Erotuomarikerho Pallopuntarin alue

10.2.          
Cup 14:30 Valkeakoski, Saharan TN FC Haka FC Viikingit Nieminen, Vihreävuori - E.Kettunen                        
Futsal Liiga 16:00 Tampere, Kauppi Ilves FS Mad Max Lehtinen - Kettunen
FM 11:00 Ylämylly, Jyrin halli Yllätys KiU/1 Lempessalmi - Jokikorpela
FM 11:35 Ylämylly, Jyrin halli JuPy PuPa Lempessalmi - Jokikorpela
FM 12:10 Ylämylly, Jyrin halli KiU/1 ToU/oranssi Lempessalmi - Jokikorpela
FM 12:45 Ylämylly, Jyrin halli ToU/valkoinen KiU/1 Pesonen - S.Kahelin
FM 13:20 Ylämylly, Jyrin halli PuPa Yllätys Simonen - S.Kahelin
FM 13:55 Ylämylly, Jyrin halli JuPy ToU/valkoinen Pesonen - Simonen
FM 14:30 Ylämylly, Jyrin halli ToU/oranssi Yllätys Simonen - Pesonen
17.2.          
Futsal II 17:00 Joensuu, Urheilutalo SC Riverball Riemu/2 Hartikainen - Pesonen
FKKI 50 10:30 Kontiolahti, Liikuntahalli PuPa Lehpa-77

Hartikainen - Pesonen

FKKI 50 11:25 Kontiolahti, Liikuntahalli VALO KaVo Hartikainen - Pesonen
FKKI 50 12:40 Kontiolahti, Liikuntahalli KaVo LehPa-77 Lempessalmi - Joki-Korpela
FKKI 50 13:35 Kontiolahti, Liikuntahalli PuPa VALO Lempessalmi - Joki-Korpela
FKKI 50 14:50 Kontiolahti, Liikuntahalli LehPa-77 VALO Simonen - Ronkainen
FKKI 50 15:45 Kontiolahti, Liikuntahalli KaVo PuPa Lempessalmi - Joki-Korpela
FKKI 50 17:00 Kontiolahti, Liikuntahalli A/III A/IV Simonen - Ronkainen
FKKI 50 18:00 Kontiolahti, Liikuntahalli A/I A/II Simonen - Ronkainen
18.2.          
Futsal III 16:45 Joensuu, Urheilutalo SC Riverball/2 Kuopion Elo Ronkainen - Joki-Korpela
FP17 14:30 Joensuu, Areena STPS JuPy Simonen - S.Kahelin
FP17 14:30 Joensuu, Areena SC Riverball FC Nurmes Ronkainen - Joki-Korpela
FP17 15:00 Joensuu, Areena ToU WJK Simonen - S.Kahelin
FM 15:00 Joensuu, Areena KiU/2 KJK Ronkainen - Joki-Korpela
FP17 15:30 Joensuu, Areena FC Nurmes JuPy Simonen- S.Kahelin
FP17 15:35 Joensuu, Areena STPS SuPa Hartikainen - Pesonen
FM 16:00 Joensuu, Areena KJK ToU/sininen Simonen - S.Kahelin
FM 16:05 Joensuu, Areena AC BARCA AFC Keltik Hartikainen - Pesonen
FP17 16:35 Joensuu, Areena SuPa SC Riverball Simonen - Lempessalmi
FP17 16:40 Joensuu, Areena ToU STPS Hartikainen - Pesonen
FM 17:05 Joensuu, Areena AFC Keltik KiU/2 Simonen - Lempessalmi
FM 17:10 Joensuu, Areena ToU/sininen AC BARCA Hartikainen - Pesonen
FP17 17:40 Joensuu, Areena JuPy SuPa S.Kahelin - Lempessalmi
FP17 17:45 Joensuu, Areena WJK SC Riverball Hartikainen - Pesonen
FP17 18:15 Joensuu, Areena FC Nurmes ToU S.Kahelin - Lempessalmi
24.2.          
Futsal II 17:00 Joensuu, Urheilutalo SC Riverball WJK Futsal Simonen - ?
25.2.          
Futsal III 17:00 Rautavaara, Monitoimitalo Raiku Kuopion Elo Ronkainen
FKKI40 11:00 Kaavi, Kaavin koulu ToU JuPy S.Kahelin - Joki-Korpela
FKKI40 11:30 Kaavi, Kaavin koulu LehPa KKI JuPS S.Kahelin - Joki-Korpela
FKKI40 12:15 Kaavi, Kaavin koulu JuPS JuPy Joki-Korpela - S.Kahelin
FKKI40 12:45 Kaavi, Kaavin koulu LehPa KKI ToU Joki-Korpela - S.Kahelin
FKKI40 13:30 Kaavi, Kaavin koulu JuPS ToU S.Kahelin - Joki-Korpela
FKKI40 14:00 Kaavi, Kaavin koulu JuPy LehPa KKI S.Kahelin - Joki-Korpela
3.3.          
Futsal III 13:00 Joensuu, Areena SC Riverball/2 Raiku  
4.3.          
Futsal III 12:30 Joensuu, Areena SC Riverball/2 LiPa  
FT10 14:30 Joensuu, Areena FC Hertta Pallokissat  
FT10 14:30 Joensuu, Areena FC SIILI Klubi-36/08  
FT9 15:00 Joensuu, Areena Pallokissat/Valkoinen FC SIILI/Rubiinit  
FT9 15:00 Joensuu, Areena FC SIILI/Smaragdit FC Hertta  
FT10 15:30 Joensuu, Areena Klubi-36/08 FC Hertta  
FT10 15:30 Joensuu, Areena Pallokissat FC SIILI  
FT9 16:00 Joensuu, Areena FC Hertta Pallokissat/Musta  
FT9 16:00 Joensuu, Areena Pallokissat/Valkoinen FC SIILI/Smaragdit  
FT10 16:30 Joensuu, Areena FC Hertta FC SIILI  
FT10 16:30 Joensuu, Areena Klubi-36/08 Pallokissat  
FT9 17:00 Joensuu, Areena Pallokissat/Musta FC SIILI/Rubiinit