Takaisin
1.11.2021 klo 13.00

Päivittyvä seuranta – täältä löydät Tähtitarhan tulokset sekä YouTube-linkit

Jaa:

Joukkueiden pelaajalistat löytyvät niin ikään uutisesta.

Ottelut (2x 35 min):
ma 1.11. 18:45 A – B 2–1 & 1–3
ma 1.11. 20:15 C – D 2–1 & 5–0
ti 2.11. 15:50 A – C 0–0 & 1–0
ti 2.11. 17:15 B – D 0–0 & 0–0 
ke 3.11. 16:00 B – C 1–0 & 1–3 
ke 3.11. 17:30 A – D 1–1 & 0–0 
to 4.11. 10:15 pronssiottelu (B – D) 6–3 (5–1)
to 4.11. 11:45 finaali (A – C) 3–3, 1–2 rp. (3–1)

Pisteet ennen sijoitusotteluita:
A: 9 p
B: 8 p
C: 10 p
D: 4 p

Joukkue A:
1 Mikael Ojanen MuSa
12 Mitja Haapanen HJK
2 Aleksi Effati VPS J
3 Viljami Lindman Ilves
4 Oskari Inkeroinen FC Inter
5 Otso-Pekka Parkkila OLS
6 Patrik Ollila SJK-j
22 Adam Zahedi FC Honka
7 Ronal Malik HJK
8 Joel Asikainen Ilves
14 Aapo Takala Tervarit-j
15 Salem Bouajila HJK
16 Reko Huhtamäki KäPa
17 David Weiss PKKU
18 Eetu Salmi FC Jazz
19 Andre Vaaranmaa FC Inter
20 Jussi Helin P-Iirot
21 Nuutti Nenonen PKKU
9 Viljami Visuri Lluja
10 Sonosi Daldum KuPS
11 Pyry Ylläsjärvi Tervarit-j
13 Djoully Nzoko FC Inter

Joukkue B: 
1 Osku Maukonen FC Lahti
12 Niilo Ruuskanen FC Espoo
2 Lenni Matikainen Tervarit -j
3 Joonatan Halonen LAUTP
4 Evert Saranpää VPS J
5 Axel Sandler HJK
6 Olli Turppo LAUTP
22 Valtteri Berg FC Inter
7 Lauri Koivunen PKKU
8 Otto Ilmen HJK
14 Eemil Tanninen JIPPO-j
15 Kerkko Harjula KäPa
16 Matias Siltanen KuPS
17 Ariel Barraza KäPa
18 Peetu Harden HJK
19 Taavi Koukkumäki GrIFK
20 Santtu Rönkä JJK
21 Ilmo Toivonen HJK
9 Daniel Nyman PATO
10 Samu Herronen KPV
11 Hermanni Mäkiharju RoPS
13 Adiche Sablewe FC Honka

Joukkue C:
1 Ukko Happonen PKKU
12 Samu Nivamo KuPS
2 Adam Le Goff-Conan HJK
3 Veeti Soramäki FC Inter
4 Otto Minkinen KäPa
5 Tomas Sovelius Ilves
6 Pietu Timoskainen KuPS
22 Santeri Romppainen PKKU
7 Viljami Liukkonen LAUTP
8 Lauri Martelin FC Espoo
14 Elohim Nzoko FC Inter
15 Juho Rantala Ilves
16 Miikka Syväkari KäPa
17 Ilkka Koivukoski OLS
18 Amin Medjadji JJK
19 Jesper Johansson VJS
20 Konsta Väisänen FC Kuusysi
21 Aarne Louramo TPS
9 Edor Hajdini TPS
10 Arttu Tulehmo Ilves
11 Sander Korsunov TPV
13 Martin Kirilov HJK

Joukkue D:
1 Joona Silen FC Haka
12 Zacharias Eriksson Närpes Kraft
2 Iiro Huovinen Ilves
3 Elias Kolehmainen KuPS
4 Jannic Luoma IFK Mariehamn
5 Jere Kari HJK
6 Roope Heikkilä FC Honka
22 Aleksi Hämäläinen JJK
7 Eetu Turkki Ilves
8 Muamer Palic Närpes Kraft
14 Akseli Aaltonen SJK-j
15 Toivo Mero HJK
16 Aniis Machaal VPS J
17 Aron Engström FC Inter
18 Miko Koivuniemi HJK
19 Antton Järnstedt TPS
20 Isse Salewan PPJ
21 Elliot Backman FC Honka 
9 Ville Nunez IFK Mariehamn
10 Sulo Ketola P-Iirot
11 Olle Lämsä OLS
13 Juho Toivonen Ilves