Aikuisten harrastetoiminta

Länsi-Suomen piirin alueella toimivat mm. seuraavat aikuisten joukkueet/harrasteryhmät: 
 

Seura  Yhteyshenkilö
FC Jazz http://team.jopox.fi/fcjazz/joukkueet/4309
Leidit - naisten harrastejoukkue Johanna Kuusisto 
  kuusisto.johanna(a)gmail.com
   
FC Rauma https://www.fcrauma.com/edustus-harraste/naiset-harraste-ammat/
äMMät (N 8 v 8) Sari Laivanen, laivanen(a)dnainternet.net
   
FC Ulvila www.fculvila.fi
FC Ulvila 2 (Kutonen) Niko Rostedt, niko.rostedt(a)hotmail.com
Almat (naisten harraste) Mariina Rajala, fcalmat(a)gmail.com
   
Kaarinan Pojat ry www.kaapo.fi
M35 Tommi Tuominen
  tommi.tuominen(a)auditurku.fi
  p. 040 4558 860 
M45 Olli Tuominen
  puheenjohtaja(a)kaapo.fi
  p. 040 5441 812
Kävelyfutis ikääntyville Jarmo Kaunela
  jarmo.kaunela(a)hotmail.com
  p. 045 6566 086
   
KSF  
40+ harrasteryhmä Thomas Ginlund
   
Laitilan Jyske  
Miehet Mika Lintula, p. 040 7010 666
   
Liedon Pallo http://www.liedonpallo.net/
Miehet 2 Tomi Keipi, tomi.keipi(a)hotmail.com
Naiset 2 Maija Kalliola, maija.h.kalliola(a)gmail.com
   
Littoisten Työväen Urheilijat http://www.ltujalkapallo.fi/joukkueet 
M35 - 55  
Naisten kuntofutis http://www.ltujalkapallo.fi/harraste/aikuiset/naisten-kuntofutis
  Matti Honkanen, naistenkuntofutis(a)gmail.com
   
Marttilan Murto  
Miehet Kutonen Teemu Kanasuo
Naiset 8 v 8 tkanasuo(a)suomi24.fi
   
Maskun Palloseura http://www.maskunpalloseura.fi/joukkueet/
M35 Antti Iitiä
Miehet 2 (Kutonen) Kari Ahonen
FC Mamas Katja Hyrkkänen
Naiset 2 (8 v 8) Eeva-Maria Östlund
   
Paimion Haka https://www.paimionhaka.fi/jalkapallo/aikuisjoukkueet/
M35 Petter Sandell
  mail(at)petter.fi 
  p. 050-487 2101
Paiha Ladies Viola Sailio
  viola.sailio(at)gmail.com
   
Noormarkun Koitto https://www.noormarkunkoitto.fi/jalkapallo/joukkueet/jalkapallo-miehet-kutonen/
Miehet Kutonen (Koitto/2) Mirka Rimpelä, mirka.rimpela(a)noormarkunkoitto.fi
   
Pallo-Iirot http://www.palloiirot.fi/
Puulaakisarja Kaija Savunen
KKI40 kaija.savunen(a)palloiirot.fi
KKI45  
KKI50  
   
Perniön Urheilijat  
Naiset kuntofutis Johanna Lindgren
  johanna.lindgren(a)gmail.com
   
Toejoen Veikot  
M2 (Kutonen) Arttu Limnell, arttu.limnell(a)toejoenveikot.fi
Harraste toimisto(a)toejoenveikot.fi
   
Turun Kisa-Veikot http://www.turunkisaveikot.fi/jalkapallo/
M35 Rauno Help
M45 rauno.help(a)suomi24.fi
M50 p. 050-524 7141
M55  
Pallivahan Tyrnit (naisten harraste)
   
ÅIFK http://www.aifk.fi/jalkapallo/joukkueet/1909
M35 Freddie Lindström
M50 p. 050-2712
M55