Turnaukset 2018

FC POHU T12, T10 Lassila TN 2.4.
HJK T13-T10 Töölö TN 6.-8.4.
MPS miehet Tapanila TN 7.4.
Valtti P13 Puotila TN 7.4.
PK-35 TC15 Pihlajamäki TN 7.-8.4.
FC POHU P16 Lassila TN 7.-8.4.
MPS P11 Tapuli TN 7.-8.4.
Ponnistus P17-P16 Haapaniemi TN 7.-8.4.
PuiU T16 Tapuli TN 13.-14.4.
FC Jokerit miehet Myllypuro TN 14.4.
Valtti P17 Puotila TN 14.-15.4.
FC POHU P10 Lassila TN 14.-15.4.
FC Kontu T8-T7 Kontula TN 14.-15.4.
MPS P11 Tapuli TN 15.4.
FC Kontu T11-T9 Kurkimäki TN 21.4.
HIFK P12 Väinämöinen TN 21.4.
Valtti P8-P7 Puotila TN 21.-22.4.
PK-35 D12-F6 Pihlajamäki, Myllypuro 21.-22.4.
FC POHU miehet ja naiset harraste Lassila TN 21.-22.4.
HIFK P11 Väinämöinen TN 22.4.
PPJ P11 Lauttasaari TN 28.4.
HIFK P9 Väinämöinen TN 28.4.
Ponnistus P9-P7 Haapaniemi TN 28.4.
Valtti T10-T8 Puotila TN 28.-29.4.
FC POHU P9-P7, T9-T8 Lassila TN 28.-29.4.
FC Kontu P8-P7 Kurkimäki TN 28.-29.4.
PPJ P9 Hernesaari TN 29.4.
HIFK P13 Väinämöinen TN 29.4.
HJK P8-P7, T8-T7 Sahara TN 5.5.
FC Kontu T9-T7 Kurkimäki TN 5.5.
Valtti P11 Puotila TN 5.-6.5.
PPJ P11 Lauttasaari TN 5.-6.5.
PPJ P15-P12 Väinämöinen TN 5.-6.5.
FC Kontu P9 Kontula TN 5.-6.5.
Gnistan P10-P7 Oulunkylä 5.-6.5.
FC Viikingit P8 Vuosaari TN 12.5.
PPJ seurapäivä Lauttasaari TN 12.5.
FC Kontu naiset Kontula TN 12.5.
FC Kontu P9 Kurkimäki TN 12.5.
FC Viikingit T13 Kartano TN 19.5.
HIFK P8 Väinämöinen TN 19.5.
Valtti P10 Puotila TN 19.-20.5.
LPS P9-P6 Laajasalo N + TN 19.-20.5.
FC Kontu P12 Kontula TN + N 19.-20.5.
MPS P10 Tapanila TN 19.-20.5.
HIFK P10 Väinämöinen TN 20.5.
FC Viikingit T12-T11 Kartano nap TN ja Kartano TN 26.5.
HJK P13 Laajasalo N + TN 26.-27.5.
KäPa P12-P6 Käpylä, Kumpula, Tali TN + halli, Tapuli N 26.-27.5.
Stadi Cup T Töölö, Käpylä, Kontula 7.-10.6.
Valtti P13 Puotila TN 9.6.
PPJ P9-P8 Lauttasaari TN 9.-10.6.
PPJ P10 Väinämöinen TN 9.-10.6.
HJK P9-P7 Laajasalo N + TN 16.-17.6.
Helsinki Cup P, T Helsinki 9.-14.7.
MPS miehet Tapanila TN 21.7.
FC Kiffen miehet Väinämöinen TN 21.-22.7.
SPL Helsinki miehet,naiset Töölö 27.-29.7.
FC Jokerit miehet Myllypuro TN 28.7.
PK-35 miehet, P10-P6 Pihlajamäki, Myllypuro 11.-12.8.
HJK P12-P11, T11 Laajasalo N 18.-19.8.
KäPa P12-P6 Käpylä, Kumpula, Tali 18.-19.8.
FC Viikingit P9 Vuosaari TN 25.8.
Ponnistus P14 Haapaniemi TN 25.8.
FC Viikingit P8-P7 Kartano nap TN    25.-26.8.
PPJ T14-T8 Väinämöinen TN, Hernesaari TN, Lauttasaari TN 25.-26.8.
PK-35 P9-P5 Pihlajamäki 1.9.
MPS T13-T12 Tapuli TN 1.9.
PiTa P13 Pitäjänmäki TN 1.-2.9.
FC Viikingit P10 Kartano nap TN ja Kartano TN 1.-2.9.
HJK P Töölö 7.-9.9.
FC Kiffen miehet Tali 7.-9.9.
MPS P10 Tapuli TN 8.-9.9.
Ponnistus P13-P10 Kallio TN 8.-9.9.
PK-35 T11-T7 Pihlajamäki 15.9.
FC Viikingit P11 Kartano nap TN ja Kartano TN 15.9.
MPS T10-T9 Tapanila TN 15.-16.9.
MPS T12 Tapuli TN 22.9.
Valtti T13 Puotila TN 22.-23.9.
HIFK P10 Väinämöinen TN 22.-23.9.
Ponnistus T16-T7 Haapaniemi TN 22.-23.9.
MPS P11 Tapuli TN 23.9.
FC POHU P9 Lassila TN 29.9.
FC POHU T13, T9 Lassila TN 30.9.