Takaisin
10.4.2017 klo 00.00

P2003 Etelän alueleirit 3. ja 4.10.2017

Jaa:

Etelän 2003-poikien alueleirit järjestetään 3. ja 4.10.2017 Talissa.

Vuonna 2003-syntyneiden leiritystä

Suomen Palloliiton Etelän aluevalmentaja Samu Koski on valinnut pelaajat Talissa järjestettäville aluejoukkueleireille.

Pelaajat 3.10. -leirille:
 
Henriksson Elmo HJK
Schulz Lasse HJK
Ahlblad Matias FC Espoo
Pillai Aarre KäPa
Silverio Deni HJK
Halenius Casper FC Honka
Sipi Roope FC Honka
Nikki Jesse FC Honka
Arrakoski Adrian GrIFK
Silvonen Max HJK
Lindholm Markus KäPa
Pettersson Oliver FC Honka
Wallius Kalle HJK
Ahvonen Niklas FC Honka
Kallio Elias FC Honka
Palin Rasmus GrIFK
Aaltonen Anton HJK
Hietanen Manu GrIFK
Cukici Denis HJK
Saarikivi Niilo FC Honka
Jännes Aleksi FC Honka
Kivikko Matias FC Honka
Könkkölä Marius HJK
Meriluoto Kai HJK
Rautio Delee HJK
Sadiku Agon HJK
Bergring Herman GrIFK
Nyholm Aaro FC Honka
Troni Florian PK-35
Babiker Asaad FC Reipas
Niskanen Roope FC Kuusysi
Hongisto Hugo EPS
Bouchia Daniel PK-35
Koskipalo Daniel FC Reipas
Terho Casper FC Kontu
Torpo Tapio FC Kuusysi
Bhandari Kailash FC Kontu
Kinnunen Alex FC Honka
Rantala Alex FC Reipas
Walta Leo HJK
 
Pelaajat 4.10. -leirille:
Raudas Onni KäPa
Syysmeri Perttu VJS
Partanen Riku FC Honka
Samooja Jasper FC Honka
Tamminen Juuso PK-35
Niemi Joni PK-35
Nikkanen Jesse HJK
Martelin Eero FC Espoo
Vuorinen Eetu VJS
Niska Akseli EPS
Haapalainen Otto KäPa
Heiliö Elmo EPS
Tella Vilho FC Honka
Sotavalta Olli HJK
Mantila Samuel HJK
Sipi Rasmus HJK
Weckström Luca FC Honka
Taskinen Samuel PK-35
Harju-Virta Oliver PK-35
Munive Amos PK-35
Salloum Jehja VJS
Olamo Oskari FC Espoo
Nevalainen Romy Fc Kontu
Nissinen Oliver EPS
Koskinen Otso VJS
Filppu Riko KäPa
Ollikainen Eliel EPS
Mohamed Fesal PK-35
Nousiainen Yalo PK-35
Chakir Adam PK-35
Ahonen Jerry FC Espoo
Dahlström Benjamin KäPa
Tiilikainen Vertti VJS
Antikainen Felix EPS
Törnblom Aaro KäPa
Lassoued Mohamed FC Kontu
Ristamäki Niilo GrIFK
Vuorio Aarni HJK
Salomaa Henri HJK
Löfman Alejandro KäPa