Erotuomarikerho Pallopuntarin alue

13.5.          
T18 Ykkönen 15:00 Joensuu, Mehtimäki tn FC Hertta PK-35/2 Rummukainen, Hyppönen - Liubarskaia
P15 Itäinen alue 11:00 Lehmo, High Pine Lane (tn) LehPa/Yly yj KuPS/jl 04 haaste Hartikainen, Hyppönen - Riikonen
P15 Itäinen alue 14:30 Lehmo, High Pine Lane (tn) SaPa KuPS/jl 04 haaste S.Kahelin, Rautiainen - Lempessalmi
P15 Itäinen alue 18:00 Lehmo, High Pine Lane (tn) LehPa/Yly yj SaPa E.Niskanen, Surakka - Lempessalmi
15.5.          
P13 cup (8v8) 18.00 Lehmo, High Pine Lane LehPa/musta Yllätys/06 Hartikainen
16.5.          
P15 18:00 Joensuu, Koillispuisto tn SC Riverball SaPa Surakka, Pesonen - S.Kahelin
JKKI/40 19:00 Lehmo, High Pine Lane (tn) LehPa JuPS Ronkainen, Itämäki - Riikonen
17.5.          
Viitonen 20:00 Joensuu, Koillispuisto tn IRPA JuPS Hartikainen, Rautiainen - Lempessalmi
18.5.          
P15 (8v8) 16.45 Joensuu, Rantakylä SC Riverball Yllätys Pesonen
T14 cup (8v8) 19.00 Ylämylly, Paloaukean tn Yllätys LaPa-95 S.Kahelin
19.5.          
P13 Ykkönen (8v8) 10:00 Joensuu, Koillispuisto tn LehPa/punainen LehPa/musta E.Niskanen
P13 Ykkönen (8v8) 10:00 Joensuu, Koillispuisto tn Yllätys/06 JIPPO-j/06 Lempessalmi
P13 Ykkönen (8v8) 12:00 Joensuu, Koillispuisto tn LehPa/musta Yllätys/06 E.Niskanen
P13 Ykkönen (8v8) 12:00 Joensuu, Koillispuisto tn LehPa/punainen KiU Lempessalmi
P13 Ykkönen (8v8) 14:00 Joensuu, Koillispuisto tn JIPPO-j/06 KiU Pussinen
Naisten Ykkönen 14:00 Joensuu, Mehtimäki tn FC Hertta PK-35 Ronkainen, S.Kahelin - Liubarskaia
Kakkonen 17:00 Joensuu, Mehtimäki tn JIPPO Gnistan Mustonen, Hartikainen - Surakka
Nelonen 16:00 Lehmo, High Pine Lane (tn) LehPa yj PAVE Pesonen, Rautiainen - Simonen
JKKI/40 18:30 Lehmo, High Pine Lane (tn) Veterok SiPS Simonen
20.5.          
Viitonen 19:00 Joensuu, Koillispuisto tn JoPS Yllätys Joki-Korpela, Rautiainen - Simonen
P12 Ykkönen (8v8) 10:00 Joensuu, Mehtimäki tn ToU/-06 JIPPO-j/musta Lempessalmi
P12 Ykkönen (8v8) 10:00 Joensuu, Mehtimäki tn Yllätys/06 JIPPO-j/punainen Sivonen
P12 Ykkönen (8v8) 12:00 Joensuu, Mehtimäki tn Hurtat NP-H Lempessalmi
P12 Ykkönen (8v8) 12:00 Joensuu, Mehtimäki tn JIPPO-j/punainen ToU/-06 Sivonen
P12 Ykkönen (8v8) 14:00 Joensuu, Mehtimäki tn JIPPO-j/musta Hurtat Surakka
P12 Ykkönen (8v8) 14:00 Joensuu, Mehtimäki tn NP-H Yllätys/06 E.Niskanen
P17 Ykkönen 16:00 Joensuu, Mehtimäki tn JIPPO-j KPV Pesonen, Surakka - E.Niskanen
Viitonen 19:00 Joensuu, Mehtimäki tn AFC Keltik NiemU S.Kahelin, Ronkainen - Hartikainen
21.5.          
P14 cup 18.30 Ylämylly, Paloaukean tn Yllätys SiPS/WJK yj Ronkainen
22.5.          
P13 PSL 18:30 Joensuu, Mehtimäki tn JIPPO-j KuPS Surakka, S.Kahelin - Simonen
P13 cup (8v8) 18.00 Lehmo, High Pine Lane LehPa/punainen LehPa/musta ?
23.5.          
P14 19:45 Ylämylly, Paloaukean tn Yllätys JIPPO-j/04 Haaste Pesonen
24.5.          
