Luottamushenkilöt

Piirhallitus          
Haapala Petteri Piirihallituksen puheenjohtaja petteri.haapala@op.fi 040 5671497  
Esko Hakola Piirihallituksen varapuheenjohtaja esko.hakola@palloliitto.fi  050 5185004  
Kurkela Tapani Piirihallituksen kunniapj.     tapani.kurkela@gmail.com 044 5302545  
Uurtomies Terje Piirihallituksen jäsen terje.uurtomies@gmail.com 040 6850323  
 - Kohonen Markku    - Varajäsen markku_kohonen@hotmail.com 050 5148769  
Lantto Tuomas Piirihallituksen jäsen tuomas.lantto@gmail.com 040 5919275  
 - Lehosmaa Susanna    - Varajäsen susanna.lehosmaa@jippii.fi    
Luotola Ville Piirihallituksen jäsen ville.luotola@tervaritjuniorit.fi 044 3609229  
 - Vedenjuoksu Tero    - Varajäsen tero.vedenjuoksu@ajaxsarkkiranta.fi 044 5161988  
Seikkala Raimo Piirihallituksen jäsen raimo.seikkala@rescomi.com 040 7480311  
 - Vihanta Kaisamarja    - Varajäsen puheenjohtaja@fcsantaclausjuniorit.fi 045 6750940  
Saarinen Pekka Piirihallituksen jäsen pekka.saarinen@pohjola.fi 0400 995421  
       - Varajäsen puuttuu !      
Kuustie Janne Piirihallituksen jäsen kuustie.janne@gmail.com 0400 963145  
 - Isomaa Juha    - Varajäsen  jpisomaa@hotmail.com 050 4867024  
Anttonen Jarmo Piirihallituksen jäsen jarmo.anttonen@kajaani.net 044 3524039  
      - Varajäsen puuttuu !      
Korhonen Hannu Piirihallituksen jäsen hannu.korhonen@rops.fi 040 5721977  
 - Valkama Kari    - Varajäsen kari.valkama7@jippii.fi    

Työvaliokunta: 

  • Esa Saajanto esittelijä/sihteeri, Petteri Haapala pj ja Esko Hakola vpj

Kilpailujaos:

  • Mira Pyhälä esittelijä/sihteeri, Esa Saajanto pj, Ari Härkönen, Malla Rautava

Alueelliset kehitysryhmät:

Pelaajan Laadukas Arki 

Puheenjohtaja: Jari Jäväjä

Jäsenet: (päivitettävä...)

Esittelijä: Ari Härkönen (valmennuskeskuksen asioissa Juha Malinen)

 

Elinvoimainen Seura

Puheenjohtaja: Jyrki Sundström

Jäsenet:​ (päivitettävä...)

Esittelijä: Esa Saajanto

 

Mielenkiintoiset Kilpailut

Puheenjohtaja: Esko Hakola

Jäsenet: (päivitettävä...)

Esittelijä: Mira Pyhälä

 

Viestintä ja Vaikuttaminen

Puheenjohtaja: Petteri Haapala

Jäsenet: (päivitettävä...)

Esittelijä: Esa Saajanto