Piirin turnauspäivät

Turnauspäivät ja järjestäjät (19.06.2019 mukainen tilanne)

Piirin turnausmuotoisten kilpailujen turnauspäiviä ja -järjestäjiä - muutokset ovat mahdollisia - tavoitteemme on ettei yhtään turnausta tarvitsisi pelata hiekalla.  Puolen Suomen Liiga, jälki-ilmoittautuminen ja ikäluokkien mahdolliset yhdistämiset voivat myös aiheuttaa muutoksia.

Yksittäisen joukkueen turnausmatkan tai vastaavan menon johdosta turnauspäiviin ei tehdä muutoksia.  Jos joukkue haluaa muutosta turnauspäiviin, sen tulee sopia asiasta kaikkien kyseisessä turnauksessa mukana olevien joukkueiden kanssa.

Junioricupin finaalit su 02.06. Toivalassa.

JKKI/45 7v7                 19.05.
ToU
15.06.
OuPa
   
    17.08.
PuPa
21.09.
HuPa
   
           
P17/P15 8v8 12.05.
SaPa
08.06.
OuPa
   
    04.08.
SuPa
08.09.
Hurtat
   
           
P15 PSL
(Itä-Suomessa)
27.04.
JIPPO-j
02.06.
KuPS
15.06.
KuPS
 
  aluesarja
(Itä-Suomessa)
11.05.
SiPS/WJK yj
25.05.
Yllätys
30.05.
LehPa
16.06.
KuPS/jl 04
           
P14 PSL
(Itä-Suomessa)
11.05.
KuPS
09.06.
JIPPO-j
   
  8v8 04.05.
KiuPa > 08.06.
FC SIILI/JuPy yj > 19.05.
18.05.
KuPS/jl 06 keltainen
SaPa
25.05.
FC Nurmes
WJK
15.06.
Hurtat
KuPS/jl 05
    11.08. 31.08. 21.09. (08.09.)
           
P13 PSL
(Itä-Suomessa)
05.05.
KuPS
15.06.
JIPPO-j
   
  8v8
(Ykkönen)
12.05.
JIPPO-j/07
PK-37
19.05.
SuPa
SiPS
30.05.
WJK
NP-H
16.06.
SaPa
ToU
    03.08. 24.08. 15.09. (01.09.)
  8v8
(Kakkonen)
12.05.
KuPS/jl 06 keltainen
19.05.
JoPS
30.05.
KiuPa
16.06.
ToU/07
    03.08. 24.08. 15.09. (01.09.)
           
P12 8v8
(Ykkönen)
04.05. > 08.06.
LehPa/punainen
SaPa
18.05.
Yllätys
PK-37
25.05.
LehPa/08 punainen
SoU
15.06.
AC BARCA
NP-H
    10.08. 25.08. 07.09. (31.08.)
  8v8
(Kakkonen)
04.05.
LehPa/musta > 30.05.
KuPS/jl 07 B > 02.06.
18.05.
FC SIILI
KiuPa
25.05.
FC Hertta/07 tytöt
RautU
15.06.
FC Pogosta
LaPa-95
    10.08. 25.08. 07.09. (31.08.)
           
P11 8v8 05.05.
ToU
Yllätys > 19.05.
26.05.
LehPa
PK-37
SoU
15.06.
SaPa
SiPS
 
    04.08.
Hurtat
WJK
24.08.
Pallokissat
SuPa
08.09.
FC SIILI
JIPPO-j
 
           
P10 8v8 11.05.
LehPa
PK-37
SaPa
30.05.
JuPy
SuPa
ToU
16.06.
AC BARCA
KiuPa
RautU
 
    11.08.
FC SIILI
WJK
Yllätys
31.08.
JIPPO-j
NP-H
 
14.09.
KiU
LaPa-95
Pallokissat
 
           
P9 5v5 05.05.
JuPy > 08.06.
LehPa > 09.06.
26.05.
KiuPa
ToU
15.06.
PK-37
Yllätys
 
    03.08.
FC SIILI
SuPa
17.08.
JIPPO-j
Pallokissat
01.09.
Hurtat
SiPS
 
           
P8 5v5 18.05.
LehPa
PK-37
16.06.
FC SIILI
Yllätys
   
    10.08.
KiuPa
Pallokissat
24.08.
AC BARCA
LaPa-95
   
           
N/T18 7v7 11.05.
WJK/harraste
09.06.
FC SIILI
   
    10.08.
LaPa-95
24.08.
KiuPa
07.09.
Pallokissat/B2
 
           
T15 PSL
(Itä-Suomessa)
30.05.
Klubi-36
09.06.
Pallokissat
   
  aluesarja
(Itä-Suomessa)
05.05.
SiPS
08.06.
LaPa-95
   
           
T14 PSL
(Itä-Suomessa)
04.05.
FC Hertta
26.05.
Pallokissat
   
           
  8v8 18.05.
LehPa
08.06.
WJK
   
    03.08.
KiuPa
24.08.
FC SIILI
   
T13 PSL (8v8)
(Itä-Suomessa)
30.05.
FC SIILI
08.06.
Yllätys/FC Hertta
16.06.
Pallokissat
 
           
  8v8 11.05.
ToU
25.05.
Pallokissat
   
    10.08.
KuKi/Tiikerit
31.08.
LaPa-95
14.09.
FC Hertta/Yllätys yj
 
           
T12 8v8 05.05.
Klubi-36
FC Hertta/punainen
26.05.
FC SIILI
STPS
30.05.
FC Hertta/08
Pallokissat/08 valkoinen
09.06.
Pallokissat
FC Hertta/sininen
    11.08. 24.08. 15.09.  
           
T11 8v8 04.05. > 17.08.
ToU
18.05.
FC Hertta
16.06.
WJK
 
    10.08.
Klubi-36
25.08.
Pallokissat
14.09.
FC SIILI
 
           
T10 8v8 11.05.
Pallokissat
08.06.
FC Hertta
   
    18.08.
FC SIILI
01.09.
Klubi-36
   
           
T9 5v5 19.05.
ToU
09.06.
Klubi-36
   
    11.08.
FC SIILI
25.08.
FC Hertta