Viitonen 20:00 Joensuu, Koillispuisto tn IRPA JoPS Tapio, Rautiainen - Joki-Korpela
JKKI/40 19:00 Lehmo, High Pine Lane (tn) LehPa HuPa Hartikainen, S.Kahelin - Surakka
25.5.          
Viitonen 19:00 Rääkkylä, Nieminen NiemU JuPS Ronkainen, Lempessalmi - Sivonen
P13 (8v8) 18.15 Lehmo, High Pine Lane JIPPO-j/06 LehPa/punainen Pesonen
26.5.          
P13 PSL 11:00 Joensuu, Mehtimäki tn HauPa/05 JIPPO-j Rummukainen, ? - ?
P13 PSL 12:15 Joensuu, Mehtimäki tn OLS 05 Edustus KuPS ?, ? - Rummukainen
P13 PSL 13:30 Joensuu, Mehtimäki tn JIPPO-j KuPS yj ?, ? - ?
P13 PSL 15:30 Joensuu, Mehtimäki tn KuPS HauPa/05 ?, ? - ?
P13 PSL 16:45 Joensuu, Mehtimäki tn JIPPO-j OLS 05 Edustus ?, ? - ?
Kakkonen 17:00 Joensuu, Mehtimäki tn JIPPO PEPO ?, ? - ?
Viitonen 19:00 Joensuu, Koillispuisto AFC Keltik LehPa/2 ?, ? - ?
P17 Kolmonen 16:30 Lehmo, High Pine Lane (tn) LehPa Komeetat/B2 ?, ? - ?
Viitonen 17:00 Ylämylly, Paloaukean tn Yllätys SC Riverball/2 ?, ? - ?
27.5.          
T18 Ykkönen 17:00 Joensuu, Mehtimäki tn FC Hertta VJS Hartikainen, Hyppönen - Liubarskaia
P12 Ykkönen (8v8) 10:00 Ylämylly, Paloaukean tn Hurtat JIPPO-j/punainen ?
P12 Ykkönen (8v8) 10:00 Ylämylly, Paloaukean tn Yllätys/06 JIPPO-j/musta ?
P15 (8v8) 11:30 Ylämylly, Paloaukean tn JuPS Yllätys ?
P15 (8v8) 11:30 Ylämylly, Paloaukean tn SC Riverball JuPy ?
P12 Ykkönen (8v8) 13:00 Ylämylly, Paloaukean tn NP-H JIPPO-j/punainen ?
P12 Ykkönen (8v8) 13:00 Ylämylly, Paloaukean tn ToU/-06 Hurtat ?
P15 (8v8) 14:30 Ylämylly, Paloaukean tn JuPy SC Riverball ?
P15 (8v8) 14:30 Ylämylly, Paloaukean tn Yllätys JuPS ?
P12 Ykkönen (8v8) 16:00 Ylämylly, Paloaukean tn JIPPO-j/musta NP-H ?
P12 Ykkönen (8v8) 16:00 Ylämylly, Paloaukean tn ToU/-06 Yllätys/06 ?
Nelonen 15:00 Kitee, Hutsi KiU LiPa Tapio, ? - ?
29.5.          
P15 18:00 Lehmo, High Pine Lane (tn) LehPa/Yly yj SaPa ?, ? - ?
Viitonen 20:00 Lehmo, High Pine Lane (tn) LehPa/2 Yllätys ?, ? - ?
30.5.          
T18 Kakkonen 18:30 Joensuu, Koillispuisto tn FC Hertta/2 Pallokissat ?, ? - ?
Viitonen 20:00 Joensuu, Mehtimäki tn SC Riverball/2 IRPA ?, ? - ?
JKKI/40 19:00 Lehmo, High Pine Lane Veterok LehPa ?, ? - ?
P14 19:15 Ylämylly, Paloaukean tn Yllätys KuPS/jl 05 haaste ?, ? - ?
31.5.          
P17 Kakkonen 18:30 Joensuu, Mehtimäki tn JIPPO-j/Akatemia ToU ?, ? - ?
Nelonen 19:00 Lehmo, High Pine Lane LehPa yj Kings SC Akatemia ?, ? - ?
1.6.          
P13 (8v8) 18.15 Lehmo, High Pine Lane LehPa/musta JIPPO-j/06 ?
3.6.          
Regions` Cup 17.00 Lehmo, High Pine Lane LehPa yj KuKi ?, ? - ?
Viitonen 19:00 Joensuu, Koillispuisto tn JoPS NiemU ?, ? - ?
P17 Ykkönen 14:00 Joensuu, Mehtimäki tn JIPPO-j OTP ?, ? - ?
Kolmonen 17:00 Joensuu, Mehtimäki tn SC Riverball JJK-Villiketut ?, ? - ?