Kaakkois-Suomen piiri

Tulospalveluarkisto

 

2002 - 2006          Futsal 2002-2007
2007 - 2011   Futsal 2008-2012
2012    Futsal 2012-13
2013        Futsal 2013-14
2014  Futsal 2014-15
2014 E-ikäluokat  Futsal 2015-16
2015  

2002 - 2006

2002 2003 2004 2005 2006
Kolmonen Kolmonen Kolmonen   Kolmonen
        Kolmonen Maalintekijät
        Kolmonen Varoitukset
        Kakkosen karsinta
        Nelonen
        Vitonen Etelä
        Vitonen Itä
        Vitonen Länsi
        JKKI35 Itä
        JKKI35 Länsi
        A-pojat kevät
        A-pojat syksy
        B-pojat I-karsinta
        B-pojat II kevät
        B-pojat II syksy
        B-pojat III kevät
        B-pojat III syksy
        C15-pojat Lohko A kevät
        C15-pojat Lohko B kevät
        C15-pojat I syksy
        C15-pojat II syksy
        C14-pojat Lohko A kevät
        C14-pojat Lohko B kevät
        C14-pojat I syksy
        C14-pojat II syksy
        D13-pojat Itä kevät
        D13-pojat Länsi kevät
        D13-pojat I syksy
        D13-pojat II syksy
        D13-pojat 7v7
        D12-pojat Itä kevät
        D12-pojat Länsi kevät
        D12-pojat I syksy
        D12-pojat II Itä syksy
        D12-pojat II Länsi syksy
        E11-pojat Itä
        E11-pojat Länsi
        Naiset 
        Naiset 7v7
        C-tytöt
      C-tytöt 7v7
        D-tytöt
        E-tytöt

2007 - 2011

2007 2008 2009 2010 2011
Kolmonen Kolmonen Kolmonen Kolmonen Kolmonen
Kolmonen Maalintekijät Kolmonen Maalintekijät Kolmonen Maalintekijät Kolmonen Maalintekijät Kolmonen Maalintekijät
Kolmonen Varoitukset Kolmonen Varoitukset Kolmonen Varoitukset Kolmonen Varoitukset Kolmonen Varoitukset
Kakkosen karsintasarja Kakkosen karsinta Nelonen Nelonen Nelonen
Nelonen Nelonen Nelonen Maalintekijät Nelonen Maalintekijät Nelonen Maalintekijät
Nelonen Maalintekijät Nelonen Maalintekijät Nelonen Varoitukset Nelonen Varoitukset Nelonen Varoitukset
Nelonen Varoitukset Nelonen Varoitukset Vitonen Etelä Vitonen Etelä Vitonen Itä
Vitonen Etelä kevät

