Ilmoittautuneet

Ilmoittautumislomake >>>>>

Mukana olevat joukkueet - 136 joukkuetta. 

KILPASARJA (12) Yhdyshenkilö Joukkueen kotipaikka          eka peli
Bärbär United Niki Berg Kuopio 8.12.
Dnipro Dnipro Reetu Räsänen Kuopio 8.12.
FCLP Paavo Niskanen Kuopio 8.12.
FC Mäytz Aarne Sipola Kuopio 8.12.
FC Uje Ville Leinonen * 8.12.
FC PPP Furkan Sadik Lahti 8.12.
Hurjat Kuoripojat Riku Rönkkö * 9.12.
Real Patis Olli Reinikainen * 8.12.
Sorta Und Sasha Nazarov Sortavala, Venäjä 8.12.
The FestivaL Janne Ekonsalo Kuopio 8.12.
Tsenegeim Jukka Janhonen * 8.12.
Viktoria Aleksei Jakimenko Sortavala/Helylä, Venäjä 9.12.
       
HARRASTESARJA (49)      
AC Kylän Poijjaat Perttu Junttanen * 8.12.
AC SuHu Jari Mustonen * 8.12.
AC VePa Lauri Mielonen Kuopio 1.12.
Bargain Booze Janne Martikainen * 8.12.
Berzeliiga-tan Marko Massinen * 8.12.
Dirri Joona Jääskeläinen Kuopio 1.12.
Dynamo Petroskoi Pavel Isakov Petroskoi, Venäjä 8.12.
FC Epelit Henrik Kuosmanen * 1.12.
FC Fradi Tomi Rönkkö * 8.12.
FC GulliGiäryle Simo Sirviö * 8.12.
FC KeskiKetterä Atte Heikkinen Kuopio 1.12.
FC Kihti Erik Partanen Kiuruvesi 2.12.
FC Kultajuna Tuomas Eskelinen Kuopio 1.12.
FC Lasse Pöysti Jussi Myllykangas * 8.12.
FC Mauhis Ollipekka Ojala * 8.12.
FC Nameless Joni Meltoranta Hämeenlinna 8.12.
FC Rööperi Veeti Sairanen Kuopio 1.12.
FC Vergi Noel Berg * 8.12.
FK Granit Aleksei Vorotilov Petroskoi, Venäjä 8.12.
Hietalantien Rainers Janne Mertanen Toivala 8.12.
JalakapalloFC Ville Miettinen * 8.12.
JL99 All Stars Roope Repo Kuopio 1.12.
JoJy Joel Hyvönen Kuopio 1.12.
joupet.com Atte Heikkinen Kuopio 1.12.
Kaletonin Pojat Juho Puhjo Valkeala 8.12.
Kalpakikkailijat Eetu Marttila * 8.12.
KuPa Matti Venäläinen * 8.12.
Kurvin Vauhti Tapio Vattulainen Helsinki 8.12.
KV Kings Salah Al-mehsen Vantaa 9.12.
KYMI Team Petteri Ovaska * 8.12.
Lapti Jari Ollikainen Kuopio 1.12.
Lohkovoittajat Juha Pöyhönen Kuopio 1.12.
Mafia Marko Ryhänen * 8.12.
Mertsin Enkelit Leevi Suppanen * 8.12.
Mukira Antti Heiskanen Kuopio 1.12.
Nsur Syyria Mazen Ahmad Alsheikh Kuopio 1.12.
OCA Juniors Hannu Korhonen Rautavaara 8.12.
OFC Kultainen Sukupolvi Timo Tahvanainen * 8.12.
Real Hazardoza Risto Makkonen * 8.12.
Roses FC Denis Yolkin Petroskoi, Venäjä 8.12.
RS Rehelliset Jouni Laukkanen * 8.12.
Sokeat Myyrät Olli Hynninen Kuopio 1.12.
Scoho Kalle Tenhunen * 8.12.
Sons of Talas Ossi Pokela Uurainen 9.12.
SpicyVirgins Leo Hirvonen Kuopio 1.12.
Team Äkkihoppu Erkki Lipponen Kolari 9.12.
Uuno sissit Pauli Parkkila Keminmaa 9.12.
Yksisarviset Miikka Ahvenainen Lohja 8.12.
ZeeGeeTee Miika Tiihonen * 8.12.
       
