Erotuomareiden yhteystiedot

Erotuomariasettelija ja -vastaava

Klaus Kulju, 040 8697065, klaus.kulju(a)palloliitto.fi

Esko Hakola, Oulu, 050 5185004, esko.hakola(a)palloliitto.fi

 

Erotuomarikouluttajat

Klaus Kulju, 040 8697065, klaus.kulju(a)palloliitto.fi  

Esko Hakola, Oulu, 050 5185004, esko.hakola(a)palloliitto.fi

Pietu Niinimäki, Oulu, 040 4109100, pietu.niinimaki(a)saunalahti.fi

Sami Väntti, 040 5231615samivantti(a)gmail.com

Atte Räinä, Oulu, 040 8309324, atte.raina(a)icloud.com

PELINOHJAAJAKOULUTTAJA, OULU

Mikael Kotka, 050 4410610, mikaelkotka1(a)gmail.com

Liiton erikoistuneet avustavat tuomarit

Jarkko Kariniemi, Oulu, 040 7489023, jarkko.kariniemi(a)oulunerotuomarikerho.net

Jarno Kiistala, Rovaniemi, 040 5390144, jarno.kiistala(a)pp.inet.fi

Eero Kaivola, Rovaniemi, 050 4693986, eero.kaivola(a)gmail.com

 

Liittoerotuomarit

Atte Räinä, Oulu, 040 8309324, atte.raina(a)icloud.com

Sami Väntti, Oulu, 040 5231615, samivantti(a)gmail.com

Pietu Niinimäki, Oulu, 040 4109100, pietu.niinimaki(a)saunalahti.fi

Tatu Korkalainen, Kuusamo, 040 8656860, tatu.korkalainen_(a)hotmail.com

 

Naisten liigan avustavat tuomarit

Satu Miettunen, Oulu, 040 5580106, satu.miettunen(a)luukku.com

Susanna Lehosmaa, Kemi, 040 5088783, sussulehosmaa9(a)gmail.com

 

avustavien erotuomareiden tarkkailijat

Petri Tarkiainen, 040 5808094, petri.tarkiainen(a)pp4.inet.fi

Jyri Leskelä, Oulu, 040 8309507, jyri.leskela(a)gmail.com

Joni Soukkamäki, Oulu, 050 3615543, jonisouk(a)paju.oulu.fi

 

Valiotarkkailijat / otteludelegaatit

Antti Kaisto, Oulu, 040 7690033, antti.kaisto(a)hotmail.com

Klaus Kulju, Tornio, 040 8697065, klaus.kulju(a)palloliitto.fi  

Marko Ahvenlampi, Oulunsalo, 050 5582424, marko.ahvenlampi(a)mail.suomi.net

 

Liittotarkkailijat  

Riku Haataja, Oulu, 044 2157455, riku.haataja(a)palloliitto.fi 

Esko Hakola, Oulu, 050 5185004, esko.hakola(a)palloliitto.fi