Kimppaliigan lopputulokset 2017

 

nahkaassat_2017pieni.jpg

A-lohko   B-lohko
I Nahka-Ässät   I Sandvik
II Promethor   II SeMe
III D-team Turku   III Tanskan Palloseura
IV MC Hammer   IV FC Kalevipojad
IV FC Akti A   V FC Nopeet
FC Flagship   VI FC Pallivaha
     
C-lohko    
I Forest FC    
II ITU    
III KOU-team    
IV FC 69    
V Kyyrlän Woima    
VI Hamaron Pallo    

 

10. KIERROS 2017      
tiistai 29.8.         
lohko kenttä klo 18.00    
A kenttä 1 Nahka-Ässät vs Promethor
  kenttä 2 D-team Turku vs MC Hammer
  kenttä 3 FC Flagship vs FC Akti A
    klo 19.00    
B kenttä 1 SeMe vs FC Pallivaha
  kenttä 2 FC Nopeet vs FC Kalevipojad
  kenttä 3 Sandvik vs Tanskan Palloseura
    klo 20.00    
C kenttä 1 KOU-team vs Kyyrlän Woima
  kenttä 2 FC 69 vs ITU
  kenttä 3 Hamaron Pallo vs Forest FC
9. KIERROS 2017      
tiistai 22.8.         22.8. tulokset
lohko kenttä klo 18.00    
A kenttä 1 FC Akti A vs D-team Turku
  kenttä 2 MC Hammer vs Promethor
  kenttä 3 Fc Pallivaha vs Nahka-Ässät
    klo 19.00    
B kenttä 1 FC Kalevipojad vs FC Nopeet
  kenttä 2 Tanskan Palloseura vs SeMe
  kenttä 3 Kyyrlän Woima vs FC Flagship
    klo 20.00    
C kenttä 1 ITU vs Forest FC
  kenttä 2 Hamaron Pallo vs Sandvik
  kenttä 3 FC  69 vs KOU-team
8. KIERROS 2017      
tiistai 15.8.         15.8. tulokset
lohko kenttä klo 18.00    
A kenttä 1 MC Hammer vs FC Akti A
  kenttä 2 FC Nopeet vs D-team Turku
  kenttä 3 Promethor vs Nahka-Ässät
    klo 19.00    
B kenttä 1 FC Kalevipojad vs Tanskan Palloseura
  kenttä 2 Forest FC vs SeMe
  kenttä 3 FC Pallivaha vs FC Flagship
    klo 20.00    
C kenttä 1 FC 69 vs Kyyrlän Woima
  kenttä 2 Hamaron Pallo vs KOU-team
  kenttä 3 ITU vs Sandvik
7. KIERROS 2017      
tiistai 8.8.         8.8. tulokset
lohko kenttä klo 18.00    
A kenttä 1 FC Akti A vs Tanskan Palloseura
  kenttä 2 FC Nopeet vs D-team Turku
  kenttä 3 MC Hammer vs Nahka-Ässät
    klo 19.00    
B kenttä 1 FC Flagship vs Kyyrlän Woima
  kenttä 2 Promethor vs Forest FC
  kenttä 3 FC Kalevipojad vs SeMe
    klo 20.00    
C kenttä 1 ITU vs FC Pallivaha
  kenttä 2 Sandvik vs FC 69
  kenttä 3 KOU-team vs Hamaron Pallo
6. KIERROS 2017      
tiistai 1.8.         1.8. tulokset
lohko kenttä klo 18.00    
A kenttä 1 D-team Turku vs Kyyrlän Woima
  kenttä 2 FC Nopeet vs Nahka-Ässät
  kenttä 3 FC Akti A vs Tanskan Palloseura
    klo 19.00    
B kenttä 1 Forest FC vs FC Pallivaha
  kenttä 2 SeMe vs FC Flagship
  kenttä 3 Promethor vs MC Hammer
    klo 20.00    
C kenttä 1 KOU-team vs ITU
  kenttä 2 Hamaron Pallo vs FC 69
  kenttä 3 Sandvik vs FC Kalevipojad
5. KIERROS 2017      
tiistai 20.6.         20.6. tulokset
lohko kenttä klo 18.00    
A kenttä 1 Nahka-Ässät vs FC Pallivaha
  kenttä 2 Kyyrlän Woima vs Tanskan Palloseura
  kenttä 3 D-team Turku vs FC Nopeet
    klo 19.00    
B kenttä 1 SeMe vs MC Hammer
  kenttä 2 Forest FC vs FC Akti A
  kenttä 3 ITU vs FC Flagship
    klo 20.00    
C kenttä 1 KOU-team vs Sandvik
  kenttä 2 FC Kalevipojad vs Promethor
  kenttä 3 FC 69 vs Hamaron Pallo
4. KIERROS 2017      
tiistai 13.6.         13.6. tulokset
lohko kenttä klo 18.00    
A kenttä 1 Tanskan Palloseura vs FC Nopeet
  kenttä 2 Nahka-Ässät vs MC Hammer
  kenttä 3 Kyyrlän Woima vs FC Pallivaha
    klo 19.00    
B kenttä 1 D-team Turku vs FC Akti A
  kenttä 2 FC Flagship vs Sandvik
  kenttä 3 SeMe vs Forest FC
    klo 20.00    
C kenttä 1 Hamaron Pallo vs Promethor
  kenttä 2 FC 69 vs ITU
  kenttä 3 FC Kalevipojad vs KOU-team

 

3. KIERROS 2017      
tiistai 6.6.         6.6. tulokset
lohko kenttä klo 18.00    
A kenttä 1 FC Akti A vs FC Pallivaha
  kenttä 2 FC Nopeet vs MC Hammer
  kenttä 3 Nahka-Ässät vs Tanskan Palloseura
    klo 19.00    
B kenttä 1 D-team Turku vs FC Flagship
  kenttä 2 Kyyrlän Woima vs Promethor
  kenttä 3 Sandvik vs Forest FC
    klo 20.00    
C kenttä 1 SeMe vs FC Kalevipojad
  kenttä 2 KOU-team vs FC 69
  kenttä 3 Hamaron Pallo vs ITU

 

2. KIERROS 2017      
tiistai 30.5.         30.5. tulokset
lohko kenttä klo 18.00    
A kenttä 1 FC Flagship vs Tanskan Palloseura
  kenttä 2 FC Akti A vs FC Pallivaha
  kenttä 3 FC Nopeet vs MC Hammer
    klo 19.00    
B kenttä 1 Forest FC vs FC Kalevipojad
  kenttä 2 Kyyrlän Woima vs Promethor
  kenttä 3 D-team Turku vs Nahka-Ässät
    klo 20.00    
C kenttä 1 SeMe vs FC 69
  kenttä 2 Hamaron Pallo vs SANDVIK
  kenttä 3 KOU-team vs ITU

 

ALOITUSKIERROS 2017      
maanantai 22.5.       22.5. tulokset
lohko kenttä klo 19.00    
A kenttä 1 FC Kalevipojad vs Tanskan Palloseura
  kenttä 2 FC Pallivaha vs FC Akti A
  kenttä 3 FC Flagship vs MC Hammer
         
tiistai 23.5.         23.5. tulokset 
lohko kenttä klo 19.00    
B kenttä 1 Kyyrlän Woima vs Nahka-Ässät
  kenttä 2 Promethor vs Forest FC
  kenttä 3 FC 69 vs FC Nopeet
    klo 20.00    
C kenttä 1 Hamaron Pallo vs ITU
  kenttä 2 KOU-team vs SANDVIK
  kenttä 3 SeMe vs D-team Turku