FAIR PLAY-SARJA (56)      
AC Liiga Tommi Eskelinen * 1.12.
AC Menestyksen Portaat Janne Heikkinen * 9.12.
Alliance-2 Sergei Savitskiy Petroskoi, Venäjä 8.12.
Beercules United Jouni Pitkänen * 1.12.
Dynamo PTZ Pavel Isakov Petroskoi, Venäjä 8.12.
Eräkoirat Ari Hartikainen Kuopio 2.12.
FC Cornflakes Antti Vainikainen * 8.12.
FC Golden Jari Tiihonen Kuopio 2.12.
FC Farssi Arttu Voutilainen Kuopio 2.12.
FC HHFFHH Karri Jalkanen Helsinki 9.12.
FC I.Partanen Janne Komulainen Kuopio 1.12.
FC Jalkala Mika Sutinen Suonenjoki 2.12.
FC JumalWelhot Tommi Huusko Kuopio 1.12.
FC Karhunkaatajat Jonne Juvonen Kuopio 1.12.
FC Kunnolla Kalle Holopainen * 8.12.
FC Pallokeijut Ari Pelkonen Kuopio 1.12.
FC Pappa-Karhut Petri Jauhiainen Kuopio 1.12.
FC Platinum Tapio Korpijaakko Kuopio 9.12.
FC Potkusormi Jarkko Kauhanen Kuopio 1.12.
FC Takinkääntäjät Mervi Mustonen * 8.12.
Globetrotters Timo Nuutinen * 9.12.
Hopon Poppoo Akseli Savolainen Lahti 9.12.
Huumorilla Vaan Kalle Pylkkänen Kuopio 1.12.
Ihan Sama Anne Hyvönen Kiuruvesi 2.12.
JPP Joni Juutinen Kuopio 2.12.
Jukan Pulju Miika Jalkanen * 8.12.
Kalpeat Kavaljeerit Eemeli Manninen * 8.12.
Kati Hukka Antti Ruhanen Kuopio 1.12.
Keittoreipas Jaakko Happonen * 8.12.
Kepu-Kari Allstars* Mikko Eskelinen * 8.12.
Ketut SR Jouko Poussu Kuopio 1.12.
Kungs United CF Miska Hukkanen Kuopio 1.12.
Kupinäijät Alpo Kärkkäinen Kuopio 2.12.
Lazy Days Joni Huttunen * 9.12.
Linnanpellon Kartelli Jesse Moilanen Kuopio 1.12.
Luihuset Henri Rissanen Kuopio 1.12.
LuPS Eero Laitinen Karttula 1.12.
ODP Crew Niko Puustinen * 1.12.
Ollin Poppoo Jani Miettinen Juankoski 8.12.
Peruna Tyko Salmi Kuopio 1.12.
PoPo Henrik Sederholm * 2.12.
Royalin Rippeet Ville Vainikainen * 8.12.
Ruutiukot Timo Hakkarainen Kuopio 1.12.
Rypysuon Ryhti Mikko Nissinen * 9.12.
Sauna Forum United Tomi Kosonen Jyväskylä 8.12.
Soppa Klubi Jarno Kiimalainen Kuopio 2.12.
Sorbano Otto Mikkonen Kuopio 1.12.
So What Team Jari Partanen * 8.12.
Sweaty Kings Juuso Lyytinen * 8.12.
Takkaa Tullee Ossi Roivainen Kuopio 8.12.
Team GBF Leo Korhonen * 8.12.
Team Sluiba Aapo Martikainen * 8.12.
The Larssons Janne Kauranen * 8.12.
Viikon Putki Lari Kuivalainen Kuopio 8.12.
x = Golden Fc     9.12.
xx = Ketut     8.12.
       
IKÄMIEHET/40 (13)      
EP-Urakointi Oy Jouni Katainen Kuopio 2.12.
FC Tarzan Matti Kuronen Kuopio 2.12.
FC Vosu Panu Myöhänen * 2.12.
Futura PA Atso Laitinen * 2.12.
HP-47 senior´s Esa Manselius Heinola 2.12.
John Long Team Tero Taipale * 2.12.
KuPS A86 Jari Koistinen * 2.12.
Onego Mikhail Matveev Petroskoi, Venäjä 2.12.
UMA Kari Lång * 2.12.
Veterok Konstantin Salonen Sortavala, Venäjä 2.12.
Paltamon Jyry Ari Kovalainen Paltamo 2.1.2
Pattipiät Joni Hiltunen Kuopio 2.12.
SiPS/Ikämiehet Raimo Taskinen Siilinjärvi 2.12.
       
SEKAJOUKKUEET/NAISET (8)      
Av Bulls Emmi Immonen * 2.12.
FC Kärkkäri Jenna Kokkonen * 2.12.
FC Minna Outi Pulliainen Kuopio 2.12.
Havaijin Pallo Lari Suckman * 2.12.
Kappelin Pimut Eriikka Lyytinen * 2.12.
Kuopion Riento Minna Vanninen Kuopio 2.12.
Menetetyt Toivot Atte Lihtamo * 2.12.
Team KMF Teppo Berg * 2.12.

* = joukkue koostuu ympäri maata tulevista pelaajista