen
Tampere United Tampere United - GrIFK GrIFK
21.7. 18:30
Kakkonen
P-Iirot P-Iirot - Tampere United Tampere United
26.7. 18:30
Kakkonen
FC Jazz FC Jazz - Ilves/2 Ilves/2
26.7. 18:30
Kakkonen
Gnistan Gnistan - FC Honka/Akatemia FC Honka/Akatemia
26.7. 18:30
Kakkonen
SalPa SalPa - EPS EPS
27.7. 17:00
Kakkonen
FC Espoo FC Espoo - KaaPo KaaPo
27.7. 17:00
Kakkonen
Ilves/2 Ilves/2 - KäPa KäPa
30.7. 18:30
Kakkonen
GrIFK GrIFK - FC Jazz FC Jazz
30.7. 18:30
Kakkonen
Kakkonen
KaaPo KaaPo - SalPa SalPa
2.8. 18:30
Kakkonen
Tampere United Tampere United - Gnistan Gnistan
3.8. 17:00
Kakkonen
P-Iirot P-Iirot - GrIFK GrIFK
3.8. 17:00
Kakkonen
EPS EPS - Ilves/2 Ilves/2
3.8. 17:00
Kakkonen
KäPa KäPa - FC Jazz FC Jazz
3.8. 17:00
Kakkonen
SalPa SalPa - FC Honka/Akatemia FC Honka/Akatemia
9.8. 18:30
Kakkonen
Ilves/2 Ilves/2 - KaaPo KaaPo
10.8. 17:00
Kakkonen
FC Espoo FC Espoo - Tampere United Tampere United
10.8. 17:00
Kakkonen
Gnistan Gnistan - P-Iirot P-Iirot
10.8. 17:00
Kakkonen
FC Jazz FC Jazz - EPS EPS
11.8. 17:00
Kakkonen
GrIFK GrIFK - KäPa KäPa
11.8. 18:30
Kakkonen
Gnistan Gnistan - GrIFK GrIFK
16.8. 18:30
Kakkonen
KaaPo KaaPo - FC Jazz FC Jazz
17.8. 14:00
Kakkonen
Tampere United Tampere United - SalPa SalPa
17.8. 17:00
Kakkonen
P-Iirot P-Iirot - FC Espoo FC Espoo
17.8. 17:00
Kakkonen
EPS EPS - KäPa KäPa
17.8. 17:00
Kakkonen
FC Honka/Akatemia FC Honka/Akatemia - Ilves/2 Ilves/2
18.8. 18:30
Kakkonen
FC Espoo FC Espoo - Gnistan Gnistan
22.8. 18:30
Kakkonen
SalPa SalPa - P-Iirot P-Iirot
23.8. 18:30
Kakkonen
FC Jazz FC Jazz - FC Honka/Akatemia FC Honka/Akatemia
23.8. 18:30
Kakkonen
Ilves/2 Ilves/2 - Tampere United Tampere United
24.8. 17:00
Kakkonen
KäPa KäPa - KaaPo KaaPo
25.8. 18:30
Kakkonen
GrIFK GrIFK - EPS EPS
25.8. 18:30
Kakkonen
FC Honka/Akatemia FC Honka/Akatemia - KäPa KäPa
30.8. 18:30
Kakkonen
KaaPo KaaPo - EPS EPS
31.8. 14:00
Kakkonen
P-Iirot P-Iirot - Ilves/2 Ilves/2
31.8. 17:00
Kakkonen
FC Espoo FC Espoo - GrIFK GrIFK
31.8. 17:00
Kakkonen
Gnistan Gnistan - SalPa SalPa
31.8. 18:30
Kakkonen
Tampere United Tampere United - FC Jazz FC Jazz
1.9. 18:30
Kakkonen
FC Jazz FC Jazz - P-Iirot P-Iirot
14.9. 14:00
Kakkonen
KäPa KäPa - Tampere United Tampere United
14.9. 15:00
Kakkonen
EPS EPS - FC Honka/Akatemia FC Honka/Akatemia
14.9. 15:00
Kakkonen
Ilves/2 Ilves/2 - Gnistan Gnistan
14.9. 15:00
Kakkonen
SalPa SalPa - FC Espoo FC Espoo
14.9. 15:00
Kakkonen
GrIFK GrIFK - KaaPo KaaPo
15.9. 18:30
Kakkonen
Tampere United Tampere United - EPS EPS
21.9. 15:00
Kakkonen
SalPa SalPa - GrIFK GrIFK
21.9. 15:00
Kakkonen
P-Iirot P-Iirot - KäPa KäPa
21.9. 15:00
Kakkonen
FC Espoo FC Espoo - Ilves/2 Ilves/2
21.9. 15:00
Kakkonen
FC Honka/Akatemia FC Honka/Akatemia - KaaPo KaaPo
21.9. 15:00
Kakkonen
Gnistan Gnistan - FC Jazz FC Jazz
21.9. 15:00
Kakkonen
FC Honka/Akatemia FC Honka/Akatemia - GrIFK GrIFK
27.9. 18:30
Kakkonen
KaaPo KaaPo - Tampere United Tampere United
28.9. 15:00
Kakkonen
EPS EPS - P-Iirot P-Iirot
28.9. 15:00
Kakkonen
KäPa KäPa - Gnistan Gnistan
28.9. 15:00
Kakkonen
FC Jazz FC Jazz - FC Espoo FC Espoo
28.9. 15:00
Kakkonen
Ilves/2 Ilves/2 - SalPa SalPa
29.9. 18:30
Kakkonen
Kakkonen
SalPa SalPa - FC Jazz FC Jazz
5.10. 14:00
Kakkonen
P-Iirot P-Iirot - KaaPo KaaPo
5.10. 14:00
Kakkonen
FC Espoo FC Espoo - KäPa KäPa
5.10. 14:00
Kakkonen
Gnistan Gnistan - EPS EPS
5.10. 14:00
Kakkonen
GrIFK GrIFK - Ilves/2 Ilves/2
5.10. 14:00
Näytä lisää

Tulokset: Lohko B

Kakkonen
GrIFK GrIFK 1 - 4 FC Espoo FC Espoo
16.6.2019 klo 18:30
Kakkonen
KäPa KäPa 1 - 2 FC Honka/Akatemia FC Honka/Akatemia
16.6.2019 klo 18:30
Kakkonen
FC Jazz FC Jazz 4 - 1 Tampere United Tampere United
16.6.2019 klo 18:30
Kakkonen
EPS EPS 0 - 2 KaaPo KaaPo
16.6.2019 klo 18:30
Kakkonen
Ilves/2 Ilves/2 8 - 0 P-Iirot P-Iirot
16.6.2019 klo 15:00
Kakkonen
EPS EPS 2 - 1 GrIFK GrIFK
10.6.2019 klo 18:30
Kakkonen
KaaPo KaaPo 4 - 0 KäPa KäPa
9.6.2019 klo 18:30
Kakkonen
Gnistan Gnistan 3 - 2 FC Espoo FC Espoo
9.6.2019 klo 18:30
Kakkonen
P-Iirot P-Iirot 2 - 0 SalPa SalPa
9.6.2019 klo 18:30
Kakkonen
Tampere United Tampere United 0 - 2 Ilves/2 Ilves/2
7.6.2019 klo 18:30
Näytä lisää