Vitonen Itä

Vitonen Etelä Maalintekijät Vitonen Etelä Maalintekijät Vitonen Länsi
Vitonen Itä kevät Vitonen Länsi Vitonen Pohjoinen Vitonen Pohjoinen Kutonen Etelä
Vitonen Länsi kevät Kutonen Etelä Vitonen Pohjoinen Maalintekijät Vitonen Pohjoinen Maalintekijät Kutonen Itä
Vitonen Yläloppusarja Itä Kutonen Itä Kutonen Etelä Kutonen Etelä Kutonen Pohjoinen
Vitonen Yläloppusarja Länsi Kutonen Länsi Kutonen Pohjoinen Kutonen Itä JKKI35
Vitonen Alaloppusarja Itä JKKI35 Itä JKKI35 Itä Kutonen Pohjoinen JKKI35 7v7
Vitonen Alaloppusarja Länsi JKKI35 Länsi JKKI35 Länsi JKKI35 Itä JKKI45 7v7
Kutonen Itä JKKI45 7v7 JKKI45 7v7 JKKI35 Länsi A-pojat I-karsinta
Kutonen Länsi A-pojat I-karsinta A-pojat I-karsinta JKKI45 B-pojat Piirisarja
Harrasteliiga Lohko A B-pojat piirin I-karsinta B-pojat I-karsinta kevät A-pojat karsinta I-karsintaan C-pojat 7v7
Harrasteliiga Lohko B B-pojat I-karsinta B-pojat I-karsinta syksy A-pojat I-karsinta syksy Kai Pahlman     karsinta Lohko A
Harrasteliiga Lohko C B-pojat II kevät B-pojat I-karsinta syksy piiri B-pojat I-karsinta Kai Pahlman karsinta Lohko B
Harrasteliiga Finaaliturnaus B-pojat II syksy B-pojat II kevät B-pojat II C15-pojat I kevät
Puulaaki B-pojat III kevät B-pojat II syksy B-pojat Piirisarja C15-pojat I syksy
A-pojat B-pojat III syksy B-pojat III kevät Kai Pahlman karsinta Lohko A C15-pojat II kevät
B-pojat I-karsinta Kai Pahlman karsinta B-pojat III syksy Kai Pahlman karsinta   Lohko B C15-pojat II syksy
B-pojat II kevät C-pojat 7v7 Kai Pahlman karsinta C-pojat 7v7 C14-pojat I kevät
B-pojat II syksy C-pojat I kevät Kai Pahlman jatkokarsinta Lohko A C15-pojat I kevät C14-pojat I syksy
B-pojat III kevät C-pojat I syksy Kai Pahlman jatkokarsinta Lohko B C15-pojat I syksy C14-pojat II kevät 
B-pojat III syksy C-pojat II kevät C-pojat 7v7 C15-pojat II kevät C14-pojat II syksy
Kai Pahlman karsinta C-pojat II syksy C-pojat I kevät C15-pojat II syksy C14-pojat Lopputurnaus
C-pojat 7v7 C-pojat III kevät C-pojat I syksy C14-pojat I kevät D-pojat 7v7
C-pojat I kevät C-pojat III syksy C-pojat II kevät C14-pojat I syksy D13-pojat I kevät
C-pojat I syksy D13-pojat Itä kevät C-pojat II syksy C14-pojat II kevät  D13-pojat I syksy
C-pojat II kevät D13-pojat Länsi kevät C-pojat III kevät C14-pojat II syksy D13-pojat II Itä kevät
C-pojat II syksy D13-pojat I syksy C-pojat III syksy D-pojat 7v7 D13-pojat II Länsi kevät
C-pojat III kevät D13-pojat II Itä syksy D13-pojat Lohko A kevät D13-pojat I kevät D13-pojat II syksy
C-pojat III syksy D13-pojat II Länsi syksy D13-pojat Lohko B kevät D13-pojat I syksy D12-pojat Itä kevät
D13-pojat Itä kevät D12-pojat Itä kevät D13-pojat Lohko C kevät D13-pojat II Itä kevät D12-pojat Länsi kevät
D13-pojat Länsi kevät D12-pojat Länsi kevät D13-pojat I syksy D13-pojat II Länsi kevät D12-pojat I syksy
D13-pojat I syksy D12-pojat I syksy D13-pojat II Itä syksy D13-pojat II syksy D12-pojat II syksy
D13-pojat II Itä syksy D12-pojat II syksy D13-pojat II Länsi syksy D12-pojat Itä kevät E11-pojat Itä
D13-pojat II Länsi syksy D12-pojat III Itä syksy D12-pojat Itä kevät D12-pojat Länsi kevät E11-pojat Länsi
D12-pojat Itä kevät D12-pojat III Länsi syksy D12-pojat Länsi kevät D12-pojat I syksy E10-pojat 
D12-pojat Länsi kevät D-pojat 7v7 Itä D12-pojat I syksy D12-pojat II Itä syksy Korttelisarja E-pojat
D12-pojat I syksy D-pojat 7v7 Länsi D12-pojat II Itä syksy D12-pojat II Länsi syksy Korttelisarja F9-pojat
D12-pojat II Itä syksy D-pojat 7v7 Finaalit D12-pojat II Länsi syksy E11-pojat Itä Korttelisarja F8-pojat
D12-pojat II Länsi syksy E11-pojat Itä D-pojat 7v7 Itä E11-pojat Länsi Korttelisarja G7-pojat
D-pojat 7v7 E11-pojat Länsi D-pojat 7v7 Länsi Korttelisarja E11-pojat Kymiliiga E-pojat
E11-pojat Itä Korttelisarja E11-pojat E11-pojat Itä Korttelisarja E10-pojat Kymiliiga F9-pojat
E11-pojat Länsi Korttelisarja E10-pojat E11-pojat Länsi Korttelisarja F9-pojat Kymiliiga F8-pojat
Korttelisarja E-pojat Korttelisarja F9-pojat Korttelisarja E-pojat Korttelisarja F8-pojat Kymiliiga G7-pojat
Korttelisarja E-pojat Lopputurnaus Korttelisarja F8-pojat Korttelisarja F9-pojat Korttelisarja G7-pojat Naiset II-karsinta
Korttelisarja F9-pojat Korttelisarja G7-pojat Korttelisarja F8-pojat Kymiliiga E-pojat Naiset Kolmonen
Korttelisarja F9-pojat Lopputurnaus Kymiliiga E10-pojat Korttelisarja G7-pojat Kymiliiga F9-pojat Naiset 7v7
Korttelisarja F8-pojat  Kymiliiga F9-pojat Kymiliiga E10-pojat Kymiliiga F8-pojat C15-tytöt F.U.N. -karsinta
Korttelisarja F8-pojat Lopputurnaus Kymiliiga F8-pojat Kymiliiga F9-pojat Kymiliiga G7-pojat C15-tytöt Alueellinen lopputurnaus
Korttelisarja G7-pojat Kymiliiga G7-pojat Kymiliiga F8-pojat  Naiset Kolmonen C-tytöt
Korttelisarja G7-pojat Lopputurnaus Kymiliiga E-tytöt Kymiliiga G7-pojat Naiset 7v7 C-tytöt 7v7
Naiset 7v7 Naiset Kaakko Naiset II-karsinta C-tytöt D-tytöt
B-tytöt I-karsinta  Naiset 7v7 Naiset Kolmonen C-tytöt 7v7 D-tytöt 7v7
B-tytöt II kevät B-tytöt I-karsinta kevät Naiset 7v7 D-tytöt E-tytöt
B-tytöt II syksy B-tytöt I-karsinta syksy B-tytöt karsinta pääsystä               I-karsintaan D-tytöt 7v7  
C-tytöt B-tytöt II kevät B-tytöt I-karsinta kevät E-tytöt  
C-tytöt 7v7 B-tytöt II syksy B-tytöt I-karsinta syksy    
D-tytöt C15-tytöt F.U.N. -karsinta B-tytöt II kevät    
E-tytöt C-tytöt B-tytöt II syksy    
  C-tytöt 7v7 C15-tytöt F.U.N. -karsinta    
  D-tytöt C-tytöt kevät    
  D-tytöt 7v7 kevät C-tytöt I syksy    
  D-tytöt 7v7 I syksy C-tytöt II syksy    
  D-tytöt 7v7 II syksy C-tytöt 7v7    
E-tytöt D-tytöt    
    D-tytöt 7v7    
    E-tytöt  

