Futsal 2018

Futsal 2018 – Näin pelataan
(Piiri pidättää oikeuden mahdollisiin muutoksiin.)

MIEHET
Kakkonen

FC Feeniks, KaDy/2, KaDy/A, Riemu/2, Röykäleet, SC Riverball, WJK Futsal (7)
- Itä-Suomen, Kaakkois-Suomen ja Keski-Suomen piirien alueellinen sarja
- kaksinkertainen sarja - voittaja Ykkösen karsintaan
Otteluohjelma >>>>>

Kolmonen
Kuopion Elo, LiPa, Raiku, SC Riverball/2 (4)
- Kolminkertainen sara
Otteluohjelma >>>>>

Piirisarja
AC BARCA, AFC Keltik, JuPy, KiU/1, KiU/2, KJK, PuPa, ToU/oranssi ToU/sininen, ToU/valkoinen. Yllätys (11)
- Kaksi lohkoa - kaksi turnausta
- Lohkojen kaksi parasta joukkuetta lopputurnaukseen
Lohko A
JuPy, KiU/1, PuPa, ToU/oranssi, ToU/valkoinen, Yllätys (6)
13.01. Ahmon koulu, Siilinjärvi (SiPS/ToU)
10.02. Ylämylly (Yllätys) *Päivämäärä korjattu
Lohko B
AC BARCA, AFC Keltik, KJK, KiU/2, ToU/sininen (5)
14.01. Ylä-Pyörön koulu, Kuopio (KJK)
18.02. Joensuu Areena (SC Riverball)
Lopputurnaus
04.03. Ylä-Pyörön koulu, Kuopio (Piiri)
Otteluohjelmat >>>>>

FKKI40
JuPS, JuPy, LehPa/KKI, ToU (4)
- Kaksinkertainen sarja - kaksi turnausta
07.01. Ylä-Pyörön koulu, Kuopio (Piiri)
xx.xx (?)
Otteluohjelma >>>>>

P17 (-01)
FC Nurmes, JuPy, SC Riverball, STPS, SuPa, ToU, WJK (7)
- Yksinkertainen sarja - kaksi turnausta
21.01. Varkauden liikuntatalo (WJK)
18.02. Joensuu Areena (SC Riverball)
Otteluohjelma >>>>>

P15 (-03)
JuPy, KuKi/Tiikerit, KuPS/jl keltainen, KuPS/jl musta, SaPa, SC Riverball, ToU, Yllätys (8)
- Yksinkertainen sarja - kolme turnausta
13.01. Joensuu Areena (SC Riverball)
11.02. Ylä-Pyörön koulu, Kuopio (KuPS/jl)
25.02. Ylä-Pyörön koulu, Kuopio (KuPS/jl)
Otteluohjelma >>>>>

P14 (-04)
JuPy, KiU, KuPS/jl 04 keltainen, KuPS/jl 04 musta, SiPS, SuPa, ToU/tytöt, WJK (8)
- Yksinkertainen sarja - kolme turnausta
13.01. Ahmon koulu, Siilinjärvi (SiPS)
25.02. Ylä-Pyörön koulu, Kuopio (Piiri)
18.03. Ylä-Pyörön koulu, Kuopio (Piiri)
Otteluohjelma >>>>>

P13 (-05)
KuPS/jl 05 keltainen A, KuPS/jl 05 keltainen B, KuPS/jl 05 musta A, KuPS/jl 05 musta B, SaPa, SC Riverball, SiPS, WJK (8)
- Yksinkertainen sarja - kolme turnausta
07.01. Varkauden liikuntatalo (WJK)
20.01. Joensuu Areena (SC Riverball)
10.02. Ahmon koulu, Siilinjärvi (SiPS)
Otteluohjelma >>>>>

P12 (-06)
KuKi/Tiikerit, KuPS/jl 06 keltainen A, KuPS/jl 06 keltainen B, KuPS/jl 06 musta A, KuPS/jl 06 musta B, KuPS/jl 06 musta C, SiPS, SiPS/Tytöt, SuPa, ToU, WJK (10)
- Kaksi lohkoa - kolme turnausta
- Lohkojen kaksi parasta lopputurnaukseen
Lohko A
KuPS/jl 06 keltainen A, KuPS/jl 06 musta A, KuPS/jl 06 musta C, SiPS/Tytöt, SuPa, ToU (6)
Lohko B
KuKi/Tiikerit, KuPS/jl 06 keltainen B, KuPS/jl 06 musta B, SiPS, WJK (5)
Alkulohkot
21.01. Ylä-Pyörön koulu, Kuopio (Piiri)
25.02. Ahmon koulu, Siilinjärvi (SiPS)
Lopputurnaus
18.03. Ylä-Pyörön koulu, Kuopio (Piiri)
Otteluohjelmat >>>>>

P11 (-07)
AC BARCA, LehPa/musta, LehPa/punainen, SC Riverball, Tou/sininen, ToU/tytöt 06, ToU/valkoinen, WJK (8)
- Kolme turnausta
20.01. Joensuu Areena (SC Riverball)
11.02. Ylä-Pyörön koulu, Kuopio (?)
03.03. Ahmon koulu, Siilinjärvi (ToU)
Otteluohjelma >>>>>

P10 (-08)
HeiPa/sininen, HeiPa/valkoinen, JuPy, SiPS, WJK (5)
- Kaksi turnausta
28.01. Ahmon koulu, Siilinjärvi (SiPS)
24.02. Heinävesi (HeiPa)
Otteluohjelma >>>>>

T11 (-07)
FC Hertta 08/ musta, FC Hertta 08/ punainen, FC Hertta/punainen, FC Hertta/sininen, FC SIILI, FC SIILI/valkoinen, FC SIILI/vihreä, Klubi-36/valkoinen, Klubi-36/vihreä, Pallokissat/08, Pallokissat/musta, Pallokissat/punainen, Pallokissat/valkoinen, WJK (14)
- Kolme turnausta
13.01. Joensuu Areena (FC Hertta)
28.01. Ahmon koulu, Siilinjärvi (FC SIILI)
25.02. Liikuntatalo, Varkaus (WJK)
Otteluohjelma >>>>>

T10 (-08)
FC Hertta, FC SIILI, Klubi-36/08, Pallokissat (4)
- Kaksi turnausta
17.02. Liikuntahalli, Iisalmi (Klubi-36)
04.03. Joensuu Areena (FC Hertta)
Otteluohjelma >>>>>

T9 (-09)
FC Hertta, FC SIILI/Rubiinit, FC SIILI/Smaragdit, Pallokissat/musta, Pallokissat/valkoinen (5)
- Kaksi turnausta
10.02. Ahmon koulu, Siilinjärvi (FC SIILI)
04.03. Joensuu Areena (FC Hertta)
Otteluohjelma >>>>>