E-ikäluokat 2014

E11-pojat Ykkönen kevät E11-pojat Ykkönen syksy
E11-pojat Kakkonen kevät E11-pojat Kakkonen syksy
E10-pojat Ykkönen kevät E10-pojat Ykkönen syksy
E10-pojat Kakkonen kevät E10-pojat Kakkonen syksy
E-tytöt  

 

Etelä-Karjalan korttelijalkapallo

Kevään 2015 ohjelmat:        
E (2004-05)        
F9 (2006) 14.5. 23.5. 7.6.    
F8 (2007) 14.5. 23.5. 7.6.  
F7 (2008) 14.5. 23.5. 7.6.  
         
Syksyn 2015 ohjelmat:        
E (2004-05)        
F9 (2006) 2.8. 15.8. 23.8. 29.8.  
F8 (2007) 2.8. 15.8. 23.8. 29.8.  
F7 (2008) 2.8. 15.8. 23.8. 29.8.  

Kevään 2016 ohjelmat:        
E (2005-06)        
F9 (2007) 5.5. 14.5. 21.5. 11.6.  
F8 (2008) 5.5. 14.5. 21.5. 11.6.  
F7 (2009) 5.5. 14.5. 21.5. 11.6.  
         
Syksyn 2016 ohjelmat:        
E (2005-06)        
F9 (2007) 13.8. 21.8. 27.8. 3.9.  
F8 (2008) 13.8. 21.8. 27.8. 3.9.  
F7 (2009) 13.8. 21.8. 27.8. 3.9.  

Futsal 2002-2007

2001-02 2002-03 2004-05 2005-06 2006-07
  Miehet I Luokka Miehet I Luokka Miehet I Luokka Kakkonen
  C-pojat C-pojat C-pojat C-pojat
  D-pojat Itä D-pojat D-pojat D-pojat Lohko A
  D-pojat Länsi Naiset Naiset I Luokka D-pojat Lohko B
  D-pojat Finaali C-tytöt C-tytöt D-pojat Lohko C
  Naiset D-tytöt   D-pojat Lopputurnaus
C-tytöt     Naiset
  D-tytöt     C-tytöt

Futsal 2008-2012

2007-08 2008-09 2009-10 2010-11 2011-12
Kakkonen Kakkonen Itä Kakkonen Kakkonen Kolmonen
C-pojat Kakkonen Länsi C-pojat Kakkonen Lopputurnaus C-pojat
D-pojat Lohko A Kakkonen Lopputurnaus D13-pojat C-pojat D13-pojat
D-pojat Lohko B C-pojat D12-pojat D13-pojat D12-pojat
D-pojat Lopputurnaus D13-pojat D12-pojat Lopputurnaus D12-pojat Naiset
E-pojat D13-pojat Lopputurnaus E-pojat Pohjoinen E11-pojat turnaus 11.12 C-tytöt
Naiset D12-pojat  E11-pojat Etelä E11-pojat turnaus 23.1 D-tytöt
C-tytöt D12-pojat Lopputurnaus E10-pojat Etelä E11-pojat turnaus 13.2  
D-tytöt E-pojat F9-pojat E10-pojat turnaus, Imatra  
  E-pojat Lopputurnaus Naiset F9-pojat turnaus, Loviisa  
  Kortteli 2000-syntyneet C-tytöt F9-pojat turnaus, Kouvola  
  Naiset D-tytöt  F8-pojat turnaus, Imatra  
  C-tytöt E-F-tytöt  Naiset  
  D-tytöt   B-tytöt  
  E-tytöt   C-tytöt  
      C-tytöt Piirinmestaruusturnaus  
      D-tytöt